vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

56 επισκέπτες, 3 χρήστες
manoslykos, camber, Jorge

Twitter

CHUCK REVIEW

Αποσυνδεδεμένος SEB

  • *****
  • 5898
  • Φύλο: Άντρας
Απ: CHUCK REVIEW
« Απάντηση #15 στις: Απριλίου 10, 2010, 00:37 »
Επανερχομαι μετα απο ενα μηνα περιπου συνεχης χρησης του CHUCK για να σας πω οτι μεχρι στιγμης και το μπουτον αλλα και η συσκευη αν και εφαγε κανα δυο γερες τουμπες εξακολουθει να λειτουργει οπως την πρωτη μερα......τελεια.
Και να μαρτυρησω οτι εχουμε και δευτερο CHUCK στην Ελλαδα και περιμενουμε φωτο.
Σταθη μολις τελειωσεις τα τρεξιματα να κανουμε CLUB CHUCK πως λενε ibiza club καμμια σχεση... :laugh1: :laugh1:
Καλοατμιστο φιλε  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος atloupa

  • **
  • 497
  • Φύλο: Άντρας
Απ: CHUCK REVIEW
« Απάντηση #16 στις: Ιουνίου 16, 2010, 17:17 »
Μετά από τεράστια καθυστέρηση παρουσιάζω κι εγώ τα δικά μου chuck (ναι Βαγγέλη! Τα έκανα δύο). Ως προς τις εντυπώσεις μου για το συγκεκριμένο mod, δεν έχω να προσθέσω κάτι σε αυτά που είπε ο Βαγγέλης. Είμαι ενθουσιασμένος με το chuck.  Έχει φάει πάνω από 10 γερές τούμπες και άπειρες μικρές. Συνεχίζει να λειτουργεί σαν καινούργιο. Αυτό όμως που θεωρώ το μεγάλο του πλεονέκτημα είναι ότι κάθε chuck είναι μοναδικό. Μπορείς να το φτιάξεις όπως σου αρέσει. Επίσης η τιμή του. Νομίζω ότι σε αυτή την τιμή δεν υπάρχει τίποτα καλύτερο. Για να μην πάρω όμως και κανέναν στο λαιμό μου, να πω ότι κάποιοι είχαν πρόβλημα με τον διακόπτη. Αν μένεις στην Αμερική αυτό δεν είναι πρόβλημα. O Jeff  θα στο φτιάξει την ίδια μέρα. Από Ελλάδα όμως θα περιμένεις τουλάχιστον κάνα μήνα (μέχρι να πάει και να έρθει).     

Αν γίνουμε τρεις το φτιάχνουμε το κλαμπάκι Βαγγέλη. Προς το παρόν μόνο γάμο μπορούμε να κάνουμε. (Για να μην πω τίποτα χειρότερο)  :wall:

Αποσυνδεδεμένος SEB

  • *****
  • 5898
  • Φύλο: Άντρας
Απ: CHUCK REVIEW
« Απάντηση #17 στις: Ιουνίου 16, 2010, 17:25 »
Μετά από τεράστια καθυστέρηση παρουσιάζω κι εγώ τα δικά μου chuck (ναι Βαγγέλη! Τα έκανα δύο). Ως προς τις εντυπώσεις μου για το συγκεκριμένο mod, δεν έχω να προσθέσω κάτι σε αυτά που είπε ο Βαγγέλης. Είμαι ενθουσιασμένος με το chuck.  Έχει φάει πάνω από 10 γερές τούμπες και άπειρες μικρές. Συνεχίζει να λειτουργεί σαν καινούργιο. Αυτό όμως που θεωρώ το μεγάλο του πλεονέκτημα είναι ότι κάθε chuck είναι μοναδικό. Μπορείς να το φτιάξεις όπως σου αρέσει. Επίσης η τιμή του. Νομίζω ότι σε αυτή την τιμή δεν υπάρχει τίποτα καλύτερο. Για να μην πάρω όμως και κανέναν στο λαιμό μου, να πω ότι κάποιοι είχαν πρόβλημα με τον διακόπτη. Αν μένεις στην Αμερική αυτό δεν είναι πρόβλημα. O Jeff  θα στο φτιάξει την ίδια μέρα. Από Ελλάδα όμως θα περιμένεις τουλάχιστον κάνα μήνα (μέχρι να πάει και να έρθει).     

Αν γίνουμε τρεις το φτιάχνουμε το κλαμπάκι Βαγγέλη. Προς το παρόν μόνο γάμο μπορούμε να κάνουμε. (Για να μην πω τίποτα χειρότερο)  :wall:
Καλως τον Φαντομα.Ποτε ερχεσαι ποτε εμφανιζεσαι χαμπαρι δεν σε παιρνω.Φιλε κατα αρχην χαιρομαι που σε ξαναδιαβαζω μετα τοσο καιρο και δευτερον τα κουμπια του chuck υπαρχουν και στην Ελλαδα αν αυτο σε καθησυχαζει .Απο οτι φανταζομαι πρεπει να ειχες επιτυχιες στις σερβιτορες και για αυτο πηρες και δευτερο  :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος atloupa

  • **
  • 497
  • Φύλο: Άντρας
Απ: CHUCK REVIEW
« Απάντηση #18 στις: Ιουνίου 16, 2010, 17:30 »
Αν είχα επιτυχίες στις σερβιτόρες, δεν θα είχα λεφτά για δεύτερο.  :'(  Το δικό σου τι κάνει; Αντέχει ακόμα;

Αποσυνδεδεμένος SEB

  • *****
  • 5898
  • Φύλο: Άντρας
Απ: CHUCK REVIEW
« Απάντηση #19 στις: Ιουνίου 16, 2010, 17:35 »
Αν είχα επιτυχίες στις σερβιτόρες, δεν θα είχα λεφτά για δεύτερο.  :'(  Το δικό σου τι κάνει; Αντέχει ακόμα;
Εξακολουθει φιλε να λειτουργει οπως την πρωτη μερα χωρις κανενα προβλημα.Το μονο που δεν μπορω να καταφερω ειναι την καθαριοτητα του.Εχει κολλησει στο χερι μου και λιγο τα υγρα λιγο η δουλεια το μαυρο καμια φορα γινεται γκρι  :laugh1: :laugh1:
Το επομενο θα ειναι Deff Lepard? :)) :))

Αποσυνδεδεμένος atloupa

  • **
  • 497
  • Φύλο: Άντρας
Απ: CHUCK REVIEW
« Απάντηση #20 στις: Ιουνίου 16, 2010, 17:40 »
Μην το βάλεις στο πλυντήριο. Θα χαλάσει! (Το πλυντήριο)  :))

Αποσυνδεδεμένος SEB

  • *****
  • 5898
  • Φύλο: Άντρας
Απ: CHUCK REVIEW
« Απάντηση #21 στις: Ιουνίου 16, 2010, 18:16 »
Φιλε δεν θα ξεχασω οταν παρελαβες το δικο μου που ελεγες:(Βαγγελη πολυ μεγαλο φιλε,ειναι τεραστιο) και τωρα τα εκανες δυο τα τεραστια  :lotpot: :heat:

Αποσυνδεδεμένος atloupa

  • **
  • 497
  • Φύλο: Άντρας
Απ: CHUCK REVIEW
« Απάντηση #22 στις: Ιουνίου 17, 2010, 01:09 »
Ένα ίσον κανένα!  :))


"Το επομενο θα ειναι Deff Lepard?"

Όχι! Notis Sfakianakis!

(Για κάποιο λόγο δεν μπορώ να κάνω παράθεση. Ίσως φταίει ο Safari 5)  :hmmm:




Αποσυνδεδεμένος imeothanasis

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • Achilles was a modder
    • GG-GoldenGreek
Απ: CHUCK REVIEW
« Απάντηση #23 στις: Ιουνίου 20, 2010, 23:26 »
Κάποιος πρέπει να κάνει την αρχή τώρα και να βάλει έναν κώνο σε mod όπως το Joye eGo που θα ενώνει το ατομάιζερ με το σώμα του mod ώστε να είναι πιο όμορφο. Αυτή η απότομη μεταβολή από το φαρδύ "βαρέλι" που περιέχει την μπαταρία στο λεπτότερο ατομάιζερ, δε δείχνει όμορφη σε κανένα mod.

Εδώ που τα λέμε, μετά το eGo, θα είναι η πρώτη φορά που ένα βιομηχανικό προϊόν μπορεί να δώσει ιδέες σε χειροποίητα mods. Μέχρι τώρα γινόταν το αντίθετο.

Για να πω την μαυρη αληθεια, τον κωνο τον σκεπτομουνα περισσοτερο απο 6 μηνες πριν βγει το ego αλλα τελικα διαπιστωσα οτι το GG φαινοταν μεγαλυτερο απο οτι θα ηθελα και τον παρατησα

Αποσυνδεδεμένος Τριπολίτης

  • *****
  • 2016
  • Φύλο: Άντρας
Απ: CHUCK REVIEW
« Απάντηση #24 στις: Ιουνίου 20, 2010, 23:29 »
ο κονος θα εχει και τρελλο κοστος για να γινει.  :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος imeothanasis

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • Achilles was a modder
    • GG-GoldenGreek
Απ: CHUCK REVIEW
« Απάντηση #25 στις: Ιουνίου 20, 2010, 23:30 »
ο κονος θα εχει και τρελλο κοστος για να γινει.  :hmmm:

Περιπου 6 ευρω trip

Αποσυνδεδεμένος Τριπολίτης

  • *****
  • 2016
  • Φύλο: Άντρας
Απ: CHUCK REVIEW
« Απάντηση #26 στις: Ιουνίου 20, 2010, 23:33 »
6 ευρα να κατασκευαστει ή 6 ευρα τιμη πωλησης

Αποσυνδεδεμένος XristosK

  • ***
  • 899
  • Φύλο: Άντρας
  • Γειά σου ρε Gojira, με τις τζούρες σου
Απ: CHUCK REVIEW
« Απάντηση #27 στις: Ιουνίου 21, 2010, 22:07 »
Πάντως e-go χωρίς κώνο, μοιάζει με Mod, με κώνο είναι σκέτη κούκλα.
και έχεις και διάφορα χρώματα... Το σιμπιζάκι είναι τέλειο!

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 284 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 226 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 21423 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 282465 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 208287 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 66858 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 175204 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 313811 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 14842 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 125457 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 94212 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4479 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix