vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

465 επισκέπτες, 5 χρήστες
lounik, ZoeM, manoslykos, Jorge, Xxristos

Twitter

ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ

Αποσυνδεδεμένος e-spy

  • *****
  • 2471
  • Φύλο: Άντρας
  • Χιούμορ είναι η τέχνη να κρύβεις τις πληγές σου...
    • 99designs
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #8130 στις: Ιουνίου 11, 2016, 12:08 »
Συμφωνώ απόλυτα σε όλα, και απλά θα πρότεινα και το Triton Mini.  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος xristakos2006

  • **
  • 129
  • Φύλο: Άντρας
  • ΟΧΙ η.τ αλλά συσκευή ατμίσματος PLEASE
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #8131 στις: Ιουνίου 11, 2016, 14:40 »
καλησπέρα σε όλους
μια βοήθεια : ο Joyetech eGo One Mega  που κατατάσεται ??
1) αεράτους ή τσιγαρίσους ???
2) εργοστασιακούς ή επισκευάσιμους :confused1:
και άλλη μιά ερώτηση γιατί υπάρχει σε δύο τιμές :
1) στα 28 € σαν Joyetech eGo One Mega VT Atomizer Kit  : http://www.ecig.gr/aksesouar/ατμοποιητές/p,1076,joyetech-ego-one-mega-vt-atomizer-kit,joyetech.html
και
2) στα 15 € σαν Joyetech eGo One Mega Atomizer : http://www.ecig.gr/aksesouar/ατμοποιητές/joyetech-ego-one-mega-atomizer.html

Ευχαριστώ

Αποσυνδεδεμένος Shadowjump

  • ****
  • 1428
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #8132 στις: Ιουνίου 11, 2016, 15:19 »
1) Και τα δυο
2) Πιο πολυ προς το εργοστασικος, γιατι η επισκευασιμη κεφαλη δεν ειναι και απο τις καλυτερες
3) Αν δεις, ο ενας εχει εξαντληθει και το πιο πιθανο ειναι οτι απλα ειναι πιο ακριβος λογω του οτι παει με το eVIC VT. Δεν εχει καμια διαφορα.

Αποσυνδεδεμένος Doubt

  • *****
  • 2812
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #8133 στις: Ιουνίου 11, 2016, 15:44 »
Ο VT περιλαμβάνει 2 επιπλέον κεφαλές στο πακέτο, Ni200 & Ti.
Τις επόμενες μέρες αναμένεται η νέα έκδοση ego one mega V2

Αποσυνδεδεμένος xristakos2006

  • **
  • 129
  • Φύλο: Άντρας
  • ΟΧΙ η.τ αλλά συσκευή ατμίσματος PLEASE
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #8134 στις: Ιουνίου 11, 2016, 16:07 »
Ευχαριστώ για τις άμεσες απαντήσεις,
τον βρήκα στα 15 $ από source και έλεγα να τον χτυπήσω. οπότε αφου βγαίνει ο 2 ας τον αφήσω,
Ευχαριστώ πολύ

Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #8135 στις: Ιουνίου 16, 2016, 15:44 »
Χαιρετω την παρεα! Ατμιζω μολις δευτερη μερα και ειμαι γεματος αποριες... Προσπαθω να διαβασω οσο περισσοτερα μπορω εδω μεσα, αλλα ειπα να γραψω και μερικες συντομες ερωτησεις απευθειας:

Μετα απο μια ερευνα εδω μεσα ειπα να ξεκινησω με ενα Pico (+melo 3 mini). Το παλικαρι στο σχετικο shop με παροτρυνε να βαλουμε μια αντισταση 1.8 ohm (triton) για ενα μηνα, ωστε να ερθει πιο κοντα σε τσιγαρισια. Ξεκινησα με Tribeca 6mg νικοτινη. Μου ειπε να μεινω στα περιπου 4.7 volts (12 watts) και τον αερα στο 1/3 καπου. Οι αποριες μου (μαλλον αφελεις) ειναι οι εξης:

1) Οταν γεμιζω με υγρο (μεχρι 75% καπου και σωστα το σφιξιμο) παρατηρω μετα οτι για καμια 10ρια τζουρες κατι δεν παει καλα. Λιγος ατμος και μαλλον υγρο στο στομα. Τι μπορει να κανω λαθος?

2) Οταν αναποδογυριζω το pico περπατωντας (στο χερι μου), καμια φορα βγαινει λιγο υγρο απο τον ατμοποιητη καπου. Υποτιθεται οτι πρεπει να το εχω παντα σε ορθια σταση??

3) Υπαρχει τροπος να αλλαζω υγρο (γευση) μεσα στη μερα? Ο μονος τροπος ειναι δευτερος ατμοποιητης ή χανω κατι ?

4) Δεν εχω αλλη εμπειρια, αλλα με αυτο το σεταρισμα δεν μου βγαινει να κανω mouth to lung. Με παει ασυναισθητα σε πνευμονικη και υποψιαζομαι οτι αν και την θελω δεν την εχω οπως πρεπει λογω σεταρισματος. Μηπως κακως εχω την 1.8 τελικα και πρεπει να αλλαξω σε αυτες του melo για να γινει πιο πλουσια και ευκολη η τζουρα? Ετσι κι αλλιως οταν προσπαθω να κανω τσιγαρισια δεν γινεται (βγαινει πολυ λιγος ατμος).

5) Αυτο το χτυπημα που λετε παντου τι ειναι? Εγω δεν καταλαβαινω τιποτα. Μου εδωσαν στο shop να δοκιμασω el greco tobacco 1.2 και βρηκα οτι ετσουζε στο λαιμο. Ετσι πηρα tribeca 0.6 που το βρηκα πιο ηπιο και χωρις τσουξιμο. Η αληθεια ειναι οτι το η.κ. αν και εχει πιο ωραια γευση δε μου δινει την πληροτητα της τσιγαρισιας αισθησης. Ειναι καπως υγρο και ουδετερο στο λαιμο. Μαλλον κατι κανω λαθος, γιαυτο τα γραφω!

6) Οταν παταω το on ακουγεται ενας θορυβος σαν τσιτσιρισμα. Ετσι κανουν ολες οι συσκευες ή πρεπει να αλλαξω κατι?

7) Καπνιζα Marlboro Gold και Old Holborn. Τον tribeca τον βρισκω αρκετα ενδιαφερων αλλα ισως λιγο κουραστικο λογω αρωματος. Ιδανικα ηθελα κατι πιο ουδετερο καπνικο (χωρις να βρωμαει πουριλα). Τι θα μπορουσα να δοκιμασω?  

8. ) Διαβασα διαφορα εδω αλλα δεν ειμαι σιγουρος τι ισχυει και τι οχι για τη νικοτινη. Με 2 ml πνευμονικων 6 mg στα 4.7v (12 watts) ποσα περιπου lights ειναι σα να καπνιζω χοντρικα? Νιωθω μια ελλειψη, αλλα οκ. Εχω ξανακοψει το καπνισμα για 2 χρονια και θελω να τα κοψω ολα. Δε θελω αναπληρωση φουλ. Απλα να καταλαβω τι εχω κοψει απο νικοτινη.

Ευχαριστω πολυ και καλως σας βρηκα!! :)



Αποσυνδεδεμένος ΚΩΣΤΑΣ Η2Ο

  • **
  • 355
  • Φύλο: Άντρας
    • KostasSpear
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #8136 στις: Ιουνίου 16, 2016, 16:10 »
1) Κλείσε τον αέρα όταν γεμίζεις, μην ρουφάς με δύναμη και όταν στο κάνει άνοιξε τον αέρα μέχρι να σταματήσει Μετά κάνε του ότι θες 
2) Όχι δεν πρέπει να το έχεις σε όρθια θέση Τσέκαρε αν η κεφαλή είναι βιδωμένη καλά και αν έχει μέσα στην βάση που βιδώνει υγρό Τσέκαρε όρινκ όπου υπάρχουν μην έχει τσακίσει κανένα
3) Το λίνεις το πλένεις (εκτός την κεφαλή) το στεγνώνεις και βάζεις άλλο υγρό Περιμένεις να φύγει το πρώτο από την αντίσταση και μετά το γεύεσαι το καινούριο 
 4) Αν σου αρέσουν τα Watt και οι αεράτες βάλε αυτές που έχει το κουτί του αν όχι η καλύτερη περίπτωση είναι η 1,8 
5) είναι νωρίς να καταλάβεις, μόλις έκοψες το τσιγάρο Αν ζορίζεσαι ανέβασε την νικοτίνη Είναι σαν μπούκωμα στο λαρίγκη όταν κατεβαίνει ο ατμός Το λέμε κτύπημα  
6) Έτσι κάνουν, άλλα λιγότερο άλλα περισσότερο άλλα πολύ περισσότερο 
7)Περί  ορέξεως... Πήγαινε  σε μαγαζί δοκίμασε τι σου αρέσει Ότι αρέσει εμένα μπορεί να μην αρέσει εσένα με τίποτα 
8) Δεν τις ξέρω τις αλχημείες αυτές Πια έρευνα το έδειξε αυτό; 

Αποσυνδεδεμένος manajoma

  • ***
  • 753
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #8137 στις: Ιουνίου 16, 2016, 16:22 »
καλως ηρθες στηνπαρεα μας ,

ο melo iii mini ειναι κατα βαση αερατος ατμοποιητης .
βαζοντας του 1.8 αντισταση τον εχεις κανει πιο τσιγαρισιο αλλα εχει απο κατασκευης μεγαλη τροφοδοσια αερα .
κλεισε σχεδον τελειως τον αερα (σαν τον κυκλο του ρολογιου απο το ακριβως στο και δεκα ) και εννοητε οτι θα βαλεις πιο στενο drip ,το μεταλικο που εχει ειναι πολυ ανοιχτο για εσενα .
σε υγρο δοκιμασε το L&A vipe tobacco mrl σε 10αρα νικοτινη , 
για το γεμισμα μην γεμιζεις μεχρι επανω αλλα 3/4 , και οι τζουρες σου να ειναι αργες και σταθερες ,οχι αποτομες ,και δεν θα σου ερχετε υγρο στο στομα .
σιγουρα θελει 2-3 γεμισματα για να στρωσει απο καινουργιο .
θεωρω οτι με το παραπανω υγρο δεν θα θελεις αλλαγη με αλλο καπνικο μεσα στην ημερα .
για να βαλεις αλλα υγρα πχ με γευσεις ή πνευμονικες  θελεις αλλο στησιμο του ατμοποιητη 
ολα τα παραπανω στα λεω απο ιδια πειρα 

Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #8138 στις: Ιουνίου 16, 2016, 16:32 »
Συγνωμη για την αφελεια αλλα δεν καταλαβαινω μεγαλη διαφορα με τον αερα και δεν εχει ενδειξη να καταλαβω προς τα που κλεινει σιγουρα. Το κλεισιμο ειναι προς τα εκει που γραφει Melo ή προς το Mini?

Drip ειναι το στομιο να υποθεσω? Εχω αλλο ενα πλαστικο πιο λεπτο, θα το δοκιμασω.

Στο πλυσιμο δλδ πλενω με νερο βρυσης τον ατμοποιητη χωρις την αντισταση?

:)

Αποσυνδεδεμένος manajoma

  • ***
  • 753
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #8139 στις: Ιουνίου 16, 2016, 16:35 »
προς τα δεξια κλεινει αρα τερμα δεξια ειναι εντελος κλειστος , οποτε τερμα δεξια και μετα ενα κλικ προς τα αριστερα θεωρω οτι εισαι οκ  ,
ναι ειναι το επιστομιο ,θελεις πιο κλειστο επανω ,
ξεκινησε με ησυχια και χωρις αγχος να τον λυσεις ,και μετα να τον πλυνεις με νερο βρυσης ,να τον σκουπισεις καλα και να τον ξαναδεσεις (την αντισταση δεν την πλενουμε) βγαλε και τα ορινγκ ,και πλυντα και αυτα 

« Τελευταία τροποποίηση: Ιουνίου 16, 2016, 16:41 από manajoma »

Αποσυνδεδεμένος axl100

  • *
  • 73
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #8140 στις: Ιουνίου 16, 2016, 22:42 »
@Magenda
Εγω θα σου ελεγα να παρεις και ενα υγρο 1.6-1.8% νικοτινης να υπαρχει, για να μην τρεξεις καμια νυχτα στο περιπτερο - το 0.6% που πηρες σε 2-3 μερες θα σου ειναι αερακι :) . Οταν νοιωσεις ελειψη νικοτηνης συμπληρωνε το τανκ με λιγο απο το δυνατο υγρο μεχρυ να ερθει στα μετρα σου.

Αποσυνδεδεμένος giorgosmc

  • ***
  • 667
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #8141 στις: Ιουνίου 17, 2016, 05:57 »
Θα ηθελα να ρωτησω 2 πραγματα, κατα ποσο καλο θα ηταν για την υγεια μας αν συνεχισουμε και ατμιζουμε χωρις να αλλαξουμε το βαμβακι και το συρμα τη στιγμη που γινετε τοσο μαυρο, ατμιζα μιαμιση μερα περιπου με το ego one με ελεγχο θερμοκρασιας σκετη βαση και συρμα και βαμβακι ολοκαινουρια σαν να μην τα χρησιμοποιησα καθολου και μολης καμια ωρα τωρα που εκανα ενα καπνικο συγκεκριμενα virginia της flavourart το βαμβακι και το συρμα ειναι οπως παρακατω στις φωτο που ανεβασα, το δε συρμα φαινετε οταν το καθαριζω με το δαχτυλο να καθαριζει και να  ξανα φαινετε κανονικα το χρωμα του δεν ξερω αν ειναι μακα ή ξεραμενα υγρα ή τι ακριβως ειναι αυτο αλλα δεν ξερω κατα ποσο καλο ειναι για την υγεια.

1) Και η πρωτη ερωτηση μου ειναι ως εξης, μπορω να συνεχιζω να ατμιζω ακομα οταν ειναι βαμβακι και αντισταση σε αυτη τη κατασταση ή να τα αλλαξω αμεσως, αν ειναι να τα αλλαζω αμεσως παντως, με καποια καπνικα υγρα θα πρεπει να τα αλλαζω καθε μερα γιατι μαυριζουν μεσα σε διαστημα μιας ωρας με καποια υγρα οπως αυτο που κανω τωρα.

2) Και δευτερον στη τριτη φωτο που ανεβασα το λαστιχακι απο τη κεφαλη ειναι λιγακι κιτρινο απ τη χρηση, μπορω να συνεχισω να το χρησιμοποιω ή πρεπει να το πεταξω και να το αντικαταστησω?



Αποσυνδεδεμένος ΚΩΣΤΑΣ Η2Ο

  • **
  • 355
  • Φύλο: Άντρας
    • KostasSpear
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #8142 στις: Ιουνίου 17, 2016, 08:50 »
Γι' αυτό πάμε σε επισκευάσιμους, για ν' αλλάζουμε φιτίλια, βαμβάκια και αντιστάσεις όποτε χρειάζεται
Αυτό που βλέπεις είναι κατάλοιπα από το υγρό Κάποια υγρά αφήνουν περισσότερα και κάποια λιγότερα Αλλάζεις το βαμβάκι και καθαρίζεις την αντίσταση Κάνε το όποτε θες και χρειάζεται και κάθε μέρα Το πλαστικό αν δεν πλένετε να καθαρίσει άλλαξε το 
Θέλει λίγο ασχολία και για την υγεία μας 

Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #8143 στις: Ιουνίου 18, 2016, 17:37 »
Παιδια καλησπερα!

Συνεχιζω με μερικες ακομα πολυ αφελεις ερωτησεις λογω ασχετιλας...

Οπως γραφω και παραπανω πηρα πριν μερικες μερες το pico + melo 3 και ξεκινησα με μια triton 1.8 ohm και tribeca στα 4.7v (12w).

Επειδη λοιπον ηθελα να δοκιμασω το odin 101 σημερα αλλαξα την αντισταση και εβαλα την 0.5 ohm που ειχε μεσα ο melo 3. Εσταξα υγρο σε τρυπες και βαμβακι, ρουφηξα χωρις λειτουργια και ξεκινησα απο 2.7v (10w) σταδιακα μεχρι 3.7v (30w). Στην αρχη δε γινοταν ατμοποιηση καν και βλεπω να γινεται απο 3v (20w) και πανω.  Οποτε οι αποριες μου ειναι οι εξης:

1) Ειναι σωστο (ασφαλες για την υγεια εννοω) να ατμιζω σταθερα σε 3.7v (30w)? Εως που ειναι ΟΚ για μακροχρονια χρηση?

2) Ενω με την 1.8 triton αντισταση ακουγα τσιτσιρισμα οταν πατουσα, τωρα δεν υπαρχει καθολου αυτο. Ομως τωρα ειναι σα να εχω ενα τρυπιο πραγμα (εχω σφιξει καλα τα βιδωματα) και ακομα κι οταν εχω κλειστο εντελως τον αερα ακουγεται εντονα το ρουφηγμα, σα να ρουφαω απο κατι τρυπιο. Ατμος βγαινει πλουσιος, αλλα απορω, ετσι θα ακουγεται αυτο το πραγμα?

3) Οταν ειμαι σε 3.7v (30w) και κανω 1-2 τζουρες των 4 ασπουμε δευτερολεπτων ο ατμοποιητης ζεματαει. Γινεται πολυ ζεστος. Ειναι φυσιολογικο αυτο? Με δυο τζουρες απο κρυος να καιει? Παιζει να εχω κανει καποια χαζομαρα?

4) Οταν η τζουρα κραταει 2-3 δευτερα (πνευμονικη με καθολου ή πολυ αερα) βγαινει ελαχιστος ατμος. Σα να μη δουλευει. Αν την αυξησω στα 3-5 δευτερολεπτα βγαινει ντουμανι. Σα να θελει 2-3 δευτερα η αντισταση για να παρει μπροστα. Ειναι φυσιολογικο αυτο? Δεν υπαρχει τροπος να κανω μικρες τζουρες 1-2 δευτερολεπτων με πυκνο αλλα λιγοτερο σε ποσοτητα ατμο? Αν παταω 2-3 δευτερα το κουμπι για να ζεσταθει η αντισταση και ρουφαω μονο απο τοτε και για 1-2 δευτερα ειναι νορμαλ αυτο ή κανω κακο στην αντισταση?

5) Λυνοντας τον ατμοποιητη για να αλλαξω στην 0.5 ohm ειδα οτι ουσιαστικα αυτο που λεμε ατμοποιητης ειναι τα εξης 3 μερη: το κατω μεταλικο κομματι που απλα βιδωνει στην πλακετα τον ατμοποιητη, το πανω κομματι που απλα ειναι το γυαλινο δοχειο του υγρου με το επιστομιο... και το μεσαιο κομματι που ουσιαστικα ειναι η "αντισταση" που αλλαξα. Και ρωταω.... ο "ατμοποιητης" ποιος ειναι απο ολα αυτα? Αυτο που αλλαξα ειναι? Αυτο δεν ειναι η αντισταση ? Αυτο φαινεται να κανει ολη τη δουλεια αλλα γιατι κανει περιπου 5 ευρω μονο? Τα υπολοιπα 25 ειναι η αξια της βασης και του tanker? Μηπως δεν πρεπει να αλλαζω ολο αυτο το μεσαιο κομματι αλλα μονο το συρματακι που εχει μεσα?

6) Η triton 1.8 που ειχα μεσα μου φαινεται σαν καινουρια. Την πεταω τωρα αυτην ή μπορω να την κρατησω για να ξανακανω tribeca με τσιγαρισιες... και για ποσο καιρο θα αντεξει στην αδρανεια? Σκουριαζει μηπως επειδη την ειχα χρησιμοποιησει για 4 μερες?

Συγνωμη για το μακρυναρι!! :)



 

Αποσυνδεδεμένος GK1980

  • ***
  • 523
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #8144 στις: Ιουνίου 18, 2016, 17:56 »
Καλησπέρα φίλε,  η 0,5 του  melo  είναι  για  πνευμονικες  τζούρες θέλει  αρκετά  watt για να  δουλέψει σωστά  άρα  είναι  φυσικό  να  ζεσταθεί  ο  ατμοποιητης, την  1,8 μην  την  αφησεις  πάνω  από  μια  βδομάδα  στην  αδράνεια αφού  την  έχεις  δουλέψει για  τέσσερις ημέρες το  βαμβάκι  που  έχει  μέσα  θα  ξεραθεί  και  δεν  θα απορροφάται το  υγρό. 

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1811 279120 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:56
από Xxristos
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 207250 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 64378 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 173442 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 311248 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 13198 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 124058 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93128 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 3970 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix
PULSE AIO V2 [AIO (Όλα σε ένα)] 5 1217 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 11:40
από axilleaspro
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15658 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14407 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias