vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

136 επισκέπτες, 4 χρήστες
Jorge, Mimhsdr, Sergios, manoslykos

Twitter

Κλώνοι του Doggystyle 2K16

Αποσυνδεδεμένος Silisav

  • **
  • 325
  • Φύλο: Άντρας
  • Αν δεν κοιτας εκει που πας, πας εκει που κοιτας.
Απ: Κλώνοι του Doggystyle 2K16
« Απάντηση #990 στις: Ιανουαρίου 02, 2017, 12:23 »
ουτε το κουτακι δε θα ανοιξω μολις ερθει... :)) :)) :))
Είχα βάλει παραγγελία εγώ εχθές το απόγευμα και το βράδυ κατά τις 02:00 την ακύρωσα μετά από τα τελευταία ποστ.... Αν δεν έχει σταλθεί λογικά προλαβαίνεις να την ακυρώσεις με full refund

Αποσυνδεδεμένος drum

  • *****
  • 5371
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κλώνοι του Doggystyle 2K16
« Απάντηση #991 στις: Ιανουαρίου 02, 2017, 12:24 »
πως γινεται αυτο? :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος Athan

  • *****
  • 2386
  • Φύλο: Άντρας
  • Read The Fuckin' Manual...
    • Athan
Απ: Κλώνοι του Doggystyle 2K16
« Απάντηση #992 στις: Ιανουαρίου 02, 2017, 12:27 »
Αν ειναι στην επεξεργασια ακομη ναι μπορεις

Αποσυνδεδεμένος steve35

  • **
  • 453
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κλώνοι του Doggystyle 2K16
« Απάντηση #993 στις: Ιανουαρίου 02, 2017, 12:30 »
Αν κάποιους τους χαλάει ότι με 12 € έχουν έναν ατμόποιητη απροβλημάτιστο χωρίς διαροες και με ωραία γευση ας δώσουν 150-175€ να πάρουν κατι άλλο. Έχω phenomenon zest πάνω απο ένα χρόνο. Ο Doggystyle μου έκατσε καλύτερα γιατί είναι απροβλημάτιστος και εύκολος. Δεν νιώθω ότι χάνει σε γευςη μπροστά στον phenomenon.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος higraf

  • ***
  • 853
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κλώνοι του Doggystyle 2K16
« Απάντηση #994 στις: Ιανουαρίου 02, 2017, 12:32 »
steve απο τα 12€ δεν πάμε στα 150-175 αλλά πάλι σε κάποιο με 12-20, για κλώνους μιλάμε ;) 

Αποσυνδεδεμένος drum

  • *****
  • 5371
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κλώνοι του Doggystyle 2K16
« Απάντηση #995 στις: Ιανουαρίου 02, 2017, 12:39 »
Αν κάποιους τους χαλάει ότι με 12 € έχουν έναν ατμόποιητη απροβλημάτιστο χωρίς διαροες και με ωραία γευση ας δώσουν 150-175€ να πάρουν κατι άλλο. Έχω phenomenon zest πάνω απο ένα χρόνο. Ο Doggystyle μου έκατσε καλύτερα γιατί είναι απροβλημάτιστος και εύκολος. Δεν νιώθω ότι χάνει σε γευςη μπροστά στον phenomenon.


Sent from my iPhone using Tapatalk
το ξεχειλωσες βρε φιλαρακι...   απο το 12 στο 175?
:))

Αποσυνδεδεμένος steve35

  • **
  • 453
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κλώνοι του Doggystyle 2K16
« Απάντηση #996 στις: Ιανουαρίου 02, 2017, 12:39 »
Ότι θέλει πέρνει ο καθένας αλλα μην ακούγονται και ανακρίβειες ότι είναι είναι πολυ κατώτερος σε γευση. Αν χάνει σε γευση είναι ένα κλικ κάτω απ τον phenomenon. Πάντως η ευκολία στο στήσιμο και ότι δεν έχω δει διαροη ένα μήνα που τον έχω, τον κάνει ανώτερο απο πολλούς.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος asdgeorge7

  • **
  • 343
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κλώνοι του Doggystyle 2K16
« Απάντηση #997 στις: Ιανουαρίου 02, 2017, 12:46 »
σας διαβαζω συνεχως να δω πως γινετε να τα βρουμε μαζι οι 2 μας.
βεβαια οσο κ αν τον αναθεματιζω με αυτον ατμιζω (ο μοναδικος μου επισκευασιμος).
λοιπον εχω μαθει στην ζωη μου οτι θελει σφίξιμο να το σφιγγω ειτε απο μπουλονι στο αμαξι μεχρι το καπακι στο πλαστικο μπουκαλακι του νερου.(βεβαια χωρις να περνω σπειρωματα στο χερι ετσι;νιωθω ξερω ποσο να σφιγγω).
ετσι εκανα κ στον φιλο μας,εσφιγγα το τανκ κ οταν τον εβαζα κ στο μοντ οπου κ εκει εδινα μια ταση ερχοταν κ γινοταν η ωρα της αναπληρωσης κολαση (παντα με κατσαβιδι).
πριν λιγο εβαλα υγρο οποτε κ ακολουθησα της συμβουλες των φιλων.
ΟΛΑ λασκα το τανκ μολις συναντησε το τερμα του σταματησα,κ μολις τοποθετηθηκε στο μοντ το ιδιο.
προσπαθησα μια φορα απο περιεργεια να τον λυσω κ με μια χαρτοπετσετα απο κατω ελυσε κανονικα.
διαρροες μεχρι στιγμης δεν εχω απο τα σπειρώματα του τανκ.για να δουμε οταν θα ξαναχρειαστει θα εχει φαει κολλημα η θα συνεργαστει;
οποτε οι φιλοι μαλλον εχουν δικιο,ενα πατημα,στην κοινη λογικη λασκα ουτε καν γυναικειο σφιξιμο.

επισης για τις διαρροες απο τον αερα μια μοναχα φορα την πατησα αφου ειμαι κ ο ορισμος του αρχαριου οταν ειχα λιγο υπερβαλει στο βαμβακι,εχω την εντυπωση οτι θελει συνετα λιγο βαμβακι κ απο τοτε τιποτα.επισης εμενα μου αρεσει πολυ παραπανω με αντισταση με ενωμενες σπειρες 2 πυρηνα στο μηκος του αερα παρα η ιδια με ανοιχτες σπειρες.βεβαια μη λαμβανετε κ πολυ υποψην εναν ανθρωπο που εχει στησει 3 φορες.

Αποσυνδεδεμένος Stepeha

  • *****
  • 3068
  • Φύλο: Άντρας
  • Ναυαγοσώστης σε πιτσαρία καλλυντικών
Απ: Κλώνοι του Doggystyle 2K16
« Απάντηση #998 στις: Ιανουαρίου 02, 2017, 12:54 »
Επίσης θέλει το βαμβάκι ΙΣΑ να γλύφει πάτο. Πιο πολύ, θα χαλάσει η γεύση και ίσως η τροφοδοσία.

Πήρα πιο "σταθερό" στησιμο με 2,5χιλ πυρήνα παρά με 2 χιλ, και λίγο κούρεμα τα μπαμπάκια για να χωρεσουν άνετα στις τρύπες.

Αποσυνδεδεμένος asdgeorge7

  • **
  • 343
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κλώνοι του Doggystyle 2K16
« Απάντηση #999 στις: Ιανουαρίου 02, 2017, 13:07 »
ετσι ακριβως ισα που να τον ακουμπα μα κ να μπαινει στα λουκια χωρις πολυ πολυ στρίμωγμα.
γιατι ειχα δει ενα στησιμο κ εκανα ακριβως το ιδιο δηλαδη οχι απλα ακουμπησαν αλλα αφρατα αφρατα γυρναγαν κ απο κατω κ μολις ξεκινησα εκανα 10 τζουρες για καποια ωρα μια χαρα,μολις εκανα μια παυση ξαφνικα πειρα μια διαρροη μα μια διαρροη απο τον αερα κυριολεκτικα εφυγε το 1/4 του τανκ στην χαρτοπετσετα μεχρι να κανω κινηση να τον βγαλω απο το μοντ κ να το φερω τουμπα οπου εκει εσταζε απο το κεφαλι του.επαθα ηττα.
απο τοτε βαμβακι να περνα απο την αντισταση κανονικα με μια μικρη πιεση αλλα μετα ψαλιδισμα στις πανω ακρες να ερθει αφρατο μεν να περνα απο τα λουκια χωρις να το μαζευω πολυ εγω οπως επισης να περναει φιλερακι απο κατω στην επαφη με το ντεκ,μολις δεχθει υγρο ερχετε κ ισα πλεον που εχει επαφη.απο τοτε διαρροες 0. 

Αποσυνδεδεμένος mimis

  • ****
  • 1315
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρεύω τις δίχρονες γαλέρες
    • Webcam - Κέρκυρα
Απ: Κλώνοι του Doggystyle 2K16
« Απάντηση #1000 στις: Ιανουαρίου 02, 2017, 13:48 »
Ακόμα και να μην ακουμπάει όταν το κόβουμε απότιστο αλλά να ειναι ελάχιστα πάνω από την βάση πάει τρένο. Με KGD αυτό..

Αποσυνδεδεμένος e-spy

  • *****
  • 2471
  • Φύλο: Άντρας
  • Χιούμορ είναι η τέχνη να κρύβεις τις πληγές σου...
    • 99designs
Απ: Κλώνοι του Doggystyle 2K16
« Απάντηση #1001 στις: Ιανουαρίου 02, 2017, 14:32 »
Θα σας πω κάτι κι όποιος παραξηγηθεί παρεξήγηθηκε...

Δεν μπορώ να καταλάβω (μα με τίποτα λέμε) γιατί κάθεστε και σκάτε και ακυρώνετε παραγγελίες
μόνο και μόνο επειδή ένας άνθρωπος είπε ότι έκανε βλακεία που τον παρήγγειλε
απλά επειδή γεμίζει από κάτω και αυτουνού προσωπικά δεν του αρέσει αυτό...

Δηλαδή εσείς οι υπόλοιποι που θέλετε να ακυρώσετε τον είχατε παραγγείλει επειδή νομίζατε πως γέμιζε από πάνω;;;  :confused1:
Δουλευόμαστε μεταξύ μας τώρα; Από όλα τα χαρακτηριστικά του doggy αυτό σας ένοιαξε;  :eyesplash:
Ο Kayfun και ο Pheonomenon και οι μισοί ατμοποιητές του πλανήτη δεν γεμίζουν κι αυτοί από κάτω;  8)

Και πραγματικά δεν με αφορά με ποιό κριτήριο αποφασίζει ο καθένας,
αλλά βλέπω μια τάση απογοήτευσης τις τελευταίες ημέρες στο νήμα
και δυστυχώς βλέπω κι ένα φαινόμενο που το συναντώ όλο και πιο συχνά:
το να βασίζεται κάποιος μόνο στη γνώμη ενός ανθρώπου όλο κι όλο.
Χίλια μηνύματα περίπου για τον doggy δηλαδή δεν φτάνουν, ένα περιμέναμε για να τον βγάλουμε σκάρτο...

Και όλα αυτά, όχι για έναν ατμοποιητή των 200€, αλλά για έναν κλώνο των 14$...  :dontknow:

Οι έμπειροι ατμιστές λογικά (λογικά λέω) θα κάτσουν και θα το ψάξουν και λίγο.
Οι άπειροι όμως και οι νέοι παρασύρονται διότι δημιουργείται ένα trend χωρίς λόγο και αιτία.
Και αυτό κατά τη γνώμη μου δεν είναι σωστό.

Έτσι για το αρχείο:
Αναλυτική αξιολόγηση (με προσωπικά κριτήρια εννοείται) ΕΔΩ.
Συγκρτικός πίνακας με άλλους ατμοποιητές ΕΔΩ.
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουαρίου 02, 2017, 14:40 από e-spy »

Αποσυνδεδεμένος Athan

  • *****
  • 2386
  • Φύλο: Άντρας
  • Read The Fuckin' Manual...
    • Athan
Απ: Κλώνοι του Doggystyle 2K16
« Απάντηση #1002 στις: Ιανουαρίου 02, 2017, 14:35 »
Πεστα το φελεκι μου,την καταστροφη φεραν

Αποσυνδεδεμένος slammer

  • *****
  • 1837
  • Φύλο: Άντρας
  • Dripάρω....
Απ: Κλώνοι του Doggystyle 2K16
« Απάντηση #1003 στις: Ιανουαρίου 02, 2017, 14:40 »
Και εμένα μου "ξινίζει" η διαδικασία γεμίσματος, όμως ο ατμοποιητής είναι καλή περίπτωση, μικρός, απλός, καλή γεύση, εύκολο στήσιμο....
Βλέπω ότι πολλοί έχουν πρόβλημα με το ξεβίδωμα, όμως αυτό λύνεται, όπως και σε κάθε ατμοποιητή με πλαστικό τάνκ, με πολύ απαλό βίδωμα. Δεν είναι μπουλόνι, σφίγγουμε με την άκρη των δακτύλων και μόλις τερματίσει το αφήνουμε εκεί.
Τωρα σε σχέση με αυτό που προσφέρει, βρίσκω τον cloudone προτιμότερο, αν και είναι ακριβότερος. Θεωρώ ότι είναι πιο ολοκληρωμένος ατμοποιητής αφού προσφέρει ρυθμιση/κλείσιμο υγρών, εύκολο γέμισμα και ατσάλινο τανκ στην περίπτωση που το πλαστικό σπάσει. Από εκεί και πέρα πιστεύω ότι τον doggy όποιος τον πάρει θα τον ευχαριστηθεί, ειδικά για τα λεφτά του.....

Αποσυνδεδεμένος Stepeha

  • *****
  • 3068
  • Φύλο: Άντρας
  • Ναυαγοσώστης σε πιτσαρία καλλυντικών
Απ: Κλώνοι του Doggystyle 2K16
« Απάντηση #1004 στις: Ιανουαρίου 02, 2017, 14:43 »
Ειδικά αυτό το "γεμίζει από κάτω" γιατί έχει γίνει αγκάθι, δεν καταλαβαίνω. Aκόμα και στον cloud που πολυαγαπώ, πρέπει να αλλάζω μπουκαλάκια στα υγρά με σταγονόμετρο για να μην τα κάνω σκ@τ@. Να το χ€σω το "απο πάνω".
Ο μοναδικός ατμοποιητής που γεμίζει σωστά από πάνω χώρις να είχα ποτέ διαρροή (ποτέ όμως) είναι ο Τriton Mini.  :))

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 279736 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 207702 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 64906 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 173737 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 312140 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 13491 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 124310 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93323 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4083 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix
PULSE AIO V2 [AIO (Όλα σε ένα)] 5 1360 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 11:40
από axilleaspro
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15781 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14557 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias