vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

380 επισκέπτες, 4 χρήστες
Milarepa, nightdream, tibolaso, Buliwyf

Twitter

Υγρά με φυσικά αρώματα "GREEN LABEL" Ecocig...

Αποσυνδεδεμένος NIKOS13

  • *
  • 57
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά με φυσικά αρώματα "GREEN LABEL" Ecocig...
« Απάντηση #15 στις: Μαρτίου 02, 2012, 01:17 »
εγω τα αφήνω  24 ωρες ανοιχτά για ωρίμανση

Αποσυνδεδεμένος Pastafarai

  • *****
  • 2681
  • Φύλο: Άντρας
  • WE ARE AT WAR....CHOOSE SIDE!
Απ: Υγρά με φυσικά αρώματα "GREEN LABEL" Ecocig...
« Απάντηση #16 στις: Μαρτίου 02, 2012, 01:19 »
και 'γω Νικο 24 με 48.... Στα "σύνθετα" αρώματα πχ΄taboo εχω παρατηρησει οτι σε 48 ωρες αποδιδουν καλυτερα τις γευσεις... :yes:

Αποσυνδεδεμένος georgevtrs

  • ***
  • 697
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά με φυσικά αρώματα "GREEN LABEL" Ecocig...
« Απάντηση #17 στις: Μαρτίου 02, 2012, 01:25 »
Έχω δοκιμάσει τα καπνικά από ECOCIG Desertship, Latakia RY4 και Virginia Blend απλά είναι τέλια έντονο άρωμα και απίθανη γεύση, καμιά σχέση με τα αντίστοιχα της Flavour Art τα οποία είχαν αυτήν την έντονη  μυρωδιά της VG και με χάλασαν πολύ, όσο για τους διαβητικούς σε κατάστημα της OVALE όταν ζήτησα να αγοράσω Flavour Art με ρώτησαν αν είμαι διαβητικός και μου είπαν ότι δεν συνιστάτε σε διαβητικούς υγρα VG100% :dontknow:

Αποσυνδεδεμένος Pastafarai

  • *****
  • 2681
  • Φύλο: Άντρας
  • WE ARE AT WAR....CHOOSE SIDE!
Απ: Υγρά με φυσικά αρώματα "GREEN LABEL" Ecocig...
« Απάντηση #18 στις: Μαρτίου 02, 2012, 01:28 »
Έχω δοκιμάσει τα καπνικά από ECOCIG Desertship, Latakia RY4 και Virginia Blend απλά είναι τέλια έντονο άρωμα και απίθανη γεύση, καμιά σχέση με τα αντίστοιχα της Flavour Art τα οποία είχαν αυτήν την έντονη  μυρωδιά της VG και με χάλασαν πολύ, όσο για τους διαβητικούς σε κατάστημα της OVALE όταν ζήτησα να αγοράσω Flavour Art με ρώτησαν αν είμαι διαβητικός και μου είπαν ότι δεν συνιστάτε σε διαβητικούς υγρα VG100% :dontknow:
Δεν διαφωνω... εκτος απο το αρωμα παιζει ρολο και το "ενισχυτικό γεύσης" που βαζει η καθε εταιρεια... Ετσι π.χ. μπορει δυο διαφορετικες εταιρειες να χρησιμοποιουν τα ιδια αρωματα (π.χ. Flavorart) αλλα στα υγρα τους να εχει το ιδιο αρωμα διαφορετικη αποδωση γευσης... :yes:
Για τους διαβητικους μου ακουγεται υπερβολικο....
θα ριξω μια ματια αυριο στον πινακα με τα ιατρικα θεματα... :yes:
Αν ανεβαζε το σακχαρο παντως η VG θα επρεπε να αρχισω ινσουλινες άμεσα! :laugh1:

καληνυχτα παιδια! :bye:
« Τελευταία τροποποίηση: Μαρτίου 02, 2012, 09:40 από Pastafarai »

Αποσυνδεδεμένος NIKOS13

  • *
  • 57
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά με φυσικά αρώματα "GREEN LABEL" Ecocig...
« Απάντηση #19 στις: Μαρτίου 02, 2012, 01:30 »
καληνυχτα :bye:

Αποσυνδεδεμένος georgevtrs

  • ***
  • 697
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά με φυσικά αρώματα "GREEN LABEL" Ecocig...
« Απάντηση #20 στις: Μαρτίου 02, 2012, 01:35 »
Καληνύχτα αύριο πρωί πρωί δουλειά είδει ξέφυγα πάλη   :eyesplash::bye:

Αποσυνδεδεμένος Steamaker

  • 2
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά με φυσικά αρώματα "GREEN LABEL" Ecocig...
« Απάντηση #21 στις: Μαρτίου 03, 2012, 16:00 »
Μιας και δουλεύω κοντά μπήκα κι εγώ στον πειρασμό να δοκιμάσω την νέα σειρά "GREEN LABEL" της Ecocig. Δεν έχω μεγάλη πείρα στα υγρά είναι μόλις η τέταρτη εταιρεία που δοκιμάζω αλλά μπορώ να πω πως καλύφτηκα απόλυτα!!! Value for money για μένα καθώς ξεχωρίζουν σε γεύση και είναι πολύ οικονομικά για την ποιότητα που σου προσφέρουν. Στο παρασύνθημα λοιπόν apple honey σαν να λέμε το κλασικό ρόφημα με χυμό μήλου , μέλι και κανέλα, αν η γεύση της κανέλας ήταν λίιιιιιγο ποιο δυνατή θα άγγιζε το τέλειο( όχι πως δεν το χω κάνει πιπίλα  ;D ) . Butter Caramel, θυμάστε τις καραμέλες  babaloo, αν ήσασταν fun τους θα την καταβρείτε, απόλυτη γεύση καραμέλας με τελειώματα βουτύρου , μακράν η καλύτερη που έχω δοκιμάσει. Honey Dream ωραία γεύση την ήθελα ποιο μελένια και λιγότερο σοκολατένια ο τίτλος honey and chocolate θα της ταίριαζε καλύτερα! Παίζουν πολλές γεύσεις ακόμα αξιόλογες και τα παιδιά πάντα πρόθυμα να εξυπηρετήσουν, να σε ακούσουν ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ 'ΑΝΑΓΚΆΣΟΥΝ' να δοκιμάσεις. Καλά ατμίσματα σε όλους!!!!

Αποσυνδεδεμένος atmomageiras

  • *
  • 60
  • Φύλο: Άντρας
  • Το ατμίζειν εστίν φιλοζωείν
Απ: Υγρά με φυσικά αρώματα "GREEN LABEL" Ecocig...
« Απάντηση #22 στις: Μαρτίου 04, 2012, 01:34 »
Πέρασα το μεσημεράκι να δοκιμάσω καραμέλες & λοιπά πρασινοταμπελάτα καλούδια. Καθότι συνηθισμένος σε χαμηλά (εως μηδαμινά) επίπεδα νικοτίνης (ειδικά σε γλυκοφρουτένιες γεύσεις), μου έπεσαν λίγο βαριά τα 18άρια δοκιμαστικά μπουκαλάκια. Οι γεύσεις όμως ήταν τόσο δυνατές & χαρακτηριστικές που υπερκέρασαν τα παραπανήσια (για τα δικά μου γούστα) νικοτινούχα "παράσιτα". Βουτυροκαραμέλα, μελοκανελόμηλο, καϊμάκι, honey dream & φράουλα έκαναν παρέλαση απ'το στόμα μου. Όλα τους μου έδιναν υποσχέσεις για ύψιστη ατμιστική εμπειρία απ'την στιγμή που θα τα καβατζώσω & θα τα φέρω στα VG-zero μέτρα μου.

Ο κλήρος έπεσε στα Butter Caramel & Strawberry για "homework". Ύστερα από αδιάκοπο 10ωρο άτμισμα, το μόνο που μπορώ να πω είναι: όνειρο ζω, μη με ξυπνααάτεεε

Αποσυνδεδεμένος tyxaios13

  • **
  • 178
  • Φύλο: Άντρας
  • BB+PVC+SUV+MP3
Απ: Υγρά με φυσικά αρώματα "GREEN LABEL" Ecocig...
« Απάντηση #23 στις: Μαρτίου 04, 2012, 02:09 »
Σε ποια φυσικα καταστηματα μπορουμε να τα βρουμε?

Αποσυνδεδεμένος Pastafarai

  • *****
  • 2681
  • Φύλο: Άντρας
  • WE ARE AT WAR....CHOOSE SIDE!
Απ: Υγρά με φυσικά αρώματα "GREEN LABEL" Ecocig...
« Απάντηση #24 στις: Μαρτίου 04, 2012, 02:12 »
τα βρισκεις σιγουρα εδώ: http://www.mystore.gr/vapeshop/content/4-about-us
Δεν ξερω αν τα διαθετει ακομα κανενα αλλο φυσικο καταστημα...
Τα βρισκεις επισης στο ηλεκτρονικο τους καταστημα (www.vapeshop.gr:yes:

Αποσυνδεδεμένος tyxaios13

  • **
  • 178
  • Φύλο: Άντρας
  • BB+PVC+SUV+MP3
Απ: Υγρά με φυσικά αρώματα "GREEN LABEL" Ecocig...
« Απάντηση #25 στις: Μαρτίου 04, 2012, 02:16 »
Μονο πειραια γ@μωτο?  :wall:

Αποσυνδεδεμένος Pastafarai

  • *****
  • 2681
  • Φύλο: Άντρας
  • WE ARE AT WAR....CHOOSE SIDE!
Απ: Υγρά με φυσικά αρώματα "GREEN LABEL" Ecocig...
« Απάντηση #26 στις: Μαρτίου 04, 2012, 02:20 »
Μπορεις να τους στειλεις ενα mail η να τους παρεις τηλεφωνο και να τους ρωτησεις αν διαθετουν τα συγκεκριμενα υγρά σε άλλα καταστηματα.. Ειναι πολύ ευγενικοι και εξυπηρετικοι και θα σε κατατοπισουν σίγουρα!   :yes:
Αν βρεις χρονο παντως θα σου ελεγα να περασεις μια βολτα απο εκει γιατι θα σου προσφερουν για δοκιμη πάαααααααρα πολλές γεύσεις... :yes:

Αποσυνδεδεμένος tyxaios13

  • **
  • 178
  • Φύλο: Άντρας
  • BB+PVC+SUV+MP3
Απ: Υγρά με φυσικά αρώματα "GREEN LABEL" Ecocig...
« Απάντηση #27 στις: Μαρτίου 04, 2012, 02:26 »
 :thumpup: :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος arnokouros

  • **
  • 329
  • Φύλο: Άντρας
  • **ΑΤΜΟΤΟΥΡΜΠΙΝΑΣ**
Απ: Υγρά με φυσικά αρώματα "GREEN LABEL" Ecocig...
« Απάντηση #28 στις: Μαρτίου 04, 2012, 23:06 »
καλησπερα περασα και εγω απο τα παιδια να δοκιμασω τα υγρα και ενθουσιάστηκα!
1)η εξυπηρέτηση απο τον τασο και η ενημερωση αψογη!εκατσε και μου τα εξηγησε ολα!μπορεις να δοκιμασεις ολες τις γευσεις,να τις ατμισεις και επιτοπου αν θελεις!
2)οι τιμες πολυ καλες!
3)τα υγρα ειναι ετοιμα,φτιαχνοντε επιτοπου και ατμιζοντε αμεσως!
4)μου αρεσε παρα πολυ το σοκολατένιο κεράσι,και η καραμελα βουτύρου!
5)μου εκαναν δωρο για δοκιμη ενα πρασινο μηλο και εχω παθει πλακα!
μου εκανε εντυπωση που το δωρο ηταν σε κανονικο μπουκαλακι 15 ml και οχι δείγμα!
οι γευσεις ειναι κατι το υποκειμενικό αλλα πιστευω οτι πραγματικα αξιζουν μια δοκιμή!
εμενα παντως οτι δοκιμασα μου αρεσε!
να μη ξεχασω τα παιδια μου εδωσαν και ενα ενισχυτικό γλυκαντικό γεύσης που μπαινει σε ολα τα υγρα και ειναι πολυ καλο αν σας αρεσουν οι γλυκες γευσεις!
πατριωτη κρητικε τασο συνεχισε και φτιάξε και άλλες γεύσεις! :thumpup:
το αρνητικο ειναι οτι για να βρεις το μαγαζι χροιαζεσαι gps αλλα το parking απο εξω πολυ ευκολο!
οσοι πατε το μαγαζι ειναι το ισογειο,μαλλον χροιαζεται και καποια ταμπελα στην πορτα και οχι μονο απο εξω!
 


Αποσυνδεδεμένος kathlos

  • *
  • 82
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά με φυσικά αρώματα "GREEN LABEL" Ecocig...
« Απάντηση #29 στις: Οκτωβρίου 22, 2013, 12:05 »
 ρε παιδια αναλογιες εν παιζουν με τα αρωματα της ecocig?


 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 379 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 276 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 21906 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 283906 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 209316 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 68106 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 176114 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 314985 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 15184 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 126321 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 95013 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4950 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix