vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει

Αποσυνδεδεμένος sktoris

  • ***
  • 836
  • Φύλο: Άντρας
  • Njoy/BL/Titan/Miniturbo/Εgo/SDMKIΙ Black+Silver
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #15 στις: Σεπτεμβρίου 18, 2009, 23:58 »
αν έχει τέτοια γεύση η Hilton δε θέλω ούτε να την πλησιάσω. Θα μυρίζει άσχημα :))

Αποσυνδεδεμένος atloupa

  • **
  • 497
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #16 στις: Σεπτεμβρίου 19, 2009, 02:20 »

"Μακράν ότι χειρότερο έχω δοκιμάσει μέχρι τώρα είναι το RY3 της Janty."

Συμφωνώ για το RY3. Αν και μάλον έχω λίγο μπερδέψει τα μπούτια μου. Λάτρευα για παράδειγμα το cappuccino της NOBACCO και τώρα δεν μπορώ ούτε να το μυρίσω. Από την άλλη, είχα πάρει το ecopure rich και μου φάνηκε σαν να καπνίζω βρασμένο κουνουπίδι. Κάποια στιγμή που ξέμεινα, αναγκάστικα να ξαναδοκιμάσω. Εδώ και τρεις μέρες είμαι συνέχεια μ' αυτό.

Αποσυνδεδεμένος alfisti

  • ****
  • 1033
  • Φύλο: Άντρας
    • alfistigr photo
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #17 στις: Σεπτεμβρίου 19, 2009, 17:43 »
το ry3 πάντως, το παραλαμβάνω Δευτέρα.
με τόσα πού χω ακούσει  :D :'( :eyesplash: :wall:
θα δείξει

Αποσυνδεδεμένος taxtsom

  • ***
  • 514
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #18 στις: Σεπτεμβρίου 19, 2009, 17:47 »
Alfisti το RY3 Janty είναι μια χαρά. Μην ανησυχείς . Κι εγώ αυτό ατμίζω τελευταία και θα ξαναπαραγγείλω το ίδιο. Επίσης, κ το Capuccino ΔΕΝ παίζεται κάποιες στιμές της ημέρας

Αποσυνδεδεμένος Ultra-One

  • *
  • 48
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #19 στις: Οκτωβρίου 14, 2009, 20:39 »
"Μακράν ότι χειρότερο έχω δοκιμάσει μέχρι τώρα είναι το RY3 της Janty."

Συμφωνώ για το RY3. Αν και μάλον έχω λίγο μπερδέψει τα μπούτια μου. Λάτρευα για παράδειγμα το cappuccino της NOBACCO και τώρα δεν μπορώ ούτε να το μυρίσω. Από την άλλη, είχα πάρει το ecopure rich και μου φάνηκε σαν να καπνίζω βρασμένο κουνουπίδι. Κάποια στιγμή που ξέμεινα, αναγκάστικα να ξαναδοκιμάσω. Εδώ και τρεις μέρες είμαι συνέχεια μ' αυτό.
Θα επανέλθω και εγώ σε αυτό το θέμα για να προσθέσω ότι λόγο αυτής της ΑΗΔΙΑΣ που λέγεται RY3, από τις 27 Αυγούστου κάνω και αρκετά κανονικά τσιγάρα αφού ότι άλλη γεύση βάλω και πάλι μου έρχεται η αηδιαστική γεύση και μυρωδιά του RY3....
Έχω αλλάξει atomizer αλλά και πάλι (επειδή μάλλον έχω πάθει ψυχολογικά τραύματα....) ότι γεύση βάλω μου θυμίζει το RY3.....
Τώρα που ξεκινάνε και τα κρύα και κλεινόμαστε μέσα στο σπίτι, ξαναξεκινάω σιγά σιγά να αποδεσμεύομαι από το κ.τ....
Πάντως το RY3 θα το σύστηνα μόνο αν κάποιος θέλει να αηδιάσει το η.τ και να πάει πάλι πίσω στο κ.τ!!!!!!!! :thumpdown:


το ry3 πάντως, το παραλαμβάνω Δευτέρα.
με τόσα πού χω ακούσει  :D :'( :eyesplash: :wall:
θα δείξει
Σε βλέπω να ξεκινάς το κ.τ για να ξεχάσεις τη βρώμα του RY3!!!!! ;D

Αποσυνδεδεμένος alfisti

  • ****
  • 1033
  • Φύλο: Άντρας
    • alfistigr photo
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #20 στις: Οκτωβρίου 14, 2009, 20:45 »
έχασες!

βρίσκεται πλέον ένα μπουκαλάκι σε όλες τις παραγγελίες (δεν ξέρω αν έχει σημασία αλλά λέω γιά το janty από funstore).

 ;)

Αποσυνδεδεμένος fairy

  • ***
  • 653
  • Φύλο: Γυναίκα
  • YOU NEVER KNOW WHAT YOU CAN DO UNTIL YOU......TRY!
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #21 στις: Οκτωβρίου 14, 2009, 23:04 »
French pipe
Εδώ παθαίνεις ψυχολογικό πρόβλημα
     κι αναρωτιέσαι να ατμίζει κανείς ή να μην ατμίζει?????

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9582
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #22 στις: Ιανουαρίου 03, 2010, 22:46 »
Αυτό που δεν μου άρεσε μέχρι τώρα καθόλου είναι το virginia. θα του έδινα καμια ευκαιρία ακόμα αλλά με εκνεύρισε αφάνταστα και το πέταξα.
Σχετικά τώρα με το RY3 και επειδή βλέπω ότι εδώ αναφέρεται συχνά , θα έλεγα ότι  οι απόψεις διίστανται. Προσωπικά μου αρέσει. Και μου αρέσει αρκετά σε βαθμό που ενοχλεί αφάνταστα άλλους στο σπίτι.
Είναι χαρακτηριστικό ότι μόλις ανοίγω το μπουκαλάκι ακούγεται μια φωνή απο άλλο δωμάτιο.

Αποσυνδεδεμένος Abet

  • *****
  • 3073
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμιζω απο 9/9/09 τυχαίο ?
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #23 στις: Ιανουαρίου 03, 2010, 23:08 »
και μιά παντόφλα κάνει διαδωματιακό ταξίδι ?  :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9582
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #24 στις: Ιανουαρίου 03, 2010, 23:28 »
 :)) :)) :))
δημιουργείται απλά ένταση μόλις ανοίγει το μπουκαλάκι.
Στη φάση της ατμοποίησης η ένταση μεγαλώνει  ;D

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9582
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #25 στις: Ιανουαρίου 05, 2010, 12:09 »
ecopure rich  :thumpdown:.
Στην κορυφή των χειρότερων. Άνετα σε ωθεί να επιστρέψεις στο Κ.Τ. ή να σταματήσεις οριστικά το κάπνισμα και το άτμισμα.  Αν τα συμβατικά τσιγάρα είχαν αυτή τη γεύση απλά δεν θα υπήρχαν καπνιστές  :))

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9582
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #26 στις: Ιανουαρίου 07, 2010, 20:23 »
ecopure rich  :thumpdown:.
Στην κορυφή των χειρότερων. Άνετα σε ωθεί να επιστρέψεις στο Κ.Τ. ή να σταματήσεις οριστικά το κάπνισμα και το άτμισμα.  Αν τα συμβατικά τσιγάρα είχαν αυτή τη γεύση απλά δεν θα υπήρχαν καπνιστές  :))
τελικά δεν είναι καθόλου κακό το rich  ;)
Φαρμακίλα όμως και μάλιστα έντονη , μυρίζει σε κάθε περίπτωση.

Αποσυνδεδεμένος alfisti

  • ****
  • 1033
  • Φύλο: Άντρας
    • alfistigr photo
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #27 στις: Ιανουαρίου 07, 2010, 21:35 »
Τem, σε πάω!
μού θυμίζεις τι έκανα κάτι μήνες πριν.
κάθε μέρα κι άλλη γνώμη  ;)

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9582
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #28 στις: Ιανουαρίου 07, 2010, 21:44 »
λέω να γεμίσω και κανένα cartomizer με rich αλλά θα με κυνηγήσουν απο το σπίτι. Μιλάμε για πολύ μαλλί της γριάς , ζαχαροκάλαμο.
Μήπως πέτυχα καμια παλιά παρτίδα rich  και δεν το ξέρω ? ???

Αποσυνδεδεμένος alfisti

  • ****
  • 1033
  • Φύλο: Άντρας
    • alfistigr photo
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #29 στις: Ιανουαρίου 07, 2010, 21:54 »
όχι, γιατί όπως θυμούνται κάποιοι, τον Αύγουστο είχε ξεμείνει το μαγαζί καί έγινε παραλαβή τον Σεπτέμβρη.
Από αυτήν παίρνουμε όλοι.
παλιά παρτίδα, λοιπόν, όχι.
τώρα γιά τα υπόλοιπα.... πού να ξέρω?
 :)

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 180547 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 13:33
από funes
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 16 8308 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 26, 2024, 17:10
από Sergios
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 33948 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 536139 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59767 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237389 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 580 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 15557 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136114 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085291 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35397 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10225 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12