vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

459 επισκέπτες, 3 χρήστες
camber, dkostas, ahill2

Twitter

Cosmic Fog (US)

Αποσυνδεδεμένος e-spy

  • *****
  • 2471
  • Φύλο: Άντρας
  • Χιούμορ είναι η τέχνη να κρύβεις τις πληγές σου...
    • 99designs
Απ: Cosmic Fog (US)
« Απάντηση #120 στις: Μαΐου 10, 2016, 00:09 »
Τίποτα δεν καταλαβαίνεις, και ούτε πρόκειται και ποτέ, και ούτε και που με νοιάζει κιόλας.
Να πας στον δικό σου ψυχοθεραπευτή να σου λύσει τα προβλήματα. Εγώ είμαι φουλ από ραντεβού αυτή τη σεζόν.

Δεν έχουμε όλοι σύνδρομο καταδίωξης εδώ μέσα,
ούτε κάνουμε επίθεση στους άλλους μέσω tapatalk
για να μην καταγράφονται και να μην αναφέρονται τα μηνύματά μας στο φόρουμ.

Από αυτά βέβαια καταλαβαίνεις το μέγεθος της μικροπρέπειας του καθενός,
τα ορίζεις ως ειδική σήμανση για τα σημεία με αυξημένο μποτιλιάρισμα κόμπλεξ,
βγάζεις χρήσιμα συμπεράσματα και αποφασίζεις πως πορεύεσαι, οπότε όλα καλά.

(φίλοι Πέτρο και Άκη δεν απευθύνομαι σε σας, sorry για το εμβόλιμο σχόλιο)

Το από πού αγόρασα εγώ, ούτε σου το είπα προσωπικά ποτέ, ούτε άφησα να εννοηθεί εδώ.
Βέβαια, αν ήξερες να ψάχνεις καθόλου, θα έβρισκες μέσα σε δευτερόλεπτα ότι οι τελευταίες μου παραγγελίες ήταν από το εν λόγω κατάστημα,
οπότε μια χαρά δικαιούμαι να ομιλώ, να σχολιάζω, και να υποστηρίζω ότι μου 'ρθει.
Και από κει να μην είχα αγοράσει, πάλι τα ίδια δικαιώματα θα είχα,
αλλά χρειάζεται να έχει περάσει κάποιος τα πρώτα τρία τεστ IQ της Mensa για να το καταλάβει.

Απαιτήσεις τέτοιες από τους άλλους δεν έχω. Είμαι ολιγαρκής άνθρωπος.
:bye:

Αποσυνδεδεμένος steve35

  • **
  • 453
  • Φύλο: Άντρας
Cosmic Fog (US)
« Απάντηση #121 στις: Μαΐου 10, 2016, 02:26 »
Αφου πρεπει να απάντησω θα απαντήσω. Αν παει κάποιος και ψάξει τα μυνηματα σου θα δει οτι δυο φορες μου την ειπες χωρίς να έχουμε μιλήσει ποτε και χωρίς να σου απευθύνω το λόγο. Τη πρώτη φορα δεν ασχολήθηκα τη δεύτερη σε έβαλα στη θέση σου επειδή ήσουν απρόσεχτος και άστοχος. Δεν το αντέξες όμως και μου ανταπαντήσες με στο υπονοούμενο όπως και σήμερα. Οποτε σου έστειλα και εγω ενα σύντομο μηνημα που σου έγραψα οτι ελπίζω οταν φτάσω στην ηλικία σου να ειμαι πιο σοβαρός και λογικός. Μου απάντησες φυσικά λέγοντας τις γνωστές κακίες σου όπως και σήμερα και δεν έδωσα καμια συνέχεια ώσπου βλέπω κάτω απο το ποστ μου εδω να απευθύνεσαι στον PsilosX και να του λες αυτο που ειπες που απευθυνόταν σε μένα, ναι ξέρω δεν θα το δεχτείς. Αυτα λοιπόν για να ξέρουν και οι άλλοι το παρασκήνιο.
Δεν μου λες άνθρωπε μου θα πρεπει να περνούμε την άδεια απο μερικούς για να πούμε για ενα προβλημα που έχουμε; Πως την έχετε δει μερικοί εδω μεςα; Σε ειχα ενοχλήσει ποτε; Πρώτος ασχολήθηκες μαζι μου και τωρα παλι κανεις την αρχή και ζητάς και τα ρέστα. Εγω έγραψα οτι δεν χρειαζεται να πετάγονται κάποιοι και εσυ έγραψες ενα κατεβατο μες τη κακιά....μήπως δεν εχεις αντίληψη για το πως μιλάς και νομίζεις οτι οι άλλοι φταίνε; Σε παρακαλώ πολυ να μην ασχοληθείς μαζι μου ουτε έμμεσα ουτε άμεσα για να τελειώνουμε, δεν μπορώ να τσακώνομαι χωρίς λόγο και με ανθρώπους που δεν γνωρίζω.
Και ο λόγος που τα είπα αυτα ειναι γιατι πρώτον μερικοί νομίζουν οτι οταν δεν απαντάς μάλλον εισαι δειλός η σε κολησαν στο τοίχο με όσα είπαν. Δεύτερον γιατι ετςι όπως τα γράφεις θα θεωρήσει κάποιος οτι εγω σε καταδιώκω στα μηνηματα. Ενα μηνημα έστειλα και αν θες βγάλτο και δημοσίως γιατι εγω ουτε ψέμματα λέω ουτε προσπαθώ να δημιουργήσω εντυπωςεις με σάλτσες και υπερβολές. Εγω μιλάω ντόμπρα!!!!


Sent from my iPhone 6 using Tapatalk
« Τελευταία τροποποίηση: Μαΐου 10, 2016, 03:02 από steve35 »

Αποσυνδεδεμένος e-spy

  • *****
  • 2471
  • Φύλο: Άντρας
  • Χιούμορ είναι η τέχνη να κρύβεις τις πληγές σου...
    • 99designs
Απ: Cosmic Fog (US)
« Απάντηση #122 στις: Μαΐου 10, 2016, 03:07 »
Φυσικά και ΔΕΝ έπρεπε να απαντήσεις σε τίποτα, και φυσικά και ΔΕΝ απάντησες σε τίποτα, παρά μόνο σε αυτό που ίσως να σε έθιγε στα μάτια όσων δεν είχαν την "τύχη" να "συναντηθούν" μαζί σου, οπότε θα κλείσω λέγοντας πως όταν δημοσιοποιείς τα προσωπικά σου, καλό είναι να το κάνεις ολοκληρωμένα.
Όπως σου είπα και στην απάντησή μου (που παραθέτω αυτούσια εδώ): Έχεις ήδη καταλάβει ποιός απ' τους δυο μας ασχολείται με τον άλλον συνέχεια. Έτσι;  ;)



Αυτό ήταν ένα μηνυματάκι σου που μου ήρθε μια ωραία στιγμή out of the blue στο tapatalk.
Και προφανώς για τους λόγους που ήδη εξήγησα το έστειλες εκεί και όχι εδώ, στο φόρουμ.



Καλό θα ήταν τώρα κάποιος συντονιστής να παρέμβει και να αναρτήσει αυτό:

:oxidiafonies: :telos:


Αποσυνδεδεμένος steve35

  • **
  • 453
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Cosmic Fog (US)
« Απάντηση #123 στις: Μαΐου 10, 2016, 03:17 »
Καλα έκανες και έβγαλες το μήνυμα μου που ήταν ενα γιατι ο κόσμος θα νόμιζε ετςι όπως τα έγραψες οτι σε καταδιώκω στα μηνηματα όπως επιςης για να καταλάβουν και οι άλλοι αυτο το τοσο τρομερό που σου έγραψα...ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ το μυνημα στο έστειλα γιατι για άσχετο θέμα με σένα μου την ειπες δυο φορες στο φορουμ. εσυ μπορει να θες να γίνεις συντονιστής αλλα και ο άλλος ενοχλείται οταν εχει ενα θέμα και ερχεται ο "εξυπνάκιας" να πετάξει τη σαχλαμάρα του. Γι αυτο στο στείλα το μηνημα και δεν ήταν "out of the blue"
Αυτα και τέλος δεν χρειαζεται να πούμε κατι αλλο ουτε να σε ενοχλήσω ουτε να με ενοχλήσεις ξανά σε παρακαλώ


Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος PsilosX

  • ****
  • 1004
  • Φύλο: Άντρας
  • instagram: @psilosx
    • IG
Απ: Cosmic Fog (US)
« Απάντηση #124 στις: Μαΐου 10, 2016, 08:39 »
 :sign_psyxraimia: :oxidiafonies: :offtopictelos:
Θα σας δείρει και τους δυο ο κακός ψηλός!  :fight_knuppel: :whip:

Μην τσακωνόμαστε για ψύλλου πήδημα! ;)
:telos: :telos: :telos: :telos:

Αποσυνδεδεμένος nikos523

  • ****
  • 1249
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Cosmic Fog (US)
« Απάντηση #125 στις: Μαΐου 11, 2016, 15:06 »
Ωστόσο η ανάλυση για το μήνυμα στο ταπατοκ, είναι πάρα πολύ καλή.
Με μόνη λεπτομέρεια ότι μόλις πατήσεις να στείλεις πμ στο ταπατοκ σε άλλο χρήστη της εφαρμογής, είσαι σε ταπατοκ τσατ κατευθείαν.
Για να γυρίσεις σε φορουμ πμ, πρέπει να πατήσεις τα μικρά γραμματακια μέσα στο τσατ του ταπατοκ πριν στείλεις.

Μάι πόιντ, όταν κατηγορούμε άλλους για "θεωρίες συνωμοσίας", είναι κάπως να να λέμε κι εμείς τέτοιες θεωρίες κάνοντας το τόσο, τοοοοσο.

Ενιγουέι, δεν με αγγίζει κάπου η διαφωνία σας, απλά το "θέμα" του ταπατοκ θεωρώ ότι είναι αρκετά απλό. Έτσι πιστεύω τουλάχιστον με το μικρό μου μυαλό :)

Αποσυνδεδεμένος MeetYourVapers

  • *
  • 42
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Cosmic Fog (US)
« Απάντηση #126 στις: Μαΐου 14, 2016, 02:46 »
Τι άλλα; Ωραίο το nutz πάντως..

Αποσυνδεδεμένος akisgr1

  • **
  • 307
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Cosmic Fog (US)
« Απάντηση #127 στις: Μαΐου 15, 2016, 23:58 »
το nutz ωραίο αλλα με χάλασε το αμύγδαλο... 
από τα αγαπημένα μου είναι το milk&honey, euhoria και kryptonite...!!! θέλω να δοκιμάσω και τα αλλα... φαίνονται όλα πολύ ωραία υγρά... 

Αποσυνδεδεμένος Ntinlanden

  • ***
  • 638
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Cosmic Fog (US)
« Απάντηση #128 στις: Ιουνίου 11, 2016, 11:36 »
Kryptonite, το δοκιμασα και το πηρα αμεσως.

Βαζοντας το ομως στους δικους μου ατμοποιητες δεν βρηκα κανενα πεπονι, ισως μονο στην επιγευση, σαν να ατμιζω υγρο πιατων palmolive ηταν (δεν εχω ατμισει αλλα λογικα καπως ετσι θα ειναι)

Το αφησα καμια εβδομαδα μηπως αλλαξει κατι, το δοκιμασα και σε αλλον ατμοποιητη και παλι το ιδιο ηταν.
Το χαρισα τελικα σε εναν φιλο να το δοκιμασει.

Πολυ περιεργο, ενω στο καταστημα και σε αυτα τα atomizer ηταν ωραιο, με το πεπονι εμφανης τελικα να παρω αυτη τη σαπουνιλα.  :dontknow:

Μικρο το κακο, αλλη μια αποτυχημενη αγορα υγρου για τα γουστα μου.
Απλα ειχα καιρο να κανω μια τετοια και μου φανηκε!

ΥΓ: πειτε μου κανενα αλλο υγρο πεπονισιο να κοιταξω.
Να προλαβω καποιους over the rainbow εχω ενα στο συρταρι και περιμενω να ερθει η ωρα του.

Αποσυνδεδεμένος Milarepa

  • **
  • 327
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Cosmic Fog (US)
« Απάντηση #129 στις: Ιουνίου 11, 2016, 11:43 »
Δοκίμασε Hedon's bite απο Njoy Artist! Για εμένα το δεύτερο καλύτερο πεπονάκι μετά το over the rainbow!

Αποσυνδεδεμένος TSARLY

  • ****
  • 1067
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα λιγα χρηματα θελουν κοπο,τα πολλα τροπο!
Απ: Cosmic Fog (US)
« Απάντηση #130 στις: Ιουνίου 11, 2016, 11:59 »
Eliguid France
Enjoy
Πετρος

Αποσυνδεδεμένος akisgr1

  • **
  • 307
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Cosmic Fog (US)
« Απάντηση #131 στις: Ιουνίου 24, 2016, 23:10 »
παιδιά λύστε μου μια απορία... το milk&honey και nutz είναι απαλή η γεύση τους? ρωτάω γιατί είναι τα μοναδικά υγρά που δεν μπορώ να καταλάβω γεύση..

εκτος αν έτυχα σε καμια παρτίδα που δεν είχανε πολύ αρομα... είναι σα να ατμίζω σκέτη βάση ένα πράγμα.. δεν το ευχαριστιέμαι...!

Αποσυνδεδεμένος PsilosX

  • ****
  • 1004
  • Φύλο: Άντρας
  • instagram: @psilosx
    • IG
Απ: Cosmic Fog (US)
« Απάντηση #132 στις: Ιουνίου 24, 2016, 23:17 »
Καθόλου απαλή δεν είναι. Φαντάσου εγώ τώρα που κάνω μόνο subohm έχω σταματήσει να κάνω cosmic fog γιατϊ μου κάθονται πολΰ έντονες οι γεύσεις τους σε σημείο που δεν αντέχω. :eyesplash:

Αποσυνδεδεμένος akisgr1

  • **
  • 307
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Cosmic Fog (US)
« Απάντηση #133 στις: Ιουνίου 25, 2016, 00:18 »
ψιλέ τα τα δοκίμασα στον cleito αλλα και σε tsunami από γεύση δεν καταλάβαινα καθόλου...   πραγματικά τίποτα ρε συ...!!!  το neon cream που είναι απίστευτα έντονο υγρό σκέψου ότι έχει γεύση αλλα εγώ πάλι την νιώθω απαλή.. έπαθα τρελό κορεσμό γεύσης στάνταρ....!!!!    :(

Απ: Cosmic Fog (US)
« Απάντηση #134 στις: Ιουνίου 25, 2016, 00:19 »
Μολις δοκιμασα το Euphoria σε subtank 0.5Ω στα 27W...ΑΠΟΛΑΥΣΗ πραγματικη!!!!

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1457 171890 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 04, 2024, 22:46
από Chris66
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 276299 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15368 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14004 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9368 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 42989 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 413 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 35382 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 558674 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 182471 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 190 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 9571 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364