vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

243 επισκέπτες, 7 χρήστες
xloupas, dkostas, ΨΗΛΟΣ, tibolaso, Mimhsdr, Buliwyf, I.P

Twitter

Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει

Αποσυνδεδεμένος Lorentzo

  • *
  • 71
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #915 στις: Νοεμβρίου 21, 2013, 05:55 »
Σοκολάτα κ κάμελ απο hangsen τα χειρότερα ,
η σοκολάτα έχει πολύ βαριά μυρωδιά κ μου θύμισε το γάλα που βράζαμε στο χωριό κ έπιανε τη πέτσα απο πάνω  :laugh1: έχει κ μια ιδέα κακάο αλλά όλα τα καλύπτει η βαριά γαλατίλα.
Έπλυνα το μπουκαλάκι με σαπουνάκι rexona να φύγει η μυρωδιά γιατί είχε στάξει λίγο απο το καπάκι κ το άφησα ανοιχτό στο μπαλκόνι μπας κ ξεμυρίσει (ωριμάσει που λένε).
Έβαλα ελάχιστο σαν πρόσμειξη σε άλλα καπνικά υγρά ,μέχρι κ σε δυνατή μέντα έβαλα ,
αλλά τα υπερκαλύπτει όλα η σοκολάτα γίδα ;D
To κάμελ είχε μια περίεργη γεύση φαρμακείου κ το σούταρα  αμέσως,
κάποια άλλα της hangsen  βγήκαν πολύ καλά όπως το indian tabacco :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος hondasapien

  • **
  • 344
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #916 στις: Νοεμβρίου 23, 2013, 05:44 »
Φράουλα και σοκολάτα άρωμα από FA.
Ειδικά η σοκολάτα σαν να ατμίζεις οινόπνευμα.
Την πάτησα και  έφτιαξα και ποσότητα γιατί παρασύρθηκα.
Όποιος τα θέλει του τα χαρίζω.

Αν επιτρέπεται από τους κανόνες του φόρουμ να τα χαρίσω από εδώ γιατί δεν έχω συμπληρώσει ακόμα τις
απαιτούμενες προυποθέσεις για να τα βάλω στο κατάλληλο νήμα.
Απλα να μην πάνε χαμένα αφού θα υπάρχει κάποιος που θα του κάνουνε.
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 23, 2013, 05:52 από hondasapien »

Αποσυνδεδεμένος 30SmokingYears

  • *****
  • 1731
  • Φύλο: Άντρας
  • Everything you can imagine is real (Pablo Picasso)
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #917 στις: Νοεμβρίου 23, 2013, 12:15 »
Παρ' ότι η After-8 είναι μία από τις πολύ αγαπημένες μου φίρμες ατμιστικών υγρών, το χειρότερο υγρό που έχω δοκιμάσει στους σχεδόν εννιά μήνες που ατμίζω, είναι δικό της και είναι το Cigar! Ειλικρινά, δεν καταλαβαίνω τι σχέση έχει ένα πούρο με αυτό το υγρό (το έχω προμηθευτεί έτοιμο e-liquid, και όχι άρωμα). Η γεύση του είναι μία μίξη από μαλακτικό ρούχων με άρωμα πικραμύγδαλου, και λιβάνι. Επίσης, πολλές νότες ανθισμένου ανοιξιάτικου κήπου κυκλοφορούν μέσα του...

Πάντα με χιουμοριστική διάθεση, θα πρότεινα να μετονομαστεί σε: Monastery ή Ανθισμένος Άθως.  :D
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 23, 2013, 14:13 από 30SmokingYears »

Αποσυνδεδεμένος Pouf

  • ***
  • 605
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #918 στις: Νοεμβρίου 26, 2013, 23:57 »
Cigarrillos, Puros και Virginia από El Toro.

Είναι τα μοναδικά υγρά από όσα έχω αγοράσει τα οποία έχυσα αμέσως στον νεροχύτη. Δεν άντεχα ούτε να τα βλέπω. Κατάφεραν μετά από μόνο 2-3 τζούρες να ζωγραφίσουν στο πρόσωπό μου την έκφραση της αηδίας. Μπόχα από σαπισμένη χορταρίλα, είναι η πρώτη επιεικής περιγραφή που μπορώ να δώσω.

Από Flavour Art, σκέτη απογοήτευση ήταν το 7 Foglie και το Cuban Surpreme.

Αποσυνδεδεμένος vamaxin

  • ****
  • 1203
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #919 στις: Νοεμβρίου 27, 2013, 00:10 »
καραμέλα

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews

Αποσυνδεδεμένος demkoni

  • *****
  • 1669
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα πάντα όλα...
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #921 στις: Νοεμβρίου 27, 2013, 09:32 »
Φίλε 30χρονιακαπνισμένα να φανταστείς ότι το cigar είναι από τα πολύ αγαπημένα μου!!! :)) επίσης, στο άσχετο μια κοπέλα, καθώς άτμιζα cigar μου είπε... "Άρωμα πούρου, έτσι;" (Εγώ κάνω DIY)

Τελικά η προσωπική γεύση μας είναι πράγματι απίστευτη!!!
Εξαιρετική περιγραφή όμως!!! :thumpup: :laugh1:

Για εμένα αυτή την περίοδο το χειρότερο ξαναέγινε το Virginia από FA.
Δεν ξέρω τι συμβαίνει με αυτό... Άνα περιόδους δεν θέλω να το μυρίσω, και κάποιες στιγμές το ψάχνω φανατικά!!!
Τελικά είμαι  :idiot2:
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 27, 2013, 09:47 από demkoni »

Αποσυνδεδεμένος 30SmokingYears

  • *****
  • 1731
  • Φύλο: Άντρας
  • Everything you can imagine is real (Pablo Picasso)
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #922 στις: Νοεμβρίου 28, 2013, 12:54 »
Μα, και βέβαια είναι υποκειμενική η αντίληψη της γεύσης (και όχι μόνο των ατμιστικων υγρών). Λαμπρό παράδειγμα η άποψη μας (των δύο μας, εννοώ) για το ίδιο υγρό. Άλλος για Χίο τράβηξε, κι άλλος για Μυτιλήνη! :D

Sent from my ST21i using Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος kritikos727

  • ****
  • 1209
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευτυχώς γλύτωσα από το καρκινογόνο τσιγάρο !!!
    • Riza Apartments
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #923 στις: Νοεμβρίου 29, 2013, 10:54 »
Τί γκαντεμιά πάλι σήμερα !!!! :wall: :wall: :wall: :wall: :heat: :heat: :heat: :angry_red: :angry_red: :angry_red: :angry_red_tooths: :angry_red_tooths: :angry_red_tooths: :P :P :P :P

Πρωί πρωί λέω να καθαρίσω και να μαζέψω τα μπουκαλάκια με τα αρώματα .
Βάζω ένα στην άκρη για να το πλύνω και να φτιάξω λήγω Annty Beka που θα παραλάβω σήμερα ...
Δέν πρόσεξα τί έγραφα από έξω γιατί είχαν σβήσει τα γράμματα , ενώ τα τακτοποιούσα σε νέο και γερό κουτί ξέμεινα από υγρό στον ατμοποιητή και λέω να βάλω το τελευταίο 1 ML που είχε μείνει απο το Bahraini Apple που ήταν όμοιο με το μπουκαλάκι που θα έπλενα .... το κακό έγινε !!!!! έβαλα κατά λάθος υγρό πάνω από 18 μηνών και το χειρότερο όλον όσων έχω δοκιμάσει μέχρι τώρα .
Cowboy Blend απο inawera που μου μυρίζει ιδρωμένο σαμάρι αλόγου μαζί με ακαθάριστο στάβλο παντός είδους ζωντανού !!!!!!!

 :wall: :wall: :wall: :wall: Πώ πώ έφτυνα ...πέταξα και τα μορτάκια και τον ατμοποιητή και πήγα στο μπάνιο .... τι βούρτσες τί γαργάρες φτου φτού  τίποτα ......να τα βγάλω σας λέω ... θα πάθω δηλητηρίαση λέω και εκεί που ψάχνω μου κατεβένει η ιδέα της τσικουδιάς και του ούζου .....
Ευτυχώς τώρα είμαι καλά  μόνο που
Είμαι λιγάκι


Καλημέραααααααααααααααααααα

Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #924 στις: Νοεμβρίου 29, 2013, 11:08 »
Έχω παρατηρήσει  στα αρώματα της Inawera όταν περάσουν  το έτος η γεύση τους αλλάζει δραματικά προς το χειρότερο και μιλάμε για Top αρώματα της εταιρείας όπως το Tobacco C ή το Black cherry. Επίσης το ίδιο σε κάποια σκούρα αρώματα της FA όπως η  σοκολάτα με αποκορύφωμα το Cacao που καταλήγει σε "δηλητήριο" η γεύση του και είναι αδύνατον να το ατμίσεις. Γενικά καλό είναι να ψάχνετε  σχολαστικά τις ημερομηνίες των αρωμάτων πριν τα αγοράσετε ειδικά οι ατμιστές που έχουν την τάση να δοκιμάζουν συνεχώς διαφορετικές γεύσεις και το στοκ τους να  γιγαντώνεται.

Αποσυνδεδεμένος staurosvlh

  • *
  • 8
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #925 στις: Ιανουαρίου 12, 2014, 20:18 »
Έμενα το χειρότερο υγρό που ατμισα(2-3 τζουρες κατάφερα) έιναι το espresso απο FA δεν ξέρω μου θυμησε κατι από καφέ άλλά αυτόν που οταν τον έχεις σχολαση κάνεις το φλυτζανακι τασακι

Αποσυνδεδεμένος Panosbek

  • **
  • 136
  • Φύλο: Άντρας
  • Μακάριοι οι πτωχοί τω πνεύματι
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #926 στις: Ιανουαρίου 12, 2014, 21:34 »
Maxboro και ry4 της flavourart, τα χειρότερα που δοκίμασα. Μετά από λίγα λεπτά με έπιανε πονοκέφαλος και αναγούλα. :thumpdown:

Αποσυνδεδεμένος Ritsa M

  • *
  • 56
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #927 στις: Ιανουαρίου 24, 2014, 23:28 »
Χειρότερες γεύσεις από ΑΤΜΟΣ, KAPNOS και ΒΑΡΒΑΡΑ :thumpdown:

Αποσυνδεδεμένος analyzer

  • *
  • 86
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #928 στις: Ιανουαρίου 25, 2014, 00:13 »
Το βραβειο των χειροτερων γευσεων για μενα. Το τοπ 3 (υποτιθεται) της liqua
Liqua Cuban Cigar, Liqua Turkish tobacco, Liqua French pipe

Aπλα...τραγικα και τα 3!!!

Ουτε στη μεγιστη χαρμανα δεν θα τα ξαναδοκιμαζα....

Αποσυνδεδεμένος johngr

  • *
  • 62
  • Φύλο: Άντρας
    • SERVICE - ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ - ΕΞΟΥΣΙΟΔ. SERVICE SAMSUNG LG PANASONIC
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #929 στις: Ιανουαρίου 25, 2014, 00:15 »
χειροτερη γευση απο ατμος το ''φωτια'' (θυμιζει πιτσινια εμποτισμενα με αποσταγμα απο μπεικον γαιδαρου) :wall: ετσι μου ρθε να βαλω φωτια στο μπουκαλακι και να το σβουριξω απο το παραθυρο..να φαει φωτια που λεμε στα μερη μου...
ααα..επισης και τα ''λατακια'' απο flavour art μου θυμισε κατι σε ζωμο απο το εσωτερικο γαλοτσας και ιδρωμενης μασχαλης.... :wall:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2109 310773 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 12, 2024, 12:46
από Antiprosopos
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1810 278896 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 21:25
από antiklitos140
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 13063 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 123936 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 233 64160 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 10, 2024, 14:19
από Ελένη Π
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1395 206973 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 23:14
από Xxristos
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93069 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 3950 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix
PULSE AIO V2 [AIO (Όλα σε ένα)] 5 1181 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 11:40
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1461 173291 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 06, 2024, 09:00
από treloneritis
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15635 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14376 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias