vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

527 επισκέπτες, 5 χρήστες
manoslykos, Jorge, th3ofilos, FaniFox, camber

Twitter

Ηλεκτρονικό κάπνισμα στο μετρό

Αποσυνδεδεμένος Steamboy

  • *****
  • 2644
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari(Mini) v2 + Mini D.I.D.(special edition)
Απ: Ηλεκτρονικό κάπνισμα στο μετρό
« Απάντηση #30 στις: Σεπτεμβρίου 13, 2011, 03:01 »
Eμενα παλι πειτε με αναισθητη αλλα δεν με αποσχολει ΚΑΘΟΛΟΥ!!!
Οπου δεν απαγορευεται το ατμισμα-δηλ πουθενα- εχω το η.τ μου στο χερι και του δινω και καταλαβαινει!
Οσο για τον συνατμιστη predator.... αν το "μουρη" πηγαινει στο προσωπο μου... επισης δεν με απασχολει και βαριεμαι αφανταστα να εξηγω σε παππουλιδες που ξυπνησαν στραβα τι ακριβως ειναι το η.τ ! Ενημερωνω οτι ειναι ηλεκτρονικο τσιγαρο αλλα μεχρι εκει. Δεν θα δωσω διαλεξη!!! Ας μην παρακολουθουν μονο τον Αφτια και ας ενημερωνονται καλυτερα για τα δρωμενα της εποχης!
Απο κει και περα οποιον τον ενοχλει... τα παραπονα του στον δημαρχο!!!

 :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup:

Ποιό το νόημα τότε του η/τ αν αποφεύγω το άτμισμα σε χώρους που απαγορεύεται το κάπνισμα?Πάλι στα ίδια θα ήμουν οποτε και δε θα έπερνα η/τ ποτέ,θα καθόμουν με το κ/τ.
Αν και δεν έχω αντιμετωπίσει πρόβλημα πουθενά(Κιν/φο μέσα στην αίθουσα,στον ηλεκτρικό,λεωφορεία,καφετέριες μέσα,δημόσιες υπηρεσίες,ΠΑΝΤΟΥ)και ούτε έχω δώσει εξηγήσεις πουθενά...  8) :D

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Απ: Ηλεκτρονικό κάπνισμα στο μετρό
« Απάντηση #31 στις: Σεπτεμβρίου 13, 2011, 04:07 »
Η νομοθεσία είναι πολύ ασαφής σ' αυτό το ζήτημα. Οι τυχόν προκλήσεις μπορεί να οδηγήσουν σε απαίτηση για αποσαφήνιση και δε χρειάζεται και πολλή φαντασία για να μαντέψετε ποια θα είναι η έκβαση.
Σε καφέ και μπαρ δε γεννάται θέμα αλλά σε πιο ευαίσθητους χώρους καλό θα είναι να μην είμαστε προκλητικοί.

Και καλά αν ατμίζετε κανένα άοσμο υγρό. Αν έχετε όμως κανένα με βαρύ άρωμα... :-\

Αποσυνδεδεμένος xiroxiyo

  • **
  • 366
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ηλεκτρονικό κάπνισμα στο μετρό
« Απάντηση #32 στις: Σεπτεμβρίου 13, 2011, 05:47 »
εγώ πάλι νομίζω  ότι το  ητ, το πήραμε  για να σταματήσουμε το κανονικο( τσιγαρο)  :hmmm:.
και οχι για να προκαλούμε τούς δίπλα. :confused1:

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: Ηλεκτρονικό κάπνισμα στο μετρό
« Απάντηση #33 στις: Σεπτεμβρίου 13, 2011, 09:34 »
Aν κ εγω δεν ειχα σχεδον πουθενα  προβλημα ατμιζοντας σε κλειστους χωρους  (εκτος απο την φορα εκεινη στο εμπορικο κεντρο με τον μουσουλμανο παπα)
πιστευω οτι δεν πρεπει να προκαλουμε τους αλλους κ ειδικα εναν παππου ναι? Γιατι θα πρεπει να σκεφτουμε κ την ηλικια τους αλλα κ το γεγονος οτι ισως κ εμεις μια μερα θα παμε σε αυτην την ηλικια κ αν μαλιστα εχουμε καποιο σοβαρο προβλημα υγειας τοτε θα θυμηθουμε τι σημαινει να σεβεσαι κ να μην προκαλεις ναι?
Δεν σημαινει οτι εμεις που ατμιζουμε ειμαστε στην θεση να "γραφουμε" τους αλλους εκει που δεν πιανει μελανι ναι?

Τι σημαινει να πεις σε εναν παπου? αυτο ειναι ηλεκτρονικο τσιγαρο? Ρωταμε τον παπου αν ξερει τι ειναι αυτο? αν γνωριζει οτι αυτο οντος δεν ειναι καπνος????????

Δεν θιγω κανενα μελος εδω παιδια απλα ας ανοιξουμε λιγο τις καρδιες μας κ ας μαθουμε να κοιταμε κ χαμηλα!!!! ναι? Γιατι οσοι φερονται με προκλητικοτητα κ με αναιδεια τοτε πιστεψτε με το ιδιο αργοτερα θα εισπραξουν στην ζωη τους.

Κ εγω πολλες φορες μεσα σε νοσοκομειο εβγαλα το ατμοπλοιο κ αρχισα να ατμιζω μα οταν καταλαβα οτι ειμαι σε νοσοκομειο κ οτι ισως ενοχλει αυτο που κανω? αμεσως το εβαλα πισω στην τσαντα κ πηγα στο προαυλιο.

Ηρθα στην θεση εκεινου του παπου Zannia μου κ ενοιωσα ασχημα... ευχομαι να μην με παρεξηγησεις κ να σκεφτεις εσενα στην θεση του γερακου που ενας θεος ξερει τι προβληματα αντιμετωπιζει αυτον τον καιρο!!
 Σε καταλαβαινω κ σε νοιωθω ειλικρινα, θελεις κ εσυ να πινεις το καφεδακι σου στο μετρο κ να απολαμβανεις το ητ ελευθερη διχως γκρινιες κ ιστοριες ναι? Μα σκεψου τι ειναι να στερεις απο καποιον την ελευθερια του...... γιατι για τον παπου στο μετρο ελευθερια ειναι στην ηλικια που ειναι να μ πορει να αναπνεει ελευθερα διχως καπνους γυρω του. (φυσικα δεν γνωριζει οτι ειναι ατμος!!!)


Συγχώνευση μηνυμάτων: Σεπτεμβρίου 13, 2011, 09:50

"κακιά πεθερά"   :)) :)) 8)
οχι οχι εδω δεν μιλαμε για μια "κακια πεθερα" φιλε μου... λυπαμε ειλικρινα που θα το πω αυτο μα εδω μιλαμε για ενα νεο κοριτσι που μαλλον εχασε τον χωρο κ τον χρονο....Τι κριμα τελικα? ε? τι κριμα?
Τι θα πει να μην βλεπουν μονο τον Αυτια????? τι θα πει δλδ αυτο? Εσυ εχεις παππου κ γιαγια? αν εχεις καλη μου φιλη παππου κ γιαγια για πανε κ φυσα ατμο στα προσωπα τους!!!! Αυτοι οι ανθρωποι οταν παραπονεθουν τι θα τους απαντησεις????? ε???? τι θα τους πεις????? να μην ακουνε τον Αυτια???
Τι λες κ δεν το ακους?? αναλογιζεσαι την τριτη ηλικια????? ε?? ξερεις τι εχουν περασει αυτοι οι "παππουδες"???????????? για ξυπνα λιγο ισια εσυ!! γιατι κανενας παππους δεν ξυπναει στραβα!!!!!!
Ας δειχνεις κ λιγο σεβασμο ναι???????? ΥΠΑΡΧΟΥΝ Κ ΠΑΠΠΟΥΔΕΣ ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ Κ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΚΑΙΟΜΑ ΕΣΥ! ΝΑ ΤΟΥΣ ΜΕΙΩΝΕΙΣ ΜΕ ΟΣΑ ΛΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Δεν εχω κατι εναντιον σου ουτε κατι προσωπικο!!!! Θα σου πω μονο ενα ρητο που λεω εγω........Οταν περπατας ψηλα κοιταζε κ απο πιο σκαλοπατι ανεβηκες!!!!!!! γιατι συντομα θα φτασεις απο εκει που ξεκινησες !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Οπως συμπεριφερεσαι στους μεγαλυτερους σου! ετσι θα σου συμπεριφερθουν κ σενα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! μην το ξεχασεις αυτο ποτε!!! κ μην νοιωθεις ασχημα οταν καποιος σου ριχνει ενα "χαστουκι"!!!!! εχω φαει π ολλα κ εγω!!!!!!! κ απο ομορφη κ σκυλα!!!!!! με εκαναν εναν αγγελο!!!!!!!! ευχομαι αυτα που λεω σημερα να σου εκαναν ενα μικρο κλικ στην καρδια σου!!!!


edit: ΖΗΤΑΩ ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ, ΑΝ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΩ ΠΡΟΣΒΑΛΟΥΝ.ΑΣ ΤΑ ΣΒΗΣΕΙ Ο ATMOS, ΜΑ ΕΧΩ ΤΟ ΔΙΚΑΙΟΜΑ ΣΑΝ "ΑΝΘΡΩΠΟΣ" ΝΑ ΥΠΕΡΑΣΠΙΣΤΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΕ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΙΣΩΣ ΓΙΝΩ!!!

« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτεμβρίου 13, 2011, 09:50 από DARK ANGEL »

Αποσυνδεδεμένος predator

  • *
  • 31
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ηλεκτρονικό κάπνισμα στο μετρό
« Απάντηση #34 στις: Σεπτεμβρίου 13, 2011, 09:52 »
+1 Dark Angel :respect:

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: Ηλεκτρονικό κάπνισμα στο μετρό
« Απάντηση #35 στις: Σεπτεμβρίου 13, 2011, 10:02 »
:thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup:

Ποιό το νόημα τότε του η/τ αν αποφεύγω το άτμισμα σε χώρους που απαγορεύεται το κάπνισμα?Πάλι στα ίδια θα ήμουν οποτε και δε θα έπερνα η/τ ποτέ,θα καθόμουν με το κ/τ.
Αν και δεν έχω αντιμετωπίσει πρόβλημα πουθενά(Κιν/φο μέσα στην αίθουσα,στον ηλεκτρικό,λεωφορεία,καφετέριες μέσα,δημόσιες υπηρεσίες,ΠΑΝΤΟΥ)και ούτε έχω δώσει εξηγήσεις πουθενά...  8) :D
steamboy καλημερα,

Το νοημα του ητ ειναι να γινεις καλιτερος κ να σεβεσαι κ τους αλλους!!! ατμιζεις!!! δεν καπνιζεις!!! τι σημαινει??????/ σημαινει δεν κανεις κακο σε σενα μα κ στους αλλους!!! σωστα? μα μεχρι οι αλλοι να μαθουν για το ατμισμα καλο ειναι εμεις που ατμιζουμε να τους δειξουμε ποσο πολυ διαφερουμε απο τους καπνιστες!!!!
Σεβομαστε τον εαυτο μας μα κ τους αλλους!!! με την ενοια οτι δεν κανουμε το κακο που καναμε οσο καπνιζαμε τα κτ!!! Ετσι δινουμε κ ενα καλο παραδειγμα κ στους καπνιστες για να μας ακολουθησουν!!!! δεν κανουμε πιααααα σαν τρελοι να αναψουμε τσιγαρο!!!!! εχουμε μαθει να συκγρατιομαστε ναι???????  Ειναι τοσο απλο νομιζω κ διχως να προκαλουμε τους αλλους.

Εγω ελεγα σε αλλα ποστς που εκανα, οτι οταν ερθω στην Ελλαδα θα ντουμανιαζζω παντου!! Ειχα ομως ενα καλο περιστατικο ("ΧΑΣΤΟΥΚΙ ")  κ ετσι εκατσα κ σκεφτηκα οτι η γη δεν γυριζει γυρω απο εμενα μονο!!!   ;) ;) ;) τωρα απλα σεβομαι εμενα πρωτα κ μετα τους αλλους κ κανω υπομονη να βρεθω στο καταλληλο μερος να ατμισω κ πιστεψε με δεν δειχνει αυτο οτι φοβαμαι κατι!! Απλα δεν θελω να μας απαγορευσουν το ατμισμα οπως κ το κτ!!!! Για αυτο κ προσεχω.

Αποσυνδεδεμένος saxo_29

  • **
  • 239
  • Φύλο: Άντρας
  • GGTS #937 & Iatty, GG Stealth #568, GGTB...
Απ: Ηλεκτρονικό κάπνισμα στο μετρό
« Απάντηση #36 στις: Σεπτεμβρίου 13, 2011, 10:03 »
Ντεν χρησιμοποιω τα ΜΜΜ καρντιά μου, αλλα συνηθως αποφευγω να ατμιζω σε μερη οπου απαγορευεται το καπνισμα, πλην κανενα μπαρακι, καφετερια κλπ.
Στην δουλια μου παρολο που εχουμε γινει αρκετοι οι ατμιστες και πλεον ολοι ξερουν τι ειναι το Η.Τ δεν ατμιζω πουθενα μες το κτηριο πλην του γραφειου μου, και αυτο μονο οταν δεν προλαβαινω να κανω κανενα διαλυμα. Εξαλου ειναι ωραια να βγαινεις εξω με τους καπνισοντες, ευκαιρεια ειναι για "κοινωνικη δικτυοση"" χαχα αλλιως χαλαρο μπλα μπλα..... :)) :))
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτεμβρίου 13, 2011, 10:08 από saxo_29 »

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: Ηλεκτρονικό κάπνισμα στο μετρό
« Απάντηση #37 στις: Σεπτεμβρίου 13, 2011, 10:07 »
+1 Dark Angel :respect:
Σε ευχαριστω πολυ που συμφωνεις. Λυπαμε που ανεβασα τους τονους  σημερα! ομως πρεπει παιδια εμεις κ οι νεοτεροι να μαθουμε να παταμε κ λιγο φρενο γιατι υπαρχουν κ κατηφορες πανω στις ανηφορες.

Αποσυνδεδεμένος nassos33

  • ***
  • 888
  • Φύλο: Άντρας
  • vape_neat
Απ: Ηλεκτρονικό κάπνισμα στο μετρό
« Απάντηση #38 στις: Σεπτεμβρίου 13, 2011, 10:15 »
Ολες οι γνωμες και οι αποψεις ειναι σεβαστες οσο και να μην συμφωνουμε με καποιες απ,αυτες  :)  Εγω δεν φοραω ζωνη στο αυτοκινητο μου για να μην με γραψει ο μπατσος . Την φοραω για αλλους , ΕΝΤΕΛΩΣ προσωπικους μου λογους  ;)   

Αποσυνδεδεμένος Εktelonistrator

  • **
  • 369
  • I'm Mr.Nobody,a man who does not exist.
Απ: Ηλεκτρονικό κάπνισμα στο μετρό
« Απάντηση #39 στις: Σεπτεμβρίου 13, 2011, 10:17 »
Dark, αν ημουνα εργενης, εφευγα σημερα κιολας για JEDDAH να σου κανω προταση!!  :-[ :-[ :respect: ;) :) :tongue_smilie: :bye:

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: Ηλεκτρονικό κάπνισμα στο μετρό
« Απάντηση #40 στις: Σεπτεμβρίου 13, 2011, 10:19 »
Dark, αν ημουνα εργενης, εφευγα σημερα κιολας για JEDDAH να σου κανω προταση!!  :-[ :-[ :respect: ;) :) :tongue_smilie: :bye:
  :-[ :-[ :-[ Οταν δεν μπορεις να εχεις μια γυναικα για δικια σου...υπαρχει κ αλλος τροπος!!! κανε την ΑΔΕΡΦΗ ΣΟΥ!!! αυτη σαν αγγελος θα μενει διπλα σου για παντα.......  :-[ :-[ :-[ :-[  ;) ;)   ;)

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: Ηλεκτρονικό κάπνισμα στο μετρό
« Απάντηση #41 στις: Σεπτεμβρίου 13, 2011, 10:20 »
Dark Angel, πόσο δίκιο έχεις!
Στο μόνο που θα με βρεις λίγο κυνική είναι ότι εγώ πιστεύω λίγο ότι καμιά καλή πράξη δε μένει ατιμώρητη. Μην περιμένεις πάντα να σου φερθούν με σεβασμό μόνο και μόνο επειδή το κάνεις εσύ.
Εχετε όμως δίκιο κι εσύ κι ο atmos και ο bazexa κι o saxo κι οι υπόλοιποι.
Η χρήση του η.τ. σε χώρους μακράς παραμονής όπως οι καφετερίες, τα μπαρ, το προσωπικό μας γραφείο είναι ένα από τα ... "αγαθά" του ατμίσματος.
Το άτμισμα όμως σε χώρους βραχείας παραμονής, όπως το λεωφορείο, το μετρό, το σούπερ μάρκετ αφήνει μια εντύπωση ότι είμαστε πρεζόνια που δεν μπορούμε να κάνουμε 10 λεπτά υπομονή, προκαλεί και όντως μπορεί να οδηγήσει σε περαιτέρω φασιστικούς νόμους που να το απαγορεύουν ΚΑΙ αυτό.

Απ: Ηλεκτρονικό κάπνισμα στο μετρό
« Απάντηση #42 στις: Σεπτεμβρίου 13, 2011, 10:21 »
Την καλημέρα μου καταρχάς,
προσωπικά το Η.Τ. το πήρα για ένα και μοναδικό λόγο: γιατι συνειδητοποίησα ότι είμαι 30 (31 πλέον) και λαχάνιαζα για να ανέβω στο 2ο όροφο στο σπίτι μου...

σήμερα (1 χρόνο και κάτι ψηλά μετά) ? κινούμαι αποκλειστικά με ποδήλατο από το σπίτι στη δουλειά ενώ ολοκλήρωσα και επιτυχία μεγάλες αποστάσεις 200+ χλμ με ποδήλατο και γενικά αισθάνομαι όπως όταν ήμουν 18 (στο σώμα γιατί στα μυαλά ποτέ δε μεγάλωσα  :tongue_smilie:)

εκεί είναι η ουσία και όχι στον αν μπορώ ή όχι να το κάνω στο μετρό κλπ...

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: Ηλεκτρονικό κάπνισμα στο μετρό
« Απάντηση #43 στις: Σεπτεμβρίου 13, 2011, 10:30 »
Dark Angel, πόσο δίκιο έχεις!
Στο μόνο που θα με βρεις λίγο κυνική είναι ότι εγώ πιστεύω λίγο ότι καμιά καλή πράξη δε μένει ατιμώρητη. Μην περιμένεις πάντα να σου φερθούν με σεβασμό μόνο και μόνο επειδή το κάνεις εσύ.
Εχετε όμως δίκιο κι εσύ κι ο atmos και ο bazexa κι o saxo κι οι υπόλοιποι.
Η χρήση του η.τ. σε χώρους μακράς παραμονής όπως οι καφετερίες, τα μπαρ, το προσωπικό μας γραφείο είναι ένα από τα ... "αγαθά" του ατμίσματος.
Το άτμισμα όμως σε χώρους βραχείας παραμονής, όπως το λεωφορείο, το μετρό, το σούπερ μάρκετ αφήνει μια εντύπωση ότι είμαστε πρεζόνια που δεν μπορούμε να κάνουμε 10 λεπτά υπομονή, προκαλεί και όντως μπορεί να οδηγήσει σε περαιτέρω φασιστικούς νόμους που να το απαγορεύουν ΚΑΙ αυτό.

Δεν εχεις αδικο να εισαι κ λιγο κυνικη μα οταν εγω λεω οτι  ειμαι καλη κ ευγενικη με καποιον η με καποια? δεν περιμενω την ιδια αντιμετωπιση εκμερους του!! Οχι!!!

οταν για παραδειγμα καποιος ειναι τοσο εριστικος κ κακος απεναντι μου ? εγω με αλλη τοση καλοσυνη κ διαθεση θα επιμενω να του απανταω!!

Αν παλι δω καποιον να μην σεβεται εναν ηλικιωμενο ??????? τοτε ειναι που παιρνω φωτια....  ;) ;) ειμαι παρορμητικη οπως  ενα καλο παιδακι που το εχουν ομως πειραξει!!!

Αυτο ειναι κατι που πολλοι το παρεξηγουν κ πολλοι λενε οτι δεν μεγαλωσα!! (ποτε δεν θα μεγαλωσω φυσικα!!!  ;) ;))

Με το να κανει καποιος καλο, δεν περιμενει τιποτα!!! ομως ξερω ενα!  οτι, οσα καλα εχουμε κανει κ οσα κακα αυτα επιστρεφουν σε εμας!!!!
Ειναι βλεπεις οι αορατοι καθρεφτες εκει ψυλα που αντανακλουν τις καλες κ τις κακες μας πραξεις οσο ζουμε......

« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτεμβρίου 13, 2011, 10:38 από DARK ANGEL »

Αποσυνδεδεμένος oldseaman

  • **
  • 364
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ηλεκτρονικό κάπνισμα στο μετρό
« Απάντηση #44 στις: Σεπτεμβρίου 13, 2011, 10:35 »

Δεν εχεις αδικο να εισαι κ λιγο κυνικη μα οταν εγω ειμαι καλη κ ευγενικη με καποιον η με καποια? δεν περιμενω την ιδια αντιμετωπιση εκμερους του!! Οχι!!! οταν πες καποιος ειναι τοσο εριστικος κ κακος απεναντι μου ? εγω με αλλη τοση καλοσυνη κ διαθεση θα επιμενω να του απανταω!! Αν παλι δω καποιον να μην σεβεται εναν ηλικιωμενο ??????? τοτε ειναι που παιρνω φωτια....  ;) ;) ειμαι παρορμητικη οπςσ ενα καλο παιδακι που το εχουν ομως πειραξει!!! Αυτο ειναι κατι που πολλοι το παρεξηγουν κ πολλοι λενε οτι δεν μεγαλωσα!! (ποτε δεν θα μεγαλωσω φυσικα!!!  ;) ;))

Με το να κανει καποιος καλο, δεν περιμενει τιποτα!!! ομως ξερω ενα!  οτι, οσα καλα εχουμε κανει κ οσα κακα αυτα επιστρεφουν σε εμας!!!!
Ειναι βλεπεις οι αορατοι καθρεφτες εκει ψυλα που αντανακλουν τις καλες κ τις κακες μας πραξεις οσο ζουμε......
Αγγελε μας
συγγνωμη που παρεμβαινω μ,αυτο τον τροπο
καμια δουλεια εκει στην τζενντα υπαρχει???

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 18 8357 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 27, 2024, 22:14
από Chris66
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 180683 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 27, 2024, 13:33
από funes
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 33995 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 536399 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59817 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237570 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 592 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 15732 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136159 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085351 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35432 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10278 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12