vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

Συμβουλές για mod ...

Αποσυνδεδεμένος prof

  • **
  • 353
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Συμβουλές για mod ...
« Απάντηση #180 στις: Ιουνίου 30, 2013, 13:42 »
PROF, Σευχαριστω για την απάντηση.Όντος το Ιnnokin svd  μαρεση πολύ, αν και είναι κάπως μεγάλο. Σχετικά με την εγγυηση, σε ένα κατάστημα που ρώτησα μου ειπαν ότι θα έχω τουλάχιστον 6 μήνες.  Το προβάρι που θεωρείται κορυφή δεν έχει βατ,  και έχει  μια παλιά πλακέτα. Υπερβολικά τα χρήματα για μένα. Δεν θέλω να καταλήξω να έχω 10 mod  :) . Είναι τόσες πολλές επιλογές που χανεσαι  :)
Το κάπως μεγάλο ισχύει σχεδόν σε όλα για να έχεις 18650 δυνατότητα και αυτονομία. Αλλά είναι συνήθειο οπότε μη σε απασχολεί. Μην περιμένει να είναι σαν στυλό δλδ για να μπαίνει στο πουκάμισο. Αλλά σε ένα τσαντάκι βολεύεται εύκολα.

Σε αντιστοιχία στα κινητά για πολλούς το Samsung note2 είναι τεράστιο. Εγώ σε 1-2 μέρες το είχα συνηθίσει και τώρα όλα τα άλλα μου φαίνονται μικρά. Έτσι και τώρα με evic by leo βλέπω αλλά (εκτός Μοντ) και μου φαίνονται ψείρες. Σε σχέση με innokin θα έλεγα ότι είναι ανάλογα. Απλά το evic μαμά λόγω αλουμινίου είναι κάπως ελαφρύ.

6 μήνες εγγύηση έχει και το evic οπότε είσαι ΟΚ.

Από ότι διαβάζω το προβαρι δεν θα έχει Βατ ούτε στην 3 έκδοση. Ξεπερασμένο δεν θα το έλεγα αλλά σίγουρα έχει κάποιες ελλείψεις. Έχει βέβαια σταθερότητα και ακρίβεια αλλά αυτό (προσωπική εκτίμηση) είναι υπερεκτιμημενο και υπερκοστολογειται. Αν ήταν από τιτάνιο θα το παραδεχομουν.. :-)

Sent from my 2 using (frequently) my brain.


Αποσυνδεδεμένος st.mel

  • **
  • 470
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Συμβουλές για mod ...
« Απάντηση #181 στις: Ιουνίου 30, 2013, 14:21 »
Η καλυτερη για μενα αγορα μοντ αφου εχεις αποφασησει να ατμιζεις ειναι το provari! Αλλα και να σταματησεις το ατμισμα παλι δεν θα χασεις πολλα γιατι θα το πουλησεις ανετα. Εχει σταθερη αξια και οχι μονο σε χρηματα αλλα γενικα σαν συσκευη.Το θεμα ειναι να εχεις τα χρηματα για να το αποκτησεις.Αν οχι,το vamo ειναι μια καλη αγορα απο οτι εχω διαβασει και απο φιλους που το εχουν.
Αυτα απο μενα :)

Αποσυνδεδεμένος Nekzo

  • **
  • 156
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Συμβουλές για mod ...
« Απάντηση #182 στις: Ιουνίου 30, 2013, 17:36 »
η άποψη μου είναι να πάρεις ότι καλύτερο κυκλοφορεί στην αγορά (π.χ provari κ.α) το οποίο έχει και μεγάλη μετα-πωλητική αξία και επιπλέον δεν θα αναζητάς συνέχεια  το καλύτερο. Αυτό έχει ως  αποτέλεσμα η αρχική του υψηλή τιμή, να την έχεις δώσει για να πάρεις με 2-3 μοντάκια.... και το όνειρο να το αποκτήσεις  να παραμένει :yes: :yes: 

Αποσυνδεδεμένος prof

  • **
  • 353
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Συμβουλές για mod ...
« Απάντηση #183 στις: Ιουνίου 30, 2013, 18:09 »
Για το "όνειρο" θα διαφωνήσω. Δεν είναι απαραίτητο κάποιος να "ονειρεύεται" το ακριβότερο (και όχι πάντα καλύτερο, για τις ανάγκες του). Γιατί αν ξεκινήσει κάποιος με "όνειρο" το προβάρι γιατί να μην έχει όνειρο και την Ιθάκη παρέα με τον Killer+gv tank, επιστόμιο από τιτάνιο, μπαταρία 2χ3400mah τουλάχιστον και 3χ 18350 και ταχυφορτιστή με οθόνη και και και, και τελικά το "όνειρο" για έναρξη ΗΤ να κοστολογείται πάνω από 500 ευρώ.

Το προβαρί είναι εξαιρετικό για αυτό που είναι (ακριβές και "δυνατό") αλλά προσωπικά δεν το καταχωρώ στα "όνειρα". Κάποιος μπορεί να βρει τη νιρβάνα του και κάτω από τα 4.5βολτ και ας του δίνει το μοντάκι του 4.3 ή 4.7 βολτ αντί για 4.5. Συν φυσικά την "ευκολία" ενός αρχάριου με τα βατ. 

Κάπου ο white varadero είχε γράψει ένα ωραίο ποστ ότι η "αναζήτηση" δεν τελειώνει ποτέ ενώ οι τσέπες αδειάζουν κάποια στιγμή. Συμφωνώντας με αυτό, θεωρώ ότι κάποιος ιδανικά μπορεί να ξεκινήσει με ένα αξιοπρεπές μοντ (έστω όχι το φθηνότερο) και με έναν επίσης αξιοπρεπή ατμοποιητή. Από εκεί και έπειτα, και όσο του επιτρέπει η τσέπη του μελλοντικά ας ανέβει.

Τέλος, για την μεταπωλητική αξία (που σίγουρα έχει το προβάρι) το έγραψα και πιο πάνω. Παλαιότερα και εγώ κοιτούσα αυτοκίνητα, κινητά κλπ με βάση την μεταπωλητική αξία. Τα πρόσεχα σαν τρελός (για να μην έχουν και χτυπήματα που θα έριχναν την αξία) και τελικά τι κέρδισα? Ένα καθημερινό άγχος μην χτυπήσει και χάσω σε μεταπωλητική αξία, ο επόμενος από μένα το χαιρόταν σαν καινούριο και εγώ κέρδισα λίγα ευρώ παραπάνω σε σχέση με ένα άλλο. Τώρα πια κοιτάω να το χαρώ εγώ και όταν έρθει η ώρα του αποχωρισμού (αν έρθει) ας χάσω και κανά ευρώ παραπάνω αναλογικά. Γιατί αν πάρω κάτι 70 και το δώσω 30, έχασα 40 ευρώ. Ενώ αν πάρω κάτι 200 και το δώσω 120, έχασα 80 ευρώ.

 :)

Αποσυνδεδεμένος shadockan

  • *****
  • 4512
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Συμβουλές για mod ...
« Απάντηση #184 στις: Ιουνίου 30, 2013, 18:38 »
Εγω δεν καταλαβαινω την λογικη της μεταπολησης παντος.
Οτι θα παρω ,θα το παρω για να το χαρω,να μου δωσει κατι αλλο απο αυτο που γνωριζω.
Αν εχει μεταποληση ή οχι,δεν με ενδιαφερει καθολου και το βλεπω και ανουσιο.
Τωρα για mod,κοιταξτε και στο εσωτερικο (Ελλαδα) και θα δειτε οτι εχουμε κι εδω καποια mod,ηλ/κα,μηχ/κα, που βαζουν τα γυαλια σε οποιο αλλο mod απο τους <μεγαλους> moders της αλοδαπης
Εχεις και την υποστηρηξη τους στα ποδια σου χωρις να ψαχνεσαι με εγγυησεις και αλλα τερτιπια.
Ενα τηλ. και ολα παιρνουν τον δρομο τους.Απλα.
Δεν αναιρω κανεναν,αλλα αυτο βλεπω καλυτερο εγω.Ο καθεναςεχει τα γουστα του.

Αποσυνδεδεμένος DIMTH

  • ***
  • 790
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Συμβουλές για mod ...
« Απάντηση #185 στις: Ιουνίου 30, 2013, 19:48 »
Επειδη εχω και vamo και provari. Σε εναν νεο ατμιστη θα προτινα πρωτα μια twist και μια- δυο απλες 650αρες που παντα χρειαζονται (ακομα κι οταν παλιωσεις),  και μετα vamo  με κλειστα ματια. 

Αποσυνδεδεμένος eftihis.k

  • ***
  • 678
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Συμβουλές για mod ...
« Απάντηση #186 στις: Ιουνίου 30, 2013, 19:54 »
παιδια επειδη γινονται τα κλασικα σχολια για την τιμη του προβαρι θα σας πω καποια πραγματα απλα πληροφοριακα και ειλικρινα.
η τιμη του ειναι τσουχτερη,αλλα σπανια αναφερεται οτι κατασκευαστικα ειναι στα επιπεδα των ακριβων μηχανικων.μονο το παχος του ατσαλιου και η ποιοτητα της βαφης ειναι ενα κοστος αρκετα μεγαλυτερο απο τα κινεζικα.
σε σχεση με βαμο,ζμαχ  που τα εχω ,η διαχειρηση της μπαταριας ειναι πολυ καλυτερη.
δεν μου εχει ζεσταθει ποτε η πλακετα ή η μπαταρια σε παρατεταμενη χρηση.
δεν καταλαβαινω καμια διαφορα στο ατμισμα μεχρι να αναψει λαμπακι,σε αντιθεση με τα κινεζικα που δεν μετρανε υπο φορτιο τις μπαταριες.
μου εχει πεσει καμια 10αρια φορες χωρις κανενα προβλημα.
ειναι το μονο μου μοντ που ποτε δεν μου δημιουργησε ουτε μια αρνητικη σκεψη.
οσο αφορα τα βατ,επι του πρακταιου και στο βαμο και στο ζμαχ οταν αλλαζω ατμοποιητη παντα παιζω λιγο πανω κατω μεχρι να πετυχω το αποτελεσμα που θελω. το ιδιο κανω και στο προβαρι με τα βολτ. δεν βλεπω καμια διαφορα στην πραξη.

και τελος εχει σταθεροποιημενη εξοδο και δεν κανει αυτο το κροταλισμα που μου σπαει τα νευρα.

σιγουρα θα το ξαναπερνα και σιγουρα αξιζει τα λεφτα του. :)

Αποσυνδεδεμένος Geraki

  • ***
  • 975
  • Φύλο: Άντρας
  • Pico-Cloud-Doggy-Gotank
Απ: Συμβουλές για mod ...
« Απάντηση #187 στις: Ιουνίου 30, 2013, 20:02 »
Τέλος, για την μεταπωλητική αξία (που σίγουρα έχει το προβάρι) το έγραψα και πιο πάνω. Παλαιότερα και εγώ κοιτούσα αυτοκίνητα, κινητά κλπ με βάση την μεταπωλητική αξία. Τα πρόσεχα σαν τρελός (για να μην έχουν και χτυπήματα που θα έριχναν την αξία) και τελικά τι κέρδισα? Ένα καθημερινό άγχος μην χτυπήσει και χάσω σε μεταπωλητική αξία, ο επόμενος από μένα το χαιρόταν σαν καινούριο και εγώ κέρδισα λίγα ευρώ παραπάνω σε σχέση με ένα άλλο. Τώρα πια κοιτάω να το χαρώ εγώ και όταν έρθει η ώρα του αποχωρισμού (αν έρθει) ας χάσω και κανά ευρώ παραπάνω αναλογικά. Γιατί αν πάρω κάτι 70 και το δώσω 30, έχασα 40 ευρώ. Ενώ αν πάρω κάτι 200 και το δώσω 120, έχασα 80 ευρώ.

 :)
Έχεις δίκιο σε αυτά που λες ΑΛΛΑ

Όσοι πριν ένα χρόνο αγόρασαν provari με 160€ (και σήμερα τόσο έχει) μπορούν να το πουλήσου γύρω στα 120€.

Όσοι πριν ένα χρόνο αγόρασαν το vmax με 70€ σήμερα (αν εξακολουθεί να δουλεύει) δε νομίζω να μπορέσουν να το πουλήσουν.


Αποσυνδεδεμένος prof

  • **
  • 353
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Συμβουλές για mod ...
« Απάντηση #188 στις: Ιουλίου 01, 2013, 20:05 »
Δεν θα διαφωνήσω στο δεύτερο σκέλος.

Στο πρώτο όμως, σίγουρα κρατάει τιμή και πολλές φορές η ζήτηση καθορίζει και την τιμή. Υπήρξε πρόσφατα αγγελία, αν θυμάμαι καλά, με μια μικρή προίκα (επέκταση, σπέσιαλ καπάκι μπαταρίας) στα 100 ευρώ. Υποθέτω πουλήθηκε μέσα σε 10 λεπτά (η ζήτηση μεγάλη σίγουρα) και μπορεί και η τιμή να ήταν εξαιρετική. Αλλά επειδή μιλάμε για αγορά από Ελλάδα (από εκεί ξεκίνησε το θέμα ο συνφορουμίστας) αν δεν πάρεις το "βασικό" στα 170 ξεκινάς από 190 και με καμία προέκταση σίγουρα είσαι στα 190 τιμή εκκίνησης ή 210. Και ένας νέος χρήστης δεν μπορεί να πάρει μόνο το προβάρι (αυτό περισσότερο έθιξα εξαρχής). Πρέπει να πάρει το προβάρι, τουλάχιστον 2 μπαταρίες (ενδεχομένως + προέκταση αν θέλει σίγουρα να βγάζει την ημέρα οπότε μία μικρή και μία μεγάλη μπαταρία) και φορτιστή. Φυσικά αν θελήσει να το πουλήσει σε 6 μήνες - 1 χρόνο θα του μείνουν τα λοιπά, αλλά και πάλι για να ξεκινήσει θέλει 230-240+ ευρώ (και ίσως να λέω και λίγα αν τυχόν επιθυμήσει άλλο χρώμα από το "βασικό").

Αν φυσικά διαθέτει κάποιος αυτό το ποσό, ας πάρει το προβάρι. Αλλά θεωρώ ότι δεν πρέπει να θεωρούμε "δεδομένο" ότι κάποιος για να απολαύσει το ΗΤ χρειάζεται το προβάρι. Άλλωστε αν πάρεις προβάρι, θα πας μετά και θα πάρεις ατμοποιητή των 3-4 ευρώ? Σίγουρα όχι.

 :)

Αποσυνδεδεμένος Geraki

  • ***
  • 975
  • Φύλο: Άντρας
  • Pico-Cloud-Doggy-Gotank
Απ: Συμβουλές για mod ...
« Απάντηση #189 στις: Ιουλίου 01, 2013, 22:25 »
Μπαταρίες+φορτιστή θα χρειαστεί οποιοσδήποτε σκέφτεται να πάρει mod γιαυτό και δεν τα υπολόγισα στην τιμή.

Αν φυσικά διαθέτει κάποιος αυτό το ποσό, ας πάρει το προβάρι. Αλλά θεωρώ ότι δεν πρέπει να θεωρούμε "δεδομένο" ότι κάποιος για να απολαύσει το ΗΤ χρειάζεται το προβάρι.
Σε αυτό συμφωνώ απόλυτα.
Απόλαυση από το ΗΤ μπορείς να πάρεις και με μια ego μπαταρία των 5€.

Απ: Συμβουλές για mod ...
« Απάντηση #190 στις: Ιουλίου 02, 2013, 06:39 »
Σωστά ! απόλαυση μπορείς να πάρεις και χωρίς mod , με μια eGo και ένα clearo άνετα  :yes: :yes:
Μην ξεχνάμε πως σε μεγάλο ποσοστό έτσι ξεκινήσαμε το άτμισμα και κόψαμε το τσιγάρο.

Σε κατηγορία mod όμως υποτίθεται πως ο ατμιστής θα "κουβαλάει" κάποια εμπειρία, που σημαίνει
πως οι απαιτήσεις του θα έχουν αυξηθεί και το άτμισμα θα έχει γίνει μόνιμο μεν αλλά και ένα γευστικό χόμπι όπου εκεί θα θέλεις όσο το δυνατόν απροβλημάτιστη συμπεριφορά και χρόνο συμβίωσης μαζί
του απεριόριστο.
Δένεσαι με το ηλεκτρονικό σου τσιγάρο, γίνεται ότι με ένα κινητό ή με το ρολόι σου ή με τον η/υ σου.

Εδώ πλέον μπαίνουν άλλοι παράγοντες όπως αξιοπιστία ( συνεχή απρόσκοπτη λειτουργία ), αντοχή, διακριτικότητα, ποιότητα κατασκευής, ευχρηστία, τεχνική υποστήριξη και όλα αυτά έχουν να κάνουν με το οικονομικό το οποίο ανθεί στις μέρες μας  :laugh1: :laugh1:

Η αλήθεια είναι πως όλα τα παραπάνω τα διαθέτει το provari.
Ναι, δεν είναι το φθηνότερο, είναι όμως ότι καλύτερο κυκλοφορεί εταιρείας-εμπορίου στην παγκόσμια αγορά και δυστυχώς ως τώρα δεν υπάρχει άλλο έτοιμο mod ηλεκτρονικό vv που να τα έχει όλα συγκεντρωμένα και να κοστίζει 180 $ ήτοι: 138 € γιατί κακά τα ψέμματα εκεί κατατάσσεται οικονομικά ασχέτως που για μας στις μαύρες οικονομικές μέρες που ζούμε φαντάζει τεράστιο ποσόν μπροστά στα 23 € του Vamo ή στα 50 € του Z Max ή στα 15 € του Lava, που λίγο πολύ σχεδόν όλοι τα έχουν σαν back up σε κάποιο συρτάρι για μια ώρα ανάγκης.

Το proVari το παίρνεις για Πρώτο Mod όχι για δεύτερο ή για συρτάρι, δεν θεωρείται ευκαιρία, είναι όμως μόνο του στην αγορά και φαντάζει ακόμα άπιαστο από πλακέτες τύπου DNA 20 οι οποίες όταν τοποθετούνται σε box ανοξείδωτα ή αλουμινένια και είναι εργοστασιακά προϊόντα και όχι μερικές ιδιωτικές κατασκευές, κοστίζουν πάνω από 250 $

Αποσυνδεδεμένος GreekNick

  • **
  • 204
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Συμβουλές για mod ...
« Απάντηση #191 στις: Σεπτεμβρίου 03, 2013, 21:03 »
Μια ερωτηση να κανω στα πιο εμπειρα ατομα στο χωρο του ατμισματος.


Μετα απο εναμισι χρονο ατμισματος και εχοντας αγορασει πολλες ego μπαταριες αποφασισα να παρω το πρωτο μου Mod. Και επειδη δεν θελω να παρω κατι και να το μετανιωσω μετα (γιατι δεν εδωσα λιγα παραπανω να παρω κατι καλυτερο) εχω κατασταλάξει αναμεσα στο Provari(mini) με εναν Gennesis ατμο ή στο Orion V3.


Μεταπωλητικες αξιες κτλ δεν με ενδιαφερουν μιας και δε σκοπευω να πουλησω κατι που θα αγορασω με τοσα χρηματα.


οποτε Provari & Gennesis ή Orion V3??????????

Αποσυνδεδεμένος ROD

  • **
  • 221
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Συμβουλές για mod ...
« Απάντηση #192 στις: Σεπτεμβρίου 03, 2013, 21:11 »
Στο προβάρι βάζεις οτι ατμοποιητή Θες. Το άλλο το < παντρεύεται> .Βέβαια είναι πολύ καλό απο ότι λένε , αλλά δεν θα μπορείς να δοκιμάσεις άλλο ατμοποιητή.
Εσυ ξέρεις τι Θες . Αν δε θες να ψάχνεσαι  για ατμοποιητές , πάρε το υβριδικό.
Αν θες να δοκιμάζεις , πάρε το πρόβατο .
Και τα δυο είναι πολύ καλά και ακριβά, όχι όμως σε σχέση με αυτά που προσφέρουν. Σε σχέση με αυτά που προσφέρουν, προσωπική άποψη, έχουν λογική τιμή.αρκει να τα έχεις  ;D

Αποσυνδεδεμένος prof

  • **
  • 353
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Συμβουλές για mod ...
« Απάντηση #193 στις: Σεπτεμβρίου 03, 2013, 21:22 »
Μια ερωτηση να κανω στα πιο εμπειρα ατομα στο χωρο του ατμισματος.


Μετα απο εναμισι χρονο ατμισματος και εχοντας αγορασει πολλες ego μπαταριες αποφασισα να παρω το πρωτο μου Mod. Και επειδη δεν θελω να παρω κατι και να το μετανιωσω μετα (γιατι δεν εδωσα λιγα παραπανω να παρω κατι καλυτερο) εχω κατασταλάξει αναμεσα στο Provari(mini) με εναν Gennesis ατμο ή στο Orion V3.


Μεταπωλητικες αξιες κτλ δεν με ενδιαφερουν μιας και δε σκοπευω να πουλησω κατι που θα αγορασω με τοσα χρηματα.


οποτε Provari & Gennesis ή Orion V3??????????
To οριον έχει πάρει εξαιρετικές κριτικές από χρήστες. Βρες το νήμα του να διαβάσεις αναλυτικά και στείλε και σε κάποιον συνφορουμίστα μνμ αν έχεις κάποια απορία. Προσωπικά όμως θα σου πρότεινα το προβάρι κυρίως λόγω της ευελιξίας που αναφέρεται από πάνω. Μπορείς να βάλεις όποιον ατμοποιητή θέλεις. Ντριπινγκ, μες, εργοστασιακούς κλπ. Γενικά έχεις την ευελιξία. Ενώ με το οριον θα έχεις να κάνεις μόνο με μες και μόνο με αυτόν που έχει φορεμένο.

Αποσυνδεδεμένος hemlock

  • **
  • 341
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Συμβουλές για mod ...
« Απάντηση #194 στις: Σεπτεμβρίου 03, 2013, 21:41 »
Μια ερωτηση να κανω στα πιο εμπειρα ατομα στο χωρο του ατμισματος.


Μετα απο εναμισι χρονο ατμισματος και εχοντας αγορασει πολλες ego μπαταριες αποφασισα να παρω το πρωτο μου Mod. Και επειδη δεν θελω να παρω κατι και να το μετανιωσω μετα (γιατι δεν εδωσα λιγα παραπανω να παρω κατι καλυτερο) εχω κατασταλάξει αναμεσα στο Provari(mini) με εναν Gennesis ατμο ή στο Orion V3.


Μεταπωλητικες αξιες κτλ δεν με ενδιαφερουν μιας και δε σκοπευω να πουλησω κατι που θα αγορασω με τοσα χρηματα.


οποτε Provari & Gennesis ή Orion V3? ??? ??? ???
Αν δεν θες να μετανοιώσεις για αγορά, ψάξε/βρεςαγόρασε σωλήνα με DNA20...
Αν το ζητημά σου είναι αισθητικό να αγοράσεις μηχανικό/υβριδικό,αλλά να έχεις κατα νου βάρος,μέγεθος,είδος μπαταριών που θα επιλέξεις να ατμίζεις χωρίς να υπολογίσεις οτι δεν θα έχεις ohm/volt meter.
Σαν συμβουλή μηχανικό/υβριδικό με 18350 μπαταρίες και genesis πάνω ,είναι για κανα 2ωρο συνεχούς ατμίσματος...

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 8726 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 181189 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 27, 2024, 13:33
από funes
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 34246 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 537678 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 60191 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 238355 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 699 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 16509 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136832 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085739 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35682 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10567 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12