vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

Skyfall RDA by e-smokeguru

Αποσυνδεδεμένος drum

  • *****
  • 5371
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Skyfall RDA by e-smokeguru
« Απάντηση #30 στις: Ιουνίου 22, 2018, 23:19 »
Όχι βέβαια, σιγά μη δώσω 150αρια για ενα ντρίπερ που είναι κατά 95% ίδιος με τον Galaxies και το Solo RDA.

Δε νομίζω οτι τα μόρια της γεύσης επηρεάζονται απο το χειροποίητο φινίρισμα στο μέταλλο, και την ξύλινη συσκευασία.
...σε ευχαριστω πολυ καλε μου ανθρωπε.... :respect:
με εσωσες στο παρα "κατι" απο μια μλκια αγορα... :thumpup:
να σαι καλα.  ;)

Αποσυνδεδεμένος valerou

  • **
  • 341
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Skyfall RDA by e-smokeguru
« Απάντηση #31 στις: Ιουνίου 22, 2018, 23:48 »
Και πάνω που είπα οτι έχω αρκετούς τανκάτους ατμο και ας κοιτάξω και λίγο για κανα dripper, εμφανίστηκε αυτό το νήμα. ΟΧΙ! ΟΧΙ! ΟΧΙ! αρνούμε κατηγορηματικά να το ακολουθήσω. θα με κάνετε να χωρίσω με τη γυναίκα μου εσείς. Εχω και 2 μικρά παιδιά τι θα απογίνουν?

Αποσυνδεδεμένος relax_dv

  • **
  • 212
  • Φύλο: Άντρας
  • ..όλα είναι ατμός - Θρασύβουλας..
Απ: Skyfall RDA by e-smokeguru
« Απάντηση #32 στις: Ιουνίου 23, 2018, 00:03 »
Για εμάς που ζούμε στην Ελλάδα, είναι κακή εποχή για να είσαι ατμιστής αλλά ταυτόχρονα, μια υπέροχη εποχή για να είσαι πλούσιος..  :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος kotsos75

  • *****
  • 3454
  • Φύλο: Άντρας
  • φυσα ρουφα τραβα τονε
Απ: Skyfall RDA by e-smokeguru
« Απάντηση #33 στις: Ιουνίου 23, 2018, 00:21 »
όπως σε όλα τα πράγματα έτσι και στο ατμισμα
ένα σορό ατμό έχει με ελάχιστα χρήματα που δουλεύουν μια χαρά
υπάρχουν και τα ακριβά για τους λίγους
δηλαδή εγώ σήμερα που είδα να περνάει μια porsche διπλα μου τι έπρεπε να κάνω? να πάω να κάψω το daewoo με μένα μαζί μέσα?

Αποσυνδεδεμένος Κώστας Άλεξ

  • *****
  • 3866
  • Φύλο: Άντρας
  • Προβοκάτορας και ισοβίτης - Watch Out!
Απ: Skyfall RDA by e-smokeguru
« Απάντηση #34 στις: Ιουνίου 23, 2018, 00:23 »
Και εγώ τον είδα αυτό τον φτωχομπινέ με την porsche, Κώτσο. Του μάρσαρα και έκοψε λάσπη.

Αποσυνδεδεμένος kkoumas

  • ***
  • 756
  • Φύλο: Άντρας
  • DON'T PANIC
Απ: Skyfall RDA by e-smokeguru
« Απάντηση #35 στις: Ιουνίου 23, 2018, 00:28 »
Οτι ντριπαρε σε ενα Skyfall το ειδατε;;;

Αποσυνδεδεμένος relax_dv

  • **
  • 212
  • Φύλο: Άντρας
  • ..όλα είναι ατμός - Θρασύβουλας..
Απ: Skyfall RDA by e-smokeguru
« Απάντηση #36 στις: Ιουνίου 23, 2018, 00:30 »
Το σχόλιο περισσότερο, πήγαινε στα λεφτά που χαλάμε οι (χομπίστες) ατμιστές και όχι στον Skyfall. Έχω βλέπεις και εγώ 2 μικρά παιδιά να μεγαλώσω.  ::)

Ο Skyline τότε, δεν μου είχε κάνει κλικ. Αυτός εδώ ο άτιμος, δεν μου τα λέει καλά όμως. Πότε βγαίνει το νέο batch είπαμε?

Αποσυνδεδεμένος valerou

  • **
  • 341
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Skyfall RDA by e-smokeguru
« Απάντηση #37 στις: Ιουνίου 23, 2018, 00:34 »
Το σχόλιο περισσότερο, πήγαινε στα λεφτά που χαλάμε οι (χομπίστες) ατμιστές και όχι στον Skyfall. Έχω βλέπεις και εγώ 2 μικρά παιδιά να μεγαλώσω.  ::)

Ο Skyline τότε, δεν μου είχε κάνει κλικ. Αυτός εδώ ο άτιμος, δεν μου τα λέει καλά όμως. Πότε βγαίνει το νέο batch είπαμε?
Στα λόγια μου έρχεσαι συνατμιστή χομπίστα. Τα παιδιά σκεφτόμαστε οχι την παντόφλα :tongue_smilie:

Αποσυνδεδεμένος JoeBarTeam

  • *****
  • 2478
  • 01.11.2015 00:00
Απ: Skyfall RDA by e-smokeguru
« Απάντηση #38 στις: Ιουνίου 23, 2018, 00:34 »
[justify]Δεν χρειάζεται το σχόλιό μου όμως δεν μπορώ να βλέπω να τσιμπάμε ξανά και ξανά με το αιώνιο θέμα πλούτου και δυστυχίας, και το κασελάκι του μικρού Καΐλα. Γνώμη μου. Σχεδιάζεις κάτι, το παρουσιάζεις και διεκδικείς μόνο κορυφή. Αν θέλεις να το πουλήσεις και να κατακτήσεις όσα πραγματικά σού αξίζουν τότε πρέπει να φτιάξεις και τον σχετικό μύθο που θα μείνει στα ατμιστικά κιτάπια για πάντα. [/justify]

[justify]Η άλλη πλευρά, του καταναλωτή. Πάντα θα είναι εκεί και πάντα θα είναι βασιλικότερος του βασιλέως, στοχεύοντας μόνο στην προσωπική του καλοπέραση, δεν μιλάει ο πλούτος μιλάει η έλλειψη που μας βαράει αλύπητα, εξάλλου ο πλούσιος δεν ασχολείται με αυτά, στέλνει άλλους. Και βέβαια, η πραγματικότητα έχει μαύρο χιούμορ, αρκεί να δούμε μόνο τις κάρτες που έχουν στενάξει, ξανά και ξανά, (π.χ. ένα συχνότατο φαινόμενο, άρχοντες με ένα βουνό επισκευάσιμους και μοντ αλλά και με ξεσκισμένο όριο κάρτας κάποιες χιλιάδες ευρώ, όπου μόνο με παράλληλο δάνειο θα πάρει ανάσες ο hype άρχοντας). / συγγνώμη για το εκτός θέματος, ελπίζω να μπει τελεία. [/justify]

Αποσυνδεδεμένος paloukaros

  • *****
  • 5211
  • Φύλο: Άντρας
  • Urge to P|U|R|G|E| ...
Απ: Skyfall RDA by e-smokeguru
« Απάντηση #39 στις: Ιουνίου 23, 2018, 00:36 »
Το σχόλιο περισσότερο, πήγαινε στα λεφτά που χαλάμε οι (χομπίστες) ατμιστές και όχι στον Skyfall. Έχω βλέπεις και εγώ 2 μικρά παιδιά να μεγαλώσω.  ::)

Ο Skyline τότε, δεν μου είχε κάνει κλικ. Αυτός εδώ ο άτιμος, δεν μου τα λέει καλά όμως. Πότε βγαίνει το νέο batch είπαμε?
Απο αύριο θα είναι για δοκιμή στο γνωστό μέρος.Πέρνα για καφέ να τον βλεφαριάσεις και να σου πω το παρασύνθημα στο αυτάκι  ;)

Αποσυνδεδεμένος relax_dv

  • **
  • 212
  • Φύλο: Άντρας
  • ..όλα είναι ατμός - Θρασύβουλας..
Απ: Skyfall RDA by e-smokeguru
« Απάντηση #40 στις: Ιουνίου 23, 2018, 00:44 »
Το 'χω πει, αυτό το παιδί ο Paloukaros, θα με καταστρέψει..



Φίλε JoeBarTeam, συμφωνώ με την εισαγωγή σου. Το σχόλιο σου δεν χρειαζόταν. Γιατί πολύ απλά δεν κατανόησες το πνεύμα των σχολίων, τόσο των δικών μου, όσο και του valerou.

Από 'κει και πέρα, τα όσα γράφεις με βρίσκουν σύμφωνο σε μεγάλο βαθμό.  :thumpup:

Διαγραφή άμεσης παράθεσης
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουνίου 23, 2018, 01:23 από Tem »

Αποσυνδεδεμένος estorial

  • **
  • 192
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Skyfall RDA by e-smokeguru
« Απάντηση #41 στις: Ιουνίου 23, 2018, 18:16 »
Εγώ θα παραθέσω την δίκη μου άποψη μετά από 10-15 μετρημένες τζουρες. Όχι ότι έχει μεγάλη σημασία μιας και δεν είμαι highendas.(άμα κάποιος κάνει σχόλιο για το high end, θα αγνοηθεί και θα του ευχηθώ να ξεχνάει να βρέξει αντίσταση κάθε φορά που στήνει.)

Από θέμα τζούρας είναι πολύ smooth, αρκετά smooth που μου πέρασε από το μυαλό να μπω σε καμία λίστα.

Από θέμα κατασκευής, θεωρώ ότι η επιλογή πλαστικού ανάμεσα στο μέταλλο, αν και σωστή για την μόνωση από την θερμότητα δίνει μια κακή αίσθηση στο χέρι.

Επειδή δυστυχώς το σύρμα που είχε μέσα δεν ήταν αυτο που λέμε γευσάτο, δεν με ενθουσίασε η γεύση. Αλλά θεωρώ ότι με ένα asymmetric parallel fused με ribbon ( ναι το έβγαλα από το μυαλό μου) θα έχει τρομερή γεύση.

Ααα και για να μην ξεχνιόμαστε, οποίος καταφέρει να τον κάνει oversquonk, να παρατήσει το squonking.


Αποσυνδεδεμένος valerou

  • **
  • 341
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Skyfall RDA by e-smokeguru
« Απάντηση #42 στις: Ιουνίου 23, 2018, 18:36 »
Εγώ περιμένω τον [member=17976]relax_dv[/member] να μου πει τι του ψιθύρισε ο @paloukaros στο αυτάκι  :))

Απ: Skyfall RDA by e-smokeguru
« Απάντηση #43 στις: Ιουνίου 23, 2018, 18:55 »
Εγω πάντως,μετά την πρώτη αποτυχημένη προσπάθεια,θα περιμένω να φύγουν μια δυο λίστες ακόμη και θα περιμένω τους ''δεν τα βρήκαμε'' και τους ''με ένα μόνο στήσιμο''. ;D

Αποσυνδεδεμένος relax_dv

  • **
  • 212
  • Φύλο: Άντρας
  • ..όλα είναι ατμός - Θρασύβουλας..
Απ: Skyfall RDA by e-smokeguru
« Απάντηση #44 στις: Ιουνίου 23, 2018, 19:40 »
Εγώ περιμένω τον [member=17976]relax_dv[/member] να μου πει τι του ψιθύρισε ο [member=17746]paloukaros[/member] στο αυτάκι  :))
Δεν πέρασα από το μαγαζί valerou. Ήθελε ποδήλατο ο μικρός και δεν του χάλασα το χατίρι... Πάει προς το παρόν το απόθεμα.. :eyesplash:
Ο Σταύρος όμως είναι πολύ οκ άτομο και ξέρω ότι θα το ψιθυρίσει το μυστικό την επόμενη φορά!  :))

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 34462 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 556725 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 11:43
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 5 232 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 08:12
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 181502 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 101 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 8807 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 538041 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 60381 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 238622 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 919 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 16669 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 139046 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz