vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

83 επισκέπτες, 6 χρήστες
Jorge, ZoeM, manoslykos, pirate, bloodlessz, yorgoss

Twitter

Μεγάλες Αλήθειες στα μικρά μας ψέματα

Αποσυνδεδεμένος Κώστας Άλεξ

  • *****
  • 3866
  • Φύλο: Άντρας
  • Προβοκάτορας και ισοβίτης - Watch Out!
Απ: Μεγάλες Αλήθειες στα μικρά μας ψέματα
« Απάντηση #30 στις: Ιουνίου 06, 2018, 23:16 »
1. You old!  :))
2. Σ
3. Ποιες αντιστάσεις;
4. Υποκατάστατα ποτέ. Ούτε τσικουλάτες, ούτε τίποτα.
5. Σ. Και τα θρέφει
6. Ενώ οι παλιοί πάνε πίσω πφφφφ
7. Ευγενικός με το "εγώ" που είπες. Εγώ θα έλεγα κάτι άλλο, αλλά άστο γιατί βλέπω έναν αντμίν να τριγυρνά με ένα παλούκι στο χέρι
8. Στο κεφάλι η ψάθα
9. Σ
10. You talking to me?
11. Πάντα μια καλή ιδέα φέρνει τους πολιτικούς. Ξεχάστε τες καλύτερα
12. Στον εγκέφαλο σίγουρα
13. Μια ζωγραφιά
14. Λ
15. Ισχύει...
16. Άντε μωρέ με τον υπερεκτιμημένο Ώμ. Οι ριβγιούερς τα λένε καλύτερα
17. Είναι μοιραίο!
18. Ποιος;
19. Άμα είναι καμμένο, είναι καμμένο
20. ΔΞ/ΔΑ

21. Κάνεις και ύπουλα edit για να χάσω βαθμούς; Ε, λοιπόν, ΝΑ!


Αποσυνδεδεμένος nickstam

  • **
  • 233
  • Φύλο: Άντρας
  • Μην καθυστερείτε άλλο . . αναβάλλετε ΤΩΡΑ !
Απ: Μεγάλες Αλήθειες στα μικρά μας ψέματα
« Απάντηση #31 στις: Ιουνίου 06, 2018, 23:34 »
Πάντως όταν γράφτηκα στο φόρουμ πριν μερικούς μήνες για να μάθω τα περί ατμίσματος, ούτε κατά διάνοια δεν μου πέρναγε από το μυαλό ότι θα παρακολουθούσα τέτοια συζήτηση.  :yoloyeah: :yoloyeah:


Αποσυνδεδεμένος cloak

  • ***
  • 606
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα πάντα ρεί και ουδέν μένει
Απ: Μεγάλες Αλήθειες στα μικρά μας ψέματα
« Απάντηση #32 στις: Ιουνίου 06, 2018, 23:51 »
Αλλά... "Τα πάντα ρει και ουδέν μένει"! Ποιος;
Με φωναξατε;

Αποσυνδεδεμένος GRat

  • ****
  • 1444
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Μεγάλες Αλήθειες στα μικρά μας ψέματα
« Απάντηση #33 στις: Ιουνίου 07, 2018, 00:23 »

Αποσυνδεδεμένος netsplit

  • ****
  • 1358
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Μεγάλες Αλήθειες στα μικρά μας ψέματα
« Απάντηση #34 στις: Ιουνίου 07, 2018, 16:40 »
2.Πόσο εύκολο είναι να αποκηρυξει κανείς το χ υγρό μιας διάσημης εταιρείας (π.χ. five pawns) ή τον ψ πανάκριβο ατμο, αποθεώνοντας παράλληλα κάποιο υγρό μια άσημης ελληνικής εταιρείας ή τον τάδε φτηνό κλώνο χωρίς να κραχτεί από τους "οπαδούς" κάθε είδους ?
Το 2 αφορά κάτι καθαρά υποκειμενικό, και ως τέτοιο, αυτο-απορρίπτεται ως επιχείρημα κατά της αντικειμενικότητας.
   Δυστυχώς φίλτατε [member=19053]mpari[/member] όπως βλέπεις και από  την άμεση απάντηση, μάλλον δεν επιτρέπεται να έχεις (έστω υποκειμενική) άποψη για τα ιερά τέρατα του χώρου.
Οι παπαγάλοι διαφωνούν και μάλιστα σου προσάπτουν και επιθετικούς προσδιορισμούς.
Για παράδειγμα, όταν διαφώνησα για την γεύση και την χρηστικότητα του skyline έγινα κόκκινο πανί για μερικούς.
Όπως και όταν τόλμησα να πω την γνώμη  μου για την  hexocell. (μερικοί πιστεύουν πως είμαι μέτοχος  :lotpot:)
 Φίλε μου [member=16029]JoeBarTeam[/member] έθεσες τον δάκτυλον επί των τύπων των ήλων και πολύ καλά έκανες.
Κάθε κατεργάρης στον πάγκο του  :tongue_smilie:

Αποσυνδεδεμένος modivin

  • *****
  • 3672
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Μεγάλες Αλήθειες στα μικρά μας ψέματα
« Απάντηση #35 στις: Ιουνίου 07, 2018, 16:54 »


:bye:

Αποσυνδεδεμένος JoeBarTeam

  • *****
  • 2478
  • 01.11.2015 00:00
Απ: Μεγάλες Αλήθειες στα μικρά μας ψέματα
« Απάντηση #36 στις: Ιουλίου 24, 2018, 21:11 »
[justify]Βασικά καλησπέρα σας. Δύσκολη μέρα πέρασε, με πολλή θλίψη. Το σωστό τώρα θα ήταν να πάω στην ενότητα με τα θέματα υγείας, όμως τελικά έκανα πίσω και ήρθα σε αυτό το νήμα διότι θα πω αρκετά ψέματα. [/justify]

[justify]Πώς έχει η ιστορία. Ήδη με βαρέθηκα κι εγώ, με το να λέω πως περιμένω 4 επισκευάσιμους οι οποίοι θέλω να είναι και οι τελευταίοι. Έχουν έρθει οι 3 και ο 4ος αρχίζει να εξαφανίζεται από τον ορίζοντα, -άλλη ιστορία κι αυτή, όπου δεν έχω σκοπό να θυμώσω, ας κρατήσει την ρόμπα αυτός που πραγματικά θα την αξίζει, αν θα είμαι εγώ θα το φωνάξω, τέλος πάντων, το θέμα είναι πως: α) αύξησα τη νικοτίνη, β) έδωσα έμφαση σε καπνικά, γ) η καταναλωτική απεξάρτηση είναι σε δύσκολο στάδιο, και δ) τα ποσά που έφυγαν μέσα σε ελάχιστες ημέρες είναι απαράδεκτα και σίγουρα αδικαιολόγητα της λογικής, (στην παρούσα φάση το τσιγάρο θα ήταν πιο οικονομική λύση, για τη δική μου περίπτωση πάντα). [/justify]

[justify]Αυτή τη στιγμή ατμίζω με τον Eviva μου (v2) καθώς και με τον 17άρη Flash (vs). Και οι δύο φιλοξενούν στεγνά καπνικά σχεδόν τασάκι (όχι ΝΕΤ), και νικοτίνη στα 9mg/ml (και 12mg/ml). Εδώ και κάμποσες μέρες είπα να γιορτάσω την αποκοπή από επισκευάσιμους με πολλά υγρά, συντήρηση και εφοδιασμό παλαιότερων επισκευάσιμων, διάφορα κιτ, βίδες βιδούλες, o-rings, επιστόμια, κυριλέ μέταλλα, κόντρα κυριλέ μποξάκια, μπουκαλάκια σκατουλάκια κ.ο.κ. [/justify]

[justify]Το ωραίο πού είναι; ε, το μυαλό είναι σταθερά στον αλήτη τον περιπτερά. Ένα τσιγάρο πασχαλιάτικο ήταν αρκετή ζημιά; όχι, η ζημιά ήταν παλαιότερη. Πού θέλω να καταλήξω. Λοιπόν, ποτέ δεν φοβήθηκα τα πισωγυρίσματα, επίσης, δύσκολα αν όχι ποτέ, δεν κλαψούρισα κάποια αγορά, ποτέ δεν μου έκρυψα πως εξακολουθώ να είμαι καπνιστής που απλώς δεν καπνίζει, και ποτέ δεν θέλησα να διακόψω το άτμισμα και να πέσω στα φλωρέξ. [/justify]

[justify]Έτσι λοιπόν. Άλλη μία καταναλωτική τσάρκα όπου περιελάμβανε και αρκετά υγρά αναπλήρωσης. Μέσα σε αυτά ήταν κι ένα καπνικό (δεν θέλω να πω ποιο) όπου και μου θύμισε έντονα έναν εξαιρετικό καπνό, όπου τελικά και κατέληξα να γουγλάρω γλάρους ιντερνετικά. Η σχετική αναζήτηση με επέστρεψε και στο vaping.gr, όπου με χαρωπή μου έκπληξη είδα πως την ίδια σκέψη είχε κάνει κι άλλος φίλος που δυσκολευόταν να ξεσφηνώσει κι αυτός την τσιγαρίσια παντόφλα απ’ τα μυαλά. Κατόπιν έφτασα σε παλιά λημέρια καπνικής ενημέρωσης και στο τέλος είδα τα παρακάτω. Ο συγκεκριμένος άνθρωπος δεν είναι πια στη ζωή, έτυχε και τον είχα παρακολουθήσει την εποχή που ακόμα κάπνιζα, (και πώς φεύγει ο ρημαδοκαιρός, ακόμα και τα σχετικά θλιβερά είναι ήδη σχετικά παλιά). Ανυποψίαστος είδα το πρώτο βιντεάκι με τον καπνό που αναπόλησα, κατόπιν έπεσα επάνω στο δεύτερο με τις δύσκολες λέξεις από το νοσοκομείο, και τέλος το δυσάρεστο μήνυμα. [/justify]

[justify]Κλείνω κλείνω. Όσοι είμαστε χομπίστες ας σκεφτούμε τι σκατά θέλουμε από την όποια συλλογή. Όσοι είναι περαστικοί ατμιστικά ας δώσουν σημασία στην ουσία του θέματος πως “καλή συσκευή είναι η σωστή συσκευή, αλλά επίσης και τα πολλά αποπροσανατολίζουν”, και όλοι μας, αν πρέπει να βγει μία μας αλήθεια, δεν σημαίνει απαραίτητα πως θα είναι δονκιχωτισμός, απλώς, ας ξέρουμε τουλάχιστον τον στόχο και τον λόγο. Ας μείνει πως, το κάπνισμα σκοτώνει, και σκοτώνει ατιμωτικά. [/justify]





Αποσυνδεδεμένος haros

  • ***
  • 521
  • Κατα τον Δαιμονα εαυτου.
Απ: Μεγάλες Αλήθειες στα μικρά μας ψέματα
« Απάντηση #37 στις: Ιουλίου 24, 2018, 23:41 »
Προσωπικη μου αποψη, που μπορει αρκετοι να διαφωνουν, ειναι οτι οταν ο ατμιστης περασει το πρωτο σταδιο (οπου ξεκινα με καπνικα) και τα καταφερει να κοψει τελειως το κ,τ. μετα πρεπει να απομακρυνεται απο αυτα οσο πιο γρηγορα γινεται, αναζητωντας γευσεις που καμια σχεση δεν εχουν με την παλια του αμαρτια.
Επιδιωκοντας, οντως προχωρημενος ατμιστης, να βρει το "απολυτο" καπνικο η πουρατο κλπ, βλεπε ΝΕΤ η και αλλα, ξυνεται στην γκλιτσα του τσομπανη συνεχως και γινεται ολο και πιο επικινδυνο να πισωγυρισει στο αυθεντικο.
Διαβαζα το θεμα των παιδων με τα ΝΕΤ, με τους μπασμαδες και τα ξελιγωτικα πουρατα κλπ κλπ  και ημουνα ετοιμος να γραψω "αμαν, αναφτε κανα πουρο, αφου τοσο πολυ σας φτιαχνει!!".
Μιλω παντα για εμπειρους ατμιστες, που ,υποτιθεται, οτι εχουν ξεφυγει.
Δεν ξερω γιατι τα γραφω εδω αυτα, ισως λογω του τιτλου του θεματος, για αληθειες και ψεμματα, κυριως απεναντι στον εαυτο μας.

Αποσυνδεδεμένος Κώστας Άλεξ

  • *****
  • 3866
  • Φύλο: Άντρας
  • Προβοκάτορας και ισοβίτης - Watch Out!
Απ: Μεγάλες Αλήθειες στα μικρά μας ψέματα
« Απάντηση #38 στις: Ιουλίου 24, 2018, 23:48 »
Κι όμως, εγώ ασχολούμενος με ΝΕΤ υγρά αισθάνομαι όσο πιο μακριά γίνεται από το κ.τ. και θα σου εξηγήσω γιατί. 

Απολαμβάνοντας όλες αυτές τις θαυμάσιες καπνικές γεύσεις, με τα βότανά τους και τα αρώματά τους θυμάμαι ότι σε κανένα, μα κανένα από τα τσιγάρα μου δεν υπήρχε αυτό, αλλά μία γεύση παρόμοια με την καμμένη αντίσταση. 

Έτσι, όχι μόνο δεν ποθώ να ανάψω ένα πούρο, αλλά αντιθέτως γελάω με όσους κάνουν την αναζήτηση της τέλειας καπνικής γεύσης εκεί πέρα, αφού το πολύ πολύ να την απολαύσουν για μία τζούρα και μετά θα παίρνουν καμμένο. Και αυτή την μία τζούρα μονάχα ΑΝ κάνουν σε καλή πίπα και ΑΝ ξέρουν να την χρησιμοποιήσουν.

Στο κάτω κάτω, εμείς του νήματος είμαστε συνειδητοί στην επιλογή μας και μονάχα ένας κάνει παρασπονδίες. Μάλιστα τις έκανε πριν μπει στο νήμα και πλέον φιλοδοξεί (και εμείς μαζί του) να μην ξανακάνει. Όλοι οι υπόλοιποι απολαμβάνουμε ατμίζοντας τον Μπασμά ή το τσιγάρο του παππού ή τον καπνικό καπνό της ανατολής χωρίς ούτε ένα τσιγάρο. Προσωπικά δεν την παλεύω καν όταν κάποιος ανάψει τσιγάρο στον χώρο μου.

Ας μην προκαταβάλουμε, λοιπόν, το τι έχει ο "άλλος" στο κεφάλι του. Καλύτερο είναι να πραγματοποιούμε την εσωτερική μας αναζήτηση πρώτα. 

Αποσυνδεδεμένος drum

  • *****
  • 5371
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Μεγάλες Αλήθειες στα μικρά μας ψέματα
« Απάντηση #39 στις: Ιουλίου 25, 2018, 00:07 »
Προσωπικη μου αποψη, που μπορει αρκετοι να διαφωνουν, ειναι οτι οταν ο ατμιστης περασει το πρωτο σταδιο (οπου ξεκινα με καπνικα) και τα καταφερει να κοψει τελειως το κ,τ. μετα πρεπει να απομακρυνεται απο αυτα οσο πιο γρηγορα γινεται, αναζητωντας γευσεις που καμια σχεση δεν εχουν με την παλια του αμαρτια.
Επιδιωκοντας, οντως προχωρημενος ατμιστης, να βρει το "απολυτο" καπνικο η πουρατο κλπ, βλεπε ΝΕΤ η και αλλα, ξυνεται στην γκλιτσα του τσομπανη συνεχως και γινεται ολο και πιο επικινδυνο να πισωγυρισει στο αυθεντικο.
Διαβαζα το θεμα των παιδων με τα ΝΕΤ, με τους μπασμαδες και τα ξελιγωτικα πουρατα κλπ κλπ  και ημουνα ετοιμος να γραψω "αμαν, αναφτε κανα πουρο, αφου τοσο πολυ σας φτιαχνει!!".
Μιλω παντα για εμπειρους ατμιστες, που ,υποτιθεται, οτι εχουν ξεφυγει.
Δεν ξερω γιατι τα γραφω εδω αυτα, ισως λογω του τιτλου του θεματος, για αληθειες και ψεμματα, κυριως απεναντι στον εαυτο μας.
...μη σου πω ότι διαφωνούν κ όλοι...

Αποσυνδεδεμένος annastas

  • ****
  • 1254
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Ο,τι θελω θα κανω....
Απ: Μεγάλες Αλήθειες στα μικρά μας ψέματα
« Απάντηση #40 στις: Ιουλίου 25, 2018, 00:15 »
Εντάξει το υποστηρίζουν αρκετοί πως με τα ΝΕΤ 'ξυνεσαι" αλλά δεν μπορώ να το καταλάβω...ατμίζω 2,5 χρόνια μόνο καπνικά , οκ όχι συνεχόμενα ΝΕΤ , και τα ΝΕΤ που ατμίζω αραιωμένα όσο δεν πάει...είμαι χωρίς τζούρα κ.τ. από την πρώτη μέρα που ξεκίνησα ..και λέω αλήθεια  :yes:

Απ: Μεγάλες Αλήθειες στα μικρά μας ψέματα
« Απάντηση #41 στις: Ιουλίου 25, 2018, 01:49 »
 εμένα το άτμισμα μου αρέσει γιατί μου ανοίγει και την όρεξη κάτι σαν το θαλασσινό αεράκι να πούμε
Προσωπικά Η απόλαυση που παίρνω καπνίζοντας ΝΕΤ σε σχέση με το κανονικό τσιγάρο,
η διαφορά είναι χαοτική υπέρ των net.
Θα μπορούσα  και να τα συγκρίνω ακόμα , με τα υπέροχα τσιγάρα της δεκαετίας του 80 , με 37 δραχμούλες ,τα έπαιρνε ο πατέρας μου
Rothmans Camel άφιλτρο Marlboro τελικά πιστεύω ότι τα ΝΕΤ σε κρατάνε στο ατμισμα αλλά στο κάπνισμα μία φορά,  δε σε ξανά ρίχνουν.

Στάλθηκε από το Lenovo A6000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος knstn

  • **
  • 203
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Μεγάλες Αλήθειες στα μικρά μας ψέματα
« Απάντηση #42 στις: Ιουλίου 25, 2018, 02:27 »
Πάντως η θαλασσινή αύρα, αυτή με τη φρεσκάδα ντε, δεν είναι παρά οσμές που αναδύονται απο πεθαμένα φύκια που σαπίζουν στην ακτή.

Αποσυνδεδεμένος JoeBarTeam

  • *****
  • 2478
  • 01.11.2015 00:00
Απ: Μεγάλες Αλήθειες στα μικρά μας ψέματα
« Απάντηση #43 στις: Ιουλίου 25, 2018, 10:02 »
[justify]Προσωπικά, δεν στοχεύω στα εξαιρετικά ΝΕΤ, καμία αιχμή καμία έχθρα, εξάλλου και η δική μου άποψη πέρα από επιδερμική είναι ήδη προσδιορισμένη πως, ο εχθρός μέσα στην ατμιστική διαδρομή του καθενός μας καθορίζεται από πολλά στοιχεία, π.χ. στο πιο απλό, πόσα καπνιστικά χρόνια μας ακολουθούν (διότι άλλο 3 κι άλλο 30 χρόνια καπνίσματος), ποιος ο λόγος και ο τρόπος μας κάθε φορά (άλλη ιστορία να χρησιμοποιώ ένα απλό ΑΙΟ κι άλλο να διαθέτω και την τελευταία λέξη της ατμιστικής μόδας), το να φορτωθώ και ατμιστικά χρόνια είναι κάτι σίγουρα θετικότατο, όμως δεν θα μιλήσω και για αποκοπή από το όποιο μου παρελθόν, έτσι δεν είναι; προσωπικά πάντα, δεν είχα σκοπό να γίνω χομπίστας ατμιστής ούτε πως θα έτρεχα προς αναζήτηση ψυχαγωγικής χημείας. Είπα χημεία και θυμήθηκα την επιβεβαίωση που λέει πως η κυρία είναι πολύ ισχυρότερη της όποιας πρώτης ύλης, η φύση έχει αντίπαλο το πιο εγωιστικό πλάσμα του πλανήτη, την διαμορφώνει ως άξια τραβεστί μέχρι να τον τιμωρήσει, μέχρι τότε έχουμε δρόμο και σίγουρα δεν είναι ένοχα τα όποια ΝΕΤ. [/justify]

[justify]Η δική μου εικόνα μού δείχνει τον απαραίτητο παραλογισμό. Όχι λαδάκια αλλά τσουχτερά γκουρμέ, όχι υποκατάστατα με λήξη αλλά τρόπο ζωής, όχι εβδομάδες αλλά χρόνια. Το να μου έλεγες πριν κάμποσο καιρό πως θα έφτανα σε αναζήτηση επιστομίου ώρες ατελείωτες, θα σε έλεγα τουλάχιστον παλαβό, τώρα σε λέω συνοδοιπόρο με κατανόηση, (ο Πεταλούδας, τα βράχια, και το απέραντο γαλάζιο).[/justify]

Αποσυνδεδεμένος cpbaroque

  • *****
  • 3695
  • Φύλο: Άντρας
    • cpbaroqueTheBlog
Απ: Μεγάλες Αλήθειες στα μικρά μας ψέματα
« Απάντηση #44 στις: Ιουλίου 25, 2018, 10:24 »

Νομίζω πως βιαζόμαστε να πούμε σε κάποιον συνατμιστή μας ότι κάνει λάθος. Ό,τι κάνει ο ατμιστής και τον κρατάει μακριά από το τσιγάρο, καλώς καμωμένο είναι! Είτε χρησιμοποιεί εργοστασιακό του δεκάρικου είτε τον πιο ακριβό επισκευάσιμο, πολύ καλά κάνει. Είτε αγοράζει τα πιο ακριβά έτοιμα υγρά είτε φτιάχνει τα δικά του ταπεινά DIY, ορθώς πράττει. Είτε ξημεροβραδιάζεται στα ατμομάγαζα για να βρει το Άγιο Δισκοπότηρο των υγρών είτε ατμίζει το ίδιο υγρό δύο χρόνια τώρα (και σκέτη βάση ακόμα), μια χαρά σωστά την έχει δει. Είτε ατμίζει φραουλοκρέμες είτε σκληρά ΝΕΤ, σε σωστό δρόμο βρίσκεται. Αυτό που θέλω να πω είναι πως άμα δεν καπνίζεις, όλες οι επιλογές που έχεις κάνει μέχρι τώρα είναι, κρίνοντας εκ του αποτελέσματος, μάλλον σωστές. Αν ξανακυλήσεις στο τσιγάρο, όλες ή κάποιες από τις βασικές επιλογές σου ήταν τραγικά λανθασμένες. Το μοναδικό κριτήριο είναι το αν κρατιέσαι μακριά από το τσιγάρο. Απλά πράγματα. Λάθη λοιπόν στις επιλογές μας δεν υπάρχουν εφ’ όσον παραμένουμε ατμιστές (και δεν ξεκλέβουμε και κανένα τσιγαράκι ή πακετάκι εδώ κι εκεί). Κι αν καταφέρουμε στο τέλος να κόψουμε και το άτμισμα, οι πιο μάγκες του χωριού θα είμαστε!

ΥΓ. Να μην ατμίζουμε καμμένα όμως! Σαν τον φίλο μου τον Μήτσο που με περισσή περηφάνια μου δήλωσε πως έχει να αλλάξει αντίσταση στον ναυτίλο του από τον περασμένο Απρίλιο!!!


 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 163 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 148 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 20602 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 281185 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 207886 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 65698 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 174383 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 312739 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 14064 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 124737 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93505 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4173 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix