vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

Papillon Organic και El Toro Natural

Αποσυνδεδεμένος Βασίλης

  • *****
  • 2116
  • Φύλο: Άντρας
Papillon Organic και El Toro Natural
« στις: Φεβρουαρίου 14, 2012, 10:08 »
[youtube]P59z-aSms-I[/youtube]

Εισαγωγή βίντεο - review:

==========================


Σημερα παρέλαβα το δεματάκι μου με το organic tobacco.
Και είχε κ 2 δειγματάκια papillon sweet spice & el toro cigarillo naturales
Παραθέτω και φωτό από την οποία θα παρατηρήσετε οτι
κάτι χυθηκε κάτα την μεταφορά παρόλο που τα μπουκαλάκια ήταν
σφραγισμένα.

Από την μυρωδιά ενδιαφέρον τα δειγματακια παρά το κυρίως
υγρο...
Περισσότερα μετα την δοκιμή
« Τελευταία τροποποίηση: Απριλίου 13, 2015, 00:03 από Yiannis Rasta »

Αποσυνδεδεμένος danys620

  • **
  • 265
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Papillon Organic και El Toro Natural
« Απάντηση #1 στις: Φεβρουαρίου 15, 2012, 11:41 »
Παρελαβα σημερα και με ενθουσιασμο γιατι ακουσα πολλα καλα λογια ανοιξα το φακελο,και πηρα 2 μικρες κρυαδες...Πρωτη δεν ηταν σωστη η παραγγελεια αν και πιστευω εγινε απο λαθος..Το λαθος ηταν οτι τα 2 δειγματακια που εβαλα διπλα ηρθαν μονα.Δευτερη,μαλον για δωρο εκτος το δειγμα που μου ειπε ο φιλος μας το Organic Green Apple EIXE ENA (PRIME15....OXIIIIΙΙΙΙ) :))
Παραθετω την παραγγελεια μου και φωτο απο αυτα που ηρθαν μολις τα ανοιξα,και οπως ειπε και ο φιλος Βασιλης,προσεξτε την συσκευασια γιατι 2 υγρα ηρθαν ψιλοχυμενα...
Θα επανερθω για εντυπωσεις απο τα υγρα,μολις δοκιμασα το Cigarrillos Naturales σε ντριπ τιπ και αν και δεν εχω ολοκληρομενη αποψη ακομα,νομιζω οτι ειναι οτι πιο καπνικο εχω δοκιμαση,Θα επανερθω με αποψη ολων των δειγματων.
ΠΑΡΑΓΓΕΛΕΙΑ
Code Item Qty Price Grand Total
SAMPLES1-0010 SAMPLES - PAPILLON Organic Sweet Spice 12mg
 2 €4.00 €8.00
SAMPLES1-0007 SAMPLES - PAPILLON Organic Greek Grape 12mg
 1 €4.00 €4.00
SAMPLES1-0001 SAMPLES - EL TORO Cigarrillos Naturales 11mg
 2 €4.00 €8.00
SAMPLES1-0002 SAMPLES - EL TORO Puros Naturales 24mg
 1 €4.00 €4.00
SAMPLES1-0011 SAMPLES - PAPILLON Organic Tobacco 12mg
 1 €4.00 €4.00
SAMPLES1-0013 SAMPLES - PAPILLON Organic Forest Fruits 12mg
 1 €4.00 €4.00
 
  Subtotal:  €32.00
  Tax:  €0.00
  Shipping Cost:  €0.00
  Grand Total:  €32.00

ΕΙΚΟΝΑ ΠΑΡΑΛΑΒΗΣ

Αποσυνδεδεμένος adiohosk

  • *
  • 177
  • Φύλο: Άντρας
  • ο καθένας με την τρέλα του
Απ: Papillon Organic και El Toro Natural
« Απάντηση #2 στις: Φεβρουαρίου 16, 2012, 19:27 »
Λοιπόν μετά απο κλήση δικιά μου και προσφoρά του houseofliquid μου έστειλε  κάποια αρώματα με σκοπό να γράψω την ουδέτερη αποψή μου για αυτά και να την παραθέσω στο φόρουμ.
Oi δοκιμές έγιναν με dripping,  και επισκευάσιμο για να πετύχω γεύση Ατμισα 1μλ τουλάχιστον άκοπα

Λοιπόν:
Η συσκευασία ήταν άψογη με το γνωστό αεροστεγές σακουλάκι της halo  είχε 8 αρώματα ανέπαφα .
Essential Oils αυτοκόλλητο για το ξεκάρφωμα και παράδοση στην πόρτα μου. :thumpup:

Ξεκινάω με τα PAPILLON ORGANIC
Φρούτα

Green Apple 12mg
Γεύση  πρασινου μήλου δροσερή όχι τόσο πιστή στη γευση spicy στο τελειωμά της πλούσιος καπνός δροσερή γεύση μηλου που γλυκίζει με λίγη δόση κανέλλας  που διαρκεί και μετά

Φρούτα του Δάσους 12mg
Γεύσεις τσιχλόφουσκας φρουτα του δάσους όντως απλά δέν μπόρεσα να τις ξεχωρίσω πολύ γλυκός πλούσιος καπνός που σε γεμίζει αλλα δέν σε κουράζει μένει στο στόμα πήγα να δαγκώσω το drip tip απο την λύσσα μου
δέν χορταίνεις να το ατμίζεις απλά εθιστικό

Greeκ Grape 12mg
Γεύση που βγάζει απίστευτη, γλυκιά μοναδική σαν παραγινομένο  σταφύλι έτοιμο να πέσει πλούσιος καπνός για όλους τους χώρους και για ατμισμα όλη την μέρα ξεκούραστο αφήνει έντονη γεύση στο στόμα  σε γεμίζει αλλα και σε δροσίζει.
summer favorite

menthol pure 12mg
Δέν είμαι φάν της μέντας
Τι λές τώρα απο την πρώτη τζούρα δέν ξέρω τι να πώ............
halls  με varor action ++ και fishermans friend  μαζί δέν υπάρχει αυτο μου "πάγωσε "το στόμα αμέσως απίστευτη φρεσκάδας απο 10 καραμέλες μαζί και δροσερή αναπνοή άμεσα
Φάρμακο για τον πονόλαιμο
 Για τους φάν της μέντας θα ξετρελαθούν.
Δέν έχω αλλα λόγια.

(Πάω να πιώ νερό δέν φέυγουν οι γέυσεις πανδαισία λέμε χαμός..........
Ηπια ζεστό νερό και νόμιζα ότι ήταν απο το ψυγέιο)
Πάμε πάλι γερά

sweet and spice 12mg
χμμ τι μπορεί να είναι αυτό για να δούμε
Πολύ ιδιαίτερη γεύση σάν μπισκότα βανίλλιας καννέλας με κάτι άλλο περίεργη γέυση γλυκού με λίγη πικράδα για απογευματινό η για ευχάριστο ατμισμα κανα τανκάκι εναλλάκτικό στο τσαντάκι
Για δοκίμασε αυτό πως σου φαίνετε καλό??

Τώρα τα καπνικά.............................................
αλλαγη drip

Tobacco
Γλυκός καπνός με πολύ ιδιαίτερη γεύση λίγη βανίλλια λίγη καννέλα λίγο κάστανο η θα το λατρέψεις η θα απογοητευτείς ευχάριστη γέυση γλυκόατμιστο για ιδιαίτερους ατμιστές θα αποκτήσει fun club

EL TORO

Puros Naturales 24mg
Power πουρο δέν είναι για διπλές τριπλές τζούρες έντονη γέυση πουρου αυθεντικού και ντουμάνι απίστευτο
Για δυνατούς πότες-ατμιστές και δυνατές καταστάσεις για όσους δέν συμβιβάζονται με τα κοινά υγρά, τους φαίνονται λίγα.
Αυθεντική γεύση και μοναδικό άτμισμα όχι για ολη την μέρα όμως αφήνει μια γέυση λες και καπνιζες πούρο για γάμους πρωτοχρονιές για special καταστάσεις είναι για fun club και αυτό

Cigarillos Naturales
Οτι λέει ό τίτλος.
Μου έκαψε τα ρουθούνια βάζω κάτω IATTY με διπλή 1.3 αντίσταση για πλάκα.
Καπνική χορταστική γέυση και ατμός φουγάρου  σε γεμίζει για δυνατούς παίχτες. fun club και αυτό
Για την παρέα που κάθετε να παίξει χαρτιά δέν θα σε κουράσει για όλη τη νύχτα 1 τανκακι το κάνεις άνετα η το έχεις μαζί σου για δύσκολες ώρες ξεχαρμανιάσματος θα σε σώσει.

Αυτά τα ολίγα
Μετά απο 1:30 ώρα
Μου έχει μέινει γέυση γλυκού καπνού στο τέλος που καθάρισα με μεντα.
Οι ατμοποιητές μου αλλαζαν γεύση κάθε φορά που αλλαζα υγρά και δέν νοιώθω καμια αίσθηση μπουχτίσματος το ευχαριστήθηκα δεόντος πάρτυ απο υγρά.
Δέν ξέρω πότε θα ξανατμίσω σήμερα έχω φουσκώσει.

Επαναλαμβάνω ότι οι απόψεις μου είναι καθαρά προσωπικές και δέν θέλω να επηρεάσουν την άποψη των υπολοίπων όσων αφορά την αγορά, ατμιση η όχι των προιόντων

Ευχαριστώ την houseofliquids για την χορηγία της 

« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 18, 2012, 00:17 από adiohosk »

Αποσυνδεδεμένος oldboy

  • *
  • 95
  • Φύλο: Άντρας
  • GGTS+Iatty/mini Provari+DID/ego+SM/UFS(on the way)
Απ: Papillon Organic και El Toro Natural
« Απάντηση #3 στις: Φεβρουαρίου 17, 2012, 11:24 »
Παρέλαβα!!!

Στα γρήγορα δύο φωτό. Τα υπόλοιπα αργότερα γιατί τώρα τρέχω!!!




Αποσυνδεδεμένος koalagr

  • *
  • 47
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Papillon Organic και El Toro Natural
« Απάντηση #4 στις: Φεβρουαρίου 17, 2012, 19:04 »
Η παραγγελία ήταν για ότι βρίσκεται στην φωτογραφία εκτός 2 samples τα οποία ήταν δώρο. Καλά προστατευμένη συσκευασία, όλα φτάσανε άθικτα.











Πολύ καλή γενική εντύπωση (ωστόσο δεν νομίζω ότι θα αρέσουν σε όσους θέλουν πολύ γλυκές γεύσεις)  Ιδιαίτερως εντυπωσιακά μπουκάλια. Καλό θα ήταν να μπεί καμιά φωτογραφία στα μπουκάλια της Papillon καθώς και πιό πολλές πληροφορίες στα samples.

Αποσυνδεδεμένος oldboy

  • *
  • 95
  • Φύλο: Άντρας
  • GGTS+Iatty/mini Provari+DID/ego+SM/UFS(on the way)
Απ: Papillon Organic και El Toro Natural
« Απάντηση #5 στις: Φεβρουαρίου 18, 2012, 15:48 »
Παρέλαβα!!!

Στα γρήγορα δύο φωτό. Τα υπόλοιπα αργότερα γιατί τώρα τρέχω!!!

(Image removed from quote.)

(Image removed from quote.)

Ας γράψω κι εγώ τις εντυπώσεις μου.

Ξεκινάω από τα αρνητικά:

1) Όπως φαίνεται και στις φωτό το δέμα είχε διαρροή. Όλα σχεδόν τα μπουκαλάκια είχαν υγρό απ´έξω. Ακόμα και αφού τα καθάρισα μυρίζουν puro (αυτό είχε τη διαρροή)! ::)

2) Η αποστολή καθυστέρησε. Ενδεικτικά αναφέρω ότι δύο μέρες αργότερα από την παραγγελία μου στο house o.l. έβαλα παραγγελία και στο liberty flights η οποία έφτασε στα χέρια μου τελικά δύο μέρες νωρίτερα!
Συνολικά δλδ. 4 μέρες ταχύτερο το liberty και με δωρεάν μεταφορικά από το πρώτο ευρώ και όχι από 30 και πάνω! ;)

3) Το καλύτερο! Η παραγγελία ήρθε λάθος!!! Αυτή είναι η σωστή:


Order date: 06/02/2012
Order#: 13
Shipping to: Panagiotis D.............
Items Ordered:   Price:   Status:
2 of : SAMPLES - EL TORO Cigarrillos Naturales 11mg
€8.00    Shipped
2 of : SAMPLES - EL TORO Puros Naturales 24mg
€8.00    Shipped
1 of : SAMPLES - HALO Captain Jack 12mg
€4.00    Shipped
1 of : SAMPLES - HALO Torque56 12mg
€4.00    Shipped
1 of : SAMPLES - PAPILLON Organic Green Apple 12mg
€4.00    Shipped
1 of : SAMPLES - PAPILLON Organic Sweet Spice 12mg
€4.00    Shipped
2 of : SAMPLES - PAPILLON Organic Tobacco 12mg
€8.00    Shipped

Όπως φαίνεται στις φωτό αντί για 2x puros/cigarillos/organic tobacco έλαβα από ένα!!!
Το ωραίο είναι ότι την παραγγελία την έκανα μαζί με έναν φίλο. Έτσι παρέδωσα στον φίλο αυτά που είχε ζητήσει (δεν ήθελα να φορτώσω σε εκείνον το λάθος) και ξέμεινα με τα τρία μη καπνικά...
Από τα καπνικά χρησιμοποίησα μόνο λίγες σταγόνες για δοκιμή...



Τεσπά, αρκετά με τα αρνητικά. Πάμε τώρα στα θετικά που είναι εξίσου σημαντικά.
Καταρχάς τα υγρά είναι εξαιρετικά! Για μένα ίσως ότι καλύτερο έχω δοκιμάσει.
Οι γεύσεις είναι ξεκάθαρες, πλούσιες και απολαυστικές!
Με το ξεκάθαρες εννοώ ότι η γεύση κάθε υγρού είναι ακριβός αυτή που γράφει και στην ετικέτα. Το puros είναι ΠΟΥΡΟ, το organic tobacco είναι ΚΑΠΝΟΣ, το green apple είναι ΜΗΛΟ κ.ο.κ.
Τονίζω τα παραπάνω γιατί μέχρι τώρα σε πολλές περιπτώσεις υγρών γράφει η ετικέτα την ονομασία και μόλις το ατμίσεις ψάχνεις να βρεις τη γεύση...

Λίγο πιο αναλυτικά:

puros naturales Δεν θα μπορύσα να ξεκινήσω από κάποιο άλλο!!! Απίστευτο! Πραγματικό πούρο με πλούσια γεύση και ατμό. Το χτύπημα πολύ δυνατό!!!!!!!!!! Απόλαυση!!!!!!!


cigarillos naturales και Organic tobacco Γνήσιες καπνικές γεύσεις. Σίγουρα πιο χαλαρές από το puros αλλά με τα πλεονεκτήματά τους. Τσιγαρίσιες... ;)

organic sweet spice Spicyyyyyy! :)) Ξεχωρίζει το άρωμα της κανέλλας και το πιπέρι, το οποίο όμως ενώ δεν το γεύεσαι έρχεται και σου καίει τον λαιμό! Στην πρώτη τζούρα με έπιασε βήχας. Μετά όμως που ήμουν πιο προσεχτικός το άτμισμά του ήταν πραγματική απόλαυση! Like!!! ;)

Organic Greek grape Σταφυλάκι. Αυθεντική γεύση σταφυλιού. Λίγο παραπάνω γλυκό από όσο θα ήθελα. Δεν ξετρελάθηκα αλλά δεν με χάλασε κιόλας.

organic green apple Υπέροχο. Ήταν το τελευταίο που δοκίμασα. Απαλή μα πλούσια γεύση μήλου. Ότι έπρεπε μετά από τόσες δοκιμές. Καθαρίζει η γεύση!!! Like!!! ;)

Εν κατακλείδι:

Υπέροχα υγρά αλλά χρειάζεστε δουλειά στην οργάνωση! Ταχύτητα, συσκευασία και σωστές παραγγελίες είναι must για ένα e-shop.
Το προϊόν είναι πολύ καλό, ξεχωριστό. Υποστηρίξτε το!!! ;)



P.S.: @ houseofliquid.
Αν δεν μου άρεσαν αυτά που δοκίμασα δεν θα ασχολιόμουν καν. Ούτε review, ούτε παρατηρήσεις, ούτε τίποτα... Θα τα άφηνα στην άκρη και τέλος..
Μου άρεσαν όμως και γι αυτό είμαι και θα παραμείνω απαιτητικός και ίσως λίγο αυστηρός απέναντι σας! 8)

Αποσυνδεδεμένος danys620

  • **
  • 265
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Papillon Organic και El Toro Natural
« Απάντηση #6 στις: Φεβρουαρίου 18, 2012, 23:20 »
Σειρα μου να πω και εγω την γνωμη μου εκτος των 2 αρνητικων που προανεφερα σε μνμ μου πριν λιγες μερες οπως και ο φιλος oldboy που συμφωνω.Αλλα οφειλω να πω οτι ο ξενιτεμενος φιλος μας μου εστειλε αμεσως και πμ και με διαβεβαιοσε πως τα υγρα που δεν μπηκαν απο λαθος θα τα εστελνε αμεσα!
Οσο για τη συσκευασια θελει λιγο να προσεχθει!
Ας περασω στην εμπειρια μου με τα υγρα.Ατμισα και τα 7 μλ απο τα 2 δοκιμαστικα μπουκαλακια τα ΕΛ ΤΟΡΟ με Α2ΤΜ.
Περιτο να πω οτι μετα τα Hallo και μεγαλο πληθος δοκιμων απο χιλιαδυο οτι νανε τα παντα ολα,ΝΑΙ βρηκα τα επομενα καθημερινα υγρακια μου.Ειναι ποιοτηκα και επαθα πλακα ιδικα με το  Cigarrillos Naturales που αν και στα 11mg (κανω18) ηταν παρα πολυ καλο το χτυπημα και πολυ καλη παραγωγη ατμου και πανω απο ολα ηταν το μοναδικο υγρο που εχω δοκιμαση και ειναι ΤΣΙΓΑΡΟ καθολου γλυκα και δεν κουραζει καθολου ειναι για ολη μερα χαλαρα.Ναι μαζι με το λατρεμενο μου ΤΡΙΜΠΕΚΑΚΙ θα πηγαινει πακετο και αυτο!
Το αλλο El Toro Puros Naturales και αυτο πολυ τσιγαρισιο αλλα με μια πολυ μικρη νοτα γλυκας και απο γευση κατι σε καβουρντισμενο φουντουκι να το πω Στα 24mg που πηρα το δειγμα, ειναι παρα πολυ δυνατο θα μου αρκουν και τα λιγοτερα mg οπως ειπαν και τα παιδια πιο πανω για νυχτερινες εξοδους ποτακια κτλ ειναι οτι πρεπει,οχι για ολη μερα!
Δοκιμασα και απο τα PAPILLONτο Organic Sweet Spice σε ντριπ τιπ και δεν εχω ολοκληρομενη αποψη αλλα πολυ παρα πολυ γευση, αλλα δεν εχω πληρη αποψη.Οταν ατμισω και τα PAPILLON Θα πω την γνωμη μου και για αυτα προσπαθοντας να δοσω μια αποψη και εγω για να παραγγελνουμε οσο το δυνατον πιο σιγουρα,γιατι κριμα ειναι να περνουμε υγρα και να πηγενουν τζαμπα τα λεφτα που ειναι και δυσευρετα αυτη την εποχη!
Ευχαριστω φιλε για τα υγρα που μου εμαθες ειναι πραγματικα πολυ ποιοτικα απλα να διορθωσετε κανα 2 ψιλα πραγματακια και αφου εχεται τετοια υγρα θα πατε και καλα.
ΜΑΓΚΕΣ ΚΑΙ ΜΑΓΚΙΤΙΣΕΣ Cigarrillos Naturales :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος e-aris

  • **
  • 315
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Papillon Organic και El Toro Natural
« Απάντηση #7 στις: Φεβρουαρίου 20, 2012, 18:49 »
Ηρθαν και τα δικα μου δειγματα,μετα απο δικη μου προσφορα στον Δημητρη για δοκιμη και ενα review.
Σε ευχαριστω πολυ Δημητρη! :yes:
Τα υγρα ηρθαν σε δεματακι με το γνωστο πλεον αυτοκολλητο!!Σωστος δημητρη!!Ελληνικο δαιμονιο :laugh1: :laugh1: :thumpup: :thumpup:
Πολυ καλη συσκευασια,δεν ειχε θεματα διαρροης!
Ηρθαν λοιπον τα παρακατω:


Πριν ξεκινησω να πω οτι ολα δοκιμαστηκαν στον Α2 κλασσικο σε μορφη dripping(με 1,5 ohm αντισταση,με 0,20 συρμα και 3φ γκουρου) και σε box mod vv,ρυθμισμενο στα 4.2 με φορτιο.
Αυτα με τα τεχνικα,παμε τωρα στο ζουμι(κυριολεκτικα)!! :idiot1: :laugh1: :laugh1:

EL TORO CIGARRILOS
Δυνατο αρωμα,σαφως καπνικο.Μου θυμιζει αρκετα το DK-TAB αλλα με πολυ πιο μεστη γευση.Ειναι ανετα για all day vaping,που λενε και στο χωριο μου...

EL TORO PUROS
Δεν ειχα δει οτι ειναι 24mg και εφαγα μια στριφογυριστη κλωτσια αλα Τσακ στο λαιμο :fight_hammered2:
Φοβερη γευση,πολυ καπνικη(λογικο) με μια ωραια επιγευση, σαν ξηρου καρπου να το πω...??Απιστευτο!
Εχει αυτη την ελαφρια "στιφιλα" του κτ. Αν ηταν σε λιγοτερο mg ανετα γινεται  μια απο τα αγαπημενες μου και καθημερινες γευσεις!! :respect:
Εκανα ενα διαλλειμα εδω γιατι ειχα ανεβασει σφυγμους απο την νικοτινη... :laugh1: :laugh1: :heat: :heat:

ORGANIC TOBBACO
Καπνικο αρωμα,αλλα προσωπικα δεν μου αρεσε καθολου.Δεν μπορω να το αναλυσω παραπανω μιας και δεν του εδωσα και πολυ ευκαιρια...
Νομιζω απλα οτι ειναι της φασης "love it or hate it" (ναι στο χωριο μου το λενε και αυτο :laugh1: :laugh1:)

ORGANIC FOREST FRUITS
Δεν ειχα δοκιμασει ξανα υγρο τετοιου στυλ(δλδ πολλα φρουτα κτλ) και η αληθεια ειναι οτι με μπερδεψε λιγο,με την καλη εννοια!
Πλουσια γευση,χωρις να ξεχωριζει ασχημα καποιο φρουτο συγκεκριμενα.Πολυ μεστο και "δεμενο" αρωμα.
Πιστευω οτι για ποτακι-κρασακι βραδινες ωρες,ειναι ΧΑΡΜΑ!!! :respect:

ORGANIC SWEET SPICE
Γλυκια γευση,οπως λεει και το ονομα,αλλα και σκληρη ταυτοχρονα.Μου θυμισε κατι καραμελιτσες απο παλια,αλλα δεν θυμαμαι ποιες...:fight_fryingpan:
Αρκετα spice οντως,αρκετα εντονο το αρωμα της κανελας :confused1:
Χωρις αμφιβολια μια απο τις πιο ιδιαιτερες γευσεις που εχω δοκιμασει μεχρι σημερα και ειμαι σιγουρος οτι πολυ θα την λατρεψουν

ORGANIC GREEK GRAPE
Mου θυμισε χωρις υπερβολη κρασι!Ω ναι!
Δυνατο αρωμα,ελαφρας γλυκυτητας,αλλα εχει και κατι οξυ ταυτοχρονα!
Πολυ καλο,αλλα προσωπικα οχι για συνεχες ατμισμα.

ORGANIC PURE MENTHOL
Ανοιγει τα ρουθουνια ευκολαααα!!!
Αν και δεν ειμαι φαν της μεντας,η συγκεκριμενη με κερδισε με την μεστη της γευση!
Οι λατρεις της μεντας θα προσκυνησουν! :respect:
Η "παγωμαρα" που αφηνει δεν ειναι καθολου ενοχλητικη για τον λαιμο! :thumpup: :thumpup:

Γενικα εμεινα πολυ ικανοποιημενος απο τα αρωμα και την ποιοτητα τους.
Για μενα τα τρια που ξεχωριζουν ειναι το Puros,το Forest Fruits και to Cigarrilos,με αυτη ακριβως την σειρα!!!
Δημητρη σκεψου να βγαλεις το Puros σε λιγοτερα Mg,αν και εχω διαβασει ποια ειναι η λογικη του! :respect:
Τελος,αυτες ειναι καθαρα δικες μου αποψεις και οπως ολοι ξερουμε,τα γουστα διαφερουν πολυ!
Ελπιζω να εδωσα μια μικρη ιδεα τουλαχιστον στο τι παιζει!
Ευχαριστω και παλι τον Δημητρη για την προσφορα του! :thumpup:



Αποσυνδεδεμένος koalagr

  • *
  • 47
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Papillon Organic και El Toro Natural
« Απάντηση #8 στις: Φεβρουαρίου 20, 2012, 19:08 »
@ e-aris:

Σε κάποια έχουμε τα ίδια γούστα,σε κάποια όχι. Απλά να ρωτήσω, με τί ατμοποιητή τα δοκίμασες?

Αποσυνδεδεμένος e-aris

  • **
  • 315
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Papillon Organic και El Toro Natural
« Απάντηση #9 στις: Φεβρουαρίου 20, 2012, 19:11 »
Το λεω στην αρχη του μηνυματος koalagr ;)
Οσο για τα γουστα,ειναι φυσιολογικο! :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος koalagr

  • *
  • 47
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Papillon Organic και El Toro Natural
« Απάντηση #10 στις: Φεβρουαρίου 20, 2012, 19:30 »
Το λεω στην αρχη του μηνυματος koalagr ;)

Από φόρα να διαβάσω τις απόψεις, μου διέφυγε  :eyesplash:
Τα γούστα, ναι φυσιολογικό, αλλά δώσε άλλη μία ευκαιρία στο Organic Tobacco (εγώ ξετρελάθηκα-μου έχουνε μείνει 5ml,και έχω αρχίσει να αγχώνομαι :-\)

Αποσυνδεδεμένος koalagr

  • *
  • 47
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Papillon Organic και El Toro Natural
« Απάντηση #11 στις: Φεβρουαρίου 21, 2012, 22:56 »
Επειδή είναι πολλά τα γούστα ρίξτε την ψήφο σας στην υγροφορική κάλπη! :)
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 03, 2014, 10:20 από Cruiser79 »

Αποσυνδεδεμένος koke

  • **
  • 112
  • Φύλο: Άντρας
  • γουσταρω τον ατμο
Απ: Papillon Organic και El Toro Natural
« Απάντηση #12 στις: Φεβρουαρίου 21, 2012, 23:21 »
τα 2 el toro απλα τα σπανε :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Papillon Organic και El Toro Natural
« Απάντηση #13 στις: Φεβρουαρίου 29, 2012, 13:32 »
Έλα να ετοιμάζεται και άρωμα Donner Kebab on Naan Bread with mint sauce!!!

Αποσυνδεδεμένος greekn1c

  • **
  • 422
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Papillon Organic και El Toro Natural
« Απάντηση #14 στις: Μαρτίου 02, 2012, 13:11 »
Παρελαβα και εγω σημερα τα υγρα.
εν συντομια γιατι οτι εχει προαναφερθει ισχυει.
Papilon organic -Καπνικη γευση για ολη μερα ,πολυ ωραιο
El toro Puros- Γευση πουρου για Johnny walker/dimple/dewars καταστασεις  :thumpup:
El toro cigarillos-κανπνικο με μια ξηρη γευση -για την ωρα του φρεντο ειναι οτι πρεπει.
Organic sweet spice- γευση κανελλας και με εντυπωσιασε γιατι δεν μου αρεσουν οι γλυκες γευσεις προτιμω καπνικα.
Organic Green Apple- Οτι λεει αυτο ατμιζεις!!

Πολυ καλα υγρα και εφτασαν μια χαρα χωρις διαρροες . Προσωπικα με βλεπω με τα 3 πρωτα γιατι προτιμαω τα καπνικα υγρα και δεν ειμαι Fan των γλυκων γευσεων.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 105 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 117 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 20518 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 280767 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 207845 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 65455 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 173934 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 312573 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 13785 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 124624 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93464 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4148 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix