vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

551 επισκέπτες, 7 χρήστες
bakoulini, maprix, manoslykos, Milarepa, zalaros, pngtszs1976, e-akapnos

Twitter

Ulton VWM Innova RTA

Απ: Ulton VWM Innova RTA
« Απάντηση #45 στις: Οκτωβρίου 08, 2023, 11:48 »
Το σκεπτικό σου; Οταν λες αεράτο; Ο Innova με όλες τις τρούπες ανοιχτές δεν σου κάνει; Αν & χαρακτηρίζεται ανοιχτός rdl. Είναι 1.00mm-1.4mm-1.6mm από την μία μεριά & 1.2mm-1.4mm-1.6mm από την άλλη. Ενώ έχεις την δυνατότητα 13 διαφορετικών συνολικά συνδυασμών. 

Για 2Fdeal δες inbox σου. Από 3Fvape δεν γνωρίζω έχω χρόνια να ψωνίσω,αξιόπιστη ήταν όμως.
Αν δεν δοκιμάσω πώς θα σου πω? ΤΟ σκεπτικό μου είναι απλο...θέλω 2 για να τους εχω ταυτόχρονα στημένους με διαφορετικά υγρά. Τον έναν τσιγαρίσιο τον άλλο πιο αεράτο...η έστω λιγο πιο σφιχτο αεράτο.. ;D Τον Arcana ήθελα για τσιγαρίσιο αλλά  δέν τον βρίσκω και δέν έχει βγει κινέζικος κλώνος του κινέζικου original  :laugh1: Innova τιτανιο με SS εχει 7ευρω διαφορα δεν ξέρω αν αξίζει!? Ευχαριστώ πολύ για ην βοήθεια ια το μελετήσω
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 08, 2023, 12:41 από SpeedFreak »

Αποσυνδεδεμένος npaolo

  • **
  • 235
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ulton VWM Innova RTA
« Απάντηση #46 στις: Οκτωβρίου 08, 2023, 20:06 »


Το σκεπτικό σου; Οταν λες αεράτο; Ο Innova με όλες τις τρούπες ανοιχτές δεν σου κάνει; Αν & χαρακτηρίζεται ανοιχτός rdl. Είναι 1.00mm-1.4mm-1.6mm από την μία μεριά & 1.2mm-1.4mm-1.6mm από την άλλη. Ενώ έχεις την δυνατότητα 13 διαφορετικών συνολικά συνδυασμών. 

Το θέμα είναι άμα σε rdl ζεσταίνεται και άμα παίζει καλά σε rdl;
Ακόμα μια ερώτηση  κανένα καλό κλωνο rba για σφιχτό πνευμονικο

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος treloneritis

  • *****
  • 2301
  • Φύλο: Άντρας
  • I am not anti-social, just not user friendly
Απ: Ulton VWM Innova RTA
« Απάντηση #47 στις: Οκτωβρίου 08, 2023, 23:47 »
Οτιδήποτε έχει πάνω από 1.2mm είναι τα μποφώρια του Καβοντόρου για μένα. Και το 1.2μμ που έγραψα το έχω για φουλ αεράτο. Αρα είμαι από τους πιό ακατάλληλους εδώ μέσα για γνώμη.
Κατά τον Todd, του οποίου την γνώμη εμπιστεύομαι, με όλες τις τρύπες ανοιχτές, κάπου .5 Ω αντίσταση & 25 W, αναφέρει πως τον νοιώθει θερμό. Οχι απαγορευτικά θερμό, αλλά πάντως θερμό. Πράγμα κατανοητό επειδή έχει ένα εξαιρετικά μικρό θάλαμο ατμοποίησης & με αρκετούτσικο συμπαγές μέταλλο. ες το βίντεό του. Μισή ώρα μιλάει γι αυτόν από τα πιό μακρυνάρια βίντεό του.

Αποσυνδεδεμένος Kostik1982

  • *
  • 52
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ulton VWM Innova RTA
« Απάντηση #48 στις: Οκτωβρίου 10, 2023, 11:03 »
Καλημέρα. Τα έξτρα δαχτυλίδια που πουλάει το 2fdeal για τον innova προσφέρουν κάτι ή όχι?

Αποσυνδεδεμένος treloneritis

  • *****
  • 2301
  • Φύλο: Άντρας
  • I am not anti-social, just not user friendly
Απ: Ulton VWM Innova RTA
« Απάντηση #49 στις: Οκτωβρίου 10, 2023, 19:21 »
Κλώνοι είναι & αυτά του γνήσιου. Είναι γι πιό mtlάδες. Το ένα έχει μόνο μία τρύπα ανοιχτή, ενώ το άλλο, πιό αεράτο,  δύο αντικριστές. Δεν έχουν κάποιο άλλο ρόλο. 

Αποσυνδεδεμένος Ribot

  • *****
  • 4112
  • Φύλο: Άντρας
  • Των γαρ ηλιθίων απείρων γένεθλα
Απ: Ulton VWM Innova RTA
« Απάντηση #50 στις: Οκτωβρίου 11, 2023, 09:26 »
Κλώνοι είναι & αυτά του γνήσιου.
Τι εννοείς κλώνοι? :dontknow:   Ο κατασκευαστής έχει βγάλει τέτοια δαχτυλίδια για όποιον ενδιαφερόμενο.

Αποσυνδεδεμένος treloneritis

  • *****
  • 2301
  • Φύλο: Άντρας
  • I am not anti-social, just not user friendly
Απ: Ulton VWM Innova RTA
« Απάντηση #51 στις: Οκτωβρίου 11, 2023, 16:43 »
"Κλώνοι είναι & αυτά του γνήσιου"  = "Ο κατασκευαστής έχει βγάλει τέτοια δαχτυλίδια για όποιον ενδιαφερόμενο". Το ίδιο λέμε.
Με την ευκαιρία. Τουλάχιστον τα δαχτυλίδια είναι διαθέσιμα για αγορά ελεύθερα; Τουλάχιστον να επιβραβεύσουμε έστω & έτσι τον δημιουργό αυτού του διαμαντιού.  :thumpup: :yes: :respect:   

Αποσυνδεδεμένος Ribot

  • *****
  • 4112
  • Φύλο: Άντρας
  • Των γαρ ηλιθίων απείρων γένεθλα
Απ: Ulton VWM Innova RTA
« Απάντηση #52 στις: Οκτωβρίου 12, 2023, 14:25 »
Έχει πάντα διαθέσιμα ανταλλακτικά για όλους τους ατμοποιητές που έχει βγάλει Γιώργο, όσο παλιά μοντέλα κι αν είναι. ;)

Αποσυνδεδεμένος treloneritis

  • *****
  • 2301
  • Φύλο: Άντρας
  • I am not anti-social, just not user friendly
Απ: Ulton VWM Innova RTA
« Απάντηση #53 στις: Οκτωβρίου 12, 2023, 18:31 »
Φημίζεται για το customer care του ο Κώστας. Αλλο ρώτησα & ευκαιρία να το μάθουμε όλοι. Ok, ακριβοθώρητες οι κατασκευές του, είτε λόγω του μικρού τους αριθμού, είτε λόγω του τρόπου διάθεσης, είτε της τιμής.
Η ερώτησή μου , πάντα έχοντας κατά νου ότι μιλάμε στο νήμα των κλώνων, είχε να κάνει το αν διαθέτει αυτά τα ανταλλακτικά (& αξεσσουάρ)  & χωρίς να χρειάζεσαι να έχεις λογαριασμό στο Facebook. Σε κάποια διεύθυνση (πραγματική ή ηλεκτρονική) ή κατάστημα. Και επίσης (προσωπικό μου ενδιαφέρον) αν τα πουλάει γνωρίζοντας ότι τα θέλω για κλώνο ή ζητάει & authentication number για να τα διαθέσει.

Απ: Ulton VWM Innova RTA
« Απάντηση #54 στις: Οκτωβρίου 12, 2023, 23:51 »
Αμέεε και σέρβις στους κλώνους θα κάνει με ένα τηλ. αλλαγή orings, γυάλισμα,γενικό έλεγχο κλπ κλπ
Τρελλονερίτη μου χρωστάς μια μπύρα, που παραλίγο να πνιγώ, που σε διάβαζα με γουλιά ακόμη στο στόμα

Στάλθηκε από το MAR-LX1A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Click-->Έγινε συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων<--Click


Χθες είδα ένα βίντεο στο YouTube που ήταν ένας κακομοίρης που τα κατάφερε και πάτησε τον εαυτό του με το αυτοκίνητο
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 16, 2023, 08:14 από Buliwyf »

Αποσυνδεδεμένος treloneritis

  • *****
  • 2301
  • Φύλο: Άντρας
  • I am not anti-social, just not user friendly
Απ: Ulton VWM Innova RTA
« Απάντηση #55 στις: Οκτωβρίου 13, 2023, 03:41 »
Αμα είχες παρακολουθήσει το νήμα της κουβέντας μου με τον Ribot KAI
θα έσωζες την τελευταία γουλιά της μπύρας σου ΚΑΙ
θα σωζόταν ο κακομοίρης που αυτοπατήθηκε με τ'αμάξι του.
Τες πα, μένω στο κέρδος της γνωριμίας μας με το βάλιου φορμάνη αντίτιμο της μιάς μπυρός (& μάλιστα παγωμένης & σε παγωμένη μπότα.  :party_beer_01:

Αποσυνδεδεμένος Ribot

  • *****
  • 4112
  • Φύλο: Άντρας
  • Των γαρ ηλιθίων απείρων γένεθλα
Απ: Ulton VWM Innova RTA
« Απάντηση #56 στις: Οκτωβρίου 13, 2023, 10:29 »
Αμέεε και σέρβις στους κλώνους θα κάνει με ένα τηλ. αλλαγή orings, γυάλισμα,γενικό έλεγχο κλπ κλπ
:lotpot: :lotpot: :lotpot: Με πέθανες πανάθεμά σε! :lotpot: :lotpot: :lotpot:

 @treloneritis
Τη Δευτέρα θα διαθέσει μια πολύ μεγάλη ποικιλία αξεσουάρ του innova(διάφορα ντριπτιπ, καμινάδες, τανκάκια σε διάφορα μεγέθη και υλικά, δαχτυλίδια, beauty rings κ.λπ.) ΠΑΝΤΑ μέσω fb αλλά χωρίς περιορισμό σε τεμάχια. Μπαίνεις, συμπληρώνεις την πλατφόρμα με ότι χρειάζεσαι, τη στέλνεις και σε 2 μέρες είναι στην πόρτα σου ή πας στο εργαστήριο και παραλαμβάνεις.(*) Αυτά ως προς τον τρόπο εμπορικής διάθεσης των ανταλλακτικών γενικώς.
Από κει και πέρα αν κάποιου του σπάσει ένα τανκάκι ή χάσει καμιά βίδα, μονωτικό, oring κ.λπ. μπορεί να του στείλει μήνυμα στο messenger και να ζητήσει ότι θέλει, απαντάει πάντα και δεν ζητάει πιστοποιήσεις.
(*)Για παραλαβή από το δικό του χώρο, λάβε υπόψιν ότι εδω και δύο χρόνια παλεύει για τη ζωή του και είναι σε ανοσοκαταστολή, οπότε οι επαφές είναι πολύ περιορισμένες με τον έξω κόσμο.

Αποσυνδεδεμένος treloneritis

  • *****
  • 2301
  • Φύλο: Άντρας
  • I am not anti-social, just not user friendly
Απ: Ulton VWM Innova RTA
« Απάντηση #57 στις: Οκτωβρίου 13, 2023, 18:44 »
Ντάνκε μποκού, αμίγο.  :respect_hat:

Αποσυνδεδεμένος Anubis

  • **
  • 486
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ulton VWM Innova RTA
« Απάντηση #58 στις: Οκτωβρίου 16, 2023, 18:09 »
θα φέρουν Ελληνικά καταστήματα τον ulton innova , τι πιστεύετε ?


Αποσυνδεδεμένος Nikrom

  • ***
  • 518
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ulton VWM Innova RTA
« Απάντηση #59 στις: Οκτωβρίου 16, 2023, 18:24 »
Πιστεύω πως το Nexxt-on θα τον φέρει :)

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 86 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 110 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 20493 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 280503 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 207823 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 65391 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 173907 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 312539 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 13725 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 124568 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93456 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4139 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix