vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

516 επισκέπτες, 8 χρήστες
dkostas, Nikrom, Jorge, camber, thebull, hlias bax, giorgos1999, manoslykos

Twitter

La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ)

Αποσυνδεδεμένος Κώστας Άλεξ

  • *****
  • 3866
  • Φύλο: Άντρας
  • Προβοκάτορας και ισοβίτης - Watch Out!
Απ: La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ)
« Απάντηση #1200 στις: Αυγούστου 13, 2018, 10:29 »
Το πρόσθετο CBD βγάλε και θα είσαι μια χαρά. Και σε... δρίπερ!

Αποσυνδεδεμένος annastas

  • ****
  • 1254
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Ο,τι θελω θα κανω....
Απ: La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ)
« Απάντηση #1201 στις: Αυγούστου 13, 2018, 10:39 »
Δεν έχω βάλει cbd ..εδώ που είμαι δε χρειάζεται...το έχει ενσωματωμένο ο αέρας...🤣

Αποσυνδεδεμένος QS-Plan

  • ***
  • 509
  • Φύλο: Άντρας
Απ: La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ)
« Απάντηση #1202 στις: Αυγούστου 13, 2018, 11:39 »
Τζα...  :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Πάμε και σε άλλα άσματα... π.χ. συν πέρα άσματα, λέγε τα συμπεράσματα...

Τουλάχιστον τα 3 που έχω πάρει (μάλλον το επόμενο θα είναι τα αγγελοδιαβόλια), ρίχνουν τις απαιτήσεις μου σε νικοτίνη... για αρκετό καιρό ήμουν στο 9ρι (και καμμια φορά σε 12ρι), βρέθηκα για λίγο σε 6ρι και με αυτά το 3ρι μου είναι ΟΚ τις περισσότερες φορές... (στην ανάγκη να το ανεβάσω άντε σε 4ρι)... και όχι σε ντρίπερ να πεις, αλλά σε τανκάτο...

Τώρα... για το αν μου έκοψε τις πρωινές παρασπονδίες...  :idiot1: :idiot1: :idiot1: 1-2 πρωινά τα θέλω ακόμη (το ξέρω... ντροπής πράγματα, αλλά είπαμε να λέμε αλήθειες... αν και ο τελευταίος καιρός δεν ήταν κι ο καλύτερος σε διάφορα επίπεδα και σίγουρα θα βοηθούσε 36ρα βάση σε ντριπερ με τέρμα αέρηδες για να χαλαρώσω)

[member=22276]Tasos Kyriakidis[/member] αν δεν κάνω λάθος είσαι Θεσσαλονίκη... Αν βολέψει σου δίνω ενα 10μελο από τα 3 που έχω έτοιμα (Baffometto, Basma & Black Cavendish), αλλά είναι με 3ρα βάση Pink Mule... Δοκιμάζεις και βλέπεις...

Αποσυνδεδεμένος annastas

  • ****
  • 1254
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Ο,τι θελω θα κανω....
Απ: La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ)
« Απάντηση #1203 στις: Αυγούστου 13, 2018, 11:44 »
Συγνώμη τα αγγελοδιαβολια τι τα θες; Δεν διάβασες το ριβγιου του chris; Aσε που ψάχνει που θα το χαρίσει...

Αποσυνδεδεμένος Κώστας Άλεξ

  • *****
  • 3866
  • Φύλο: Άντρας
  • Προβοκάτορας και ισοβίτης - Watch Out!
Απ: La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ)
« Απάντηση #1204 στις: Αυγούστου 13, 2018, 11:45 »
Εμ, μου κατεβάζεις αβέρτα νικοτίνη. Πράματα είναι αυτά;

Πέρα από την σοβαροπλάκα, πάντως, το δικό σου ζήτημα είναι θέμα συνήθειας. Κόψε με το στανιό τα 1-2 πρωινά για 2-3 μέρες και θα δεις ότι δεν τα χρειάζεσαι.

Εγώ είχα αντίστοιχα το τελευταίο βραδινό τσιγάρο, που δεν μπορούσα να κόψω. Ε, όταν μου τελείωσαν τα τσιγάρα τελείωσε και αυτό. Αλλά εκεί ζορίστηκα λίγο στο να μην πάρω άλλα. Βέβαια το ζόρι κράτησε μόνο 1-2 μέρες. Μετά απλά το ξέχασα και το βράδι τραβάω δυο τρεις καλές τζούρες από το ΝΕΤ που έχω εκείνη την στιγμή στον ατμοποιητή μου.

Παίζουν ρόλο, βέβαια, και οι δυσκολίες της ζωής, τις οποίες σου εύχομαι να παλέψεις με επιτυχία.

Υ.Γ. Για τα αγγελοδιαβόλια, προσυπογράφω τις τοποθετήσεις (παρούσες και παρελθούσες) της Άννας.

Αποσυνδεδεμένος annastas

  • ****
  • 1254
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Ο,τι θελω θα κανω....
Απ: La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ)
« Απάντηση #1205 στις: Αυγούστου 13, 2018, 11:46 »
Υπάρχει κι άλλη λύση ..να ξυπνάς μεσημέρι κατευθείαν...

Αποσυνδεδεμένος QS-Plan

  • ***
  • 509
  • Φύλο: Άντρας
Απ: La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ)
« Απάντηση #1206 στις: Αυγούστου 13, 2018, 11:59 »
Τα αγγελοδιαβόλια είναι στα πλαίσια της ομοιοπαθητικής... Chris εδώ είμαι... ;D ;D ;D ;D

Πέρα από την πλάκα, λέω να πάρω όλη τη σειρά του (α)γνωστικισμού... πήραμε Baffometto, σειρά έχει το Angels & Demons... άντε να βγει και κανένα DaVinci Code, κανένα National Treasure, ή κανένα Illuminati να γινουμε ωραιοι...  :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Τώρα για την νικοτίνη... στο 6ρι ήμουν καλά... γενικά... το θέμα είναι ότι όλα τα έκανα σε 6ρι (άντε κάποια σε 8ρι)... δηλαδή, ένα υγράκι το είχα είτε σε 6ρι είτε καθόλου... και όταν πήγαινα σε ντρίπερ έκλαιγα σαν γαιδούρι μελανιασμένο από Σαντορινιό α(να)γωγιάτη...

Όταν πήρα τα συγκεκριμένα, αναγκαστικά τα έκανα σε 3ρια αποκλειστικα για να μπουν σε ντριπερ και να γλυτώσω μπουγαδα... κατσαν μια χαρα... είπα να τα βαλω και σε τανκατο και μπορω να πω ότι μου φανηκαν αψογα, χωρις κανενα στερητικο νικοτινης... οποτε τουλάχιστον σε αυτά λέω να το ανεβάσω σε 4ρι (καναδυο σταγονες βαρβατοβάσης και λογικα θα είμαστε ΟΚ)...

Το μονο κακο ειναι οτι πεσαμε και στην κακια περιοδο (αρκετες φορες ειναι και το οποιο ηλιθιο αλλοθι για πολλα)...


ΥΓ.: Thanks Κωστα!!!

Αποσυνδεδεμένος Tasos Kyriakidis

  • *
  • 61
  • Φύλο: Άντρας
Απ: La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ)
« Απάντηση #1207 στις: Αυγούστου 13, 2018, 12:10 »
Φίλε QS-Plan από βδομάδα θα είμαι Θεσ/νίκη(διακοπές τώρα)θα σου στειλω π.μ αν σου είναι ευκολο να βρεθουβρμε να δοκιμάσω.
Αυτά τα αρωματα μπορουμε να τα βρουμε στη Θεσ/νίκη?
Πριν καμία 2-2μιση χρονια πήγα να κάνω diy net με τα golden virginia που μου είχαν μεινει από τότε που έκοψα το τσιγάρο,ακολούθησα τις οδηγιες από διαφορα σαητ είδα και βιντεο αλλα,το αποτελεσμα ήταν  εμετικο!

Αποσυνδεδεμένος QS-Plan

  • ***
  • 509
  • Φύλο: Άντρας
Απ: La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ)
« Απάντηση #1208 στις: Αυγούστου 13, 2018, 12:13 »
Τάσο, στη Θεσσαλονίκη τα έχει ο συνονόματος σου (e-smokers)... ίσως να τα έχει σε δοκιμαστήριο, οποτε μπορείς δοκιμάσεις και άλλα που πιθανώς να σου κάνουν κλικ...

Όταν γυρίσεις, στείλε πμ... θα είμαι πίσω στις 25-26 του μηνού...

Αποσυνδεδεμένος Tasos Kyriakidis

  • *
  • 61
  • Φύλο: Άντρας
Απ: La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ)
« Απάντηση #1209 στις: Αυγούστου 13, 2018, 12:40 »
Τοσο θα είμαι και'γω,thank's!

Αποσυνδεδεμένος Chris66

  • ***
  • 726
  • Φύλο: Άντρας
  • ...out of the black and into the blue...
Απ: La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ)
« Απάντηση #1210 στις: Αυγούστου 13, 2018, 13:11 »
Τα αγγελοδιαβόλια είναι στα πλαίσια της ομοιοπαθητικής... Chris εδώ είμαι... ;D ;D ;D ;D
Πάρε με κλειστά τα μάτια.......δοκίμασε με κλειστά τα μάτια απαραιτήτως....φόρα και τις κάλτσες σου.....


*μην ακούς τους άλλους,είναι κακεντρεχής και προβοκάτορες :tongue_smilie:

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ)
« Απάντηση #1211 στις: Αυγούστου 13, 2018, 13:49 »
Κάποια στιγμή θα βαρεθούμε να διαγράφουμε μηνύματα και θα λάβουμε πιο δραστικά μέτρα...

Αποσυνδεδεμένος Chris66

  • ***
  • 726
  • Φύλο: Άντρας
  • ...out of the black and into the blue...
Απ: La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ)
« Απάντηση #1212 στις: Αυγούστου 13, 2018, 14:51 »
......κάτι τέτοια όπως στη φωτό απo πάνω έβλεπα όταν δοκίμασα το angeli e demoni με 10%  άρωμα :yes:.....

....αλλά και μετά που το αραίωσα στο μισό(και περισσότερο...) αγγέλους δεν είδα... :nope:


*χώρια που νόμιζα οτι έγραφε..."πάτε προς ζεμάτιΖμα"...και λεω...."θεούλη μου,δεν πρόκειται να το ξανατμίσω αυτό το υγρό....να ζεματιστεί ο Αρχιερέας της Στοάς αν το ξαναβάλω στο στόμα μου..." :yes:
« Τελευταία τροποποίηση: Αυγούστου 13, 2018, 15:15 από Chris66 »

Αποσυνδεδεμένος thenetpoet

  • *****
  • 6415
  • Φύλο: Άντρας
  • Πανορατμίξ
Απ: La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ)
« Απάντηση #1213 στις: Αυγούστου 13, 2018, 22:38 »
καλύτερα να μείνουμε στο θέμα μας και στα της "στοας" επικουρικά μόνο :)

Αποσυνδεδεμένος Κώστας Άλεξ

  • *****
  • 3866
  • Φύλο: Άντρας
  • Προβοκάτορας και ισοβίτης - Watch Out!
Απ: La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ)
« Απάντηση #1214 στις: Αυγούστου 13, 2018, 22:45 »
Γιάννη περιμένουμε ένα φωτορεπορταζ. Περνάς καλά και ξεχαστηκες

Στάλθηκε από το PRA-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 180523 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 13:33
από funes
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 16 8301 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 26, 2024, 17:10
από Sergios
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 33929 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 536049 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59756 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237341 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 575 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 15494 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136104 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085277 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35375 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10209 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12