vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

517 επισκέπτες, 8 χρήστες
dkostas, camber, Jorge, JohnDag, white varadero, azografos, giorgos1999, manoslykos

Twitter

Wotofo Profile 1.5 RDA

Αποσυνδεδεμένος zamploutos

  • ***
  • 889
  • Never half-ass two things. Whole-ass one thing.
Wotofo Profile 1.5 RDA
« στις: Δεκεμβρίου 01, 2019, 01:25 »

(Το προϊόν το παρέλαβα απευθείας από την Wotofo)
(Οι φωτογραφίες μεγαλώνουν κάνοντας κλικ πάνω τους, ώστε να δείτε καλύτερα τις λεπτομέρειες)



Η οικογένεια Profile με τους «mesh» ατμοποιητές απέκτησε καινούργιο μέλος.

24αρης «mesh» ντρίπερ, αναβάθμιση του Profile που βγήκε πέρσι.


Η συσκευασία περιλαμβάνει τον ατμοποιητή, το μάνουαλ, ένα έξτρα επιστόμιο, το εργαλειάκι για να δώσουμε καμπύλη στην αντίστασή μας, όρινγκς, έξτρα βίδες, βίδα για τον πόλο, κατσαβίδι, άλεν, τρία Xfiber βαμβάκια των 6mm της εταιρείας και τρεις αντιστάσεις.


Έχουμε τρεις αντιστάσεις, όλες κάνθαλ.
Η μία είναι η nexMESH CHILL στα 0.15ohm
Η nexMESH TURBO στα 0.13ohm
και η nexMESH EXTREME στα 0.16ohm
Η εταιρεία προτείνει όλες οι αντιστάσεις να ατμίζονται από 60-80W.


Όπως πάντα θα ξεκινήσω στραβά και θα πω για το δεύτερο επιστόμιο που έρχεται μαζί με την συσκευασία. Ότι πιο ωραίο έχει βγάλει η Wotofo σε επιστόμιο. Το βασικό επιστόμιο που έρχεται μαζί με τον ντρίπερ είναι το κλασικό επιστόμιο που βάζουν όλοι και δεν λέει τίποτα αλλά το δεύτερο είναι έτη φωτός μπροστά. Εύγε!


Στον παλιό Profile είχαμε τρεις γραμμές με τρύπες για την εισαγωγή του αέρα, πλέον έχουμε δύο. Η ρύθμιση του αέρα γίνεται πολύ εύκολα γυρνώντας την εσωτερική καμπάνα, πράγμα εύκολο γιατί πιάνεται εύκολα και το όρινγκ είναι καλό οπότε γυρνάει πανεύκολα ακόμα και αν δεν το λούσεις με VG.


Όπως φαίνεται από κάτω(είναι στραβά το επιστόμιο το ξέρω, τώρα το είδα και εγώ) η εσωτερική καμπάνα έχει δύο διαφορετικά κοψίματα για να ρυθμίζουμε τον αέρα όπως θέλουμε. Πάνω, βρίσκεται μια μεγάλη οπή που αφήνει ανοιχτές ή κλείνει τις πάνω τρύπες στην καμπάνα. Από κάτω έχουμε ένα μεγαλύτερο κόψιμο ώστε να συνεχίσουμε να έχουμε τις κάτω τρύπες ανοιχτές αν το θέλουμε ή να κλείσουμε κάποιες και από αυτές.


Το ντεκ για το στήσιμο της αντίστασης είναι της ίδιας φιλοσοφίας με τους προηγούμενους ατμοποιητές
αλλά αν δεν κάνω λάθος είναι αρκετά μεγαλύτερο.


Στήσιμο παιχνιδάκι, το βαμβάκωμα θέλει λίγο δουλειά όπως όλοι οι «mesh» ατμοποιητές. Βάζουμε την αντίσταση στο εργαλειάκι, πιέζουμε ελαφρά και η αντίσταση παίρνει πανεύκολα σχήμα. Μετά την βάζουμε πάνω στο ντεκ, πιέζουμε λίγο για να κάτσει ίσια και βιδώνουμε.

Τώρα για το dry burn ο καθένας κάνει ότι καταλαβαίνει. Εγώ τις άναψα λίγο γιατί πιάνω την αντίσταση με τα χέρια οπότε να φύγει οποαδήποτε υποψία λυπαρότητας.


Αν έχουμε το βαμβάκι της Wotofo που είναι ήδη στο μέγεθος που θέλουμε απλά το περνάμε ανάμεσα στην αντίσταση και το κεραμικό. Αν όχι, είναι ανάλογα το βαμβάκι αλλά, συνήθως χρειαζόμαστε 2 λωρίδες βαμβακιού για να έχουμε την σωστή ποσότητα. Το βαμβάκι ΠΡΕΠΕΙ να περνάει σφιχτά μέσα από την αντίσταση και να πιέζει το κεραμικό.

Κόβουμε αρκετά λοξά και εγώ κόβω και αρκετά από τις άκρες. Στον συγκεκριμένο δεν υπάρχει ιδιαίτερος λόγος να αραιώσουμε τις άκρες αλλά εγώ προτιμώ να το κάνω έστω και λίγο. Τα λούκια για το βαμβάκι είναι τεράστια και χωράει άνετα όλο αυτό το βαμβάκι να κάτσει καλά.



Ντρίπερ που πρέπει να χρησιμοποιηθεί με σκουόνκ μοντ αλλιώς θέλει να ντριπάρεις πραγματικά κάθε τρίτη τζούρα. Το βαμβάκι είναι άπειρο και στα βατ που παίζει ο συγκεκριμένος, στεγνώνει γρήγορα. Αν πάλι θέλετε να ντριπάρετε τον συγκεκριμένο κανένα πρόβλημα, πραγματικά πιστεύω ότι μπορείς να στάξεις 3ml εκεί μέσα χωρίς πρόβλημα με τόσο βαμβάκι.

Ωραίο σκουονκάρισμα, δεν κατάφερα να το κάνω να τρέξει υγρό απέξω με τίποτα. Το κεραμικό έχει κάποιες ωραίες αυλακώσεις υποθέτω για να τρέξει το υγρό αριστερά και δεξιά αλλά με τόσο βαμβάκι στη μέση δεν πιστεύω ότι το κάνει.

Έχει απίθανη τζούρα. Τέρμα smooth και δεν κάνει θόρυβο ούτε σφυράει ακόμα και με τον αέρα ανοιχτό στο φουλ. Θεωρώ τις εισαγωγές του αέρα πολύ λάθος. Η πάνω σειρά έπρεπε να ήταν ακριβώς πάνω από την κάτω και να μην έχει κενό ανάμεσα. Έτσι όπως είναι τώρα, η πάνω σειρά απλά βάζει αέρα που δεν χτυπάει πουθενά και γυροβολάει μέσα στη καμπάνα. Κανονικά θα έπρεπε να την έχουν φτιάξει υπό γωνία ώστε να χτυπάει την αντίσταση.

Για μένα ο αέρας είναι αρκετός όταν οι εισαγωγές είναι τέρμα ανοιχτές αλλά επειδή η πάνω σειρά είναι λάθος τοποθετημένη χάνει πάρα πολύ στη γεύση. Οπότε παίζω με ανοιχτή μόνο την κάτω για να έχω καλή γεύση αλλά νιώθω ότι θέλω λίγο παραπάνω αέρα.

Οι nexMesh αντιστάσεις είναι πολύ καλές και αντέχουν αρκετό ξύλο. Αν κάποιος προτιμά τον ζεστό ατμό μπορεί άνετα να παίξει πάνω από τα 80W που προτείνει η εταιρεία χωρίς πρόβλημα. Απλά να ξέρει ότι ο ντρίπερ ζεσταίνεται εύκολα μετά από κάποιες τζούρς.

Παίζοντας και με τις τρεις αντιστάσεις μπορώ να πω άνετα ότι δεν διακρίνω μεγάλες διαφορές μεταξύ τους και ότι παίρνω πάρομοιο αποτέλεσμα, δηλαδή καλή γεύση και μεγάλη παραγωγή ατμού!

Τέλος, κάτι που μου αρέσει πάρα πολύ στη Wotofo είναι ότι δεν τσιγκουνεύεται να βάλει πράμα μέσα στη συσκευασία. Δίνει και τις τρεις αντιστάσεις που βγάζουν για τον Profile και σου δίνει και βαμβάκι για την κάθε μία. Μπορείς να πειραματιστείς άνετα χωρίς να χρειαστεί να αγοράσεις καινούργιες αντιστάσεις σύντομα.

Αποσυνδεδεμένος aragiannis

  • ***
  • 863
  • Φύλο: Άντρας
  • Satan sum et nihil humanum a me alienum puto
Απ: Wotofo Profile 1.5 RDA
« Απάντηση #1 στις: Δεκεμβρίου 01, 2019, 18:37 »


Θα ακολουθήσω την πεπατημένη μανιέρα που ακολουθώ στις παρουσιάσεις μου, αν και ο φίλτατος @zamploutos, με την εξαιρετική δική του παρουσίαση, με έχει καλύψει σχεδόν απόλυτα. Πριν προχωρήσω, θέλω να αποδώσω τα εύσημα στον προλαλήσαντα για τις πάντοτε άψογες, εύστοχες και πλήρεις παρουσιάσεις του.
Ο Wotofo Profile 1.5 RDA είναι μια αναθεωρημένη έκδοση του Wotofo Profile RDA, την παρουσίαση του οποίου μπορεί κανείς να δει εδώ
Οι επεμβάσεις που έγιναν στον ήδη πάρα πoλύ καλή πρώτη έκδοση, είναι κατά κάποιο τρόπο στοχευμένες και μικρής κλίμακας.
Ο Wotofo Profile 1.5 RDA έρχεται στην παρακάτω συσκευασία στα χαρακτηριστικά χρώματα, πράσινο και μαύρο, της Wotofo.
Σε μια πλευρά του κουτιού υπάρχει το απαραίτητο scratch για τον έλεγχο της γνησιότητας του προϊόντος.



Στην υπερπλήρη συσκευασία του περιλαμβάνονται τα παρακάτω

 1x Profile 1.5 RDA
 1x User Manual
 1x Extra Drip Tip
 1x Bending Tool
 1x Accessory Bag
 1x Allen Key
 1x Cross Head Screwdriver
 3x 6mm Thick Xfiber Cotton Strip
 1x nexMESH CHILL A1 0.15ohm
 1x nexMESH TURBO A1 0.13ohm
 1x nexMESH EXTREME A1 0.16ohm




Ο Wotofo Profile 1.5 RDA είναι διαθέσιμος στους παρακάτω έξι χρωματικούς συνδυασμούς



Αποτελείται από τα παρακάτω εικονιζόμενα επιμέρους τμήματα








Τα τεχνικά χαρακτηριστικά του κι οι διαστάσεις του είναι τα παρακάτω. Το βάρος του ατμοποιητή είναι 43g
 
Stainless steel construction
Διαστάσεις: 24mm x 33,1mm x 24mm
Βάρος: 43g
Wattage range: 60W-80W
Recommended wattage: 70W-75W
Juice feeding method: drip / squonk
Insulator material: German PEEK
Coil configuration: single mesh coil
Upgraded from the original Profile RDA, a stronger flavor production version
Two 810 resin drip tips provided, nice appearance with comfy contact between lips
Flexible airflow control, maximized airflow options
Bigger build deck, bigger mesh surface area, and bigger vapor production
Following the original ceramic support design and clamp-securing method, easy to build on
Centered heating surface area, convenient and fast e-liquid dripping with drip tip on
Squonkable with better e-liquid distribution
3 options of mesh coil included:
nexMESH CHILL A1 0.15ohm
nexMESH TURBO A1 0.13ohm
nexMESH EXTREME A1 0.16ohm
Fast heating, efficient vaporizing and flavor strengthening
510 threading connection
24mm overall diameter



Ο Wotofo Profile 1.5 RDA είναι κατασκευασμένος από ανοξείδωτο ατσάλι κι έχει διάμετρο 24mm.
Η ποιότητα κατασκευής του είναι πάρα πολύ καλή και τα πάντα, όλα τα επιμέρους τμήματα, εφαρμόζουν άψογα.

Το κάτω μέρος της βάσης του



To deck του είναι πιο ευρύχωρο από την προηγούμενη έκδοση και τα λούκια του λίγο πιο βαθιά. Σε συνδυασμό με την μεγάλη ποσότητα βαμβακιού που χρειάζεται, μπορεί να δεχθεί αρκετά μεγάλη ποσότητα υγρού. Οι δύο αυτοί παράγοντες καθιστούν τη διαρροή υγρού αρκετά δύσκολη.
Το κεραμικό, που έχει σαν ρόλο να υποχωρεί και στη συνέχεια να πιέζει το βαμβάκι προς τα πάνω, έχει ραβδώσεις, με ζητούμενο τον εμποτισμό του βαμβακιού με υγρό, κατά το δυνατόν και από όλη την κάτω επιφάνειά του. 





Συνοδεύεται από δύο 810 επιστόμια, με το ένα από αυτά να παρουσιάζεται για πρώτη φορά. Αυτό πράγματι είναι εντυπωσιακό, χωρίς το άλλο να υστερεί. Και τα δύο συγκρατούνται με ένα o ring που βρίσκεται στο εσωτερικό της έσω καμπάνας. 




Τέσσερις πεντάδες οπών αποτελούν το σύστημα airflow στην εξωτερική καμπάνα, που συνδυάζονται με δύο μεγάλες οπές και δύο ανοίγματα στην εσωτερική καμπάνα. Δύο πεντάδες οπών βρίσκονται πιο χαμηλά και αντιδιαμετρικά στην καμπάνα κι αντιστοιχούν στα δύο μεγάλα ανοίγματα της εσωτερικής. Οι άλλες δύο πεντάδες οπών βρίσκονται αρκετά πιο ψηλά, πάλι αντιδιαμετρικά και συνδυάζονται με τις δύο οπές της εσωτερικής καμπάνας.
Η δυνατότητα ρύθμισης του airflow είναι τριπλή και φαίνεται παρακάτω. 



Το airflow είναι σε υπερθετικό βαθμό smooth και αθόρυβο. Εξασφαλίζει πολύ πλούσια σε ποσότητα ατμού τζούρα, με δυνατότητα ρύθμισης ακόμα και της θερμότητας του ατμού που έρχεται στο στόμα. Αυτό γίνεται με το άνοιγμα ή κλείσιμο των πάνω οπών.
Συμφωνώ με τον @zamploutos πως οι πάνω οπές του airflow απέχουν αρκετά από τις κάτω, αλλά έχω την αίσθηση πως αυτό δεν είναι αστοχία, αλλά ζητούμενο του σχεδιαστή. Οι πάνω οπές βρίσκονται περίπου στο ύψος της κορυφής της αντίστασης, που έχει μεγάλη επιφάνεια κι ο εισερχόμενος αέρας έχει σαν στόχο να γλύφει αυτήν την πάνω επιφάνεια. Το ζητούμενό της, κατά την ταπεινή μου άποψή, δεν είναι να συμβάλει τόσο στην ατμοποίηση, το κάνει φυσικά κι αυτό, αφού δημιουργεί ρεύμα αέρα ακριβώς πάνω απ’ αυτήν, αλλά περισσότερο να ρυθμίζει τη θερμοκρασία της τζούρας και την πυκνότητά της κάνοντας σχετική κατά κάποιο τρόπο αραίωση.
Παρ’ όλα αυτά, η ρύθμιση που προσωπικά μου έδωσε το καλύτερο αποτέλεσμα ήταν αυτή με εντελώς κλειστές όλες τις πάνω οπές.
Οι τρεις αντιστάσεις τύπου mesh που συνοδεύουν τον ατμοποιητή είναι οι:
nexMESH CHILL A1 0.15ohm
nexMESH TURBO A1 0.13ohm
nexMESH EXTREME A1 0.16ohm
Παρακάτω φαίνεται που ακριβώς διαφέρουν κατασκευαστικά και σε τι στοχεύουν η κάθε μία ξεχωριστά, αλλά στην πράξη δεν διαπίστωσα αισθητές διαφορές απόδοσης. Και οι τρεις έχουν το ίδιο προτεινόμενο εύρος λειτουργίας όσον αφορά στην ισχύ, που είναι 60-80W.
Πάλι για το δικό μου γούστο και στις τρεις αντιστάσεις, το αποτέλεσμα που με ικανοποίησε τόσο σε ένταση, αλλά και σε δροσιά του ατμού, το πήρα γύρω στα 65W





Τοποθέτηση της τύπου mesh αντίστασης







Να επισημανθεί εδώ, ότι τόσο στην προηγούμενη έκδοση του ατμοποιητή, όσο και στην παρούσα, πέρα από τις έτοιμες τύπου mesh αντιστάσεις που μπορεί να δεχθεί, μπορεί να στηθεί και άλλη αντίσταση, με οποιοδήποτε είδος σύρματος, αφού και το deck είναι πολύ ευρύχωρο, αλλά και στα posts μπορεί να συγκρατηθεί σύρμα οποιασδήποτε διαμέτρου.

Γενικά αυτού του είδους οι ατμοποιητές δεν ανταποκρίνονται στις ατμιστικές μου προτιμήσεις, αφού προτιμώ mtl άτμισμα και χαμηλή ισχύ. Και γενικά η εμπειρία μου περιορίζεται σ’ αυτούς τους ατμοποιητές που πέφτουν στα χέρια μου για τις παρουσιάσεις. Δεν ψάχνω ιδιαίτερα αυτή την κατηγορία. Αλλά από όσους ατμοποιητές αυτής της κατηγορίας έχω δοκιμάσει, αυτός, σε μια γενική overall εκτίμηση, είναι ο καλύτερος. Κι αυτή η έκδοση να μην είχε βγει, θα είχα ακριβώς την ίδια άποψη και για την προηγούμενη έκδοση. Και πάλι να τονίσω, πως αυτή είναι η άποψη ενός μη ειδικού γι αυτή την κατηγορία και με σχετικά περιορισμένες εμπειρίες.

Στα συν του ατμοποιητή είναι και το γεγονός πως τα συνοδευτικά της συσκευασίας είναι υπερπλήρη, όπως θα έπρεπε να είναι σε κάθε ατμοποιητή.
Επίσης στα συν του ατμοποιητή είναι και το πανεύκολο στήσιμο-τοποθέτηση των τύπου mesh αντιστάσεων (υπάρχει και σχετικό εργαλείο υποβοήθησης), αλλά και της επισκευάσιμης αντίστασης της προτίμησης του κάθε χρήστη.  
Οι εντυπώσεις μου είναι πάρα πολύ καλές, τόσο σε ποιότητα κατασκευής, όσο και σε απόδοση και συνοδευτικά και κατά την περιορισμένη εμπειρία μου είναι ο καλύτερος που έχω δοκιμάσει. Δεν είμαι όμως κι ο κατάλληλος, ούτε και ο λάτρης της κατηγορίας, ώστε η άποψή μου να έχει κάποιο ιδιαίτερο κύρος και να στηρίζεται σε πολύ μεγάλο εύρος δοκιμών διαφορετικών ατμοποιητών.
Το σύστημα του airflow, ανάλογα του τι ζητάει κανείς από αυτό, είναι σίγουρο πως θα συζητηθεί, με ίσως περισσότερες τις αρνητικές απόψεις για τη διαφορά ύψους των δύο ομάδων οπών.


Wotofo's official website
Ευχαριστώ για την ανάγνωση

 
 
 
 
 
 
 
 
 
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 01, 2019, 18:43 από aragiannis »

Αποσυνδεδεμένος zamploutos

  • ***
  • 889
  • Never half-ass two things. Whole-ass one thing.
Απ: Wotofo Profile 1.5 RDA
« Απάντηση #2 στις: Δεκεμβρίου 01, 2019, 18:58 »
Όσες παραπάνω παρουσιάσεις ανεβαίνουν τόσο το καλύτερο για τα μέλη. :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος akpe

  • ***
  • 653
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Wotofo Profile 1.5 RDA
« Απάντηση #3 στις: Απριλίου 09, 2020, 05:10 »
Κάποιες προσωπικές απόψεις στα γρήγορα. Τον έχω εδώ και πέντε μέρες, mixed feelings που λέμε. Σαν γεύση η extreme που δοκίμασα μου έδινε ένα κλικ καλύτερη γεύση από την αντίσταση του 1. Είναι ίσως πιο εύκολος στο στήσιμο, λόγω του μεγαλύτερου deck. Και κάπου εδώ σταματάνε τα θετικά για εμένα.

Αυτό που με χάλασε αρκετά είναι η απόδοση του στο squonk. Υποτίθεται πως με τις αλλαγές του σε σύγκριση με τον 1 θα έδινε καλύτερο πότισμα στο βαμβάκι. Ε, δεν ξέρω γιατί, αλλά ο 1 σε εμένα σκουονκάρει πολύ καλύτερα. Στον 1.5 πατάω, πατάω, πατάω, και μετά από 3-4 δευτερόλεπτα βλέπω το βαμβάκι να ποτίζεται. Για να δω υγρό να γεμίζει τη δεξαμενή πρέπει να το ξεσκίσω στο πάτημα. Εντωμεταξύ μόλις σταματήσω, μου φαίνεται σαν να ρουφάει υγρό πάλι μέσα. Σκεφτείτε πως ποτίζω, βλέπω πως έχει ποτίσει καλά, τραβάω τζούρα, και μετά από λιγότερο από λεπτό που πάω να τραβήξω δεύτερη έχω φάει σχεδόν καμένο!

Με τον 1 δεν έχω κανένα θέμα, ίδιο μοντάκι και υγρο. Το βαμβάκι βρέχεται αμέσως στο πρώτο πάτημα και με το δεύτερο ήδη η δεξαμενή έχει αρχίσει να γεμίζει. Κάθε πότισμα μου βγάζει πέντε έξι καλές τζουρες πριν αρχίσω να το νιώθω να στεγνώνει, πάνω κάτω όσες μου έβγαζε όταν έσταζα.

Δοκίμασα τρία διαφορετικά στησίματα, μήπως έκανα κάπου λάθος με το βαμβάκι αλλά δεν έβγαλα άκρη. Πραγματικά δεν ξέρω αν και τι κάνω λάθος. Τελικά γύρισα πίσω στον 1. Κάποια στιγμή θα το ξαναπροσπαθήσω, άλλωστε δεν θα είναι η πρώτη φορά που στην αρχή ξενερώνω με έναν ατμοποιητή και σε βάθος χρόνου τα βρίσκουμε

Στάλθηκε από το Mi A2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος akpe

  • ***
  • 653
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Wotofo Profile 1.5 RDA
« Απάντηση #4 στις: Απριλίου 09, 2020, 23:04 »
Τελικά μάλλον βρήκα τι φταίει. Το βαμβάκι!

Εξηγώ:

Για τον 1 χρησιμοποιώ για βαμβάκι το xfiber, όχι το «απλό» βαμβάκι διαμέτρου 6χιλ που βγάζει η wotofo.

Δοκίμασα πάλι απόψε να στήσω τον 1.5, αλλά έβαλα το βαμβάκι που είχε μέσα η συσκευασία του, από την αφή φαίνεται πως είναι το κλασικό βαμβάκι. Και ποτίζει άψογα.

Περίεργο πάντως...

Στάλθηκε από το Mi A2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 180527 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 13:33
από funes
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 16 8303 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 26, 2024, 17:10
από Sergios
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 33939 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 536069 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59759 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237352 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 576 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 15506 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136106 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085278 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35377 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10211 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12