vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

60 επισκέπτες, 6 χρήστες
Sergios, FaniFox, ZoeM, Jorge, chara22, manoslykos

Twitter

Συμμετοχή e-spy και Δρ. Φαρσαλινού σε εκπομπή στην ΕΡΤ για το άτμισμα

Αποσυνδεδεμένος flasher27

  • *
  • 14
  • Φύλο: Άντρας
Αναμονη  λοιπον. Να  ενημερωσω  και καποια  ατομα  να το  δουν  μπας  και  σταματησουν  το  κηρυγμα και  καταλαβουν  για  τι  πραγμα  μιλαμε.
Μπραβο Σπυρο  και  βεβαια  και στον δοκτωρα.

Αποσυνδεδεμένος makis66

  • *****
  • 3076
  • Φύλο: Άντρας
  • Ζήσε την κάθε μέρα σου σα νάναι η τελευταία σου
Eύγε Σπύρο. :thumpup:

Θα έπρεπε όμως να πάρεις μία κόπια στα κλεφτά να την κοτσάρεις εδώ να την δούμε από τώρα. ;D

Αποσυνδεδεμένος asdgeorge7

  • **
  • 343
  • Φύλο: Άντρας
μπηκε υπενθυμιση.μπραβο αναμενω να δω τι ειπώθηκε. 

Αποσυνδεδεμένος alexS3

  • **
  • 397
  • Φύλο: Άντρας
Αναμενουμε την πεμπτη  ;D

Αποσυνδεδεμένος Buliwyf

  • *****
  • 1932
  • Φύλο: Άντρας
  • ιέεεεεεεεεπ!!!! αστ ναγκλίτσα κατ ρε!!!
Πστεύου θα τστάπις όξου απ τα δόντια Σπύρου!! 
Γαμούτου φιλέκιτ!!  :eyesplash: :eyesplash: Τούχα ξαστουχής!!!
Θα φουνάξου έναν τιχνικό ναρθ στ σταν να μβάλ πάλι μπρουστά του χαζουκούτ, γιατί τώρα μι του μπαλιόκιρου, ούλου χιόνια πιαν κι νια βραδιά απόδχνει του Γκότζακ, πάει χάλασι ντιπ καταντίπ γιατί έπισι νια αστραπή πέρα κα του μαντρί τ Δμητράκ τς Βαγγελκώσταινας....

Αποσυνδεδεμένος ongakos

  • **
  • 238
  • Φύλο: Άντρας
  • Γηρασκω αει ατμιζομενος
Θελω πολυ να εχουμε καλα νεα και να τα τριψουμε σε μουρες μερικων που μου -μας λενε..ΠΧ....το ητ κανει πιο μεγαλο κακο απο το κανονικο... >:( ο ατμος του..λαδιου ;D ατμιζει τους πνευμονες..., η οι Ιαπωνες ανακαλυψαν οτι κανει μεγαλυτερο κακο ...επειδη ειχει λαδι... :laugh1:, το λαδακι που πηρα οταν το..καπνιζα...μυριζε σαν καρβουνακι θυμιαματος... :wall:, το λαδακι ετρεξε και μου λερωσε την τσαντα σκεψου τι μου κανει στα..πνευμονια.. :eyesplash:

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Πστεύου θα τστάπις όξου απ τα δόντια Σπύρου!!
Γαμούτου φιλέκιτ!!  :eyesplash: :eyesplash: Τούχα ξαστουχής!!!
Θα φουνάξου έναν τιχνικό ναρθ στ σταν να μβάλ πάλι μπρουστά του χαζουκούτ, γιατί τώρα μι του μπαλιόκιρου, ούλου χιόνια πιαν κι νια βραδιά απόδχνει του Γκότζακ, πάει χάλασι ντιπ καταντίπ γιατί έπισι νια αστραπή πέρα κα του μαντρί τ Δμητράκ τς Βαγγελκώσταινας....
He is back!

Από κινητό.


Αποσυνδεδεμένος Apospol

  • ***
  • 547
  • Φριτέζας
Ένα αυτόγραφο παρακαλώ Σάαακ...εεε Σπύυυυροοοο!!  ;D

Αποσυνδεδεμένος gazius

  • *
  • 79
  • Φύλο: Άντρας
Μπράβο, αναμένουμε με αγωνιά. :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος thenetpoet

  • *****
  • 6415
  • Φύλο: Άντρας
  • Πανορατμίξ
Να αναρτηθεί και στην κοινότητα Σπύρο.

Αποσυνδεδεμένος Atoner

  • **
  • 298
  • Φύλο: Άντρας
  • Σοβαρος ΝΑΙ σοβαροφανης ΠΟΤΕ!!!
Ελπίζω να κάνουνε εκείνο το εφέ που αλλοιώνει τα πρόσωπα ,γιατί άμα σε δουν έτσι όπως είσαι όσοι δεν γνωρίζουν την μετάλλαξή σου σε ΜΠΛΕ ,εγκεφαλικό θα πάθουν.
Θά κάνουν ένα .

Υ.Γ Είμαι ΣΙΓΟΥΡΟΣ για το αποτέλεσμα.

Σου εχω εμπιστοσύνη για αυτό το λόγο και έστειλα εσένα Σπύρο.
Εξάλου εμένα θα έπρεπε να με καλέσουν απο ΠρόΠερσης για να πήγαινα φέτος.
Ακόμα και ο Περσης είναι αργοπορημένος , εν σχετικώς με εμένα.

Ήδη έδεσα ένα σπάγκο στο δάχτυλο μου να μην το ξεχάσω , ενα στην κυρά ,και μιά θηλιά στον λαιμό της πεθερούλας μου.
Τουλάχιστον μέχρι την Πέμπτη θα υπάρχει εν αγωνία.

Υ.γ 2 ΔΕΝ τίς έχω πει ποιά Πεμπτη ,ποίου έτους....ΟΥΙΙΙΙΙΙ !



Αποσυνδεδεμένος spectrum

  • *****
  • 2577
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευχαριστώ την Παναγία και τα παιδιά μου
    • Iδεογράφος
Στη συνέντευξη της 12/7 ήταν η αρχή και με το κατάλληλο μακιγιάζ και ενδυμασία δεν φαίνονταν το μπλε πρόσωπο του Σπύρου και η ουρά του Τρύφωνα.

Τώωωωρα τα παιδιά φυσάνε... ατμό και φτιάχνουν και κυκλάκια.
Εμείς γίναμε πιο όμορφοι και πιο υγιείς... Οι Άλλοι;

Αν δεν επέμβει μοντάζ και αν διαφημίσεις δεν κόψουν το ρυθμό του ματς, όλα θα πάνε καλά.
Καλό θα ήταν, μιας και η ώρα δεν είναι ευνοϊκή, το βίντεο να εξαπλωθεί ντουμανιωδώς.
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 29, 2016, 23:14 από spectrum »

Αποσυνδεδεμένος s.i.jerefos

  • **
  • 305
  • Φύλο: Άντρας
Θα υπάρξει η δυνατότητα να γίνει ένα upload στο YouTube ώστε να μπορέσουμε να το παρακολουθησουμε και στην ξενητια???

Sent from my SM-N915FY using Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος Ribot

  • *****
  • 4112
  • Φύλο: Άντρας
  • Των γαρ ηλιθίων απείρων γένεθλα
Γιατί ρε Σπύρο, δεν μπορείς να το δεις από τη σελίδα της ερτ?  :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος s.i.jerefos

  • **
  • 305
  • Φύλο: Άντρας
Nope...
Είπαμε αδελφέ έχω σύνδεση στο διαδίκτυο αλλά όχι και ποιοτητας....
Ταυλανδεζικο ποιότητα που για να μπορέσεις να δεις ένα βίντεο κι 3' περιμένεις κανένα 2ωρο ώστε να φορτώσει..
Οπότε download από την προηγούμενη και απόλαυση την επόμενη..

Sent from my SM-N915FY using Tapatalk


 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 211 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 182 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 20831 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 281659 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 207949 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 66059 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 174720 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 312965 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 14394 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 124892 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93628 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4224 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix