vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

529 επισκέπτες, 7 χρήστες
dkostas, Doubt, ΣΠΥΡΟΣ ΑΝΔΡΩΝΗΣ, aalex, Tazz, manoslykos, Jorge

Twitter

Αναγνωρισιμότητα ηλεκτρονικού τσιγάρου.

Αποσυνδεδεμένος alfisti

  • ****
  • 1033
  • Φύλο: Άντρας
    • alfistigr photo
Απ: Αναγνωρισιμότητα ηλεκτρονικού τσιγάρου.
« Απάντηση #15 στις: Σεπτεμβρίου 11, 2009, 00:25 »
καί συ γιατί δεν ζήταγες μαιμού τασάκι?

 :))

Αποσυνδεδεμένος Cyan

  • *****
  • 477
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αναγνωρισιμότητα ηλεκτρονικού τσιγάρου.
« Απάντηση #16 στις: Σεπτεμβρίου 11, 2009, 00:28 »
Περνώντας το γκαρσόνι με βλέπει και μου λέει: "Να σου φέρω τασάκι ή είναι μαϊμού;:o

 :)) :)) :))  έγραψε το "μαιμου"! Δεν μου εχει τυχει ακομα!
 
Ας βγαλουμε τωρα λοιπον ενα δικο μας τσιγαρο. Θα λεγεται monk-e-cig!

Αποσυνδεδεμένος VforThanos

  • *
  • 42
  • Φύλο: Άντρας
    • Τα πάντα για το Η/Τ, στις ποιο φθηνές τιμές.
Απ: Αναγνωρισιμότητα ηλεκτρονικού τσιγάρου.
« Απάντηση #17 στις: Ιουνίου 06, 2012, 18:32 »

Κατα τη διάρκεια των διακοπών μου ανακάλυψα τα εξής:
 
1) Το 80% που ασχολήθηκαν με το τσιγαρο μου, ξέρουν πια τι είναι.
    Αυτο σημαινει καλη διαφημιση απο ολους μας.
 
2) Το 50% οσων το ξέρουν, το αποκαλεί ψεύτικο.
 
3) Το 80% οσων το ξέρουν, ξέρει μόνο, γιατί κάπου το άκουσε, οτι βρεθηκε πως προκαλεί καρκίνο!
 
4) Το 70% οσων άκουσαν οτι προκαλεί καρκίνο, είναι πεπεισμένοι πως προκαλεί καρκίνο!
 
5) Το πλήθος των ανθρώπων που συνάντησα να κανουν ητ ειναι 0!
 
6) το 10% των ανθρώπων που το γνώριζαν, μου ζητησαν να το δοκιμάσουν! Ευτυχως εχω πάντα πολλά φιλτράκια μαζι...
 
Συμπεράσματα δικά σας...
Πές τα!!!

Αποσυνδεδεμένος skopos

  • **
  • 485
  • Φύλο: Άντρας
    • Αερολεσχη Κομοτηνης
Απ: Αναγνωρισιμότητα ηλεκτρονικού τσιγάρου.
« Απάντηση #18 στις: Ιουνίου 06, 2012, 18:39 »
Ναι ναι και εμένα ενας γνωστός ( να μην πω φιλος ειναι μεγάλη κουβεντα )
μου λεει τι μακακια ειναι αυτό και δεν μου κανει τίποτα κτλ κτλ
ελα του λεω τραβα μια τζούρα ( ειχα 26αρι μεσα ) τραβάει και ξεροβηχε  μιση ωρα και
εγω γελούσα μιση ωρα  :)) μετα μου το γυρισε και μου ελεγε ειναι καρκινογόνο κτλ

Αποσυνδεδεμένος papoys

  • ****
  • 1068
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αναγνωρισιμότητα ηλεκτρονικού τσιγάρου.
« Απάντηση #19 στις: Ιουνίου 06, 2012, 18:49 »
Προχτές είχα πάει στο χωριό...................... της γυναίκας μου ;) ;)

Κάθισα το βράδυ με έναν κουμπάρο στο καφενείο-ταβέρνα του χωριού να φάμε κανά σουβλάκι (μόνο σουβλάκι έχει) :laugh1: :laugh1:

Βγάζω το ηλεκτρονικό και αρχίζω το άτμισμα.
Το βλέπει ο κουμπάρος μανιώδης καπνιστής 2-3 πακέτα τσιγάρα την ημέρα και μου λέει απολαμβάνοντας το τσιγαράκι του.

Κόφτο αυτό βρε κουμπάρε δεν άκουσες στην τηλεόραση ότι προκαλεί καρκίνο. :o :o :o

Κόκαλο εγω. :fight_hammered2: :fight_hammered2: :fight_hammered2: :fight_hammered2:

Αποσυνδεδεμένος xsad

  • **
  • 241
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αναγνωρισιμότητα ηλεκτρονικού τσιγάρου.
« Απάντηση #20 στις: Ιουνίου 06, 2012, 19:00 »
Το δικό μου σοκ προκλήθηκε στο εξωτερικό πολύ πρόσφατα.
Σε ευρωπαϊκή συνάντηση με εκπροσώπους από 15 χώρες και συνολικά περίπου 100 άτομα ήμουν ο μόνος ατμιστής...
Οι αντιδράσεις ήταν από "δεν το έχω ξαναδεί" μέχρι "α αυτό είναι το ηλεκτρονικό τσιγάρο;"
Έμεινα άφωνος με την άγνοια - όχι με αηδίες περί υγείας αλλά με το γεγονός πως κανείς δεν είχε δοκιμάσει ποτέ.
Το αποτέλεσμα ήταν να το ζητήσουν για δοκιμή πάνω από 20 άτομα σε διάστημα τριών ημερών. Να είναι καλά τα μαντηλάκια :thumpup:
Τολμώ να πω ότι ήταν πιο δημοφιλές θέμα απότι η οικονομική κατάσταση στην Ελλάδα.
Υπήρξαν και απαξιωτικά σχόλια τα οποία ευχαριστήθηκα όταν κατά τη διάρκεια δείπνου οι καπνιστές έβγαιναν έξω στη βροχή κι εγώ έμενα στο τραπέζι με τις μπύρες ;D

Αποσυνδεδεμένος captaincolly

  • *
  • 36
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αναγνωρισιμότητα ηλεκτρονικού τσιγάρου.
« Απάντηση #21 στις: Ιουνίου 06, 2012, 19:18 »
στην τελευταια συναντηση με την οδοντιατρο μου, και καθως με ειχε ρωτησει την προηγουμενη για να παρει καποιο σετ δωρο του αντρα της που της ντουμανιαζε το σπιτι με παιδια κιολας, οταν ρωτησα πως πηγε μου απαντησε "μετα απ΄οσα λενε για τις βλαπτικοτητα του η.τ., τον κινδυνο να σκασει στα μουτρα κτλ, το παγωσα"
Οταν της εξηγησα οτι σε σχεση με τα ποσοστα καρκινων, καρδιοπαθειων, βρωμας κτλ του κ.τ. αυτα ειναι ψιλος στ'αχυρα απλα τα λεφτα ειναι πολλα και θα υπαρξει πολεμικη απο τα συμφεροντα, αλλαξε και παλι γνωμη...
Και σκεφτομαι κοιτα να δεις ψαρωμα επιστημων ανθρωπος, φαντασου οι μεσης και κατωτερης εκπαιδευσης ανθρωποι πως θα το αντιλαμβανονται πλεον...

Αποσυνδεδεμένος MHNAS79

  • **
  • 100
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αναγνωρισιμότητα ηλεκτρονικού τσιγάρου.
« Απάντηση #22 στις: Σεπτεμβρίου 18, 2012, 14:12 »
εγω παντοσ τι να σασ πω.......... δουλεβα σερβιτόρος και βλεπω σε ενα τραπέζι να βγαίνει οχι καπνοσ ντουμανι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! λεω πηραμε φοτια  :wall: :wall: :wall:

πλησιάζω και βλεπω δυο τιπουσ να κρατανε κατι προβαρια και κατι ggts εγω είχα στην τσέπη μια ego μπαταρια :wall: :wall: :wall: :wall: 
μεχρι και πυροσβεστήρα πιάσανε  :laugh1: :laugh1: :laugh1:



 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 18 8341 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 22:14
από Chris66
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 180654 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 13:33
από funes
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 33982 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 536304 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59803 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237509 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 588 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 15676 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136147 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085337 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35420 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10262 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12