vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

Μετά από πόσο καιρό ατμίσματος σταματήσατε τελείως το κανονικό

Αποσυνδεδεμένος kurtz

  • *
  • 89
  • Φύλο: Άντρας
Τις πρώτες τρεις ημέρες έκανα από τρία τσιγάρα την ημέρα , με πρωινό και απογευματινό καφέ και μετά από το μεσημεριανό. Νομίζω πως για αυτόν τον λόγο μου ήρθε ευκολότερη η διακοπή.

Αποσυνδεδεμένος manajoma

  • ***
  • 753
  • Φύλο: Άντρας
απο την πρωτη μερα δεν ξανακανα κ.τ ,ημουν αποφασισμενος οτι θα το κοψω ,

Αποσυνδεδεμένος Gatilaras

  • **
  • 230
  • Φύλο: Άντρας
  • Που πας ρε γιδα μες την καταιγιδα χωρις μπλοκε?
Απο την πρωτη μερα με σετακι ijust2 :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος ddboss

  • *
  • 5
  • Φύλο: Άντρας
40 χρόνια καπνιστής τσιγάρου, πίπας, στριφτού και ότι άλλης αηδίας κυκλοφορεί. Είχα αποφασίσει να το κόψω γιατί είχε αρχίσει να με βαραίνει. Αναπνευστικό, μειωμένη αντοχή και απίστευτη βρώμα γύρω μου. Στο σπίτι δεν κάπνιζε κανένας άλλος. Απορώ πως με ανεχόντουσαν. Μετά από μερικές αποτυχημένες προσπάθειες η απογοήτευση ήταν πλήρης. Πριν από 3 μήνες, κατόπιν προτροπής ενός καλού ανθρώπου, που ούτε που τον ήξερα, ξεκίνησα το η.τ. και από τότε δεν ξανακάπνισα ούτε επιθύμησα το κ.τ. ενώ είναι αισθητά πλέον τα οφέλη στον οργανισμό μου. Ελπίζω να συνεχίσω έτσι.

Αποσυνδεδεμένος t@sos

  • **
  • 327
  • Φύλο: Άντρας
απο την πρωτη μερα.εκανα το τελευταιο τσιγαρο πριν αγορασω το ηλεκτρονικο και μετα τελος.και μεχρι τωρα ειμαι μια χαρα εδω και 1,5 χρονο!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος igorewired

  • *
  • 34
  • Φύλο: Άντρας
Απο την πρώτη μέρα μαχαίρι. 
Και δεν ξαναμπήκε στο στόμα!

Αποσυνδεδεμένος Dimitris1973

  • *
  • 66
  • Φύλο: Άντρας
αμεσως  κοντα 5 χρονια χωρισ  τσιγαρο και ειμαι καλα.χαχα

Αποσυνδεδεμένος Ksp

  • ****
  • 1276
  • Φύλο: Άντρας
  • Το μπουκάλι είναι μισογεμάτο...
Απο την πρωτη μερα κι εδω και τρια χρονια δεν το ξαναεβαλα στο στομα μου!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος SEB

  • *****
  • 5898
  • Φύλο: Άντρας
Aπο την πρωτη μερα Φλεβαρη του 08 με ενα αγνωστου ταυτοτητος ΗΤ και πανακριβο  :angry_tickedoff: και στην συνεχεια με το evo και το black line  :respect:

Αο 2 ιουλιου που ξεκινησα εχω κανει 5 τσιγαρα λογω κακου management μπαταριας οταν ημουν εξω  :))

Αποσυνδεδεμένος Spiderman

  • *
  • 51
  • Φύλο: Άντρας
Μέσα στον πρώτο μήνα με το η.τ κάπνισα 5 τσιγάρα ..... τα δύο πρώτα ήταν σούπερ, τα απόλαυσα (τα τελευταία του πακέτου) .... το 3ο-4ο άρχισε να με χαλάει (δεν ήταν και η μάρκα μου βλέπεις) .... το 5ο το πέταξα στις 2 πρώτες τζούρες. 
Συμπέρασμα ... αν θέλεις ή σου λείπει κανένα τσιγαράκι ρίξτο στην τράκα και ποτέ μην καπνίσεις την ίδια μάρκα με αυτό που κάπνιζες.
Σίγουρα κάποιο τσιγάρο θα κάνω παλι έτσι για την αλλαγή!!  ;)

Αποσυνδεδεμένος dimigixx

  • *
  • 44
  • Φύλο: Άντρας
απο την πρώτη μέρα και γώ..και χωρίς προσπάθεια θα έλεγα,αν και βαρύς καπνιστής..

Αποσυνδεδεμένος Manpet

  • **
  • 210
  • Φύλο: Άντρας
22 Δεκεμβρίου 2012 πήρα το πρώτο μου σετάκι - 26 Δεκεμβρίου (ημέρα της ονομαστικής μου εορτής) - βραδάκι έκανα το τελευταίο μου καρκινοτσιγαράκι ;D. Σε 4 ημέρες έκοψα την εξάρτηση 17 χρόνων.Φέτος γιορτάζω διπλά, 4 χρόνια χωρίς ούτε τζούρα κ.τ. :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος ako

  • ***
  • 831
  • Φύλο: Άντρας
Από την πρώτη μέρα -βασικά από την πρώτη τζούρα που πήρα-, Νοέμβριος του '13. Δώρο από φίλο μου, μια μπαταρία Delirium 1100mah, Ce4 Black Mamba ατμοποιητής, μια πεντάδα αντιστάσεις και μια σοκολάτα 30ml της Natura στα 18mg.

Αποσυνδεδεμένος pfso

  • **
  • 184
Την πρώτη εβδομάδα που είχα πάρει το ηλεκτρονικό κυκλοφορούσα πάντα και με τσιγάρα απο ανασφάλεια  την τρίτη ημέρα έμεινα απο μπαταρία κάπου έξω και κάπνισα ενα τσιγάρο έκτοτε έχω εξοπλιστεί καλύτερα και δεν έχω βάλει τσιγάρο στο στόμα μου.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 230 62979 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 14:35
από Ελένη Π
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 3689 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 13:07
από Aoratix
PULSE AIO V2 [AIO (Όλα σε ένα)] 5 979 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 11:40
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1461 172542 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 06, 2024, 09:00
από treloneritis
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 277618 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15474 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14116 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9463 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 43585 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 451 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 36268 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 560299 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem