vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ

Αποσυνδεδεμένος Χαραλαμπος

  • **
  • 327
  • Φύλο: Άντρας
  • Ρουνι,ρουνι,υπουλο κακο γουρουνι
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #2460 στις: Ιανουαρίου 11, 2013, 22:40 »
Φιλε Πολυκρατη.. Ο ατμοποιητης και το η.τ μου ειναι της zerobacco...Δε ξερω αμα σε καλυψα με την απαντηση μου.. :dontknow: ωστε να σε βοηθισω να μου προτεινεις ενα ατμοποιητη..Η διαμετρος του ειναι μικρη.Τωρα αν και πιανουν τα χερια μου,δοξα τω Θεο.. :) δε πιστευω να πρεπει να ειναι κανεις Μαγκαιβερ για να λυσει και να δεσει εναν ατμοποιητη.. ;D
Παντως αμα εχεις να μου προτεινεις ατμοποιητη (για ντουμανι και γευση) θα'σαι αρχηγος  :thumpup:
Ευχαριστω.

Αποσυνδεδεμένος papoys

  • ****
  • 1068
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #2461 στις: Ιανουαρίου 11, 2013, 22:46 »
Χαράλαμπε προτείνω να καθίσης να διαβάσης αρκετά στο φόρουμ και σιγά σιγά με την βοήθεια των

παλαιότερων θα βρής την καλλίτερη λύση. :yes: :yes: :yes:

Αποσυνδεδεμένος G.K.77

  • **
  • 193
  • Φύλο: Άντρας
  • Με λένε Γιώργο και είμαι καλά.
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #2462 στις: Ιανουαρίου 12, 2013, 01:54 »
Υπάρχει κάπου θέμα σχετικά με τα υγρά της LIQUA;

Αποσυνδεδεμένος urahara

  • *****
  • 3234
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #2463 στις: Ιανουαρίου 12, 2013, 02:08 »
μονο σε εμπορικους πινακες το ειδα φιλε μου, πχ εδω:
 LIQUA Ejuice (Italian Flavor)
και
http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,14245.msg529678.html#msg529678
http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,10615.msg470762.html#msg470762

Αν θελεις να μιλησεις γιαυτα ανοιξε καλυτερα ενα θεμα..αν θες να ρωτησεις κατι καποιον εμπορο καντο στον πινακα του

Αποσυνδεδεμένος frouto

  • *
  • 5
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #2464 στις: Ιανουαρίου 12, 2013, 20:01 »
Καλησπέρα !

Υποθέτω οτι σαν νέος ατμιστής καλό θα ήταν να ρωτήσω κάποια πραγματάκια εδώ .(αν οι συντονιστές θεωρούν οτι το post μου ανήκει αλλού ας το μεταφέρουν στη σωστή θέση ...ευχαριστω!)

Αγόρασα ένα πακέτο Ego T με 2 μπαταρίες 1000  ,φορτιστή.θήκη  και 5 φιλτράκια ....
Μετά απο διάφορα που διάβασα κατάλαβα οτι πρόκειτε για imitation (ακόμα και το φωτάκι έπρεπε να έχει άλλο χρώμα !)
αλλά είπα τώρα το πήρα τεσπα μελλοντικά βλέπουμε.

Προχώρησα άμεσα στην αλλαγή φίλτρου-ατμοποιητή  (δεξαμενής υγρού για να καταλάβεται )  και πήρα δύο της nobacco χωρητικότητας 1,6 ml 2.4Ω αντίσταση (δεν ξέρω ακριβώς το μοντέλο)   θεωρώντας οτι κάνω ένα βήμα μπροστά για να μπορέσω να λειτουργήσω το η.τ.

Το χρησιμοποίησα μια μέρα και άρχισε το πρόβλημα ...Και οι 2  μου φέρνουν υγρό στο στόμα...Τι κι αν τραβάω πολύ απαλά ,μακρόσυρτα,σιγά ...και στους δύο μου έρχεται υγρό στο στόμα και καίει το άτιμο !
Πήγα πίσω στο μαγαζί και μου είπε οτι πρέπει να τα καθαρίζω για τυχόν διαρροές...
Επέστρεψα τα καθάρισα και μετά απο 10 τζούρες αντε ξανά !!!!

Συν της άλλης πήρα 1 υγρό Virginia 6 mg  και  1 Cappuccino  6 mg  με 80% προπυλενογλυκόλη και 20% γλυκερίνη(nobacco) και δεν μπορώ να τα ατμίσω με τίποτα!Και τα 2 με ενοχλούν στο λαιμό (σαν να καπνίζεις βαρύ τσιγάρο και ενοχλεί)  και τα 2 μου δίνουν τη γεύση οτι εισπνέω χημικό ....
Δοκίμασα να πάρω και μια άλλη μάρκα μήπως είναι η ιδέα μου και πήρα Liqua  9mg σοκολάτα αλλά και εκεί μια απο τα ίδια !

Να αγοράσω άλλο η.τ...άλλους ατμοποιητές μπας και δεν έρχεται υγρό που με χαλάει...Να αλλάξω υγρό με περισσότερη γλυκερίνη ;;;;
Και το βασικό  πως να βρω γεύση τσιγάρου που να έιναι κοντά στον Golden Virginia που κάπνιζα και να μην είναι και τόσο βαρύ ;;;Το εξάρι μου έρχεται βαρύ και μάλλον πρέπει να μου φτιάξουν τριαρι πχ....

Ειλικρινά θέλω να δώσω την ευκαιρία στο εαυτό μου να ξεμπλέξει με το κ.τ   αλλά μέχρι τώρα έχω ξοδέψει ήδη 80€  και ούτε άκρη έβγαλα αλλά ούτε το ατμίζω το η.τ.Κρίμα δεν είναι να το παρατήσω έτσι αμαχητή ;;;

Δώστε ρε πάιδες  τα φώτα σας μπας και το παλέψω...    ;) ;) ;)

Αποσυνδεδεμένος joyeman

  • *****
  • 1208
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #2465 στις: Ιανουαρίου 12, 2013, 20:08 »
Καλησπέρα!


Καταρχήν, πριν απο το υγρό, το πρώτο σου μέλημα θα πρέπει να είναι η αλλαγή ατμοποιητή. Για να καταλάβεις ποιο υγρό σου "ταιριάζει", και την νικοτίνη που σε ικανοποιεί, θα πρέπει να έχεις εναν ατμοποιητή, ο οποίος να αποδίδει σωστά. Ξεκίνα με κάτι φτηνό (μιας και ήδη έχεις δώσει πολλά λεφτά χωρίς λόγο), με εναν CE4+  (που έχει και φθηνές ανταλλακτικές κεφαλές), και τότε θα μπορέσεις να αποφασίσεις και για γεύση -νικοτίνη του υγρού.

Αποσυνδεδεμένος vagskarm

  • ****
  • 1468
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #2466 στις: Ιανουαρίου 12, 2013, 20:10 »
Την Προπυλενογλυκόλη πρέπει να μειώσεις. Εσένα ο λαιμός σου προτιμάει την VG (φυτική γλυκερίνη). Πρέπει να βρεις υγρά με περισσότερη VG ή να αρχίσεις σιγά σιγά να φτιάχνεις τα υγρά στο σπίτι. Μην φοβάσαι, πιο πολύ ακούγεται δύσκολο, παρά είναι. Μάλιστα αν κάνεις την απαραίτητη μελέτη στα νήματα στα υγρά, θα βρεις τον δρόμο σου γρήγορα.

Για το υγρό, αν βγαίνει το επιστόμιο να το σκουπίζεις. Πολλές φορές γίνεται υγροποίηση του ατμού και είναι αυτό και όχι διαρροή.

Οι εμπειρότεροι θα σε καθοδηγήσουν για συσκευές.

Καλώς ήλθες και σου εύχομαι ολόψυχα να παραμείνεις

Αποσυνδεδεμένος Pastafarai

  • *****
  • 2681
  • Φύλο: Άντρας
  • WE ARE AT WAR....CHOOSE SIDE!
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #2467 στις: Ιανουαρίου 12, 2013, 20:14 »
Καλησπέρα !

Υποθέτω οτι σαν νέος ατμιστής καλό θα ήταν να ρωτήσω κάποια πραγματάκια εδώ .(αν οι συντονιστές θεωρούν οτι το post μου ανήκει αλλού ας το μεταφέρουν στη σωστή θέση ...ευχαριστω!)

Αγόρασα ένα πακέτο Ego T με 2 μπαταρίες 1000  ,φορτιστή.θήκη  και 5 φιλτράκια ....
Μετά απο διάφορα που διάβασα κατάλαβα οτι πρόκειτε για imitation (ακόμα και το φωτάκι έπρεπε να έχει άλλο χρώμα !)
αλλά είπα τώρα το πήρα τεσπα μελλοντικά βλέπουμε.

Προχώρησα άμεσα στην αλλαγή φίλτρου-ατμοποιητή  (δεξαμενής υγρού για να καταλάβεται )  και πήρα δύο της nobacco χωρητικότητας 1,6 ml 2.4Ω αντίσταση (δεν ξέρω ακριβώς το μοντέλο)   θεωρώντας οτι κάνω ένα βήμα μπροστά για να μπορέσω να λειτουργήσω το η.τ.

Το χρησιμοποίησα μια μέρα και άρχισε το πρόβλημα ...Και οι 2  μου φέρνουν υγρό στο στόμα...Τι κι αν τραβάω πολύ απαλά ,μακρόσυρτα,σιγά ...και στους δύο μου έρχεται υγρό στο στόμα και καίει το άτιμο !
Πήγα πίσω στο μαγαζί και μου είπε οτι πρέπει να τα καθαρίζω για τυχόν διαρροές...
Επέστρεψα τα καθάρισα και μετά απο 10 τζούρες αντε ξανά !!!!

Συν της άλλης πήρα 1 υγρό Virginia 6 mg  και  1 Cappuccino  6 mg  με 80% προπυλενογλυκόλη και 20% γλυκερίνη(nobacco) και δεν μπορώ να τα ατμίσω με τίποτα!Και τα 2 με ενοχλούν στο λαιμό (σαν να καπνίζεις βαρύ τσιγάρο και ενοχλεί)  και τα 2 μου δίνουν τη γεύση οτι εισπνέω χημικό ....
Δοκίμασα να πάρω και μια άλλη μάρκα μήπως είναι η ιδέα μου και πήρα Liqua  9mg σοκολάτα αλλά και εκεί μια απο τα ίδια !

Να αγοράσω άλλο η.τ...άλλους ατμοποιητές μπας και δεν έρχεται υγρό που με χαλάει...Να αλλάξω υγρό με περισσότερη γλυκερίνη ;;;;
Και το βασικό  πως να βρω γεύση τσιγάρου που να έιναι κοντά στον Golden Virginia που κάπνιζα και να μην είναι και τόσο βαρύ ;;;Το εξάρι μου έρχεται βαρύ και μάλλον πρέπει να μου φτιάξουν τριαρι πχ....

Ειλικρινά θέλω να δώσω την ευκαιρία στο εαυτό μου να ξεμπλέξει με το κ.τ   αλλά μέχρι τώρα έχω ξοδέψει ήδη 80€  και ούτε άκρη έβγαλα αλλά ούτε το ατμίζω το η.τ.Κρίμα δεν είναι να το παρατήσω έτσι αμαχητή ;;;

Δώστε ρε πάιδες  τα φώτα σας μπας και το παλέψω...    ;) ;) ;)


Γεια σου φίλε/η !  :bye:
Κατ'αρχην μην απογοητεύεσαι! Το eGo-T ειναι λιγο δύστροπο σαν ηλεκτρονικο τσιγαρο... Τα περι "γνησιοτητας" και "απομίμησης" μην τα λαμβανεις υπόψιν, και τα "γνησια" Κινέζικα ειναι, και τα nobacco κινεζικα ειναι και τα ovale... ΟΛΑ ειναι Κινεζικα, απλα απο εταιρεια σε εταιρεια και απο εργοστασιο - μονάδα παραγωγης σε εργοστάσιο αλλάζει η ποιότητα....
Αν θες την γνωμη μου κράτα τις 1000ρες μπαταρίες σου και πάρε με 5-7 ευρώ ενα CE4+ clearomizer... Εχει καλυτερη απόδοση, η ανταλλακτικη του κεφαλή κοστίζει γυρω στο 1.5 ευρω, ειναι πολυ ευκολο και απλο στην χρήση και εχει πολυ καλη απόδοση ατμου και γευσης....
Για τα υγρά τώρα προφανώς πρέπει να δοκιμάσεις υγρά με περισσότερη ή και -γιατί όχι- με αποκλειστικά VG... Υπάρχουν εταιρείες ελληνικές και μή με πολύ μεγάλη γκάμα γεύσεων... προσωπικα συνιστω να δοκιμασεις το υγρο RY4....
Επισης καλό θα ήταν να ψαξεις λιγο στα νηματα εδω στο φορουμ για τον CE4+ αλλα και για τα eGo-T, τον τροπο χρησης και συντήρησής τους κλπ...  :thumpup:

Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #2468 στις: Ιανουαρίου 12, 2013, 20:22 »
Το ηλεκτρονικό τσιγάρο που πήρες αποτελείτε από την μπαταρία τον ατμοποιητή και το επιστόμιο τύπου tank (αμπούλα).

Οι αμπούλες αν δεις στο κάτω μέρος εκεί που εφάπτονται με τον ατμοποιητή έχουν μια τάπα σιλικονένια η οποία αγκαλιάζει την κεφαλή του ατμοποιητή η οποία είναι μέσα σε κώνο.
Σκέψου πως
1. Από συνεχόμενες τζούρες μεγάλης διάρκειας λειτουργίας παρατεταμένης λειτουργίας του κουμπιού ενεργοποίησης η σιλικονένια τάπα θερμαίνεται αρκετά και δίνει πολλές φορές γεύση αλλοιωμένη από καμένο έως γεύση πλαστικού
2. με απότομες τζούρες παρατεταμένες και ειδικά αν βάζεις δύναμη όλοι οι υδρατμοί από την ατμοποίηση οι παραμένοντες ξεχειλίζουν από το επιστόμιο που βρίσκουν διέξοδο και φυσικά βρίσκονται γύρω από το επιστόμιο στο σημείο που εξέχει απόν κώνο, δηλαδή έχεις διαρροή.

Υπάρχει και το εξής που πρέπει να προσέξεις. Όταν πολλές φορές βάζουμε δύναμη τραβώντας τζούρα είναι δυνατόν από μη καλής ποιότητας επιστόμια τύπου tank να βγει λίγο υγρό στο στόμα μας το οποίο το νιώθουμε να τσούζει λίγο τη γλώσσα από τη νικοτίνη. Αυτό το φαινόμενο είναι και εκνευριστικό και για να καταπολεμηθεί πρέπει να πλένεις τακτικά το επιστόμιο και κατά τη χρήση να κάνεις όσο το δυνατόν πιο απαλές τζούρες και ας είναι και μακρόσυρτες. Αυτό συνηθίζεται με τον καιρό χρήσης

Αποσυνδεδεμένος Sunspear

  • **
  • 270
  • Φύλο: Άντρας
  • Unbowed, Unbent, Unbroken
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #2469 στις: Ιανουαρίου 12, 2013, 20:28 »
Λοιπόν.... καλωσώρησες!!!.... Καταρχάς να ξέρεις οτι δεν είναι και εύκολο για όλους να κάνουν την μετάβαση στο η.τ. , ασχέτως αν μερικοί από εμάς (μεταξύ αυτών και εγώ) δεν δυσκολευτήκαμε και ιδιαίτερα.... Με προσπάθεια και επιμονή θα τα καταφέρεις...

Ερώτηση: έχεις πάρει τον ατμοποιητή epsilon; ή έχεις ακόμα τον ατμοποιητή του ego-t; ο epsilon είναι αυτός...

http://www.nobacco.gr/el/productsgr/%CE%B1%CE%BE%CE%B5%CF%83%CE%BF%CF%85%CE%B1%CF%81/epsilon/nobacco-ego-epsilon-2-4-ohm-%CE%B4%CE%B9%CE%B1%CF%86%CE%B1%CE%BD%CE%BF

Αν έχεις τον epsilon, μου φαίνεται λίγο περίεργο να έχεις υγρό στο στόμα, στον ego-t είναι πιο σύνηθες...όπως και να έχει, ο epsilon είναι καλύτερος σε όλους τους τομείς (και ΔΕΝ χρειάζεται κάθε λίγο και λιγάκι καθαρισμό για να λειτουργήσει σωστά, ο πωλητής είναι λάθος....) Το υγρό στο στόμα σημαίνει οτι η διαδικασία της ατμοποίησης δεν γίνεται σωστά... Δοκίμασε επίσης και πιο αργές, μακρόσυρτες τζούρες, και οχι κοφτές όπως στο κ.τ.
Για τα υγρά έχω να προτείνω να μετακινηθείς στα υγρά με μεγαλύτερη περιεκτικότητα σε VG (γλυκερίνη), ώστε να δεις αν σε πειράζει η PG (προπυλενογλυκόλη), η οποία δίνει και περισσότερο χτύπημα... Αρκετοί από εμάς δεν αντέχουν καποιο από τα δυο...αν δεις οτι και εκεί το 6άρι έχει έντονο χτύπημα, τότε μάλλον θα πρέπει να περάσεις στην ιδιοκατασκευή...



Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #2470 στις: Ιανουαρίου 12, 2013, 20:45 »
Ετσι είναι... αυτός που πήρες με 2.4 ομ είναι όντως CE4+ και μάλιστα ο καλύτερος.
Ή επεσες σε αστοχία υλικού ή ατμίζεις όπως κάπνιζες.
Δώσε του άλλη μια ευκαιρία, είναι πραγματικά καλός.
Αλλά πάρε την ανταλλακτική κεφαλή 1.8 ομ.
Υπάρχει μια περίπτωση να μην προλαβαίνει να ατμοποιήσει καλά λόγω υψηλών ομ και να έχεις υγρό στο στόμα. Φρονώ ότι ούτε η εγκο σου είναι από αυτές με τα ψηλά βολτ.
Οποτε παιζει να ζορίζεσαι να τραβήξεις ατμο, να μην μπορεί να παράγει και να σου πετάει υγρό.
Ούτε καθαρισμό όπως σου λέει ο απο πανω μου χρειάζεται συχνά.

Για τα υγρά. Υπόψην ότι της νομπάκο είναι κινέζικα. Κι εμένα με χαλασαν, οχι για την πιτζι, αλλά η γεύση τους.
Παίξε οπως σου είπαν με σκέτη γλυκερίνη.
Και δοκίμασε ευρωπαικά υγρά.
flavourart και τα δικά μας atmos.
Μόλις βρεις κάτι που σου κάνει, οπωσδήποτε να μάθεις να τα κάνεις μονος σου.

Για να καταλάβεις τα ακαταλαβίστικα περι ομ και βολτ
οι μπαταρίες βγάζουν 3.3-4.2 βολτ ονομαστικά. Οι απλές, όχι οι μοντ
οι ατμο έχουν αντίσταση απο 1.5 ως 3 ομ. Η πλειοψηφία τους.
Οσο πιο λιγα βολτ έχεις, τόσο πιο μικρή αντισταση πρεπει να χρησιμοποιείς.
Εγώ πχ ατμίζω με 4.2 βολτ και 1.8 ομ. Σε προιόντα νομπάκο για να καταλάβεις, αυτό σημαίνει μπαταρία giant ego και η ανταλλακτική κεφαλή του άτμο που πήρες στα 1.8 ομ.
Την 2.4 που σου έδωσαν την ατμίζω με εγκο τύπου μοντ στα 4.6 βολτ.
Εσύ αν έχεις μια μπαταρία με 3.7 βολτ, υπάρχει θέμα....

Για τα watt άλλη φορά....  :)



Αποσυνδεδεμένος SEB

  • *****
  • 5898
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #2471 στις: Ιανουαρίου 12, 2013, 23:17 »
και με το δικο μου σκεπτικο και αυτα που εχω συναντησει θα υποθεσω οτι η μπαταρια μπορει να μην δινει καν 3,7 βολ αλλα 3,5 οπως πολλες που κυκλοφορησαν κατα διαστηματα στην αγορα και σε συνδυασμο με την μεγαλη για αυτα τα βολτ αντισταση 2,4 εχεις το προβλημα το συγκεκριμενο.Με λιγα λογια η μπαταρια δεν εχει την δυναμη να ατμοποιηση το υγρο.

Αποσυνδεδεμένος DeathAngelGr

  • *
  • 82
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #2472 στις: Ιανουαρίου 13, 2013, 01:32 »
Ξεκινησα και εγω σημερα επισημα το Η.Τ.
Στην αρχη μπορω να πω ηταν αρκετα περιεργο αλλα στην πορεια καταλαβα λιγο πολυ οτι δεν χρησιμοποιειται οπως το κανονικο τσιγαρο ... Βεβαια πιο πολυ ειναι στο μυαλο (μιλωντας τουλαχιστον για τον εαυτο μου) αν ακι οι γευσεις δεν με πολυεντυπωσιασαν. Θα δειξει καλυτερα μετα απο μερικες μερες....
Παντως και εγω καινουργιος ειμαι αλα δεν ειχα θεματα ουτε διαρροες ουτε τιποτα ολα κομπλε.

Αποσυνδεδεμένος nightdream

  • **
  • 131
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #2473 στις: Ιανουαρίου 13, 2013, 01:38 »
Και κανά προβληματάκι να παρουσιαστεί, για
όλα θα βρεθεί λύση. Φτάνει να υπάρχει
θέληση και όρεξη για διάβασμα στο φόρουμ.  ;)

Αποσυνδεδεμένος Pastafarai

  • *****
  • 2681
  • Φύλο: Άντρας
  • WE ARE AT WAR....CHOOSE SIDE!
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #2474 στις: Ιανουαρίου 13, 2013, 01:38 »
Πίστεψέ με Death υπάρχουν πολλές γεύσεις που θα σε εντυπωσιάσουν!  :yes:
Χρειάζεται μόνο επιμονή μέχρι να δοκιμάσεις αρκετές και να καταλήξεις σε αυτές που γουστάρεις πιο πολυ... ;)
Αντε, καλή αρχή και καλοάτμιστος!  :thumpup:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 279367 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 207490 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 64555 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 173549 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 311568 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 13323 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 124153 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93188 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4003 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix
PULSE AIO V2 [AIO (Όλα σε ένα)] 5 1256 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 11:40
από axilleaspro
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15694 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14453 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias