vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

267 επισκέπτες, 7 χρήστες
bloodlessz, matkarap, dkostas, Milarepa, ZoeM, thebull, Chris66

Twitter

Zenith tank by Innokin

Αποσυνδεδεμένος Bill-Βασιλης

  • *
  • 84
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Zenith tank by Innokin
« Απάντηση #240 στις: Μαρτίου 03, 2018, 18:14 »
Καλησπερα,το υγρο που ειχα μεσα το εχω βαλει και σε αλλους ατμοποιητες.
Οχι με βουρτσα δεν δοκιμασα,αλλα η κιτρινιλα στα πασα μου μοιαζει για ''ξεβαμα'' οποτε η βουρτσα μαλλον θα το χειροτερεψει.

Αποσυνδεδεμένος Stepeha

  • *****
  • 3068
  • Φύλο: Άντρας
  • Ναυαγοσώστης σε πιτσαρία καλλυντικών
Απ: Zenith tank by Innokin
« Απάντηση #241 στις: Μαρτίου 03, 2018, 23:30 »
Κάποια συγγένεια με το Μητσοτάκη θα έχω, δεν παιζει....

Και στον δεύτερο δικό μου (τον πρώτο τον έδωσα ατη γυναίκα μου), προχθεσινή αγορα, φάνηκε προ ολίγου το λαστιχάκι.  :wall: Έκοψα ότι εξείχε κι ότι γίνει. Καλά παει ως τώρα.

Αποσυνδεδεμένος dinos_74

  • *****
  • 1689
  • Φύλο: Άντρας
  • πεφτω γιατι μπορω να σηκωθω
Απ: Zenith tank by Innokin
« Απάντηση #242 στις: Μαρτίου 03, 2018, 23:32 »
ψαξτο,αυτο ειναι καταρα  :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος Anonym0ust

  • *
  • 64
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Zenith tank by Innokin
« Απάντηση #243 στις: Μαρτίου 06, 2018, 06:41 »
Υπάρχει καποιος που να εχει zenith και k3?Εχουν πολυ μεγαλες διαφορες στη γευση?Θελω εναν φθηνο εργοστασιακο με οσο γινεται καλυτερη γευση γιατι εχω καλομαθει με τους επισκευασιμους.Να παρω τον παμφθηνο κ3 με τις δοκιμασμενες τοσα χρονια αντιστασεις του ναυτιλου η να παω σε ζενιθ που ειναι πιο ακριβος αλλα δεν πλενεται και καλα?

Αποσυνδεδεμένος ringo2009

  • **
  • 165
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Zenith tank by Innokin
« Απάντηση #244 στις: Μαρτίου 06, 2018, 09:10 »
Καλύτερη γεύση ο Zenith κατά την άποψη μου

Αποσυνδεδεμένος alexoyiorgis

  • *****
  • 1576
  • Φύλο: Άντρας
  • perception is reality
Απ: Zenith tank by Innokin
« Απάντηση #245 στις: Μαρτίου 06, 2018, 11:06 »
Υπάρχει καποιος που να εχει zenith και k3?Εχουν πολυ μεγαλες διαφορες στη γευση?Θελω εναν φθηνο εργοστασιακο με οσο γινεται καλυτερη γευση γιατι εχω καλομαθει με τους επισκευασιμους.Να παρω τον παμφθηνο κ3 με τις δοκιμασμενες τοσα χρονια αντιστασεις του ναυτιλου η να παω σε ζενιθ που ειναι πιο ακριβος αλλα δεν πλενεται και καλα?
Η "δικαιολογία" για το ότι δεν πλένεται καλά ο Zenith, είναι... αδύναμη. Με σκέτο νερό και χαρτί κουζίνας γίνεται μια χαρά.
Κατά τα άλλα... διαλέγεις όποιον θες. Έχουν και οι δύο τα νήματά τους για να τα ψάξεις.
Το ότι βρίσκεις τις bvc αντιστάσεις του ναυτίλου παντού, είναι ένα πλεονέκτημα, αλλά εντελώς πλασματικό σήμερα με τα διαδικτυακά καταστήματα. Η αντοχή, όμως, των αντιστάσεων του Zenith δεν είναι καθόλου πλασματικό πλεονέκτημα. Όπως, επίσης, και η αναπλήρωση υγρού του Zenith... on the go. Αλλά και η ρύθμιση αέρα, που δεν την έχει ο Κ3 (εκτός και αν φράξεις τις τρύπες αέρα με οδοντογλυφίδες για να τον σφίξεις, αν θελήσεις).
Καλή επιλογή

Αποσυνδεδεμένος kongeorge

  • *
  • 93
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Zenith tank by Innokin
« Απάντηση #246 στις: Μαρτίου 06, 2018, 13:29 »
Η "δικαιολογία" για το ότι δεν πλένεται καλά ο Zenith, είναι... αδύναμη. Με σκέτο νερό και χαρτί κουζίνας γίνεται μια χαρά.
Κατά τα άλλα... διαλέγεις όποιον θες. Έχουν και οι δύο τα νήματά τους για να τα ψάξεις.
Το ότι βρίσκεις τις bvc αντιστάσεις του ναυτίλου παντού, είναι ένα πλεονέκτημα, αλλά εντελώς πλασματικό σήμερα με τα διαδικτυακά καταστήματα. Η αντοχή, όμως, των αντιστάσεων του Zenith δεν είναι καθόλου πλασματικό πλεονέκτημα. Όπως, επίσης, και η αναπλήρωση υγρού του Zenith... on the go. Αλλά και η ρύθμιση αέρα, που δεν την έχει ο Κ3 (εκτός και αν φράξεις τις τρύπες αέρα με οδοντογλυφίδες για να τον σφίξεις, αν θελήσεις).
Καλή επιλογή
Συμφωνώ! η απλότητα του ζενίθ δεν υπάρχει.




Στάλθηκε από το WAS-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος Anonym0ust

  • *
  • 64
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Zenith tank by Innokin
« Απάντηση #247 στις: Μαρτίου 06, 2018, 14:02 »
Ευχαριστω πολυ για τις συμβουλες!Αυτη τη στιγμη σας το γραφω αυτο ατμιζοντας τον Κ3😂😂
Αν και υποψιαζομουν οτι θα νικουσε ο zenith η καταναλωτικη μου μανια αλλα αλλα κυριως η τσεπη μου αποφασισε!Για να παρω τον ζενιθ επρεπε να περιμενω ενω τα 10 ευρα του Κ3 ηταν ετοιμα να βγουν απο την τσεπη!Παντως ενταξει για εργοστασιακος και τοσο φθηνος ειναι καλος δεν το μετανιωσα.Εξαλλου θα τον χρησιμοποιω τις φορες που βαριεμαι να στησω επισκευασιμο.Επειδη ομως λογω της επιλογης μου αρχιζω και γινομαι off topic σταματω εδω!Ευχαριστω και παλι!

Αποσυνδεδεμένος treloneritis

  • *****
  • 2301
  • Φύλο: Άντρας
  • I am not anti-social, just not user friendly
Απ: Zenith tank by Innokin
« Απάντηση #248 στις: Μαρτίου 06, 2018, 15:22 »
Ευχαριστω πολυ για τις συμβουλες!Για να παρω τον ζενιθ επρεπε να περιμενω ενω τα 10 ευρα του Κ3 ηταν ετοιμα να βγουν απο την τσεπη!
Από τις αντιστάσεις του θα το βρεις :(. Οπωσδήποτε €3.00-€3.50/βδομάδα (αν και μπορείς να τις επισκευάζεις αν θες). 

Αποσυνδεδεμένος alexoyiorgis

  • *****
  • 1576
  • Φύλο: Άντρας
  • perception is reality
Απ: Zenith tank by Innokin
« Απάντηση #249 στις: Μαρτίου 06, 2018, 15:29 »
Θα του πούμε πώς να τις καθαρίζει λίγο για να κερδίσει 2-3 μέρες ακόμα ;D

Αποσυνδεδεμένος Anonym0ust

  • *
  • 64
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Zenith tank by Innokin
« Απάντηση #250 στις: Μαρτίου 06, 2018, 15:35 »
Ναι σε βαθος χρονου σιγουρα θα μου βγει ποιο ακριβα!Ασε εχω καταντησει σαν τις γυναικες που περναει μια εβδομαδα και κρατιουνται με το ζορι να μην πανε για ψωνια.

Αποσυνδεδεμένος treloneritis

  • *****
  • 2301
  • Φύλο: Άντρας
  • I am not anti-social, just not user friendly
Απ: Zenith tank by Innokin
« Απάντηση #251 στις: Μαρτίου 06, 2018, 15:55 »
Θα του πούμε πώς να τις καθαρίζει λίγο για να κερδίσει 2-3 μέρες ακόμα ;D
Εγώ δεν τον παίρνω στο λαιμό μου. Μιά φορά το κανα και δεν το ξαναματακάνω.:wall:

:offtopictelos:


Αποσυνδεδεμένος yorgoss

  • **
  • 234
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Zenith tank by Innokin
« Απάντηση #252 στις: Μαρτίου 06, 2018, 17:47 »
Από τις αντιστάσεις του θα το βρεις :(. Οπωσδήποτε €3.00-€3.50/βδομάδα (αν και μπορείς να τις επισκευάζεις αν θες).

Καλός και βολικός ο κ3 ...όσον αφορά το κόστος των αντιστάσεων απο το μοντεχρηστο τις παίρνω 1,90 τη μια !!
Όσον αφορά τον zenith για να μη βγω offtopic έχω φτάσει στα 50ml tribecca και ακόμα βαστάει η αντίσταση χωρίς ίχνος αλλοίωσης γεύσης !!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος HarryK

  • *
  • 12
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Zenith tank by Innokin
« Απάντηση #253 στις: Μαρτίου 06, 2018, 22:10 »
Καλός και βολικός ο κ3 ...όσον αφορά το κόστος των αντιστάσεων απο το μοντεχρηστο τις παίρνω 1,90 τη μια !!
Όσον αφορά τον zenith για να μη βγω offtopic έχω φτάσει στα 50ml tribecca και ακόμα βαστάει η αντίσταση χωρίς ίχνος αλλοίωσης γεύσης !!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Να συμφωνησω και εγω...αλλαξα την 1.6Ωμ μετα απο 2 ακριβως εβδομαδες, μονο και μονο επειδη δεν αντεχα να ξερω οτι την ειχα επανω για 2 εβδομαδες (6ml > 50/50 + 1 γευση την ημερα)...σαφως και τι τελευταιες 2-3 μερες ειχα μειωση της γευσης (RY69) αλλα ακομη μπορουσα να την διακρινω ξεκαθαρα. Να σημειωσω οτι κανω και 6ml 50/50 + 1 γευση (Αγρινιο) επισης την ημερα με δευτερο zenith για να μην συνηθιζει το στομα σε μια γευση μονο. Ο καλυτερος ατμο που εχω δοκιμασει!!!

Απ: Zenith tank by Innokin
« Απάντηση #254 στις: Μαρτίου 06, 2018, 23:02 »
Γενάρης, τη μαμά 1,6 Φλεβάρης άλλη μία 1,6, τώρα έβαλα την τρίτη 1,6. Τις αλλάζω όχι γιατί  'πέφτουν' σε απόδοση,αλλά γιατί πρέπει. Γύρω στα 3 με 3,5 ml βάσης τη μέρα η κατανάλωση.
Ένας εργοστασιακός είναι τόσο καλός όσο και οι αντιστάσεις που μπορείς να του βάλεις.
Και τον Ναυτίλο οι bvc τον φτιάξανε

Στάλθηκε από το Lenovo A6000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 123580 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 12:15
από Chris66
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 24 12739 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 09:16
από Chris66
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1809 278458 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 10, 2024, 22:29
από Antiprosopos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 233 63875 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 10, 2024, 14:19
από Ελένη Π
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1395 206474 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 23:14
από Xxristos
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 92917 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 3892 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix
PULSE AIO V2 [AIO (Όλα σε ένα)] 5 1124 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 11:40
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1461 172990 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 06, 2024, 09:00
από treloneritis
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15561 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14271 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9634 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos