vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

302 επισκέπτες, 9 χρήστες
gfilip, lounik, tibolaso, lagoudakis, Stedorian93, Jorge, manoslykos, Doubt, TasMan

Twitter

Υγρά HG από heanen-gifts

Αποσυνδεδεμένος lionor

  • ****
  • 1167
Υγρά HG από heanen-gifts
« στις: Δεκεμβρίου 29, 2009, 00:59 »
Δοκιμαζω τωρα και αυτο το καινουργιο υγρο που βγαλανε. HG roasted coffee. Αναθεμα κι αν καταλαβαινω τι σημαινει αυτο το hg... To χρωμα του ειναι σχεδον μαυρο, ή πολυ σκουρο καφε, δεν εχω ξαναδει ποτε τετοιο χρωμα σε υγρο! Εξαλλου τι καβουρδισμενος καφες θα ταν, αν δεν ειχε τετοιο χρωμα! Στην πραξη τωρα αν και ειναι μονο 6mg μπορω να πω οτι εχει και χτυπημα και γευση. Το περιεργο ειναι οτι οταν εκπνεεις δεν βγαινι σχεδον καθολου ατμος...Το δοκιμασα και σε m401 και σε 901. Στο σαϊτ γραφουν οτι θα βγαλουν κι αλλες γευσεις, ισως στο μελλον δοκιμασω ξανα.

Αποσυνδεδεμένος taxtsom

  • ***
  • 514
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά HG από heanen-gifts
« Απάντηση #1 στις: Δεκεμβρίου 29, 2009, 20:28 »
Δοκιμαζω τωρα και αυτο το καινουργιο υγρο που βγαλανε. HG roasted coffee. Αναθεμα κι αν καταλαβαινω τι σημαινει αυτο το hg... To χρωμα του ειναι σχεδον μαυρο, ή πολυ σκουρο καφε, δεν εχω ξαναδει ποτε τετοιο χρωμα σε υγρο! Εξαλλου τι καβουρδισμενος καφες θα ταν, αν δεν ειχε τετοιο χρωμα! Στην πραξη τωρα αν και ειναι μονο 6mg μπορω να πω οτι εχει και χτυπημα και γευση. Το περιεργο ειναι οτι οταν εκπνεεις δεν βγαινι σχεδον καθολου ατμος...Το δοκιμασα και σε m401 και σε 901. Στο σαϊτ γραφουν οτι θα βγαλουν κι αλλες γευσεις, ισως στο μελλον δοκιμασω ξανα.
Όπα! Κάτι μου θυμίζει αυτή η περιγραφή:
"Δοκιμαζω τωρα και αυτο το καινουργιο υγρο που βγαλανε. HG roastedcoffee. Αναθεμα κι αν καταλαβαινω τι σημαινει αυτο το hg... To χρωματου ειναι σχεδον μαυρο, ή πολυ σκουρο καφε, δεν εχω ξαναδει ποτε τετοιοχρωμα σε υγρο! Εξαλλου τι καβουρδισμενος καφες θα ταν, αν δεν ειχετετοιο χρωμα! Στην πραξη τωρα αν και ειναι μονο 6mg μπορω να πω οτιεχει και χτυπημα και γευση."  :hmmm: :hmmm: :hmmm:
Αλλά πάλι η συνέχεια της περιγραφής:
" Το περιεργο ειναι οτι οταν εκπνεεις δεν βγαινει σχεδον καθολου ατμος..." με αποπροσανατολίζει κάπως :confused1: .
 Το ... μυστήριο θα λυθεί σε λίγες μέρες που θα έρθει κ το δικό μου ΗG roasted coffee 6 mg :yes: Ελπίζω να μην συμβαίνει αυτό που φαντάζομαι!!! Ίδωμεν ::)


Εdit: Ατμίζω αποκλειστικά σχεδόν τον τελευταίο καιρό made in Germany Vinirette στα 5 mg και δη κυρίως Kaffee ;)

Αποσυνδεδεμένος Abet

  • *****
  • 3073
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμιζω απο 9/9/09 τυχαίο ?
Απ: Υγρά HG από heanen-gifts
« Απάντηση #2 στις: Δεκεμβρίου 29, 2009, 20:53 »
Ναι, αλλά αυτά υποτίθεται οτι κατασκευάζονται Γερμανία ,,,  λες ?
Έρχεται και σε μένα ο καφές, στο δρόμο είναι , για να δουμε ... :tongue_smilie:
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 29, 2009, 20:58 από Abet »

Αποσυνδεδεμένος XristosK

  • ***
  • 899
  • Φύλο: Άντρας
  • Γειά σου ρε Gojira, με τις τζούρες σου
Απ: Υγρά HG από heanen-gifts
« Απάντηση #3 στις: Δεκεμβρίου 30, 2009, 00:29 »
Την ίδια συμπεριφορά έχει και το μίας χρήσης τσιγάρο τους...

Αποσυνδεδεμένος lionor

  • ****
  • 1167
Απ: Υγρά HG από heanen-gifts
« Απάντηση #4 στις: Δεκεμβρίου 30, 2009, 02:15 »
Παιδια οταν το δοκιμασετε πειτε καμια γνωμη... Και το vinirrete δεν βγαζει ατμο;

Αποσυνδεδεμένος Abet

  • *****
  • 3073
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμιζω απο 9/9/09 τυχαίο ?
Απ: Υγρά HG από heanen-gifts
« Απάντηση #5 στις: Δεκεμβρίου 30, 2009, 02:31 »
vinirrete  βγάζει ικανοποιητικό ατμό

Αποσυνδεδεμένος lionor

  • ****
  • 1167
Απ: Υγρά HG από heanen-gifts
« Απάντηση #6 στις: Δεκεμβρίου 30, 2009, 04:28 »
Ολοι ξερουμε οτι στα κινεζικα υγρα δεν αναγραφουνε πανω στην ετικετα το made in...  (σε αυτο το καινουργιο coffee γραφει πανω τα συστατικα που εχει, αλλα τα γραμματα δεν διαβαζονται γιατι εχουν ιδιο χρωμα με το υγρο!). Στα vinirette αραγε που ειναι και ...γερμανικων προδιαγραφων, αναγραφεται το made in...;

Αποσυνδεδεμένος koalex

  • **
  • 181
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά HG από heanen-gifts
« Απάντηση #7 στις: Δεκεμβρίου 30, 2009, 10:01 »
Ολοι ξερουμε οτι στα κινεζικα υγρα δεν αναγραφουνε πανω στην ετικετα το made in...  (σε αυτο το καινουργιο coffee γραφει πανω τα συστατικα που εχει, αλλα τα γραμματα δεν διαβαζονται γιατι εχουν ιδιο χρωμα με το υγρο!). Στα vinirette αραγε που ειναι και ...γερμανικων προδιαγραφων, αναγραφεται το made in...;

Ναι τα υγρα Vinirette γραφουν καθαρα "Hergestelit in Deutschland fur Vinirette" και της Flavourart "Made in Italy"...

Αποσυνδεδεμένος lionor

  • ****
  • 1167
Απ: Υγρά HG από heanen-gifts
« Απάντηση #8 στις: Δεκεμβρίου 30, 2009, 11:12 »
Μαλιστα... Και ετσι ειναι το σωστο!
Α! μην ξεχασω να σας το πω πριν ειναι....αργα. Οσοι δοκιμασετε το roasted coffee, τον ατμο να τον ...ξεχασετε μετα. Η μυρωδια και η γευση που αφηνει το υγρο δεν φευγει με καμια δυναμη! Ακομα κατι ...περιεργο που παρατηρησα ειναι οτι σταζοντας κατευθειαν πανω στην γεφυρα του μ401, το απορροφαει σε τρελλο βαθμο. Οσο κι αν εσταξα πανω το ρουφηξε με την μια :)

Αποσυνδεδεμένος Abet

  • *****
  • 3073
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμιζω απο 9/9/09 τυχαίο ?
Απ: Υγρά HG από heanen-gifts
« Απάντηση #9 στις: Δεκεμβρίου 30, 2009, 15:38 »
Eτσι ακριβως ειναι και ο Vinirette

Αποσυνδεδεμένος taxtsom

  • ***
  • 514
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά HG από heanen-gifts
« Απάντηση #10 στις: Ιανουαρίου 04, 2010, 13:58 »
Παρέλαβα κ γω το HG roastedcoffee .
KAMIA ΣXEΣΗ σε γεύση κ ατμό με το Vinirette Kaffee.
Έχει καλό χτύπημα  :thumpup: αλλά όχι πολύ ατμό :thumpdown: Και φαίνεται πιο λεπτόρευστο από το Vinirette. To μυρωδικό που έχουν χρησιμοποιήσει πιστεύω πως είναι το keoke Coffee της Lorann που έχω ψωνίσει από ΤW :yes:
Το Vinirettee Kaffee είναι πιο γλυκίζον από το HG roastedcoffee της Heaven

Αποσυνδεδεμένος Abet

  • *****
  • 3073
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμιζω απο 9/9/09 τυχαίο ?
Απ: Υγρά HG από heanen-gifts
« Απάντηση #11 στις: Ιανουαρίου 04, 2010, 14:02 »
μιλάμε για 6mg taxtsom ε ?
Πες μου σε παρακαλώ πότε έκανες την παραγγελία, για να δω πότε θα έρθει και σε μένα , ειμαι σε αναμμένα κάρβουνα  :-\  :-\  :hmmm:  :confused1:  :(  :tongue_smilie:

Αποσυνδεδεμένος taxtsom

  • ***
  • 514
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά HG από heanen-gifts
« Απάντηση #12 στις: Ιανουαρίου 04, 2010, 14:26 »
H παραγγελία έγινε στις 18/12/09 ημέρα Παρασκευή , ταχυδρομήθηκαν Δευτέρα πρωί απ'οτι μου είπαν και σήμερα τα παρέλαβα από τον ταχυδρόμο. :D Επίσης πουλάνε το HG υγρό σε 6 διαφορετικές γεύσεις :thumpup: και το V3 stick mod : http://www.heaven-gifts.com/index.php?gOo=goods_details.dwt&goodsid=424&productname=
Μόλις παρήγγειλα πάλι :eyesplash: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος Abet

  • *****
  • 3073
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμιζω απο 9/9/09 τυχαίο ?
Απ: Υγρά HG από heanen-gifts
« Απάντηση #13 στις: Ιανουαρίου 04, 2010, 14:57 »
Παράθεση
Μόλις παρήγγειλα πάλι :eyesplash: :laugh1:
  χαχαχαχα!
ευχαριστώ φίλε , την άλλη βδομάδα θα μου έρθει λογικά.

Αποσυνδεδεμένος XristosK

  • ***
  • 899
  • Φύλο: Άντρας
  • Γειά σου ρε Gojira, με τις τζούρες σου
Απ: Υγρά HG από heanen-gifts
« Απάντηση #14 στις: Ιανουαρίου 04, 2010, 19:28 »
Και εμένα μου άρεσε το hg roasted, αλλά όχι για συνεχή χρήση. Έχει γεύση καφέ με μόκα και καθόλου παχύρρευστο.  Μου άρεσε πιο πολύ σε 510 και 801.
Και η παραγγελία, με το πιο φθηνό (EMS - 6 $) ήλθε σε 12 ημερολογιακές ημέρες (αντί 8 ημέρες και $25) , αλλά μεγάλη ουρά στο ταχυδρομείο, λόγω σήματος.
Αυτό το lanyard. πολύ φθηνιάρικο, αλλά έχει και ένα καλό. Το φοράς και ατμίζεις με την συσκευή μέσα του! Έτσι, δεν σου πέφτει και δεν το έχεις στα χέρια, που το έβαλα, κλπ. Να είχε και μία θήκη για το  υγρό ......

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 8713 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 181170 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 27, 2024, 13:33
από funes
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 34223 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 537628 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 60165 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 238312 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 697 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 16498 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136432 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085714 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35674 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10559 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12