vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

Υγρά αναπλήρωσης LiQuid

Αποσυνδεδεμένος nick21

  • *
  • 23
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά αναπλήρωσης LiQuid
« Απάντηση #30 στις: Μαΐου 10, 2016, 19:31 »
Πήρα και εγώ το cloud no. 3 , vanilla gustard, strawberry milkshake, choco a na na και rolling tobacco. Το cloud ότι λέει η περιγράφει του αλλά αυτή η καρυδα σαν να ατμιζω αντηλιακο. Τα επόμενα 2 θα τα προτείνω σε όποιον θέλει να σιχαθεί το ατμισμα το ενα σαν φράουλα σιρόπι και το άλλο σαν βανίλια αρωματικό χώρου. Τα 2 τελευταία με καλή θέληση ατμιζονται. Το μόνο θετικό ότι είναι φθηνά και δεν κλαις τα λεφτά σου.

Αποσυνδεδεμένος michalis1269

  • *
  • 50
  • Φύλο: Άντρας
  • Μια αστραπή η ζωή μας... μα προλαβαίνουμε
Απ: Υγρά αναπλήρωσης LiQuid
« Απάντηση #31 στις: Μαΐου 10, 2016, 20:09 »
Αγορά κι από μένα Premium Tobacco,Rhubarb & Custard,Pina Colada,Rolling Tobacco,Lemon Sherbet,Honeydew Melon και Cappuccino. Δεν τρελλάθηκα αλλά δεν απογοητεύτηκα κιόλας μιας και είναι φθηνά και δεν τα κλαίω. Με δυο εξαιρέσεις. Το λεμόνι και το rhubarb & custard. Το μεν πρώτο είναι σαν να ατμίζεις απορρυπαντικό για τα πιάτα και το δεύτερο σαν να ατμίζεις πράσο ή κάτι σε γρασίδι. Το πεπόνι μια χαρά. Τα υπόλοιπα μάλλον δεν κάνουν σε μένα χωρίς να σημαίνει ότι είναι για πέταμα. Σε άλλους αρέσουν από ότι διαβάζω παραπάνω. Δεν ξέρω άν κάνω λάθος αλλά μάλλον και στα υγρά ισχύει το "ότι πληρώνεις παίρνεις". 

Αποσυνδεδεμένος Γιαννης1964

  • **
  • 246
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά αναπλήρωσης LiQuid
« Απάντηση #32 στις: Μαΐου 10, 2016, 20:37 »
Φίλε Γιάννη μπορείς να βοηθήσεις λιγάκι? Σε πόσα watt/ohm παίρνεις έντονα αρώματα/γεύσεις?

Oι αντιστάσεις μου παίζουν σχεδόν πάντα στα 1Ω πάνω κάτω και ατμίζω στα 12W.
Στον Cloud είναι αρκετά πιο έντονες οι γεύσεις και τα αρώματα σε σχέση με τους αγαπημένους μου Delta 16.

Αυτόματη συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων

Πάντως στα υπέρ τους πρέπει να πιστωθεί και το ότι τους επέστρεψα 4 μπουκαλάκια Rolling Tobacco που δεν μου "έκατσαν" τελικά και μου έδωσαν 4 άλλα επιλογής μου.
Δεν ήταν θέμα κόστους, αλλά μένω σχεδόν δίπλα τους και μου ήταν εύκολο να παω.
Στην εξυπηρέτηση παίρνουν άριστα.
Και τα υγρά τους είναι καλά σε γενικές γραμμές. Πολύ τίμια!!


διόρθωση παράθεσης
« Τελευταία τροποποίηση: Μαΐου 10, 2016, 22:01 από spectrum »

Αποσυνδεδεμένος Shadowjump

  • ****
  • 1428
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά αναπλήρωσης LiQuid
« Απάντηση #33 στις: Μαΐου 10, 2016, 21:06 »
Πήρα και εγώ το cloud no. 3 , vanilla gustard, strawberry milkshake, choco a na na και rolling tobacco. Το cloud ότι λέει η περιγράφει του αλλά αυτή η καρυδα σαν να ατμιζω αντηλιακο. Τα επόμενα 2 θα τα προτείνω σε όποιον θέλει να σιχαθεί το ατμισμα το ενα σαν φράουλα σιρόπι και το άλλο σαν βανίλια αρωματικό χώρου. Τα 2 τελευταία με καλή θέληση ατμιζονται. Το μόνο θετικό ότι είναι φθηνά και δεν κλαις τα λεφτά σου.

Να μην τα προτεινεις, γιατι εμενα το Vanilla Custard μου αρεσει απιστευτα και το βρισκω απο τα πιο ωραια υγρα της εταιριας, ειδικα για πνευμονικες. Απο την αλλη, το Strawberry Milk, ειναι αψογο σε τσιγαρισιο ατμοποιητη. Βγαζει απιστευτη γευση και νιωθεις σαν να πινεις milkshake.

Οποτε μην εισαι τοσο απολυτος. Οπως εσενα δεν σου αρεσουν καθολου, ετσι μου αρεσουν εμενα πολυ. Στα υγρα, κυριο λογο παιζει η προσωπικη γευση. Ναι, αν ενα υγρο το προτεινουν πολλοι (οπως τα Liquid), παντα θα υπαρχουν και αυτοι που δεν τους αρεσει. Απλα μην προσπαθεις να κανεις κοσμο να τα αποφυγει, γιατι ετσι κλεινεις την πορτα σε πολλους υποψηφιους νεους και παλιους ατμιστες, που θελουν μια διαφορετικη γευση.

Αποσυνδεδεμένος mariosprob

  • *
  • 62
  • Φύλο: Άντρας
    • mediafactory
Απ: Υγρά αναπλήρωσης LiQuid
« Απάντηση #34 στις: Μαΐου 10, 2016, 21:12 »
Ry4- καπνικο σιγουρα αλλα δεν μπορω να γευτω κατι αλλο ,το σημαντικο ειναι οτι ατμιζεται χωρις να θελω να κανω εμετο ,αδιαφορο αλλα κομπλε
honeybrew mellon-Μελι με πεπονι αυτο ακριβως ωραιο γευστικο καθολου χημικο αλλα για μενα δεν κανει για ολη μερα
choc-a-nana - η σοκολατα μου φερνει κατι χημικο που ξεπερναει καταπολυ την μπανανα δεν το συνιστω δεν μου αρεσει αλλα γουστα ειναι αυτα
lime strawberry-Φραουλα πολυ καλη κατεμε  το ξινο του λαιμ πετυχημενο μαρεσει καθολου χημικο με ωραια μυρωδια

Απ: Υγρά αναπλήρωσης LiQuid
« Απάντηση #35 στις: Μαΐου 10, 2016, 21:32 »
φιλε michalis1269  η  αξια  ενος  υγρου  δεν  καθοριζετε  απο τι  πληρωνεις  αλλα  απο  τι  παιρνεις 
ετσι  συμφωνα  με  αυτα  που  πηρα  και  οχι  με  αυτα  που  πληρωσα  τα  υγρα  ειναι  σουπερ [  για  μενα  ]
σεβαστη   η  αποψη σου  οτι  δεν σου  αρεσαν  καποια  ........δεν  κανω  τοποθετηση  περι  αυτου  ετσι ...

η  τοποθετηση  μου  εχει  να  κανει  με  το  οτι '' πληρωνεις  παιρνεις '' ......


ειναι  κατι  που  θα  εκανα  τοποθετηση    ''στα  οποια  Υγρά αναπλήρωσης LiQuid''  θα  επαιζε  το σχολιο  ;)



Αποσυνδεδεμένος mel9887

  • ***
  • 731
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά αναπλήρωσης LiQuid
« Απάντηση #36 στις: Μαΐου 10, 2016, 21:41 »
Παιδες σε ποιο Ελληνικο καταστημα μπορουμε να βρουμε τα υγρα αυτα?

Αποσυνδεδεμένος nick21

  • *
  • 23
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά αναπλήρωσης LiQuid
« Απάντηση #37 στις: Μαΐου 10, 2016, 21:47 »
Ναι φιλέ μου την προσωπική μου γνώμη λέω και αυτός είναι ο λόγος του νήματος πιστεύω. Τα υγρά έχουν παρά πολύ έντονα αρώματα.

Αποσυνδεδεμένος Γιαννης1964

  • **
  • 246
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά αναπλήρωσης LiQuid
« Απάντηση #38 στις: Μαΐου 10, 2016, 21:49 »
www.theLiQuid.gr νομίζω....

Αποσυνδεδεμένος michalis1269

  • *
  • 50
  • Φύλο: Άντρας
  • Μια αστραπή η ζωή μας... μα προλαβαίνουμε
Απ: Υγρά αναπλήρωσης LiQuid
« Απάντηση #39 στις: Μαΐου 10, 2016, 21:56 »
φιλε michalis1269 η  αξια  ενος  υγρου  δεν  καθοριζετε  απο τι  πληρωνεις  αλλα  απο  τι  παιρνεις  
ετσι  συμφωνα  με  αυτα  που  πηρα  και  οχι  με  αυτα  που  πληρωσα  τα  υγρα  ειναι  σουπερ [  για  μενα  ]
σεβαστη   η  αποψη σου  οτι  δεν σου  αρεσαν  καποια  ........δεν  κανω  τοποθετηση  περι  αυτου  ετσι ...

η  τοποθετηση  μου  εχει  να  κανει  με  το  οτι '' πληρωνεις  παιρνεις '' ......


ειναι  κατι  που  θα  εκανα  τοποθετηση    ''στα  οποια  Υγρά αναπλήρωσης LiQuid''  θα  επαιζε  το σχολιο  ;)




Σεβαστή και η δική σου άποψη φίλε μου ;)

Αποσυνδεδεμένος spyros87

  • *
  • 34
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά αναπλήρωσης LiQuid
« Απάντηση #40 στις: Μαΐου 11, 2016, 05:50 »
Δοκιμη του rhubarb & custard κατα τα δικα μου γουστα ποτε ξανα. Ειναι σαν να γεμισα τον ατμοποιητη με απορυπαντικο. Το strabery & lime καλο και σε ισσοροπια, ειναι οι γευσεις που λεει.

Αποσυνδεδεμένος Γιαννης1964

  • **
  • 246
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά αναπλήρωσης LiQuid
« Απάντηση #41 στις: Μαΐου 14, 2016, 13:44 »
Πάλι σήμερα απο το κατάστημα για να πάρω κάτι υγρά (English Tobacco)για μια φίλη που τα έχει πιπίλα και μιας και πήγα, πήρα άλλα 3 American Lites που μαζί με τα RY4 ποτέ δε μου είναι αρκετα!
Σήμερα γνώρισα και τον Γιώργο. Ωραίος τύπος και η ώρα πέρασε όμορφα, με καφέ, συζητώντας και τα νεα της αγοράς.


p.s: φεύγοντας, χτύπησα κι ένα evic vtc mini στην καλύτερη τιμή της (Ελληνικής) αγοράς!!!! ;)

Απ: Υγρά αναπλήρωσης LiQuid
« Απάντηση #42 στις: Μαΐου 15, 2016, 03:59 »
Αγορασα RY4, Cloud No3 και Vanilla Custard.
Value for money θα ελεγα.

Αποσυνδεδεμένος spyros87

  • *
  • 34
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά αναπλήρωσης LiQuid
« Απάντηση #43 στις: Μαΐου 15, 2016, 13:20 »
Δοκιμη του vanillia custard, καμια σχεση με οτι παρομοιο εχω δοκιμασει. Πικρο  και με δια δοση καμενου βουτυρου. Απογοητευση.

Αποσυνδεδεμένος Tazz

  • **
  • 137
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά αναπλήρωσης LiQuid
« Απάντηση #44 στις: Μαΐου 15, 2016, 13:24 »
Πήρα διάφορα  6 σύνολο το RY4 ξεχωρίζει αυτό που δεν ταίριαξε στα γούστα μου είναι το πορτοκάλι  

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 556603 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 11:43
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 5 208 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 08:12
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 181457 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 78 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 8800 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 34391 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 537993 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 60360 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 238585 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 744 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 16646 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 138893 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz