vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ

Αποσυνδεδεμένος Gsouri

  • *
  • 29
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #825 στις: Μαρτίου 01, 2012, 07:56 »
Μου έδωσες καινούργια δεδομενα

Αποσυνδεδεμένος alexmach

  • *****
  • 2936
  • Φύλο: Άντρας
  • Dulcius Ex Asperis
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #826 στις: Μαρτίου 01, 2012, 08:12 »
Εαν δεν θελεις να αλλαζεις γευση για καναδυο ωρες τη φορά, και θες ενα "ξελαμπικάρισμα" οπως εγώ, θεωρώ οτι είναι η καλύτερη λύση! και η φτηνότερη ίσως. Και σε περιορίζει μόνο στο πόσα μπουκαλάκια μπορείς να εχεις πανω σου.
και για να το επεκτείνω προς το ολίγον ακριβότερο, παίρνεις και μια μπαταριουλa SD Keyring, που ειναι καπου τρία εκατοστά και εχεις το ντρίπ επάνω, και αποφεύγεις τον όποιο εξτρα ογκο!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος sotokan

  • *
  • 30
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #827 στις: Μαρτίου 01, 2012, 10:23 »
Και εγω θελω να αλλαζω γεύσεις για αυτο με βολεέυει το τανκακι στο μοδ μου που ειναι λιιιιιιγο λιγοτερο απο 2 ml. ΑΛΛΑ και παλι θελω ενδιαμεσα καποιες μικροαλλαγες οποτε εχω και μια eGo με ενα bridgeless επανω. καθε σταγονα υγρου, ειναι καπου 5-7 τζουρες. παίρνει καπου 4 σταγονες χωρις να υπερχειλίσει, οποτε είναι υπεραρκετο για "ξελαμπικαρισμα". Εμενα με εχει βολεψει τρελλά!

Εχω κανει ενα ιδιο σετακι και στην κοπέλλα μου, η ο ποία ακομα υποπέφτει σε αμαρτημα κτ ενίοτε. οχι επειδη το θελει, αλλα επειδη δεν της φτανει το ΗΤ με 18ρια υγρα.
Οποτε της εκανα ενα ντρίπ, και της δίνω ενα μπουκαλακι με PG36ρα μαζι, για ξεχαρμάνιασμα! ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ!!!!

Καλημέρα σ όλους ,Φίλε Alex ,αυτό νομίζω (drip) ότι πρέπει να είναι ιδανικό και για δοκιμές γεύσεων (όταν ασ πούμε φτιάχνεις δικά σου ύγρά και θες να τα δοκιμάζεις ή υγρά φίλων κτλ),αν έχω καταλάβει καλά.Έχεις να προτείνεις τέτοιο ατμοποιητή σε κάποιον νέο χρήστη ητ για μπαταρία τύπου ego ????Sorry αν έχει απαντηθεί κάπου αλλού αλλά δεν το έχω δει παρόλα τα ξενύχτια διαβάσματος που έχω ρίξει εδώ μέσα...... :party_beer_01:

Αποσυνδεδεμένος alexmach

  • *****
  • 2936
  • Φύλο: Άντρας
  • Dulcius Ex Asperis
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #828 στις: Μαρτίου 01, 2012, 10:50 »
http://www.zerobacco.gr/el/content/510-t-atomizer-bridgeless

Aυτους παιρνω και μια χαρα! Δεν το εχω ψαξει για να δω αν εχει αλλος σε ελληνικο μαγαζι! Απο κινα παντως πολλοί!

Αποσυνδεδεμένος Aκαπνος

  • **
  • 111
  • Φύλο: Άντρας
  • η αλλη μιση καρδια μου στη κινα βρισκεται
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #829 στις: Μαρτίου 01, 2012, 11:17 »
το εχω δει το συγκεκριμενο αλλα δε κατανοω τη λειτουργεια του :idiot1: :idiot1: :idiot1:

Αποσυνδεδεμένος alexmach

  • *****
  • 2936
  • Φύλο: Άντρας
  • Dulcius Ex Asperis
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #830 στις: Μαρτίου 01, 2012, 11:30 »
Αν εννοεις το εχεις δει στο σαιτ, η φωτο ειναι λιγο παραπλανητικη!
Σε οψη ειναι οπως ενας κανονικος 510Τ που εχει το ιδιο καταστημα αν δεις.
Στη φωτο ο bridgeless ειναι χωρις το μαυροι καλλυμα/σωληνα.
Κατω απο τις τρεις τρυπες που βλεπεις στη φωτο ειναι η αντισταση. ριχνεις μερικες σταγονες υγρο (3-4) απο πανω, και το υγρο σιγα σιγα παει στην αντισταση και ατμιζεις χρις μαρεμπολη, υπαλοβαμβακα, σφουγγαριου, τανκ, πλαστικων κλπ. Ειναι οτι πρεπει για να παρεις ολη τη γευση και ολο το χτυπημα, αλλα το μειον ειναι οτι πρεπει να ριχνεις μερικες σταγονες ανα 20 τζουρες περιπου. Αλλοι κανουν μονο αυτο, εγω το εχω ως συμπληρωματικο!

Αποσυνδεδεμένος panos

  • *****
  • 2780
  • Φύλο: Άντρας
  • Πολιτης διεφθαρμένης φορομπανανίας τρίτης διαλογής
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #831 στις: Μαρτίου 01, 2012, 11:33 »
Ναι, για οποιον του αρεσει το dripping εχει παρα πολυ καλή απόδοση

Αποσυνδεδεμένος BigRed

  • ****
  • 1204
  • Φύλο: Άντρας
  • Το κριάρι κυκλοφορεί κ' Drippάρει. !!! Ελεύθερο!!!
    • HandMade By Pandoras
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #832 στις: Μαρτίου 01, 2012, 11:40 »
Το έβγαλα χτές στην συνάντιση για να δοκιμάσω υγρά από άλλα παιδιά κ' έγινε ανάρπαστος  :thumpup:
2 σταγόνες ρίχνεις, (πολλές είναι αλλά δεν το'ξερα) κ' δοκιμάζεις, μετά άλλες σταγόνες από άλλο υγρό κ'  :o η άλλη γεύση έχει φύγει κ' έρχετε η καινούρια  :respect:
Πάρα πολύ καλό εργαλείο. Το συστήνω ανεπιφίλακτα... ;)

Αποσυνδεδεμένος Aκαπνος

  • **
  • 111
  • Φύλο: Άντρας
  • η αλλη μιση καρδια μου στη κινα βρισκεται
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #833 στις: Μαρτίου 01, 2012, 12:03 »
ευχαριστω παιδια ,αμα κατεβω αθηνα θα το δοκιμασω ,ενδιαφερον φαινεται

antonis1970

Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #834 στις: Μαρτίου 01, 2012, 17:08 »
σημερα 16:00 μου ηρθε μηνυμα απο τον Kir Fanis
καλησπέρα
Θα ήθελα να σ ενημερώσω ότι δυστυχώς δεν μπορείς να πάρεις μέρος στην κλήρωση για ανέργους του Φεβρουαρίου λόγω του ελάχιστου συνολικού χρόνου σου σε σύνδεση στο φόρουμ και λόγω του ελάχιστου αριθμού μηνυμάτων σου.Θα ήταν άδικο για τα υπόλοιπα μέλη.Ελπίζω να το καταλαβαίνεις.
Από την στιγμή που θα γίνεις πιο ενεργό μέλος στην κοινότητα μας φυσικά και μπορείς να δηλώσεις συμμετοχή σε κάποια από τις επόμενες κληρώσεις.
Φιλικά
Θα ηθελα να  εκφράσω την απογοητευση μου για την μην συμετοχή μου στην κλήρωση γιατί:
1  Γιατι ενημερώθηκα τελευταια στιγμή για την προυπόθεση αυτη και 2 γιατι ουδεποτε στο φορυμ ελεγε οτι πρεπει να ειμαι"ενεργο μελος"

"Σε αυτή την κλήρωση μπορούν να συμμετέχουν
ΜΟΝΟ ΟΣΟΙ ΔΙΑΘΕΤΟΥΝ ΚΑΡΤΑ ΑΝΕΡΓΙΑΣ
Για το αδιάβλητο της κλήρωσης ο νικητής θα πρέπει να προσκομίσει ηλεκτρονικά αντίγραφο της θεωρημένης κάρτας ανεργίας του στον προσφέροντα το προϊόν.

Στο παρόν θέμα δηλώστε συμμετοχή μόνο με ένα μήνυμά σας.
Κάθε μέλος θα έχει για νούμερο κλήρωσης τον αριθμό του μηνύματός του. Είναι ο αριθμός που αρχίζει μετά το πρώτο μήνυμα κάθε θέματος και βρίσκεται ακριβώς κάτω από την επικεφαλίδα κάθε μηνύματος με τη μορφή "Απάντηση #1 στις: ... (ημερομηνία και ώρα)."
Επισης θα ηθελα να   ενημερωσω τον Kir Fanis την επομενη φορα σαν τιτλο μην βαζει  "Δηλώσεις συμμετοχής στις κληρώσεις του Φεβρουαρίου ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΑΝΕΡΓΟΥΣ "αλλά
"Δηλώσεις συμμετοχής στις κληρώσεις του Φεβρουαρίου ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΛΗΤΟΥΣ ΜΟΥ "
Ευχαριστώ πολυ
 

Αποσυνδεδεμένος TRIKALA

  • **
  • 373
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #835 στις: Μαρτίου 01, 2012, 17:11 »
Φιλε μου καλυτερα να το γραψεις στο
http://vaping.gr/index.php/topic,6848.msg263659.html#msg263659

τροποποιηση:
δεν ειδα οτι προλαβες  :-[

« Τελευταία τροποποίηση: Αυγούστου 02, 2022, 07:25 από Tem »

Αποσυνδεδεμένος BigRed

  • ****
  • 1204
  • Φύλο: Άντρας
  • Το κριάρι κυκλοφορεί κ' Drippάρει. !!! Ελεύθερο!!!
    • HandMade By Pandoras
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #836 στις: Μαρτίου 01, 2012, 17:16 »
σημερα 16:00 μου ηρθε μηνυμα απο τον Kir Fanis
καλησπέρα
Θα ήθελα να σ ενημερώσω ότι δυστυχώς δεν μπορείς να πάρεις μέρος στην κλήρωση για ανέργους του Φεβρουαρίου λόγω του ελάχιστου συνολικού χρόνου σου σε σύνδεση στο φόρουμ και λόγω του ελάχιστου αριθμού μηνυμάτων σου.Θα ήταν άδικο για τα υπόλοιπα μέλη.Ελπίζω να το καταλαβαίνεις.
Από την στιγμή που θα γίνεις πιο ενεργό μέλος στην κοινότητα μας φυσικά και μπορείς να δηλώσεις συμμετοχή σε κάποια από τις επόμενες κληρώσεις.
Φιλικά
Θα ηθελα να  εκφράσω την απογοητευση μου για την μην συμετοχή μου στην κλήρωση γιατί:
1  Γιατι ενημερώθηκα τελευταια στιγμή για την προυπόθεση αυτη και 2 γιατι ουδεποτε στο φορυμ ελεγε οτι πρεπει να ειμαι"ενεργο μελος"

"Σε αυτή την κλήρωση μπορούν να συμμετέχουν
ΜΟΝΟ ΟΣΟΙ ΔΙΑΘΕΤΟΥΝ ΚΑΡΤΑ ΑΝΕΡΓΙΑΣ
Για το αδιάβλητο της κλήρωσης ο νικητής θα πρέπει να προσκομίσει ηλεκτρονικά αντίγραφο της θεωρημένης κάρτας ανεργίας του στον προσφέροντα το προϊόν.

Στο παρόν θέμα δηλώστε συμμετοχή μόνο με ένα μήνυμά σας.
Κάθε μέλος θα έχει για νούμερο κλήρωσης τον αριθμό του μηνύματός του. Είναι ο αριθμός που αρχίζει μετά το πρώτο μήνυμα κάθε θέματος και βρίσκεται ακριβώς κάτω από την επικεφαλίδα κάθε μηνύματος με τη μορφή "Απάντηση #1 στις: ... (ημερομηνία και ώρα)."
Επισης θα ηθελα να   ενημερωσω τον Kir Fanis την επομενη φορα σαν τιτλο μην βαζει  "Δηλώσεις συμμετοχής στις κληρώσεις του Φεβρουαρίου ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΑΝΕΡΓΟΥΣ "αλλά
"Δηλώσεις συμμετοχής στις κληρώσεις του Φεβρουαρίου ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΛΗΤΟΥΣ ΜΟΥ "
Ευχαριστώ πολυ

 :o :o :o :o :o :o :o :o
Αααααααα.............Καλά..........................................
Τώρα......αν σου πω .............
(δεν το λέω)

Αποσυνδεδεμένος fatsa

  • *
  • 18
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #837 στις: Μαρτίου 01, 2012, 17:19 »
 :tomatos_01: :tomatos_01: :tomatos_01: :tomatos_01: :tomatos_01: :tomatos_01:

Αποσυνδεδεμένος valantis_56224

  • *
  • 40
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #838 στις: Μαρτίου 01, 2012, 17:23 »
Καλησπέρα... ήθελα να ρωτήσω κάτι.
Επειδή ο ατμοποιητής ego-w δεν αντέχει παραπάνω απο 1 βδομάδα στα χέρια μου και για αλλαγή φιτιλιού
δεν μπορώ να το κάνω.Αν μπορούσατε να μου προτείνετε καποιον ατμοποιητή με μεγαλύτερη διάρκεια ζωής.
αυτό τον ατμοποιητή τον έχει δοκιμάσει κανεις BIO DCT V1 ALUMINIUM 2.5ohm 6ml? Είναι καλός?

Αποσυνδεδεμένος tasosvaps

  • **
  • 240
  • Φύλο: Άντρας
  • ntoumanii
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #839 στις: Μαρτίου 01, 2012, 17:32 »
ο dct ειναι καλος και κραταει σιγουρα πανω απο εβδομαδα τουλαχιστων σε εμενα.πολυ καλος και βγαζει και καιρο ειναι ο ego-c και οικονομικος πανω απ ολα ;)

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 279258 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 207379 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 64479 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 173513 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 311423 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 13268 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 124117 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93164 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 3990 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix
PULSE AIO V2 [AIO (Όλα σε ένα)] 5 1244 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 11:40
από axilleaspro
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15680 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14435 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias