vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

387 επισκέπτες, 4 χρήστες
Jorge, camber, manoslykos, tsiv

Twitter

Αρωματα Flavourist

Αποσυνδεδεμένος 30SmokingYears

  • *****
  • 1731
  • Φύλο: Άντρας
  • Everything you can imagine is real (Pablo Picasso)
Απ: Αρωματα Flavourist
« Απάντηση #165 στις: Σεπτεμβρίου 10, 2017, 11:47 »
Λίγα λόγια και από εμένα, για τρεις από τις ετικέτες της εταιρείας. Όλα τα υγρά φτιάχτηκαν στο 60% PG και στα 5mg. Ωρίμασαν για 20 ημέρες, μέσα σε καραμελέ γυάλινα μπουκαλάκια των 20ml. Ανά 24ωρο, τα άφηνα να αναπνεύσουν για 2 λεπτά και έκανα μία σύντομη ανάδευση.

Bronx ( 10% ): Μία ακόμη προσπάθεια αντιγραφής του Tribeca - του παλιού Tribeca, έτσι; Άτονο υγρό -δεν πίθηκα. Θα παραμείνω στο 3BEC από Atomizer, το οποίο θεωρώ πως είναι ο καλύτερος κλώνος Tribeca. "Καθαρό" υγρό.

RY 44 ( 10% ): Πραγματικά, δυσκολεύτηκα να διακρίνω κάποια διαφορά από το TPA RY4 Double. Μπισκοτίζει ελαφρώς κάπως; Δεν παίρνω κι όρκο... Θα παραμείνω στα γνωστά ( άσε που συμφέρει και οικονομικά - 15ml/4,5€ ). Όχι τόσο "καθαρό" υγρό, όσο το προηγούμενο.

Solo ( 15% ): Kentucky Bourbon? Βανίλια Μαδαγασκάρης? Καβουρδισμένα αμύγδαλα? Έλα Παναγία μου... ( Τι μου συμβαίνει; Ο καφές μου πάντως, έχει ακόμη γεύση καφέ! ) Για εμένα, η γεύση του υγρού είναι η απόλυτη προσομοίωση ενός λαδερού κέικ καρύδας. Δεν υπάρχει καμμία περίπτωση σύγκρισης με  Chateu Haut, πόσο μάλλον με White Castle -αλλού γι' αλλού. Πολύ "βρώμικο" υγρό.

Οι δοκιμές έγιναν σε CloudOne & EPetite DNA 60, με το ίδιο "multipurpose" set up: Kanthal A1 0.32mm, coil 2.5mm, 1.1Ω, 13 - 14W, cotton bacon.

Μια καλή ημέρα να έχουμε! 😊

Αποσυνδεδεμένος serpe7

  • **
  • 412
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αρωματα Flavourist
« Απάντηση #166 στις: Σεπτεμβρίου 10, 2017, 12:11 »
Yellow Tart: Υπέροχη λεμονόταρτα!  :respect: Δεν άλλαξε από την πρώτη δοκιμή στο 10ήμερο. Κρεμώδες λεμόνι+ζύμη στην εισπνοή, κρεμώδες λεμόνι+ζύμη στην εκπνοή. Τόσο απλοϊκό και τόσο νόστιμο! Εμπειρία από άλλες λεμονόταρτες δεν έχω, μια φορά μόνο έκανα 2-3 τζούρες dinner lady από γνωστό και είδα το φως το αληθινό, αλλά δε θα μπορούσα να κάνω βασικό υγρό μου κάποιο που δεν κυκλοφορεί σε άρωμα. Τώρα, όμως, έχω μια τέτοια συνταγή σε συμπυκνωμένο, είναι 15ml και απαιτεί & σχετικά μικρά ποσοστά. Στο 6% το βρήκα & κάπως έντονο σε βάση 60-40 vg-pg. Μάλλον θα ήθελα πιο έντονο το λεμόνι, βρίσκεται σε τέλεια ισορροπία με τη ζύμη και συνεχίζω να το αισθάνομαι σαν λεμονοκέηκ. (fodi, kanthal, 1 ohm, 2.5).  8,5/10

Solo: Έπαιξε αραίωση τελικά γύρω στο 12% και έγινε αρκετά πιο υποφερτό. Μάλιστα καταλαβαίνω τώρα και μια αμυδρή αίσθηση αλκοόλ στην εκπνοή παρέα με ένα εξίσου σχετικά αμυδρό αρωματισμένο αμύγδαλο. Το τελευταίο κάνει την εμφάνισή του σίγουρα. Δεν είναι καβουρντισμένο σε στυλ toasted almond. Συνεχίζει να με χαλάει η έντονη κρεμώδη φύση του και θα ήθελα τα δύο πρώτα συστατικά να βγαίνουν πιο μπροστά. Υπέροχη μυρωδιά στον χώρο, πολύ άσπρο βαμβάκι, μα πολύ μαύρο σύρμα μετά από 2 τανκάκια. Θα ήθελα λίγη παραπάνω αραίωση, ωστόσο φοβάμαι μη χαθεί το ξηροκαρπικό κομμάτι στην εκπνοή. Εγκρίνω τελικά. (doggy, kanthal, 1ohm, 2,5)  7,5/10

Boulevard: Έφτασε κι αυτουνού η ώρα του με κανονικό τανκάκι. Τα πρώτα εγκώμια τα παίρνω όλα πίσω. Βγήκε έντονα ένα γλυκό γαρύφαλλο (λουκούμι?) στην εισπνοή άκυρο εντελώς με τη φύση του υγρού, οπότε επιβεβαιώνεται ο φίλος Φριτέζας (βιάστηκα να διαψεύσω). Η αίσθηση φυστικοβούτυρου στην αρχική δοκιμή χάθηκε, μου ήρθε ένα ψεύτικο πλαστικομεταλλικό φουντούκι και τπτ άλλο. Κρατώ μια επιφύλαξη να πάσχω από μερικό κορεσμό αυτές τις 'μέρες ή ο doggy να κατέστρεψε τη φύση του υγρού μιας κι έχει την τάση να στρογγυλεύει τα γλυκά. Επίσης πολύ αδύναμο στο 3%. Ανέβηκα περίπου 4-4.5% και περιμένω. Αν αυτό είναι που μπορεί να δώσει & δεν κάνω λάθος, θα μιλάμε για ένα πολύ μέτριο άρωμα (η πρώτη δοκιμή είχε γίνει στον fodi.). 4/10 προς το παρόν.

Μένει το kings που θα έχει την τιμητική του σύντομα. Σε γενικές γραμμές είμαι ικανοποιημένος μέχρι στιγμής, αν το kings με ικανοποιήσει θα μιλάμε για 3/4 επιτυχία και σίγουρα θα δοκιμάσω κι άλλες γεύσεις μελλοντικά.
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτεμβρίου 10, 2017, 13:13 από serpe7 »

Αποσυνδεδεμένος nikosallos

  • *****
  • 1613
  • Φύλο: Άντρας
  • ..έχει ο θεός...
Απ: Αρωματα Flavourist
« Απάντηση #167 στις: Σεπτεμβρίου 10, 2017, 12:21 »


Solo ( 15% ): Kentucky Bourbon? Βανίλια Μαδαγασκάρης? Καβουρδισμένα αμύγδαλα? Έλα Παναγία μου... ( Τι μου συμβαίνει; Ο καφές μου πάντως, έχει ακόμη γεύση καφέ! ) Για εμένα, η γεύση του υγρού είναι η απόλυτη προσομοίωση ενός λαδερού κέικ καρύδας. Δεν υπάρχει καμμία περίπτωση σύγκρισης με  Chateu Haut, πόσο μάλλον με White Castle -αλλού γι' αλλού. Πολύ "βρώμικο" υγρό.

Οι δοκιμές έγιναν σε CloudOne & EPetite DNA 60, με το ίδιο "multipurpose" set up: Kanthal A1 0.32mm, coil 2.5mm, 1.1Ω, 13 - 14W, cotton bacon.

Μια καλή ημέρα να έχουμε! 😊
Δηλαδή εγώ ως λάτρης του Chateu Haut μην μπω στην διαδικασία έ? (το οποίο γευστικά μου κάθεται πιο ψηλά απο το white castle)

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9595
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αρωματα Flavourist
« Απάντηση #168 στις: Σεπτεμβρίου 10, 2017, 12:36 »
Να μπείς....γιατί είναι αρκετά κοντά στο chateau haut ;).
Aλλά μάλλον καλύτερο. 

Αποσυνδεδεμένος nikosallos

  • *****
  • 1613
  • Φύλο: Άντρας
  • ..έχει ο θεός...
Απ: Αρωματα Flavourist
« Απάντηση #169 στις: Σεπτεμβρίου 10, 2017, 12:55 »
με μπλέξατε... αλλά δεν βαριέσαι τι είχαμε τι χάσαμε...έχω δοκιμάσει όλα τα σχετικά...οπότε μόνο με δοκιμή θα ξέρω... αν μου κάθεται καλά... :)

Αποσυνδεδεμένος 30SmokingYears

  • *****
  • 1731
  • Φύλο: Άντρας
  • Everything you can imagine is real (Pablo Picasso)
Απ: Αρωματα Flavourist
« Απάντηση #170 στις: Σεπτεμβρίου 10, 2017, 14:34 »
Δηλαδή εγώ ως λάτρης του Chateu Haut μην μπω στην διαδικασία έ? (το οποίο γευστικά μου κάθεται πιο ψηλά απο το white castle)
Τι να σου πω? Για εμένα, το Solo συγκρινόμενο με το Chateu Haut είναι απαράδεκτο ( όχι ότι από μόνο του δεν είναι απαράδεκτο, αλλά λέμε τώρα... ).

Άβυσσος... Δες, ας πούμε, το εξής παράδειγμα: Ξέρω πως υπάρχουν πολλοί οι οποίοι θα μπορούσαν να υπάρξουν ατμίζοντας μόνο το Divino Cigar. Προσωπικά, και μόνο η μυρωδιά του μου φέρνει συμπτώματα ναυτίας - για να μην πω αηδίας κ.α.ο. Από την άλλη, το καθημερινό υγρό μου, εδώ και 4+ χρόνια, ειναι το RY 69. Πες μου από πόσους έχεις ακούσει για το πόσο άθλιο είναι αυτό το υγρό!

Δεν χάνεις τίποτα με μία δοκιμή. Σιγά το ρίσκο. 😊

Αποσυνδεδεμένος karmakoma

  • *****
  • 1634
  • Φύλο: Άντρας
  • Reboot: 8/9/15
Απ: Αρωματα Flavourist
« Απάντηση #171 στις: Σεπτεμβρίου 10, 2017, 15:07 »
Έχω εδώ και 4 μέρες να ωριμάζουν τα boulevard, kings, paradise, tart, snake eye.
Το αυτό με τον από πάνω μου που είχε γράψει πως δεν είναι καθόλου αισιόδοξος. Η σειρά που τα παρέθεσα είναι σύμφωνα με το μέγεθος της απογοήτευσης στη μυρωδιά εκτός του snake eye που είναι πολλά υποσχόμενο...
Περισσότερα σε 10 μέρες...

Αποσυνδεδεμένος Giannis.B

  • **
  • 367
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αρωματα Flavourist
« Απάντηση #172 στις: Σεπτεμβρίου 10, 2017, 20:38 »
Matrix - Πρασινο το χρωμα του και γευση μεντας τα αλλα που λεει η περιγραφη δεν τα καταλαβαινω γευστικα.Μετριο για τα δικα μου γουστα.

Rival - Μετρια απομιμηση του Red Astaire της T-Juice που παλια εκανα αρκετα λιτρα.

Solo - Σχεδον ιδιο με το Chateu Haut της SOLUB AROME ισως μικροτερης εντασης,αν επρεπε να διαλεξω αναμεσα στα δυο θα διαλεγα το
Chateu αλλα ειναι καθαρα θεμα γουστου στον καθενα.

Bronx - Αλλο ενα τριμπεκομπεμπεκα σε στυλ Smoke της After 8 αλλα με το
Smoke να μου αρεσει καλυτερα.

Βoulevard - Καπνικο που σιγουρα δεν θα αγορασω ξανα.

Ολες οι δοκιμες εγιναν σταδιακα σε δυο CloudOne V3 στα 17,5 W και καταναλωθηκαν 3 τανκ απο το καθε υγρο.

Τα Flavourist,αυτα που δοκιμασα (για μενα) δεν ειναι τα αρωματα που θα τρελανουν τον χρηστη τους αλλα αποτελουν μια τιμια οικονομικα προταση για 15 ml αρωματα.Μετρια σε γευση και ενταση,δεν πρωτοτυπουν καπου αλλα αποτελουν μια καλη ελληνικη προταση.Αυτα καταλαβα εγω με τους φτωχικους γευστικους μου καλυκες.







Αποσυνδεδεμένος Eternal

  • ****
  • 1079
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αρωματα Flavourist
« Απάντηση #173 στις: Σεπτεμβρίου 10, 2017, 21:16 »
Εγω πριν κανα 4ημερο δοκιμασα yellow tart το οποιο μου φενεται πολυ καλο και δεν το αφησα οσο λεει να ωριμάσει, δεν ξερω αν βγαζει οντως ταρτα αλλα μου βγαζει κατι σε ζύμη, τωρα ετοιμαζω και ενα mamas  cookie απο χθες το ανοιξα σημερα να δω πως μυρίζει και φενεται καλουτσικο. Θα δειξει, και αυτο και το yellow tart θα παιξουν σε cloud one v3 0.82 στα 19w.

Αποσυνδεδεμένος Dumaneiros

  • *
  • 92
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αρωματα Flavourist
« Απάντηση #174 στις: Σεπτεμβρίου 11, 2017, 03:21 »
δοκίμασα το solo την ενδέκατη μέρα
αρχικά μου έκανε θετική εντύπωση
σαν αντίστοιχο(από άποψη συστατικών) μέτρο σύγκρισης είχα το white castle που άτμιζα πρόσφατα και αυτό μου έδινε μια πιο πολύπλοκη γεύση και μεγαλύτερη ένταση που μου άρεσε

είπα αφού το white το άτμισα ευχάριστα και θα το ξαναέκανα,αυτό που μου κάνει και πιο "γκουρμεδιάρικο" θα είναι οκ και έβαλα να ωριμάζει κι άλλη ποσότητα,γιατί θέλει μέρες να γίνει

το έκανα σε όλη τη διάρκεια της ημέρας,αλλά από το δεύτερο τανκάκι και μετά κάπου έχασα τη γεύση και μου σκάει μια λαδίλα σαν επίγευση που με χαλάει
αν δεν στρώσει την στρουμφίσαμε,θα έχω κάνει ευθανασία σε 2 ρόζ μουλάρια :sad_eyes:

ηθικό δίδαγμα: άρωμα που δοκιμάζεις πρώτη φορά,πάντα σε δεκάμελο το πολύ και δώσε χρόνο μέχρι να αποφασίσεις αν αξίζει να φάει παραπάνω βάση



Απ: Αρωματα Flavourist
« Απάντηση #175 στις: Σεπτεμβρίου 11, 2017, 09:11 »
15% Solo και 11% Bronx ,50/50 PVG με 4mg/ml νικοτινη...για να δουμε

Αποσυνδεδεμένος JoeBarTeam

  • *****
  • 2478
  • 01.11.2015 00:00
Απ: Αρωματα Flavourist
« Απάντηση #176 στις: Σεπτεμβρίου 11, 2017, 15:06 »
[justify]Ας πω κι εγώ τα τηλεγραφικά μου γιατί τα οφείλω, δεν θα πω τίποτα σπουδαίο, βασικά δεν ήθελα και να πω, απλώς δεν μ’ αρέσει να χρωστάω. Τρία αρώματα, τρία 120μελα, φουλ vg, μικρές περιεκτικότητες σε νικοτίνη, 30 ημέρες αναμονή. Τυφλή επιλογή αρωμάτων για, λεμονόταρτα, καπνικό, γλυκό. Πριν πω το οτιδήποτε, να σημειώσω πως εδώ δεν μιλάμε για shake n vape (σώπα), δεν μιλάμε πως “ρώτησα, αγόρασα, ανακάτεψα, ανακατεύτηκα, έκλαψα, έκραξα”. Είναι ως σύνθετα απλά αρώματα, (σώπα βρε), όπου θέλουν συγκεκριμένη διαδικασία, όχι στο περίπου, όχι αλχημείες, (προσωπικά, προσπάθησα όσο μπορούσα να σταθώ σωστός, ως μόνιμα αρχάριος). Εδώ κατάλαβα επίσης όλα αυτά που τόνιζαν οι φίλοι που ξέρουν να περιμένουν. Βέβαια, το δικό μου ισχυρό μειονέκτημα είναι πως δεν έχω σχέση με diy και σωστά μαγειρέματα, δεν μπορώ να δείξω τη σωστή κατεύθυνση όπως μπορεί ένας γευσιγνώστης ή σωστός μάγειρας, παρ’ όλα αυτά είδα κι εγώ τη βασική διαχωριστική γραμμή σφάλματος. [/justify]

[justify]Επιλογή: Taifun GT II (+xs tank kit), kanthal 0.32mm, 6 σπείρες, 2.5mm (& 2mm), 1.15Ω, 12W.[/justify]


[justify]1. Yellow Tart. Όχι δεν είναι dinner lady, όχι δεν είναι καλύτερο ή σχετικό με lemon bunz (mix shot by Alex), όχι δεν είναι κλώνος κλώνου. Πρώτη άγουρη επαφή, έδωσε έντονο το λεμονάκι, στις 30 ημέρες όλα ήταν σαφώς πολύ πιο στρωτά, ζύμη κρέμα εκεί που πρέπει, ευχάριστο κι ως καθημερινό απλό άτμισμα, (σαν κατηγορία υγρού, ασφαλώς και θα κουράσει κάποια στιγμή, όπως όλα της κατηγορίας). / 10% αντί για 8%, 6mg/ml.[/justify]

[justify]2. Mama’s Cookie. Δεν έρχεται ως πολυδιάστατο επομένως δεν είχα ούτε κι εδώ τρελές απαιτήσεις. Σε πρώτη άγουρη δοκιμή ήρθε ευχάριστα και έντονα η σοκολάτα, ή καλύτερα, ένα χορταστικό στεγνό σοκολατομπισκότο. Στις 30 ημέρες, έκπληξη, ένα γλυκόπικρο μπισκότο, ακόμα και τώρα όμως έμεινε ως λιγωτικό, ακόμα και με max vg με κούρασε αρκετά. Ωραίο αλλά μάτσο. / 10% αντί 16%, 3mg/ml.[/justify]

[justify]3. Boulevard. Καπνικό ναι, όχι όμως από αυτά που εγώ επιλέγω. Δεν με απογοήτευσε, δεν ξέρασα, δεν έκλαψα. Θα τολμήσω όμως και μία αφοριστική σημείωση: εδώ πρέπει να γνωρίζω τι κάνω. Εδώ δεν θέλει τον όμορφο Joe. Με 5% και ελάχιστη νικοτίνη, πλημμυρισμένο από vg, ο χαρακτήρας τού υγρού ήταν πάλι έντονος, πάλι πληθωρικός. Αν σταθείς στη δική σου ακλόνητη σιγουριά, ε, τότε θα το βγάλεις ως άθλιο υγρό. Αν πας λίγο πιο πέρα, θα το δεις μονοδιάστατο με το έντονο τριαντάφυλλο, αν βιαστείς θα εισπράξεις και ανεπιθύμητη χημεία (σαν σιρόπι ένα πράμα). Στην πρώτη μου άγουρη επαφή ήταν απλώς ανεκτό, στις 30 ημέρες εξακολουθούσε να έχει έντονο χαρακτήρα, εύκολα κούραζε, όμως με έναν μαγικό τρόπο το αναζητούσα ξανά, κι έψαχνα επισκευάσιμους που ήταν πρόθυμοι να το τιθασεύσουν. / 5%, 1.5mg/ml.[/justify]

[justify]Παρακάμερα. Ναι, προσωπικά, δεν είμαι γευσιγνώστης, θα το λέω ξανά και ξανά. Ναι, τα υγρά εξακολουθούν να με ξεγελάνε, όμως όχι οι επισκευάσιμοι που έτυχε να συμβιώσω μαζί τους, όσο κι αν αυτό ακούγεται χαζό και εγωιστικό. Αν θα επιλέξω πάλι τη συγκεκριμένη εταιρεία; ναι. Αν πρέπει να επιλέξω πάλι ένα από τα τρία που δοκίμασα; αυτό θα είναι το Boulevard. Ήταν σαφώς το πιο ατίθασο, ήταν αυτό που σε κάποιους επισκευάσιμους δεν ατμιζόταν, ήταν αυτό που σε κάποιους άλλους έκανε πλάκα. Τα υπόλοιπα 2 αρώματα ήταν απλά και ευχάριστα.[/justify]

[justify]Επίσης, και κλείνω με αυτό, αν κάποιος πρόσεξε την επιλογή που έκανα παραπάνω σε επισκευάσιμο, μη βιαστεί να απορρίψει ως κάτι αταίριαστο. Ο Γερμανός διδάσκει αέρα, διδάσκει ρυθμίσεις οι οποίες τιθασεύουν όχι μόνον τα παχύρρευστα υγρά αλλά ό,τι θέλεις. 5+5 οπές σε 1mm, ρύθμιση υγρών που δεν αστειεύεται, το παραμικρό κλικ έχει επιπτώσεις. Όλα vg, στις 3 στις 2+2 ή ακόμα και στο ένα έρημο mm, ω ναι, αλλάζουν όλα στον χαρακτήρα του υγρού. Τσιγαρίσιος με ορδές vg και 1mm; χα, ω ναι.[/justify]



Αποσυνδεδεμένος paloukaros

  • *****
  • 5211
  • Φύλο: Άντρας
  • Urge to P|U|R|G|E| ...
Απ: Αρωματα Flavourist
« Απάντηση #177 στις: Σεπτεμβρίου 11, 2017, 15:36 »
[member=16029]JoeBarTeam[/member] σου είχα πει θα τσεκάρω και εγώ την λεμονόταρτα,τα 2 μήλα και το φραουλάγαλο αλλά δυστυχώς μετά τις διακοπές ο φίλος που τα είχε ,τα είχε ρουφήξει,μόνο τα μήλα μείνανε και δεν θα έλεγα και οτι είναι απο τα καλύτερα που έχω ατμίσει

Ενα tip για το boulevard.Δεν θέλει αέρα...MTL ατμοποιητή και χαλαρά πράγματα.Στάξε το στον Richelieu και πες μας μετά ;)

Αποσυνδεδεμένος jimfer13

  • ****
  • 1123
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αρωματα Flavourist
« Απάντηση #178 στις: Σεπτεμβρίου 11, 2017, 16:25 »
[member=16029]JoeBarTeam[/member]
Απλά απολαυστικός γι ακόμη μια φορα! Μήπως πρέπει να ξεκινήσεις τα VS και στα υγρά?? Τρέμε cruiser :))

Αποσυνδεδεμένος serpe7

  • **
  • 412
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αρωματα Flavourist
« Απάντηση #179 στις: Σεπτεμβρίου 11, 2017, 16:38 »
Τελικά το solo είναι φανταστικό, όσο πιο πολύ το ατμίζω τόσο περισσότερο το αγαπώ. Το έχω κάνει ψιλοπιπίλα 2 μέρες τώρα και ετοιμάζομαι για το 3ο τανκάκι στον doggy. Νομίζω έπαιξε μεν ρόλο η αραίωση καθώς όπως έγραψα το βρήκα λίγο ανυπόφορο στο 15%, απ' την άλλη το συνήθισαν οι γευστικοί κάλυκες και μου δίνουν πλέον μια υπέροχη κρεμοβανίλια με τόνους αμυγδαλίλας. Δε χάνω ποτέ τη γεύση του κι όλο την επιζητώ, μόνο το ουίσκι είναι άφαντο αλλά δε με χαλάει.

Πρώτη φορά δοκιμάζω τέτοια συνταγή χωρίς να έχω κάποια εμπειρία από castle long και τους κλώνους του, προσωπικά δε θα μπορούσα να ζητήσω κάτι παραπάνω. Ήδη έφτιαξα κι ένα 100μελο στο 12% να έχω στην άκρη τελειώνοντας στην ουσία το άρωμα, να φανταστείτε ποτέ δεν έχω ξεπεράσει τα 50μλ σε diy.

Αν κάποιος συνατμιστής φτιάξει το φραουλόγαλο να γράψει & καμιά εντύπωση.  :bye:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 279437 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 207572 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 64624 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 173606 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 311703 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 13363 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 124196 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93205 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4019 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix
PULSE AIO V2 [AIO (Όλα σε ένα)] 5 1273 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 11:40
από axilleaspro
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15713 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14469 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias