vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

418 επισκέπτες, 7 χρήστες
dkostas, manoslykos, Jorge, zalaros, zakyn8inos, petr@n, Milarepa

Twitter

Εθεάθη συνατμιστής!

Αποσυνδεδεμένος KoreYdro

  • **
  • 429
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Zagadka..
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #300 στις: Νοεμβρίου 16, 2011, 23:39 »
δευτερη κρουση εγινε χθες στον γυναικολόγο της γυναικας μου
οταν η συζητηση ηρθε για το αν μπορεί να κάνει Η.Τ μου ηταν
καθετος και καλα εκανε και ρωτηθηκε αν κανει μου ειπε οτι ολοι
οι γιατροι στο ιασω το μαιευτήριο κυκλοφορούν με Η.Τ κ μολις
του εβγαλα το DD με τον Α2 πάνω  :o τι είναι αυτό αναφωνησε :laugh1:

αν επιτρεπεται Βασιλη αφορα πιθανη εγκυμοσυνη η ερωτηση περι χρησης
του η.τ για την γυναικα σου?και αν ναι με νικοτινη στο υγρο?
ελπιζω να μην γινομαι αδιακριτη αλλα ειναι ενδιαφερον να μαθουμε
την γνωμη ενος γυναικολογου πανω σε αυτο το θεμα

Αποσυνδεδεμένος Βασίλης

  • *****
  • 2116
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #301 στις: Νοεμβρίου 16, 2011, 23:46 »
καθόλου δεν εχει μονο σχεση η νικοτινη αλλα καθόλου μας το είπε ρητα..
δεν πρέπει το μωρο αν τρεφεται με τέτοιες ουσιες..

Αποσυνδεδεμένος KoreYdro

  • **
  • 429
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Zagadka..
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #302 στις: Νοεμβρίου 17, 2011, 00:07 »
α οκ!δεν καταλαβα σωστα τα λεγομενα σου,νομιζα οτι
ηταν θετικος και για αυτο σου ειπε και για τους αλλους γιατρους.
ε λογικα απαντησε ο ανθρωπος θα ελεγα  :)

Αποσυνδεδεμένος trackler

  • *
  • 65
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #303 στις: Νοεμβρίου 20, 2011, 23:14 »
εγω σχεδον καθε μερα βλεπω τους δυο φιλους που επεισα και τα πηραμε με διαφορα λιγων ημερων,μολις με ειδαν να ατμιζω κατευθειαν τα προμηθευτηκαν.
συντομα θα βλεπω και τριτο που τον επεισα και αυτον.

Αποσυνδεδεμένος crypton

  • ***
  • 987
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #304 στις: Νοεμβρίου 20, 2011, 23:38 »
εγω βλεπω καθε μερα και περισσοτερους, στα φαναρια βλεπω πολλους οδηγους και πιανουμε κουβεντα,σε καφετεριες ταβερνες προχτες που πηγαινα σαλαμινα για gg πετυχα ενα και στο φερυ μποτ.

Αποσυνδεδεμένος urahara

  • *****
  • 3234
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #305 στις: Νοεμβρίου 20, 2011, 23:55 »
Εγω καημο το εχω να πετυχω καποιον......! και η Πατρα δεν ειναι μικρη πολη..


Αποσυνδεδεμένος Yiannis Rasta

  • *****
  • 1411
  • Φύλο: Άντρας
  • keep walking
    • YIANNIS STAMATIOU
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #306 στις: Νοεμβρίου 21, 2011, 12:58 »

http://e-kapnisma.gr/index.php/board,83.0.html

...ανοιξε θεμα αμα θελεις στις συναντησεις μελων και κανε προταση συναντησης ατμιστων Πατρας ::)

Αποσυνδεδεμένος Zioa

  • ***
  • 525
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #307 στις: Νοεμβρίου 21, 2011, 13:04 »
Εγω καημο το εχω να πετυχω καποιον......! και η Πατρα δεν ειναι μικρη πολη..
Που και που πάω στο PITPOOL Billiards ( Παντανάσση Πάτρα )  ;)

Αποσυνδεδεμένος Palios

  • *
  • 44
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #308 στις: Νοεμβρίου 23, 2011, 22:31 »
Καλησπέρα σε όλους.

Τις τελευταίες μέρες μεγαλώνει η ομάδα των ατμιστών στην Ξάνθη!!! ;D

Αποσυνδεδεμένος Dimi21

  • *
  • 14
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #309 στις: Νοεμβρίου 23, 2011, 22:44 »
Εγω πριν από περίπου ένα μήνα και κάτι είδα για πρώτη φορά έναν συμφοιτητή μου να ατμίζει και αφου με νίκησε η περιεργεια μου τον ρώτησα πληροφορίες πριν αποφασίσω να αγοράσω το δικό μου.Μέχρι τότε δεν είχα ξαναδεί κανέναν με η.τ .Έλα μου ντε που με το που το πήρα άρχισα να βλέπω συνέχεια γύρο μου κόσμο με η.τ απο την πρώτη κιόλας εβδομάδα ατμίσματος(κρίμα και νόμιζα πως θα με έκανε ξεχωριστό ;D ;D).Οπότε πιστεύω πως πάντα υπήρχαν ατμιστές γύρω μου αλλά δεν είχα δώσει προσοχή.(πράγμα περίεργο αφού με βάση τα σημερινά δεδομένα το η.τ δεν ειναι κάτι συνηθισμένο :confused1:)

Αποσυνδεδεμένος drunktank13

  • *
  • 22
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #310 στις: Νοεμβρίου 24, 2011, 01:27 »
Πιο παλιά δεν έδινα σημασία γιατί δεν είχα ιδέα για το Η.Τ.   Το περίεργο της υπόθεσης είναι οτι χθές καθώς πήγαινα κέντρο Αθήνα για να αγοράσω το πρώτο μου Η.Τ. μπήκα μαζί με έναν ατμιστή στο ίδιο βαγόνι απο το Νομισματοκοπείο! Τυχαιο;Δεν ξέρω πάντως το Εgo - T- μου το πήρα! ;D

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #311 στις: Νοεμβρίου 24, 2011, 09:49 »
Αρχίζω πια να νοιώθω μοναδική.................. ;D ;D Μα? το φαντάζεστε να είμαι η μονάδικη σε μια ολόκληρη μάλλον χώρα που ατμίζει? ειλικρινά απορώ !!!
Εχω πάει σε τόσα μέρη κ δεν έχω δει κανέναν να ατμίζει κ όλοι κοιτάζουν μάλλον με τρομερή απορία εμένα να ατμίζω.

Το πιο αστείο (εμένα μου φάνηκε πολύ αστείο) ήταν εχτές σε ένα κατάστημα που πήγα κ ξεχάστηκα κ έβγαλα έξω το ατμόπλοιο μου κ άρχισα να ατμίζω όσο κοίταζα τα πράγματα....... Έρχεται τότε ο υπεύθυνος  κ με ρωτάει ....συγγνώμη, αυτό είναι το ηλεκτρονικό τσιγάρο?

Εγω ολο χαρά είπα .....Να ένας που γνωρίζει επιτέλους το ητ!!!!!!!!!!! Ολο χαρά του είπα μάλιστα αυτό είναι κ του το έδωσα να το κοιτάξει.
Κ τότε με ρωτάει.......... Αλήθεια? πως κ δεν δεν σβήνει το τσιγάρο σου μέσα εκει????????????  :o :o :o :o :o :o :o :o :o Ωραίο κόλπο αυτό θα αγοράσω κ εγω ενα ώστε όταν θα καπνίζω εδω δεν θα εχω κανένα πρόβλημα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ζήτησα καρέκλα να κάτσω φυσικά γιατι με έπιασε ενα νευρικό γέλιο που ειλικρινά μα ειλικρινά δεν μπορούσα με τίποτα να σταματήσω!!!!!!!!

Όταν βρήκα κ πάλι εμένα........ζήτησα συγγνώμη κ  του εξήγησα τι είνα το ητ όμως μετά απο τόση ώρα που του εξηγούσα? ο άνθρωπος απογοητεύτηκε πολύ..........  :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: Αυτός περίμενε οτι είχα ενα κανονικό τσιγάρο κρυμμένο!!!!!!!!!!  :yes: :yes: :yes: :yes:

Edit: Στην Σαουδική Αραβία είμαι ναι? οχι στην Ελλάδα κ το λεω για αυτούς που ίσως νομίζουν οτι είμαι στην Ελληνική γη των ανθρώπων  ;)

Αποσυνδεδεμένος LestatMK

  • *
  • 36
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #312 στις: Νοεμβρίου 24, 2011, 10:00 »
Angelica πολύ καλό αυτό με το τυπά....Η αλήθεια είναι ότι και εγώ, κυρίως στον εργασιακό χώρο βλέπω περισσότερο κόσμο. Και συναδέλφους, που τώρα λίγο το κρύο, λίγο να αφήσουν το τσιγάρο, λίγο το οικονομικό, όπως και να έχει το βάλανε για τα καλά στη ζωή τους και με δελεάζουν φυσικά και μένα. Ακόμη και ο καψιμιτζής έφερε έναν ego-t και είναι ευχαριστημένος. Άντε για να δούμε τι θα κάνουμε και εμείς :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος Ioannis75

  • *
  • 12
  • Φύλο: Άντρας
  • nicotine, caffeine, sugar fix
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #313 στις: Νοεμβρίου 24, 2011, 10:24 »
Εχτές το απόγευμα στο Praktiker Αργυρούπολης! Κατεβαίνοντας την κυλιόμενη από τον 1ο όροφο κάποιος περιδιάβαινε στον διάδρομο ατμίζοντας...Μέχρι να κατέβω (slow motion οι κυλιόμενες στο κατ/μα), είχε εξαφανιστεί. :dontknow:

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #314 στις: Νοεμβρίου 26, 2011, 14:21 »
Κάποια μηνύματα σχετικά με τον ναργιλέ μεταφέρθηκαν εδώ: http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,4338.0.html

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1811 279035 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:56
από Xxristos
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 207183 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 64322 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 173414 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 311105 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 13149 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 124023 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93111 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 3962 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix
PULSE AIO V2 [AIO (Όλα σε ένα)] 5 1201 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 11:40
από axilleaspro
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15648 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14396 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias