vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

513 επισκέπτες, 1 χρήστης
FaniFox

Twitter

αυτο ειναι το ηλεκτρονικο τσιγαρο?μου το δινεις να το δοκιμασω?

Αποσυνδεδεμένος Kostas

  • *****
  • 1830
  • Φύλο: Άντρας
απο βήχα πώς πήγε η συγκεκριμένη κοπέλα Κώστα ?
Γιατί οι περισσότεροι βήχουν
Δεν έβηξε.
Αλλά δεν θυμάμαι και πολλούς να βήξαν.

Αποσυνδεδεμένος Kostas

  • *****
  • 1830
  • Φύλο: Άντρας
Αυτό που κατάλαβα είναι πως όπου πας έχεις πρόχειρα μαζί σου τουλάχιστον ένα kinder, ένα 401 και ένα miniturbo! :tongue_smilie:
Το 401 έτυχε να το έχω γιατί είχα μια επαγγελματική συνάντηση προηγουμένως.
Συνήθως έχω γι' αυτό το λόγο το NJoy αλλά μου το βούτηξε η μάνα μου για να κάνει ξανά μια προσπάθεια...
Αλλά δεν το βλέπω...  :))

Αποσυνδεδεμένος Arvacon

  • *****
  • 626
  • Φύλο: Άντρας
  • Project *Atmopipes* ..coming soon?
    • Atmopipes.gr - Συντομα κοντα σας!
Μου εχει τυχει και μενα να θελουν να δοκιμασουν το Njoy με τα καρτομαιζερ,οποτε εχω κανει την εξης πατεντα..Εχω παντα μαζι μου ενα κουτακι καρτομαιζερς με ολες τις γευσεις και πιπακια απο ναργιλε οποτε βγαζω τα πιπακια απ τη ναιλον συσκευασια μπροστα τους (για να δειχνει η παρουσιαση και λιγο πιο επαγγελματικη  8) ),τα προσαρμοζω στα φιλτρα του njoy κι ετσι δοκιμαζουν ολες τις γευσεις,χωρις να χαραμισω ή να μπερδεψω τα καρτομαιζερ που χω για προσωπικη μου χρηση (και η αληθεια ειναι οτι ειναι λιγο τσιμπημενα  σε τιμη)..  ::)


Αποσυνδεδεμένος Abet

  • *****
  • 3073
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμιζω απο 9/9/09 τυχαίο ?
Πολύ καλό , εγω ανοίγω μια τρύπα στο πλαστικό συσκευασίας του καρτομάιζερ και το φυλάω σε πλαστικο polybag για δοκιμές για άλλους, αλλα η ιδέα σου ειναι πιό πρακτικη
Σε ένα κινέζικο site ειχα δει και επιστόμια γι αυτή τη δουλειά πολύ φτηνά, αλλά δε θυμάμαι πιό ήταν.

Αποσυνδεδεμένος Arvacon

  • *****
  • 626
  • Φύλο: Άντρας
  • Project *Atmopipes* ..coming soon?
    • Atmopipes.gr - Συντομα κοντα σας!
Ναι το καλο με τα πιπακια ειναι οτι δεν κοστιζουν σχεδον τιποτα και προσαρμοζουν απολυτα στο φιλτρο,χωρις να χανουν απο καπου,οποτε του λες,κρατα το πιπακι να σου δωσω μια αλλη γευση να δοκιμασεις,τσακ αλλαζεις το καρτομαιζερ,του δινεις το τσιγαρο και εφοσον εχει ηδη μπει στο νοημα,δεν υπαρχει περιπτωση να το βαλει στο στομα κατευθειαν,βαζει το πιπακι και ατμιζει..  8)

Αποσυνδεδεμένος Vasilis®

  • ****
  • 1185
  • Φύλο: Άντρας
Εμένα πάλι δεν μου ζητάνε να δοκιμάσουν. Τους αποθαρρύνει το βλέμμα μου όταν με κοιτάζουν με περιέργεια να ατμίζω! ;D Μόνο σε κολλητούς.

Αποσυνδεδεμένος SEB

  • *****
  • 5898
  • Φύλο: Άντρας

Μια απο τα ιδια με κοιταζουν που με κοιταζουν περιεργα σιγα μην τους δωσω να δοκιμασουν κιολας  :)) :))
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 22, 2012, 01:26 από Yiannis Rasta »

Αποσυνδεδεμένος fairy

  • ***
  • 653
  • Φύλο: Γυναίκα
  • YOU NEVER KNOW WHAT YOU CAN DO UNTIL YOU......TRY!
Επειδή έχω βαρεθεί να δοκιμάζουν δεν δίνω πια. :angry_orange:
Και επειδή έχω βαρεθεί να κάνω διάλεξη, δεν κάνω πια.
Τέλος.

Αποσυνδεδεμένος koalex

  • **
  • 181
  • Φύλο: Άντρας
Κατα την διάρκεια της ημέρας και εγω πλέον δεν ασχολούμαι. Αλλωστε όλοι οι φίλοι μου πλέον ξερουν λιγο πολύ για αυτο οπότε πλέον δεν ρωτάνε.
Κατα την διάρκεια της νύχτας όμως το θέμα αλλάζει ... το η.τ. είναι τρομερος γκομενομαγνήτης και γιατι να το κρύψουμε άλλωστε

Αποσυνδεδεμένος Kostas

  • *****
  • 1830
  • Φύλο: Άντρας
το η.τ. είναι τρομερος γκομενομαγνήτης...
Βρε έτσι δεν το είδα ποτέ... :))
Με χάλασε ο γάμος...  :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος zoobi

  • ****
  • 1159
  • Φύλο: Άντρας
  • Όπου υπάρχει καπνός... μπορεί να είναι ατμός.
Ο γκομενομαγνήτης βρίσκεται ακριβώς πίσω από το φιλτράκι.

Πάει δηλαδή μπαταρία, ατμοποιητής, φιλτράκι, γκομενομαγνήτης ;D

Αποσυνδεδεμένος koalex

  • **
  • 181
  • Φύλο: Άντρας
Βασικα υπάρχει ολόκληρο σχέδιο... ξεκινας με κόκκινο λαμπάκι στην μπαταρία που όπως και να το κάνουμε τραβάει την προσοχή. Με το που το καταφέρεις και έχεις την προσοχη αλλάζεις σε μπλε λαμπάκι που είναι και πιο cute... εχοντας πλέον το "θέμα" σε απόσταση αναπνοής κάνεις τρίπλα και βγάζεις γκομενοmod απο την τσέπη (πχ GG Slim) και έκει πλέον το πράγματα είναι εύκολα. Με βοήθεια eliquid γεύσης καραμέλα ή κεράσι πας για μεγάλο σκορ πλεόν  :)) :)) δοκιμασμένα πράγματα

Αποσυνδεδεμένος PSYCHO DRIVER...

  • *
  • 6
  • Φύλο: Άντρας
  • MEGALODON...FOOL VERSION...
τα 5 πιπακια που ετυχε να εχω μαζι μου εγιναν αφορμη να κοψουν το τσιγαρο οι 3 που το δοκιμασαν...ουτε γατα ουτε ζημια λοιπον...

Αποσυνδεδεμένος matsakonas

  • ****
  • 1410
  • Φύλο: Άντρας
ε παντα ας εχουμε κανενα πιπακι -επιστομιο παραπανω μαζι μας γιαυτους που θελουν να δοκιμασουν :yes:

Αποσυνδεδεμένος Pastafarai

  • *****
  • 2681
  • Φύλο: Άντρας
  • WE ARE AT WAR....CHOOSE SIDE!


Εσυ ρε καλύτερα εχεις να τους δώσεις το αυτοκίνητό σου  παρά το provari σου!!!!  :laugh1: :laugh1:
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 22, 2012, 01:28 από Yiannis Rasta »

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 18 8358 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 27, 2024, 22:14
από Chris66
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 180685 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 27, 2024, 13:33
από funes
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 33998 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 536412 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59819 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237578 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 593 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 15740 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136161 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085355 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35434 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10279 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12