vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

248 επισκέπτες, 4 χρήστες
john67, teo77, dkostas, camber

Twitter

Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει

Αποσυνδεδεμένος spectrum

  • *****
  • 2577
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευχαριστώ την Παναγία και τα παιδιά μου
    • Iδεογράφος
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #1230 στις: Δεκεμβρίου 18, 2015, 00:12 »
Σημείωσε και την κομπόστα-παστουρμά.
Έπαιξε πολύ το φευγαλέον έτος  :yes:

Αποσυνδεδεμένος cpbaroque

  • *****
  • 3695
  • Φύλο: Άντρας
    • cpbaroqueTheBlog
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #1231 στις: Δεκεμβρίου 18, 2015, 00:18 »
Έχω να σας προτείνω και ένα υγρό που δεν έχω δοκιμάσει αλλά η περιγραφή φτάνει.
http://www.ecblendflavors.com/crab-legs-eliquid-flavor/
Enjoy.  :)

Αποσυνδεδεμένος mankar72

  • ****
  • 1240
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #1232 στις: Δεκεμβρίου 18, 2015, 00:38 »
Φίλε cpbaroque δεν έχεις δίκιο, αν ανακατέψεις αυτό που γράφεις με αυτά:


http://www.ecblendflavors.com/cucumber-eliquid-flavor/
http://www.ecblendflavors.com/carrot-eliquid-flavor/
http://www.ecblendflavors.com/ginger-eliquid-flavor/
http://www.ecblendflavors.com/dill-pickle-eliquid-flavor/


φτιάχνεις μια υπέροχη καβουροσαλάτα να θες να φας τον ατμοποιητή σου :wall:

Αποσυνδεδεμένος xarontas

  • *
  • 18
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #1233 στις: Δεκεμβρίου 18, 2015, 01:06 »
μεντα της join μου την έφερε η γυναίκα μαζι με κάτι αλλα  για δοκιμες!  δεν την πετάω όμως που ξέρεις μπορεί σε κανένα κρυομα να τελειώσει το οτριβιν και να τραβάω την μεντα μυτιες!  να ξεφραξουν τα λεμα και η μυτη!

Αποσυνδεδεμένος amorealex

  • **
  • 115
  • Φύλο: Άντρας
  • Αλέξανδρος
    • Το blog μου για το Reef
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #1234 στις: Δεκεμβρίου 18, 2015, 08:31 »
Joyetech Cigar. Κάτι μεταξύ τασακίλας, καυσαερίου από εξάτμιση λεωφορείου της δεκαετίας του 60 και καπνού από καμένες νάιλον σακούλες. Ξέρω, η γεύση είναι υποκειμενικό πράγμα. Αλλά όχι τόσο... Ξέρετε κανέναν που να του αρέσει το γλυκό του κουταλιού χταποδάκι:
Ακριβώς αυτό!
Το ανακάτεψα με κεράσι κι έτσι γλύτωσε το νεροχύτη, γιατί από μόνο του δεν ατμίζεται με την καμμία.

Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #1235 στις: Δεκεμβρίου 29, 2015, 01:45 »
Πρώτη μου φορά σχόλιο στo φόρουμ παιδιά, καλώς σας βρήκα. Nutty Buddy Cookie λοιπόν, από american stars. Χρησιμοποιω ud bellus μου δίνει πολύ καλή γεύση με .35mm kanthal 1.4 ohm και εκεί που είχα πιπιλα με την καφεδαρα μου το Kasai από Cloud Vapor, έχει αδειάσει το τανκακι μου και λέω ας ρίξω μέσα έτσι όπως είναι το cookie να δοκιμασω ακούγεται ωραίο. Μετά από καμία δεκαριά τζουρες που με πήρε για να ποτίσει καλά το βαμβάκι με αυτό το πράγμα, είδα τον τρόμο να έρχεται στον ατμο μου σιγα σιγά.. Μετά από άλλες 5 τζουρες, ετρεξα στον νεροχύτη και εψαχνα να βρω αν υπάρχει νήμα με χειρότερα υγρά, όπως αυτό. Πολύ πικριλα ρε παιδια, παρά πολύ αυτό το "φουντούκι" ειναι, δεν ξέρω.. ΧΑΛΙΑ ΧΑΛΙΑ!!!

Στάλθηκε από το Nexus 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος evripidis

  • **
  • 290
  • Φύλο: Άντρας
  • Nothing in life is to be feared.
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #1236 στις: Δεκεμβρίου 29, 2015, 02:14 »
Πικρό το nutty buddy; Εμενα είναι από τα αγαπημένα μου. Σε 3 ατμοποιητές το δοκίμασα και στους 3 έδινε γλυκιά γεύση με έντονη την γεύση βουτύρου. 

Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #1237 στις: Δεκεμβρίου 29, 2015, 11:22 »
Φιλέ μου τι να σου πω με βγάζει στον ατμοποίητη μου μια πικρή κουφια γεύση !!! :/ ενώ στο κατάστημα που το δοκιμασα ήταν όπως το περιγράφεις!

Στάλθηκε από το Nexus 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


διαγραφή άμεσης παράθεσης

« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 29, 2015, 12:55 από spectrum »

Αποσυνδεδεμένος evripidis

  • **
  • 290
  • Φύλο: Άντρας
  • Nothing in life is to be feared.
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #1238 στις: Δεκεμβρίου 29, 2015, 11:41 »
Μήπως φταίει κάτι στον ατμοποιητή σου; μου φαίνεται περίεργο να παίρνεις τέτοια γεύση

Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #1239 στις: Δεκεμβρίου 30, 2015, 00:34 »
Δεν ξέρω φιλέ μ τι να σε πω αύριο θα αλλάξω βαμβάκι και θα σε πω.. ;)

Στάλθηκε από το Nexus 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος Nick74

  • ***
  • 845
  • Φύλο: Άντρας
  • Η γνωση ειναι δυναμη
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #1240 στις: Δεκεμβρίου 30, 2015, 00:52 »
Φιλέ μου τι να σου πω με βγάζει στον ατμοποίητη μου μια πικρή κουφια γεύση !!! :/ ενώ στο κατάστημα που το δοκιμασα ήταν όπως το περιγράφεις!

Στάλθηκε από το Nexus 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


διαγραφή άμεσης παράθεσης


Βαγγελη η γευση ειναι υποκειμενικη βεβαια αλλα οχι και τοσο ωστε να μπερδευουμε το γλυκο με το πικρο οποτε μηπως παιχτηκε κατι αλλο...
Οταν η γυναικα μου αποφασισε να μ ακολουθησει στο ΗΤ πηρε το συγκεκριμενο.
Τελικα δεν οποτε μου μεινε εμενα το μοντακι. Δοκιμασα το υγρο και το ρουφηξα σε μια μερα.

Αποσυνδεδεμένος Nacajima

  • *
  • 58
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #1241 στις: Ιανουαρίου 03, 2016, 13:31 »

θα προσπαθήσω να είμαι όσο πιο συγκρατημένος μπορώ... λοιπόν δεν υπάρχουν λόγια να το περιγράψω το υγρό είναι από την  THINK by Liquideo και η περιγραφή του είναι αυτή ( Αφήστε τις φυσαλίδες να ανεβάσουν το πνεύμα σας μέσα από αυτό το υπέροχο μίγμα σαμπάνιας, τσουκνίδας, αμύγδαλου και λάιμ. )


δεν μπορώ να καταλάβω τι σκεφτόμουν όταν το έβλεπα φανταστείτε μια γάτα πατημένη από νταλίκα 5 μέρες αφημένο τον Αύγουστο με 40 βαθμούς και συμπληρώστε το βρακί του  Ελευθερόπουλου όταν του έφευγαν τα κακάκια στο 7-0 από την Γιουβέντους και επιπλέον κλουβιο αυγο με δόσης από ξινισμένα τυροκομικά.


έλα θα πω την αλήθεια έπλυνα το στόμα μου με ότι μπορείτε να φανταστείτε και πάλι δεν... καλά για αντιστασης βαμβακια και τα λοιπά πέταμα και κανονική αποστείρωση τον ατμό.


 ΕΦΙΑΛΤΗΣ. δεν περιγράφω άλλο.

Αποσυνδεδεμένος mel9887

  • ***
  • 731
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #1242 στις: Ιανουαρίου 03, 2016, 13:48 »
Colinss Palmont...χιλιομετρα μακρυα απο τα γουστα μου! Ξυροκαρπι σαν να μην υπαρχει αυριο

Αποσυνδεδεμένος ΜΑΡΙΑ ΝΕΦΕΛΗ

  • *****
  • 2184
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #1243 στις: Ιανουαρίου 06, 2016, 18:11 »
Πολλές φορές συνηθίζω να αναμειγνύω έτοιμα υγρά, συνήθως με επιτυχία. Έκανα το λάθος και έβαλα στο ίδιο τανκάκι δύο πολύ αγαπημένα μου : Το cinnamon cookies με το vanilla custard.  :wall: Σερμπέτι... Αηδία...γρήγορα στο νεροχύτη!!! :shock_sick_02:

 

Αποσυνδεδεμένος adam

  • **
  • 170
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #1244 στις: Ιανουαρίου 06, 2016, 19:07 »
Cinnamon Cookies (Atmos Lab) και δεν είναι οτι απλά με χάλασε δεν είναι ότι το πέταξα
είναι ότι καθάρισα πολλές φορές και  με ότι μπορεί να φανταστεί άνθρωπος τον ατμοποιητή μου μέχρι να φύγει το άρωμα 
φυσικά απο οτι διαβάζω οι περισσότεροι τρελαίνεστε για δαύτο  :hmmm:
τι να πω, γούστα είναι αυτά .....

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2109 310484 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 12:46
από Antiprosopos
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1811 278798 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 02:33
από stavax
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 12996 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 123872 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 233 64075 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 10, 2024, 14:19
από Ελένη Π
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1395 206810 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 23:14
από Xxristos
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93021 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 3935 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix
PULSE AIO V2 [AIO (Όλα σε ένα)] 5 1160 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 11:40
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1461 173209 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 06, 2024, 09:00
από treloneritis
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15618 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14349 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias