vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

Αποκαλύφθηκε το νέο Janty Cameo!

Αποσυνδεδεμένος Undertaker

  • *****
  • 709
  • Φύλο: Άντρας
  • Undead, Undefeated, UNDERTAKER!
    • Το Blog του Undertaker
Αποκαλύφθηκε το νέο Janty Cameo!
« στις: Σεπτεμβρίου 23, 2009, 10:41 »
Να διαβάσεις το review!!!!!!!!!!!  :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Προσωπικά είμαι ευχαριστημένος. Αυτονομία μπαταρίας (και φτηνές ως ανταλλακτικό), σταθερή απόδοση, διακριτικό....
Τα ελλατώματά του είναι τα atomizer (οτι 801 εχω πάρει εχουν καεί εν ριπή οφθαλμού) και το κουμπί του (αλλά γι'αυτό κρατάω μια πισινή, ισως να ήταν ελλατωματικό το δικό μου.)

Θα το έπαιρνα, αλλά από την άλλη..........

μήπως να περίμενες λίγο για αυτό:

 ;D ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος sktoris

  • ***
  • 836
  • Φύλο: Άντρας
  • Njoy/BL/Titan/Miniturbo/Εgo/SDMKIΙ Black+Silver
Αποκαλύφθηκε το νέο Janty Cameo!
« Απάντηση #1 στις: Σεπτεμβρίου 23, 2009, 11:37 »
!! μα είναι ...αληθινό; :respect:
Έτσι την έχω πατήσει και δεν έχω πάρει μέχρι τώρα κανένα mod.
Περιμένω πάντα το καινούριο που βγαίνει.... :)
Αυτό όμως είναι απίστευτοοο!

Αποκαλύφθηκε το νέο Janty Cameo!
« Απάντηση #2 στις: Σεπτεμβρίου 23, 2009, 11:39 »
μου κινήσατε κι εμένα την περιέργεια οφείλω να ομολογήσω... λες;;;  :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος sktoris

  • ***
  • 836
  • Φύλο: Άντρας
  • Njoy/BL/Titan/Miniturbo/Εgo/SDMKIΙ Black+Silver
Αποκαλύφθηκε το νέο Janty Cameo!
« Απάντηση #3 στις: Σεπτεμβρίου 23, 2009, 11:45 »
Δείτε χαρακρτηριστικά να...τραβάς τα μαλιά σου!
8 GB internal space - this can be used as a USB drive - for storing music, or whatever you want on.

Built in speaker on the back, for listening to music

Built-in mini-jack, for headphone listening

Built in USB charger (also on the back) - for easy charging

Batteries will be 2x E-Cigar batteries, giving a total of approximate 720 mAH - running at 3.7 volt

The atomizer will be a dura (510) atomizer

The atomizer will be fully retractable

There will also be a built in function that enables you to see how many puffs you take on daily, weekly, monthly basis.

Αποσυνδεδεμένος Undertaker

  • *****
  • 709
  • Φύλο: Άντρας
  • Undead, Undefeated, UNDERTAKER!
    • Το Blog του Undertaker
Αποκαλύφθηκε το νέο Janty Cameo!
« Απάντηση #4 στις: Σεπτεμβρίου 23, 2009, 11:52 »
!! μα είναι ...αληθινό; :respect:
Έτσι την έχω πατήσει και δεν έχω πάρει μέχρι τώρα κανένα mod.
Περιμένω πάντα το καινούριο που βγαίνει.... :)
Αυτό όμως είναι απίστευτοοο!

Ειναι αληθινότατο, αν και ακόμα βρίσκεται στο πρώτο στάδιο παραγωγής.
Μερικά από τα features του είναι: 8gb Mp3 player, 510 ατομάιζερ που θα "κρύβεται", 2 μπαταρίες των 360mah στα 3,7v, ενσωματωμένος μετρητής για να ξέρεις ποσες εισπνοές πήρες ανα μέρα/μήνα/ετος (γουάου!  :thumpup:)....


EDIT: Skotris, τα μεγάλα μυαλά συναντώνται!

Αποκαλύφθηκε το νέο Janty Cameo!
« Απάντηση #5 στις: Σεπτεμβρίου 23, 2009, 11:55 »
Ορίστε;;; καλά μιλάμε για τρελό gadget  :idiot1:
Όχι οτι μ ενδιαφέρει να κάνω τη συσκευή mp3 player αλλά η οθόνη που μετράει τις τζούρες δείχνει να χει πλάκα.
Το πιο σημαντικό είναι οτι κάνει πραγματικότητα το όνειρο του under για το 510 atomizer, το οποίο κ μένα προσωπικά με "ψήνει" ιδιαίτερα με το που εμφανιστεί στην αγορά. Εν αναμονή λοιπόν.

Αποκαλύφθηκε το νέο Janty Cameo!
« Απάντηση #6 στις: Σεπτεμβρίου 23, 2009, 11:58 »
Βροχή τα νέα μην. σε διάστημα ελάχιστων λεπτών. Τελικά είναι forum εδώ; Γιατί εμένα μου θυμίζει 90s και IRC  :respect:

Αποσυνδεδεμένος atmistis

  • ****
  • 1462
  • Φύλο: Άντρας
Αποκαλύφθηκε το νέο Janty Cameo!
« Απάντηση #7 στις: Σεπτεμβρίου 23, 2009, 12:05 »
Έτσι που πάει το πράγμα, το επόμενο βήμα θα είναι να ενσωματώσουν και κινητό τηλέφωνο επάνω  :)) οπότε δεν θα το ξεχνάμε πουθενά με τίποτα  :D

Αποσυνδεδεμένος taxtsom

  • ***
  • 514
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποκαλύφθηκε το νέο Janty Cameo!
« Απάντηση #8 στις: Σεπτεμβρίου 23, 2009, 12:46 »
Καθόλου απίθανο! Η τεχνολογια εξελίσσεται ραγδαία. Το βλέπουμε κ απο άλλες τεχνολογικές εφαρμογές άλλωστε! :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος andreas_scorpio

  • **
  • 377
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποκαλύφθηκε το νέο Janty Cameo!
« Απάντηση #9 στις: Σεπτεμβρίου 23, 2009, 13:39 »
Φοβερο φαινεται.Θελωωωωω  ;D
Απο τιμη ξερουμε τιποτα??

Αποσυνδεδεμένος Undertaker

  • *****
  • 709
  • Φύλο: Άντρας
  • Undead, Undefeated, UNDERTAKER!
    • Το Blog του Undertaker
Απ: Αποκαλύφθηκε το νέο Janty Cameo!
« Απάντηση #10 στις: Σεπτεμβρίου 23, 2009, 13:40 »
δυστυχως ακόμα τιμή και release date ακόμα είναι άγνωστα

Αποσυνδεδεμένος Kostas

  • *****
  • 1830
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποκαλύφθηκε το νέο Janty Cameo!
« Απάντηση #11 στις: Σεπτεμβρίου 23, 2009, 13:49 »
Εδώ λέμε να αυξήσουμε τη διάρκεια των μπαταριών τώρα θα τις χρησιμοποιούμε και για mp3 player και για την οθόνη??

Τι άλλο θα σκεφτεί ο κόσμος...  :)) :))

Πάντως τα 720mAh δεν είναι πολλά...

Και όπως φαίνεται είναι μόνο για το γραφείο, εκεί όπου συνήθως δεν το χρειάζεσαι...

Αποσυνδεδεμένος Undertaker

  • *****
  • 709
  • Φύλο: Άντρας
  • Undead, Undefeated, UNDERTAKER!
    • Το Blog του Undertaker
Απ: Αποκαλύφθηκε το νέο Janty Cameo!
« Απάντηση #12 στις: Σεπτεμβρίου 23, 2009, 14:00 »
Εδώ λέμε να αυξήσουμε τη διάρκεια των μπαταριών τώρα θα τις χρησιμοποιούμε και για mp3 player και για την οθόνη??

Τι άλλο θα σκεφτεί ο κόσμος...  :)) :))

Πάντως τα 720mAh δεν είναι πολλά...

Και όπως φαίνεται είναι μόνο για το γραφείο, εκεί όπου συνήθως δεν το χρειάζεσαι...

είχα την ίδια απορία, απο που δηλαδή θα παίρνει ρευμα το mp3, αλλά μετα σκέφτηκα πως ίσως να έχει μέσα ενσωματωμένη επαναφορτιζόμενη λιθίου, όπως πολλά απλά mp3 της αγοράς.

Τα 720mAh δεν είναι πολλά.... εν σχέση με το mini turbo! Με τα απλά, καθημερινά, ταπεινά e-cigs των 180mAh είναι ο παράδεισος χωρίς τα αγγελάκια με τις άρπες τους!  ;D

Αποσυνδεδεμένος Kostas

  • *****
  • 1830
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποκαλύφθηκε το νέο Janty Cameo!
« Απάντηση #13 στις: Σεπτεμβρίου 23, 2009, 14:05 »
είχα την ίδια απορία, απο που δηλαδή θα παίρνει ρευμα το mp3, αλλά μετα σκέφτηκα πως ίσως να έχει μέσα ενσωματωμένη επαναφορτιζόμενη λιθίου, όπως πολλά απλά mp3 της αγοράς.

Τα 720mAh δεν είναι πολλά.... εν σχέση με το mini turbo! Με τα απλά, καθημερινά, ταπεινά e-cigs των 180mAh είναι ο παράδεισος χωρίς τα αγγελάκια με τις άρπες τους!  ;D

Ακόμα και εάν ξεχάσεις το Μiniturbo όλα τα e-Pipes δουλεύουν με 900 mAh.
Επίσης το Bulli, το GG... και άλλα.  ;D


Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Απ: Αποκαλύφθηκε το νέο Janty Cameo!
« Απάντηση #14 στις: Σεπτεμβρίου 23, 2009, 14:12 »
Καλά, τρελό gadget.  :tongue_smilie:
Δεν έχω μέτρο αναφοράς στην εικόνα για να υπολογίσω τον όγκο του αλλά με τέτοιο σχήμα θα έπρεπε να φιλοξενεί άνετα μια μπαταρία 18650 με 2.500 mAh.

Καλά, ας γίνει η αρχή και θα δούμε κι άλλα τρελά ακόμα.
Αυτό που έλεγαν μερικοί (και μάλλον είχαν δίκιο): θα το ξεχάσουμε το τσιγάρο που ξέραμε. Οι νέες συσκευές δε θα μας το θυμίζουν σε τίποτα.
Θα χρειαστεί όμως κάποιος χρόνος για προσαρμογή και μετάβαση στα νέα δεδομένα. Μέχρι τότε ας είναι καλά τα 801, 901, 510, 401... κτλ. :)

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 261 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 211 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 21174 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 282144 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 208054 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 66602 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 175044 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 313288 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 14724 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 125090 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93785 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4357 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix