vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

Κλώνοι του Doggystyle 2K16

Αποσυνδεδεμένος ramon

  • **
  • 427
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κλώνοι του Doggystyle 2K16
« Απάντηση #1005 στις: Ιανουαρίου 02, 2017, 14:45 »
Δεν νομίζω να έφερε κάνεις την καταστροφή απλά είναι ενας ατμοποιητης για μένα ο οποίος έχει υπέρκτημηθει χωρίς να υπάρχει λόγος.

Αποσυνδεδεμένος Stepeha

  • *****
  • 3068
  • Φύλο: Άντρας
  • Ναυαγοσώστης σε πιτσαρία καλλυντικών
Απ: Κλώνοι του Doggystyle 2K16
« Απάντηση #1006 στις: Ιανουαρίου 02, 2017, 14:48 »
Το οτι είναι προτιμότερος από όλες τις απόψεις πια από τον kfl+ των 60€, νομίζω είναι σοβαρός λόγος.
Είναι πλέον ο πιο εύκολος, με καλή γεύση και πολύ καλή κατασκευή, επισκευάσιμος των 15€ παρακαλώ.  :)

Αποσυνδεδεμένος Athan

  • *****
  • 2386
  • Φύλο: Άντρας
  • Read The Fuckin' Manual...
    • Athan
Απ: Κλώνοι του Doggystyle 2K16
« Απάντηση #1007 στις: Ιανουαρίου 02, 2017, 14:50 »
Το αν υπαρχει λογος η οχι ειναι σχετικο απο τα γουστα του καθενος.Δεν δωσαμε κ μια περιουσια στο φιναλε,αν δεν εχω θεματα με διαρροες η τεχνικα προβληματα για τα λεφτα του ειναι ενας πολυ καλος ατμοποιητης με γερους αντιπαλους.

Αποσυνδεδεμένος slammer

  • *****
  • 1837
  • Φύλο: Άντρας
  • Dripάρω....
Απ: Κλώνοι του Doggystyle 2K16
« Απάντηση #1008 στις: Ιανουαρίου 02, 2017, 14:51 »
Ουτε κάν 15.... 10 ευρώ! στο value for money είναι αξεπέραστος....
Εγω τελικά τον χρησιμοποιώ με ένα πιο "απαιτητικό" υγρό, που δεν καταναλώνω πολύ και έτσι δεν χρειάζεται συνέχεια γέμισμα....

Αποσυνδεδεμένος Giorgos F

  • ****
  • 1224
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κλώνοι του Doggystyle 2K16
« Απάντηση #1009 στις: Ιανουαρίου 02, 2017, 14:51 »
Επανέρχομαι μετά απο την αρχική ευχάριστη έκπληξη του doggy, για να υπερθεματίσω. Κι εδώ που τα λέμε δεν ήταν και έκπληξη, γιατί διάβασα πολλά απο πολλούς, και τους περισσότερους σας παρακολουθώ εδώ και καιρό, και καταλαβαίνω που ταιριάζουμε τις περισσότερες φορές.
Λογικό είναι να μην τους κερδίσει όλους και ιδίως όταν ξεκίνησε σύγκριση με ιερά τέρατα του ατμίσματος, τα οποία έχουν προ καιρού προκαλέσει πάταγο και πρωτοπορεία.
Βάζοντας στην άκρη το οικονομικό, βάζοντας στην άκρη το οπαδικό, τον ξαναβλέπω και λέω, μπράβο, ένας πάρα πολύ καλός ατμοποιητής. Είμαι απόλυτα ικανοποιημένος.

Αποσυνδεδεμένος e-spy

  • *****
  • 2471
  • Φύλο: Άντρας
  • Χιούμορ είναι η τέχνη να κρύβεις τις πληγές σου...
    • 99designs
Απ: Κλώνοι του Doggystyle 2K16
« Απάντηση #1010 στις: Ιανουαρίου 02, 2017, 14:52 »
ειναι ενας πολυ καλος ατμοποιητης με γερους αντιπαλους.
Αυτό ακριβώς!  :thumpup:

Ειναι ενας πολυ καλος ατμοποιητης με γερους αντιπαλους.

Αποσυνδεδεμένος Stepeha

  • *****
  • 3068
  • Φύλο: Άντρας
  • Ναυαγοσώστης σε πιτσαρία καλλυντικών
Απ: Κλώνοι του Doggystyle 2K16
« Απάντηση #1011 στις: Ιανουαρίου 02, 2017, 14:53 »
ο τόνος πού πάει; Στο έψιλο ή στο ού;  :D

Αποσυνδεδεμένος skilouros

  • *
  • 63
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κλώνοι του Doggystyle 2K16
« Απάντηση #1012 στις: Ιανουαρίου 02, 2017, 14:57 »
επειδη ο ατμο ειναι " χάλια " πηρα τον sjmy και χαλασα τη βαση του τη 2 μερα ( μη ρωτησετε γιατι και πως ) κατευθειαν πηρα τον sxk απο ελληνικο καταστημα και παρηγγειλα και αλλον sjmy .......τον εχω γεμισει οδηγωντας :angel:με πλαστικο μπουκαλακι....... αααα και στην καμπανα του sjmy ειναι πιο σκουρα τα γραμματα απο οτι στου sxk (ετσι εγκυκλοπαιδικα) ..... o ατμο αυτα που σου προσφερει σε συνδιασμο με τα 1-2 λεπτα που χρειαζεσαι για το στησιμο του και την εξαιρετικη για εμενα εμφανιση ειναι απ τα πιο αξιολογα κομματια που κυκλοφορούν!!!!!!  

Αποσυνδεδεμένος steve35

  • **
  • 453
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κλώνοι του Doggystyle 2K16
« Απάντηση #1013 στις: Ιανουαρίου 02, 2017, 15:02 »
Το μόνο του θέμα είναι το ξεβιδωμα, τις τελευταίες μέρες που δεν σφίγγω πολυ στο βιδωμα ανοίγει κατευθείαν. Μιλάω για τον sjmy. Να συμπληρώσω την μικρή κατανάλωση υγρού που έχει και σε τουλάχιστον δυο υγρά έχω βρει διαφορά προς το καλύτερο σε σχέση με τον phenomenon το ένα είναι το chopin που το αποδίδει καλύτερα ο Doggystyle και στο black flag risen original μετά απο λίγες τζουρες έχανα λίγο τη γευση στο phenomenon ενώ στον Doggystyle οχι. Για μένα είναι σημαντικό ένας ατμόποιητης να μην έχει διαροες να μην φοβάσαι ότι θα κάνει διαροη έξω η σε ταξίδι και να μην έχει υπότροφοδοσιες. Ο Doggystyle δεν τα έχει αυτά τα αςχημα συν ότι έχει παρά πολυ ωραία γευση, για τα γούστα μου. Για μένα είναι η καλύτερη αγορά που έκανα αν σκεφτείς και τα λεφτά που έδωσα.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος Ribot

  • *****
  • 4112
  • Φύλο: Άντρας
  • Των γαρ ηλιθίων απείρων γένεθλα
Απ: Κλώνοι του Doggystyle 2K16
« Απάντηση #1014 στις: Ιανουαρίου 02, 2017, 15:18 »
το να βασίζεται κάποιος μόνο στη γνώμη ενός ανθρώπου όλο κι όλο.
Αυτός ο ένας Σπύρο, δήλωσε ότι το μετάνοιωσε επειδή εκ των υστέρων συνειδητοποίησε ότι γεμίζει από κάτω. Πιθανόν να ήταν λίγο απρόσεκτος (σε όλους έχει συμβεί) και ίσως γι' αυτόν, το χαρακτηριστικό αυτό, να είναι ιδιαίτερα αρνητικό, αυτό δεν είναι παράλογο.
Όσο παράλογο πάντως είναι να δημιουργείται ρεύμα ακυρώσεων, άλλο τόσο παράλογες υπήρξαν και οι μαζικές παραγγελίες που έπεσαν, επίσης βασιζόμενοι στη γνώμη ενός μόνο ανθρώπου.

Αποσυνδεδεμένος ramon

  • **
  • 427
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κλώνοι του Doggystyle 2K16
« Απάντηση #1015 στις: Ιανουαρίου 02, 2017, 15:31 »
Το αν υπαρχει λογος η οχι ειναι σχετικο απο τα γουστα του καθενος.Δεν δωσαμε κ μια περιουσια στο φιναλε,αν δεν εχω θεματα με διαρροες η τεχνικα προβληματα για τα λεφτα του ειναι ενας πολυ καλος ατμοποιητης με γερους αντιπαλους.
Προφανώς για τα δικά μου γούστα μιλάω και την γνώμη μου εκφέρω όπως διαφωνώ για το καλός ατμοποιητης.για μένα ένας μέτριος ατμοποιητης με πολύ καλή εμφανιση.

Αποσυνδεδεμένος kazabubu

  • *
  • 75
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κλώνοι του Doggystyle 2K16
« Απάντηση #1016 στις: Ιανουαρίου 02, 2017, 15:38 »
Για μένα είναι απλός στο στήσιμο, αρκετά καλός σε γεύση, δεν έχω διαρροές καθόλου κι πολύ ωραίος εμφανισιακά. Άμα προσθέσεις και την σχετικά μεγάλη χωρητικότητα σε ml, είναι μια από τις πολύ αξιόλογες επιλογές. 

Αποσυνδεδεμένος Lycos

Απ: Κλώνοι του Doggystyle 2K16
« Απάντηση #1017 στις: Ιανουαρίου 02, 2017, 15:40 »
Για να επανέλθω στο θέμα μας...
Μόλις ολοκλήρωσα τη μαιμουδια μου βάζοντας ορίτζιναλ τανκ και drip tip πάνω στην sjmy βάση του doggystyle.

Για την ενημέρωση σας και μόνο το ορίτζιναλ τανκ βιδώνει απείρως πιο εύκολα πάνω στη βάση (φαίνεται καθαρά και απ τις στροφές στη φωτογραφία)


Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος Eizomar

  • ***
  • 910
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κλώνοι του Doggystyle 2K16
« Απάντηση #1018 στις: Ιανουαρίου 02, 2017, 15:42 »
Τελειος ατμοποιητης δεν υπαρχει, ολο και κατι θα βρουμε να πουμε ακομα για state of the art στη σχεδιαση. Γουστα ειναι αυτα παιδες. Εμενα και ισως τους περισσοτερους πιστευω οτι τους νοιαζει ενας ατμοποιητης να εχει σωστη τιμη, καλη αποδοση, ευκολια στο στησιμο και στη χρηση και μηδεν διαρροες. Ειδικα το τελευταιο εμενα με νοιαζει κατα 55% περισσοτερο σε σχεση με τα αλλα. Αυτα τα δινει ο μικρος για μενα τουλαχιστον. 
Καποτε ελεγα για τον KF οτι ηταν το καλασνικοφ στους ατμοποιητες, επειδη και στραβος να εισαι , αυτο θα κεντησει .........Τωρα το μεταφερω στον Ντογκυ............

Μειονεκτημα δεν ειναι το γεμισμα απο κατω δεν το ειδα ετσι εγω προσωπικα. Ψαχτηκα λιγο και το ελυσα το θεμα και φανταστειτε οτι στην αρχη, εβγαζα και το δαχτυλιδι ή του εκανα ενα σφιξιμο γρηγορα και ξεβιδωνε και βιδωνε το ιδιο . Με αυτο που ειπα πριν, με ενα κομματι χαρτοπετσετα πιανοντας τον πολο στα σπειρωματα ξεβιδωνει και βιδωνει πανευκολα και ετσι δεν χαλαει και το οριγκακι απο μεσα.  :bye:

Αποσυνδεδεμένος drum

  • *****
  • 5371
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κλώνοι του Doggystyle 2K16
« Απάντηση #1019 στις: Ιανουαρίου 02, 2017, 15:45 »
Να σηκωσω το γαντι μιας κ ειμαι ο ΕΝΑΣ κ μοναδικος.  :tongue_smilie: ( κι οποιος παρεξηγηθει, παρεξηγηθηκε)
Δεν τον ακυρωσα. Αλλωστε η τιμη του ειναι ξευτιλα...
ΕΙΠΑ οτι θεωρω το γεμισμα απο κατω με ταυτοχρονο ξεβιδωμα απο το μοντ, ειναι λογος να μην τον συμπαθησω... με γυριζει πολυ πισω. Την εποχη των καρτο σε τανκ.
κ μην μου πει καποιος για τον φαινόμενο.  Ο φαινομενο γεμιζει απο οπου θες, με ευκολια.
τεσπα... οταν κ αμα φτασει στα χερια μου, θα εχω κ ολοκληρωμενη αποψη..

Υποσημειωση. Δεν παροτρυνα ΠΟΤΕ κανεναν για αγορα,  η οχι καποιου προϊόντος.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 279584 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 207660 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 64786 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 173700 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 311989 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 13430 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 124261 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93299 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4073 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix
PULSE AIO V2 [AIO (Όλα σε ένα)] 5 1338 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 11:40
από axilleaspro
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15770 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14520 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias