vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

263 επισκέπτες, 4 χρήστες
dkostas, gigelis78, lagoudakis, manoslykos

Twitter

Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει

Αποσυνδεδεμένος itsmethanos

  • *
  • 50
  • Φύλο: Άντρας
  • Psychedelic
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #1005 στις: Απριλίου 10, 2014, 16:15 »
halo southern classic πραγματικά λυπάμαι τα λεφτά που έδωσα .

να πω οτι το άφησα όλες αυτές τις μέρες με εντελώς ανοιχτό το καπάκι, οχι απλά ξεβίδωτο, και έχει φτιάξει η γεύση του αρκετά. Απο εκεί που ήταν για πέταγμα, ατμισα 2 μλ άνετα. Έχει φύγει αυτή η έντονη άσχημη γεύση - μυρωδιά που είχε.

Αποσυνδεδεμένος Nemesis_rds

  • *****
  • 5569
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #1006 στις: Απριλίου 10, 2014, 16:17 »
Τα Halo, oπως εχουμε πει πολλακις, θελουν δυο μερες μετα το ανοιγμα για να αποκτησουν την πραγματικη τους γευση.
Ορισμενα μπορει να συνεχισουν να τροποποιουνται και μετα το πρωτο 48ωρο.
« Τελευταία τροποποίηση: Απριλίου 10, 2014, 16:27 από Nemesis_rds »

Αποσυνδεδεμένος GOTTHARD

  • **
  • 206
  • Φύλο: Άντρας
  • PUFF DADDY
    • hardrockcity
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #1007 στις: Απριλίου 10, 2014, 19:06 »
πέρσι ήταν ένας τύπος εδώ στο φόρουμ και μοίραζε τζάμπα κάτι υγρά ως Ιταλικά τα οποία έληγαν εντός εβδομάδας. Τέτοιο χάλι στο σύνολο δεν έχω ξανα δοκιμάσει. Μάλιστα πέταξα και τους ατμο.

Αποσυνδεδεμένος renesis

  • **
  • 399
  • Φύλο: Άντρας
  • Tango's dirty only if it's done right...
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #1008 στις: Ιουλίου 22, 2014, 00:34 »
Πάω σήμερα για το καθιερωμένο μπριτζάκι της Δευτέρας και με το που εμφανίζεται ο Cruiser του δίνω τον dripper να δοκιμάσει το νεοαποκτηθέν DK Base type tobacco της TPA. Τραβάει δυο-τρεις γερές, ξινίζει τη μούρη και ακολουθεί ο διάλογος:

Cr: Ρε μ@##κα, αυτό είναι σαν πάτωμα μπουζουξτσίδικου γεμάτο με γαρύφαλλα.
Ε: Όχι, ρε συ. Δεν είναι και τόσο χάλια.
Cr: Όντως, γιατί αν ήταν θα είχα παραλείψει τα γαρύφαλλα.
 :)) :)) :))

Μαζί είχα και το Μ-type tobacco της ίδιας εταιρίας. Το συγκεκριμένο συναγωνίζεται το aromatic cigar της smok-e σε αηδία, καθώς είναι κάτι ανάμεσα σε φτηνιάρικη κολόνια και ληγμένη counter-pain.  :shock_sick_02: :shock_sick_02:

Αποσυνδεδεμένος oaksmoke

  • **
  • 276
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #1009 στις: Ιουλίου 22, 2014, 01:17 »
Milk Biscuit (atmoslab): Η γεύση του καμένου γάλακτος με πέθανε.   
Black chocolate (atmoslab):  υπάρχει κάποια σχέση με σοκολάτα;
Επειδή και τα δυο υγρά είναι της ιδίας εταιρείας να διευκρινίσω ότι δεν είναι γενική άποψη καθώς υπάρχουν πολλά υγρά της atmos τα οποία ατμίζω, και όπως έχει γραφτεί η γεύση είναι τελείως  υποκειμενική.

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #1010 στις: Ιουλίου 22, 2014, 01:29 »
Πάω σήμερα για το καθιερωμένο μπριτζάκι της Δευτέρας και με το που εμφανίζεται ο Cruiser του δίνω τον dripper να δοκιμάσει το νεοαποκτηθέν DK Base type tobacco της TPA. Τραβάει δυο-τρεις γερές, ξινίζει τη μούρη και ακολουθεί ο διάλογος:

Cr: Ρε μ@##κα, αυτό είναι σαν πάτωμα μπουζουξτσίδικου γεμάτο με γαρύφαλλα.
Ε: Όχι, ρε συ. Δεν είναι και τόσο χάλια.
Cr: Όντως, γιατί αν ήταν θα είχα παραλείψει τα γαρύφαλλα.
 :)) :)) :))

Μαζί είχα και το Μ-type tobacco της ίδιας εταιρίας. Το συγκεκριμένο συναγωνίζεται το aromatic cigar της smok-e σε αηδία, καθώς είναι κάτι ανάμεσα σε φτηνιάρικη κολόνια και ληγμένη counter-pain.  :shock_sick_02: :shock_sick_02:
Επιβεβαιώνω. Με αυτές τις αλητείες έχασα την πρώτη θέση. Και εσύ ακόμα χειρότερα γιατί συνέχισες να το ατμίζεις!!!

Στάλθηκε από το C1905 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος e-smoker25

  • *
  • 17
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #1011 στις: Ιουλίου 22, 2014, 02:36 »
παιδιά θα συμφωνήσω με όλους όσους λένε ότι στα υγρά το θέμα είναι τελείως υποκειμενικό. cuban cigar απὀ liqua.ανοίγω,φορτώνω ατμοποιητή και τραβάω τζούρα.λέω ιδέα μου θα είναι αφού αρέσει στους περισσότερους.τραβάω δεύτερη...αναγούλα.αλλάζω ατμοποιητή βάζω φραουλίτσα και συνεχίζω την μέρα μου.μετά απο 2 μέρες δοκιμάζω κάπως καλύτερα.τελικά το κάναμε το μπουκαλάκι αλλά δεν μου άρεσε,όμως δεν ήταν και για εμετό όπως την πρώτη μέρα.

συμπέρασμα..ότι αρέσει σε κάποιον δεν σημαίνει ότι αρέσει και σε εμάς.δοκιμάζουμε και κρίνουμε τι ατμίζουμε σε συνάρτηση με τα γούστα μας.πάντως για μένα από τα χειρότερα που έχω ατμίσει χωρίς να έχω πολύ μεγάλη εμπειρία όμως.

Αποσυνδεδεμένος holydiver

  • *
  • 12
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #1012 στις: Ιουλίου 22, 2014, 03:30 »
Cuban cigar liqua :shock_sick_02: :shock_sick_02: :shock_sick_02: :shock_sick_02: :shock_sick_02:
Menthol Liqua  :shock_sick_02:
Tiramissu Liqua  :shock_sick_02: :shock_sick_02: :shock_sick_02: :shock_sick_02:
Tribecca Halo  :shock_sick_02: :shock_sick_02: :shock_sick_02:  , μετά από ωρίμανση  :shock_sick_02: :shock_sick_02:
Voodoo Halo  :shock_sick_02: :shock_sick_02: :shock_sick_02:
Prince cherry? Natura (ιμιτασιόν flavourart-πρώτο υγρό)  :shock_sick_02:

υ.γ τα άτμισα όλα τα μλ, μαζοχισμός λόγω οικ. στενότητας  :sign0001:




Αποσυνδεδεμένος knight77

  • ***
  • 667
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #1013 στις: Ιουλίου 22, 2014, 08:20 »
Barbara απο Atmos Lab.
Xαριστηκε σε συγγενικο προσωπο για να μην καταληξει νεροχυτη  :))

Αποσυνδεδεμένος Zarko27

  • ***
  • 758
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #1014 στις: Αυγούστου 11, 2014, 05:32 »
Το χειρότερο όλων μακράν, ήταν ένα no name υγρό με γεύση τσιχλόφουσκα που μου ήρθε από το ebay. Στη πρώτη τζούρα, έπαθα αρνητικό σοκ και στραβοκοίταξα τον CE4.  :hmmm:

Βρε μπας και χάλασε;  :laugh1:

Στη δεύτερη τζούρα μου ήρθε αναγούλα, και στη τρίτη τον γλύτωσα τον εμετό στο τσακ!  :shock_sick_02:

Πάω και αδειάζω τον CE4 στον νεροχύτη και τον γεμίζω με μια πολύ ωραία, πάλι no name φράουλα που είχα από το ebay. Θυμάμαι χαρακτηριστικά, ότι κόντευε να αδειάσει ξανά ο CE4 από τη φράουλα, κι εγώ έπιανα ακόμη στη γεύση την αηδιαστική τσιχλόφουσκα!...  :))

Αποσυνδεδεμένος Kazinovios

  • *
  • 38
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #1015 στις: Αυγούστου 11, 2014, 10:03 »
Halo tribecca δεν το παλεύω με τπτ!

Αποσυνδεδεμένος zilberto

  • **
  • 222
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #1016 στις: Αυγούστου 11, 2014, 11:01 »
πέρσι ήταν ένας τύπος εδώ στο φόρουμ και μοίραζε τζάμπα κάτι υγρά ως Ιταλικά τα οποία έληγαν εντός εβδομάδας. Τέτοιο χάλι στο σύνολο δεν έχω ξανα δοκιμάσει. Μάλιστα πέταξα και τους ατμο.
Δυστυχώς ένας γνωστός μου που του έκανα το "καλό" να πάρω και γι'αυτόν υγρά, κατέληξε να κόψει εντελώς το άτμισμα και το γύρισε στο κ.τ. μετά από την αηδία που ένιωσε.
Σίγουρα θα συντρέχαν κι άλλοι λόγοι αλλά αυτό ήταν η αφορμή.


@renesis Δοκίμασε το Μ-Type με 1 σταγόνα ανά 10ml και τουλάχιστον εβδομάδα ξεκούρασης.

Αποσυνδεδεμένος Nikos47

  • *
  • 64
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #1017 στις: Αυγούστου 18, 2014, 11:08 »
Ρισκαρω πολλα με αυτο που θα πω το ξερω (  :)) ) αλλα το χειροτερο μου ηταν η Bebeca απο atmos-lab ....
Νομιζα οτι εκανα φωτιστικο οινοπνευμα... εκεινο το μπλε

Επειδη θελω να ειμαι δικαιος θα κανω ενα edit
Οταν βγαλω τον ατμο απο το στομα, αφηνει στη ,μια ελαφρα γευση καραμελας βουτυρου.
Αν το βγαλω απο τη μυτη ομως και ειδικα αν δε το εχω "κατεβασει" κατω, μου αφηνει μια μεταλικη/χημικη επιγευση.
Σιγουρα δεν ειναι για εμενα.
« Τελευταία τροποποίηση: Αυγούστου 18, 2014, 23:07 από Nikos47 »

Αποσυνδεδεμένος globalzero

  • ***
  • 685
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #1018 στις: Αυγούστου 25, 2014, 03:04 »
Zazo τα Tobacco 1 και 2 ! Απλά μακρυά ειδικά από το 2ο! :shock_sick_02:




Το πρώτο έχει γεύση βενζινόκολας και το πιο τραγικό νούμερο 2 σαν ξυνισμένο γάλα μαζί με μουχλιασμένο φρούτο.


Πρώτη φορά πέταξα 20 ml με τη μία στη περίπτωση του tobacco Νούμερο 2




 :shock_sick_02: :shock_sick_02: :shock_sick_02:

Αποσυνδεδεμένος kwnstantinos10

  • **
  • 415
  • Φύλο: Άντρας
  • Ο τρόμος είναι εργαλείο κοινωνικής υγιεινής.~Λενιν
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #1019 στις: Αυγούστου 25, 2014, 05:23 »
ιεροσυλια ρε φιλε να πεις κακο λογο για την μπεμπεκα  :tongue_smilie:  μακραν απο τα πιο ωραια καπνικα!

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2109 310527 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 12:46
από Antiprosopos
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1811 278802 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 02:33
από stavax
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 13001 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 123874 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 233 64081 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 10, 2024, 14:19
από Ελένη Π
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1395 206817 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 23:14
από Xxristos
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93030 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 3936 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix
PULSE AIO V2 [AIO (Όλα σε ένα)] 5 1162 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 11:40
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1461 173217 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 06, 2024, 09:00
από treloneritis
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15618 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14349 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias