vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

Eleaf iStick Pico (eCig eBox 75W)

Αποσυνδεδεμένος kostasmoke

  • *****
  • 1606
  • Φύλο: Άντρας
  • η ζωη ειναι ενα αγγουρι......δικο σας!!!
Απ: Eleaf iStick Pico (eCig eBox 75W)
« Απάντηση #465 στις: Μαΐου 02, 2016, 08:41 »
συμφωνω με τον αλχιμιστη,οχι οτι δεν ειμαι υπερ να το στειλει πισω το παιδι να στειλουν ενα καινουριο γτ οσο και να κανει εχει εγγυηση και αυτο το προβλημα δεν ειναι μια γρατζουνιτσα απτο εργοστασιο και πρεπει να αλλαχτει.απλα its not such a big deal που λεμε και στο χωριο μου..οσο για το 0.1 watt που εγινε ενας μικρος χαμος εγω τα διαβαζα και γελουσα. :tongue_smilie: :tongue_smilie:

Αποσυνδεδεμένος Argyris21

  • *
  • 47
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Eleaf iStick Pico (eCig eBox 75W)
« Απάντηση #466 στις: Μαΐου 02, 2016, 10:34 »
Καλημερα παιδια και χρονια πολλα!!  σκεφτομαι να τσιμπησω το pico με το που ανοιξουν τα μαγαζια απο τεταρτη! Μου το αφηνουν 65 ευρω το pico set με μελο 3 και μια μπαταρια! Αξιζει σαν μοντακι? Ξεχασα να αναφερω οτι ειμαι νεος ατμιστης 3 εβδομάδων!!

Αποσυνδεδεμένος t@sos

  • **
  • 327
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Eleaf iStick Pico (eCig eBox 75W)
« Απάντηση #467 στις: Μαΐου 02, 2016, 10:34 »
αρα καταληγουμε οτι οκ πρεπει να ειμαι χαρουμενος με το αποκτημα μου και δεν θα πρεπει να εχω καποιο παραπονο γιατι το μοντακι εχει μια αξια κατω τον 100 ευρω αρα ολα μια χαρα.τοτε να κλεισουμε ολα τα θεματα με μοντ και ατμο κατω του ποσου που ανεφερα και απλα να βαλουμε μια ψηφοφορια σε καθε θεμα του τυπου σου αρεσε η οχι και τελος

Αποσυνδεδεμένος kostasmoke

  • *****
  • 1606
  • Φύλο: Άντρας
  • η ζωη ειναι ενα αγγουρι......δικο σας!!!
Απ: Eleaf iStick Pico (eCig eBox 75W)
« Απάντηση #468 στις: Μαΐου 02, 2016, 10:38 »
Καλημερα παιδια και χρονια πολλα!!  σκεφτομαι να τσιμπησω το pico με το που ανοιξουν τα μαγαζια απο τεταρτη! Μου το αφηνουν 65 ευρω το pico set με μελο 3 και μια μπαταρια! Αξιζει σαν μοντακι? Ξεχασα να αναφερω οτι ειμαι νεος ατμιστης 3 εβδομάδων!!

αργυρη αξιζει παρα πολυ σαν μοντ και ο ατμο ειναι πολυ καλος.μην το σκεφτεσαι καθολου.βεβαια αν δεν βιαζεσαι μπορεις να παραγγειλεις απο φτ να σουρθει πιο φτηνα η αν εχεις βολευτει καποιον ατμο να παρεις απλα μονο το μοντ με τη μπαταρια πολυ πιο φτηνα ακομα..αν εξαιρεσεις ενα κουσουρι σε ελαχιστα κομματια αποτι βλεπεις στη συζητηση οι περισσοτεροι ευτυχως ειμαστε οκ.

Αυτόματη συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων
αρα καταληγουμε οτι οκ πρεπει να ειμαι χαρουμενος με το αποκτημα μου και δεν θα πρεπει να εχω καποιο παραπονο γιατι το μοντακι εχει μια αξια κατω τον 100 ευρω αρα ολα μια χαρα.τοτε να κλεισουμε ολα τα θεματα με μοντ και ατμο κατω του ποσου που ανεφερα και απλα να βαλουμε μια ψηφοφορια σε καθε θεμα του τυπου σου αρεσε η οχι και τελος

νομιζω ειπα οτι σαφως και πρεπει να το στειλεις πισω και να στο αντικαταστησουν οπως και ναχει γτ εχει εγγυηση.απλα και εγω κ ο αλχιμιστης λεμε οτι καποια πραγματα ειναι φυσιολογικα να συμβαινουν και βαση τιμης.αν το ιδιο το παθαινες σε μοντ  100+ τοτε θα ερχομουν μαζι σου να τους δειρουμε απλα εδω στα 25 ευρω το βρισκω πιο νορμαλ.ελπιζω να καταλαβαινεις τον τροπο σκεψης μου.

Αποσυνδεδεμένος kotsos75

  • *****
  • 3454
  • Φύλο: Άντρας
  • φυσα ρουφα τραβα τονε
Απ: Eleaf iStick Pico (eCig eBox 75W)
« Απάντηση #469 στις: Μαΐου 02, 2016, 10:56 »
αρα καταληγουμε οτι οκ πρεπει να ειμαι χαρουμενος με το αποκτημα μου και δεν θα πρεπει να εχω καποιο παραπονο γιατι το μοντακι εχει μια αξια κατω τον 100 ευρω αρα ολα μια χαρα.τοτε να κλεισουμε ολα τα θεματα με μοντ και ατμο κατω του ποσου που ανεφερα και απλα να βαλουμε μια ψηφοφορια σε καθε θεμα του τυπου σου αρεσε η οχι και τελος

μόλις ανοίξουν τα μαγαζιά να το πας εκεί που το πήρες για αντικατάσταση φιλε μου
προβληματικά κομμάτια πάντα θα βγαίνουν
αν είναι γενικό το πρόβλημα το βλέπω πολύ σύντομα το mod από :thumpup: :thumpup: :thumpup: να γίνετε :thumpdown: :eyesplash: :angry_orange: :sign_kraniooo:

Αποσυνδεδεμένος e-spy

  • *****
  • 2471
  • Φύλο: Άντρας
  • Χιούμορ είναι η τέχνη να κρύβεις τις πληγές σου...
    • 99designs
Απ: Eleaf iStick Pico (eCig eBox 75W)
« Απάντηση #470 στις: Μαΐου 02, 2016, 10:59 »
Κώστα, (χωρίς ίχνος αντιπαράθεσης) θα πρέπει να δεχτείς πως και τα 25 ευρώ λεφτά είναι.
Και για τους πιο πολλούς που θα το αγοράσουν δεν είναι καθόλου 25 ευρώ μιας και οι προπαραγγελίες έληξαν, η τιμή αυξήθηκε, αλλά το πρόβλημα μπορεί να παραμείνει.

Για άλλους τα 100+€ μπορεί να είναι λίγα, και για άλλους τα 25€ μπορεί να είναι πολλά.  ;)
Για αυτό το λόγο ορισμένοι επιμένουμε πως δεν είναι θέμα ποσού.
Ανεξαρτήτως ποσού, η συσκευή (όπως και κάθε άλλη βέβαια) πρέπει να έχει μια δεδομένη ποιότητα.

Αποσυνδεδεμένος kostasmoke

  • *****
  • 1606
  • Φύλο: Άντρας
  • η ζωη ειναι ενα αγγουρι......δικο σας!!!
Απ: Eleaf iStick Pico (eCig eBox 75W)
« Απάντηση #471 στις: Μαΐου 02, 2016, 11:05 »
συμφωνω απολυτα με τον προσδιορισμο σου και σαφως απτην στιγμη που πληρωνεις κατι εχεις και απαιτησεις απο αυτο ειτε κανει 35 ειτε 1000.και για μενα μη νομιζεις αγροτης ειμαι και εχω ζοριστει πολυ να παρω το vtc mini k istick pico και θα ξενερωσω αν παθουν κατι εννωειται και ορθα λεμε ολοι οτι πρεπει να σταλει για αντικατασταση γτ δεν νοηται τοση μαυριλα απλα προσπαθω να δωσω την εμφαση λιγο παραπανω στο λειτουργικο κομματι και ναμαι λιγο πιο επιοικης σε θεματα φινιρισματος.συγνωμη αν προσεβαλα καποιον με τα λεγομενα μου απλα ειναι η αποψη μου αυτη

Αποσυνδεδεμένος t@sos

  • **
  • 327
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Eleaf iStick Pico (eCig eBox 75W)
« Απάντηση #472 στις: Μαΐου 02, 2016, 11:07 »
αυτα που γραφω εννοειται δεν ειναι επιθεση προς οποιονδηποτε απλα ειναι το γ@#ώτο ρε παιδι μου.ειμαι πολυ ευχαριστημενος απο την αποδοση με εχει βολεψει παρα πολυ και επισης πολυ βολικο λογου μεγεθους

Αποσυνδεδεμένος kostasmoke

  • *****
  • 1606
  • Φύλο: Άντρας
  • η ζωη ειναι ενα αγγουρι......δικο σας!!!
Απ: Eleaf iStick Pico (eCig eBox 75W)
« Απάντηση #473 στις: Μαΐου 02, 2016, 11:12 »
το ξερω φιλε μου.αμα ηταν να τσακωνομαστε θα πηγαιναμε γηπεδο να ριχναμε και κανενα εξαψαλμο..χαχαχαχα..εδω ειμαστε για να αλληλοβοηθιομαστε και γιαυτο πρεπει να υπαρχει καποιες φορες και μια αντιπαραθεση ιδεων..αφου σεχει βολεψει γτ και εμενα με εχει τρελανει ο κοντος παρε τηλ μεθαυριο και πες τους τα ενα χερακι(με ομορφο τροπο παντα) να σταντικαταστησουν αμεσα..

Αποσυνδεδεμένος TSARLY

  • ****
  • 1067
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα λιγα χρηματα θελουν κοπο,τα πολλα τροπο!
Απ: Eleaf iStick Pico (eCig eBox 75W)
« Απάντηση #474 στις: Μαΐου 02, 2016, 11:17 »
Kαι στο Yihi SX mini 350 j M clas    200 ευρω το χρωμα εφευγε. ;)
Στο  Pico φευγει γενικως η μονο η παρτιδα της eCig?? :hmmm:
Πετρος :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος valsam

  • ***
  • 791
Απ: Eleaf iStick Pico (eCig eBox 75W)
« Απάντηση #475 στις: Μαΐου 02, 2016, 11:22 »
Εγω αν το επαιρνα από Ελαδα και το πληρωνα 29 ευρω (προπαραγγελια)η 35που εχει τωρα θα το πηγαινα πισω αν μου εμφανιζε αυτά τα σημαδια  ,με τα 20 ευρω που το πηρα η ακομη και τα 23 που ειχε πριν την προσφορα από Κινα δεν θα το εστελνα με τιποτα πισω   περισσοτερο για τον χρονο της  αναμονης του πανε-ελα και τα οποια ταχυδρομικα!

Αποσυνδεδεμένος kostasmoke

  • *****
  • 1606
  • Φύλο: Άντρας
  • η ζωη ειναι ενα αγγουρι......δικο σας!!!
Απ: Eleaf iStick Pico (eCig eBox 75W)
« Απάντηση #476 στις: Μαΐου 02, 2016, 11:23 »
Kαι στο Yihi SX mini 350 j M clas    200 ευρω το χρωμα εφευγε. ;)
Στο  Pico φευγει γενικως η μονο η παρτιδα της eCig?? :hmmm:
Πετρος :thumpup:
προς το παρον μετραμε 2 κρουσματα μονο αν θυμαμαι καλα..οι περισσοτεροι μαζι καιγω δεν εχουμε καποιο θεμα ακομα ευτυχως.τι να πω?ελλατωματικα κομματια να πουμε?

Αποσυνδεδεμένος t@sos

  • **
  • 327
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Eleaf iStick Pico (eCig eBox 75W)
« Απάντηση #477 στις: Μαΐου 02, 2016, 11:24 »
Kαι στο Yihi SX mini 350 j M clas    200 ευρω το χρωμα εφευγε. ;)
Στο  Pico φευγει γενικως η μονο η παρτιδα της eCig?? :hmmm:
Πετρος :thumpup:

δεν ξερω για την παρτιδα της ecig εμενα ειναι με το λογοτυπο της eleaf αγορασμενο απο vapeland

Αποσυνδεδεμένος valsam

  • ***
  • 791
Απ: Eleaf iStick Pico (eCig eBox 75W)
« Απάντηση #478 στις: Μαΐου 02, 2016, 11:25 »
Kαι στο Yihi SX mini 350 j M clas    200 ευρω το χρωμα εφευγε. ;)
Στο  Pico φευγει γενικως η μονο η παρτιδα της eCig?? :hmmm:
Πετρος :thumpup:
Είναι της eCig το pico που ξεβαψε?
Της  eCig δεν γραφουν ebox η κατι τετοιο στο πλαι?
Αυτό γραφει  istick pico!

Αποσυνδεδεμένος Argyris21

  • *
  • 47
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Eleaf iStick Pico (eCig eBox 75W)
« Απάντηση #479 στις: Μαΐου 02, 2016, 11:36 »
Θα παω να τσεκαρω με τον μελο 3 επανω και αν μ αρεσει θα παρω αυτο με τα 65 ευρω, το πακετακι! Η αληθεια ειναι οτι το ψιλο βιάζομαι. Κουσουρι δλδ για να καταλαβω υπαρχει με το χρωμα που ξεβαφει η και τπτ αλλο?
« Τελευταία τροποποίηση: Μαΐου 02, 2016, 11:53 από Argyris21 »

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 12802 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 123668 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 12:15
από Chris66
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1809 278507 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 10, 2024, 22:29
από Antiprosopos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 233 63908 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 10, 2024, 14:19
από Ελένη Π
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1395 206521 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 23:14
από Xxristos
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 92941 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 3902 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix
PULSE AIO V2 [AIO (Όλα σε ένα)] 5 1129 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 11:40
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1461 173039 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 06, 2024, 09:00
από treloneritis
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15569 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14282 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9644 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos