vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

191 επισκέπτες, 2 χρήστες
th3ofilos, Jorge

Twitter

ΙΑΤΡΟΣ ΠΑΘΟΛΟΓΟΣ Η ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΟ Η.Τ

Αποσυνδεδεμένος daywalker06

  • ***
  • 746
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΙΑΤΡΟΣ ΠΑΘΟΛΟΓΟΣ Η ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΟ Η.Τ
« Απάντηση #15 στις: Δεκεμβρίου 03, 2011, 23:23 »
Για φυτικά έλαια και δεν λεει τίποτα για την νικοτίνη, αναδουλειές και οι Γιατροί μάλλον έχουνε  ;D

Αποσυνδεδεμένος Μενιος

  • *
  • 87
  • Φύλο: Άντρας
  • ATMISTAS
Απ: ΙΑΤΡΟΣ ΠΑΘΟΛΟΓΟΣ Η ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΟ Η.Τ
« Απάντηση #16 στις: Δεκεμβρίου 03, 2011, 23:27 »
ρε παιδιά η ουσία είναι ότι είναι πολύ καλύτερο απο το ΚΤ,.Ασφαλώς και κανείς δεν μπορεί να πει ότι είναι ελιξήριο υγείας και δεν επιθυμούμε και αυτό. Αν θέλουμε απόλυτη ασφάλεια και υγεία, κομμένα όλα και ΗΤ και λιπαρά και κόκκινα κράεατα και αλκοόλ και ασφαλώς απαραίτητο και :)) :)) :)) :)) 2ώρη καθημερινή Γυμναστική :yes: :yes: :yes: :yes:
           η.τ για καθημερινη χρηση και αμα βγουμε και μερακλωσουμε κανουμε και κανενα πουρακι(0,50) το ενα χωρις να το κατεβαζουμε για την τρελα....!μην ειμαστε και υπερβολικοι ετσι πιστευω οτι δεν ξαναπεφτεις ποτε στο κ.τ!

Αποσυνδεδεμένος eftihis.k

  • ***
  • 678
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΙΑΤΡΟΣ ΠΑΘΟΛΟΓΟΣ Η ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΟ Η.Τ
« Απάντηση #17 στις: Δεκεμβρίου 03, 2011, 23:30 »
ρε παιδια οτι ειναι καλυτερο το βλεπουμε ολοι στον εαυτο μας γιαυτο και το κανουμε! αλλα απο γιατρους περιμενεις να ακουσεις και κανενα επιχειρημα... :dontknow:

Αποσυνδεδεμένος Μενιος

  • *
  • 87
  • Φύλο: Άντρας
  • ATMISTAS
Απ: ΙΑΤΡΟΣ ΠΑΘΟΛΟΓΟΣ Η ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΟ Η.Τ
« Απάντηση #18 στις: Δεκεμβρίου 03, 2011, 23:33 »
ρε παιδια οτι ειναι καλυτερο το βλεπουμε ολοι στον εαυτο μας γιαυτο και το κανουμε! αλλα απο γιατρους περιμενεις να ακουσεις και κανενα επιχειρημα... :dontknow:
      μονο η πισσα που λειπει και τα χημικα του χαρτιου στο κερδος ειμαστε!

Αποσυνδεδεμένος ΓΙΩΡΓΟΣ 52

  • **
  • 191
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΙΑΤΡΟΣ ΠΑΘΟΛΟΓΟΣ Η ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΟ Η.Τ
« Απάντηση #19 στις: Δεκεμβρίου 03, 2011, 23:33 »
Νασο και Μένιο,αφού είμαι χρήστης ΗΤ, δεν έχω κάνει την επιλογή μου;

 Αλλά απο το κρύο στη ζέστη εεε, με παραξενέυει

Νάστε καλά

Αποσυνδεδεμένος Vangos

  • *****
  • 1896
  • Φύλο: Άντρας
  • "ΑΤΜΟΚΑΛΥΨΗ ΤΩΡΑ"
Απ: ΙΑΤΡΟΣ ΠΑΘΟΛΟΓΟΣ Η ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΟ Η.Τ
« Απάντηση #20 στις: Δεκεμβρίου 03, 2011, 23:36 »

Για να είμαστε ειλικρινείς:
Αν όχι διαφήμιση, είναι ξεκάθαρο ότι αποτελεί μήνυμα "προώθησης".
Δεν σας κάνει εντύπωση που αναφέρθηκε συγκεκριμένη μάρκα;
(Η πρώτη εταιρεία που υλοποίησε την πατέντα κτλ.κτλ.)


Η καθαρά προσωπική μου άποψη είναι ότι τέτοιου είδους "δηλώσεις", είναι εξίσου επικίνδυνες με τις αρνητικές "δήθεν" επιστημονικές που έχουμε δει στο παρελθόν. 


Αν θα μπορούσα να πω ένα "μπράβο", είναι μόνο γιατί ο συγκεκριμένος γιατρός βγαίνει και μιλάει επώνυμα.

Αποσυνδεδεμένος Viliana

  • **
  • 229
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Άτομο παρφαί και περικολόζο :P
Απ: ΙΑΤΡΟΣ ΠΑΘΟΛΟΓΟΣ Η ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΟ Η.Τ
« Απάντηση #21 στις: Δεκεμβρίου 03, 2011, 23:37 »
Η αλήθεια ειναι ότι όταν διάβασα τον τίτλο άλλο περίμενα και άλλο είδα. Όχι ότι φταις εσύ σε κάτι Μένιο μου.
Απλώς από γιατρό περιμένεις αυθεντία , επιστημονικά και τεκμηριωμένα λεγόμενα...
Όπως επισήμαναν και άλλοι είναι δυνατόν να αναφέρεται σε φυτικά έλαια και τελος??
Πιο πολύ σαν ιστορική αναδρομή και προσωπική εμπειρία/προώθηση/ώθηση(?) ακούστηκε παρά σαν ιατρικη-επιστημονική άποψη.... :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος eftihis.k

  • ***
  • 678
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΙΑΤΡΟΣ ΠΑΘΟΛΟΓΟΣ Η ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΟ Η.Τ
« Απάντηση #22 στις: Δεκεμβρίου 03, 2011, 23:38 »
Μενιο αυτο που με ενοχλει ειναι οτι στο φορουμ υπαρχουν ποοοολλεεεεεεςςς πληροφοριες παραπανω απο οτι ξερουν οι γιατροι...
δεν εχει ασχοληθει κανεις απο αυτους σοβαρα.

Αποσυνδεδεμένος m.a.x.

  • ***
  • 710
  • Φύλο: Άντρας
  • το ΠΑΟΚίζειν εστί φιλοσοφείν
Απ: ΙΑΤΡΟΣ ΠΑΘΟΛΟΓΟΣ Η ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΟ Η.Τ
« Απάντηση #23 στις: Δεκεμβρίου 03, 2011, 23:40 »
ε και δεν χαίρεσαι ρε ευτύχη;
αν τις είχαν αυτοί σιγά μην τις μοιράζονταν με μας  ;)

Αποσυνδεδεμένος stavros76

  • **
  • 123
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΙΑΤΡΟΣ ΠΑΘΟΛΟΓΟΣ Η ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΟ Η.Τ
« Απάντηση #24 στις: Δεκεμβρίου 03, 2011, 23:41 »
και εμενα κάπως μου ακουστε και γενικοτερα απο τον τροπο ομιλιας η μαλλον ανάγνωσής του μου εδωσε τιν εντύπωση οτι δεν γνωριζε και πολλα πραγματα απλα επαγγελλόταν ενα κειμενο

Αποσυνδεδεμένος Μενιος

  • *
  • 87
  • Φύλο: Άντρας
  • ATMISTAS
Απ: ΙΑΤΡΟΣ ΠΑΘΟΛΟΓΟΣ Η ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΟ Η.Τ
« Απάντηση #25 στις: Δεκεμβρίου 03, 2011, 23:44 »
Η αλήθεια ειναι ότι όταν διάβασα τον τίτλο άλλο περίμενα και άλλο είδα. Όχι ότι φταις εσύ σε κάτι Μένιο μου.
Απλώς από γιατρό περιμένεις αυθεντία , επιστημονικά και τεκμηριωμένα λεγόμενα...
Όπως επισήμαναν και άλλοι είναι δυνατόν να αναφέρεται σε φυτικά έλαια και τελος??
Πιο πολύ σαν ιστορική αναδρομή και προσωπική εμπειρία/προώθηση/ώθηση(?) ακούστηκε παρά σαν ιατρικη-επιστημονική άποψη.... :hmmm:
ξερω εγω ρε παιδια...!λενε το ενα τα παιρνουν απο τις καπνοβιομηχανιες...λενε το αλλο τα παιρνουν απο εταιρειες η.τ......!?δεν βγαζω ακρη και δεν νομιζω και να βγαλω!εγω παντως δεν ειδα να διαφημιζει καποιο συγκεκριμενο προιον!εαν ο χονγκ λιγκ ειναι διαφημιση η' η golden dragon παω πασο...!

Αποσυνδεδεμένος nassos33

  • ***
  • 888
  • Φύλο: Άντρας
  • vape_neat
Απ: ΙΑΤΡΟΣ ΠΑΘΟΛΟΓΟΣ Η ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΟ Η.Τ
« Απάντηση #26 στις: Δεκεμβρίου 03, 2011, 23:44 »
Ειδατε με τι απεχθεια μιλησε για το τσιγαρο ? Με την ιδια απεχθεια μου ειχε μιλησει και ο δικος μου γιατρος . " Αφου εκοψες αυτο το ρημαδι... " ηταν οι πρωτες του λεξεις . Φανταζομαι , οι γιατροι αντιμετωπιζουν καθημερινα περιστατικα καπνιστων και των επιπτωσεων του . Πολυ τραβηγμενο μου κανει για διαφημηση . Εχω το πηρα ετσι ακριβως οπως το ειπε . Μακρια απο κτ με καθε δυνατη βοηθεια . 

Αποσυνδεδεμένος Viliana

  • **
  • 229
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Άτομο παρφαί και περικολόζο :P
Απ: ΙΑΤΡΟΣ ΠΑΘΟΛΟΓΟΣ Η ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΟ Η.Τ
« Απάντηση #27 στις: Δεκεμβρίου 03, 2011, 23:47 »
Ναι όμως ο τρόπος που μίλησε δεν άρμοζε στην ιδιότητά του ως γιατρός αλλά σαν Μητσος, Τάκης ,Λάκης...
Βάλε τον Λιάκουρα να σου κάνει βίντεο να τρίβεις και τα μάτια και τα αυτιά σου! :)) :tongue_smilie:

Αποσυνδεδεμένος eftihis.k

  • ***
  • 678
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΙΑΤΡΟΣ ΠΑΘΟΛΟΓΟΣ Η ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΟ Η.Τ
« Απάντηση #28 στις: Δεκεμβρίου 03, 2011, 23:49 »
εγω ενα εχω να πω..ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΑΡΗ!!! και απο τη μια και απο την αλλη πλευρα.

Αποσυνδεδεμένος dxdydz

  • ***
  • 525
Απ: ΙΑΤΡΟΣ ΠΑΘΟΛΟΓΟΣ Η ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΟ Η.Τ
« Απάντηση #29 στις: Δεκεμβρίου 03, 2011, 23:50 »
δε νομίζω οτι μπορεί κανείς να πει πως κάνει διαφήμιση στην ruyan. να έλεγε κάποια ελληνική εταιρεία να δεχτώ πως κάνει διαφήμιση.. αλλά στην συγκεκριμένη περίπτωση δεν είναι. ο άνθρωπος δε βγήκε να το παίξει ειδικός. βγήκε να πει αυτό που ξέρει. οτι είναι πιο ασφαλής τρόπος ατμίσματος. δεν έχει κάνει έρευνα ούτε έχει εντρυφήσει ούτε ατμίζει ο ίδιος. απλά ως γιατρός πιστεύω πως καλοπροαίρετα βγήκε να πει μη το φοβάστε και αυτοί που καπνίζετε δοκιμάστε το! για να βοηθήσει κόσμο..

Αυτό εξέλαβα εγώ πάντως.. και είναι λογικό εμείς που ατμίζουμε και έχουμε βγάλει τα μάτια μας και στο φόρουμ και στο ecf και σε ότι μαγαζί πουλάει τέτοια προιόντα να ξέρουμε παραπάνω πράγματα! άλλωστε δε θεωρώ πως απευθύνεται σε μας!

"Βάλε τον Λιάκουρα να σου κάνει βίντεο να τρίβεις και τα μάτια και τα αυτιά σου!" χαχααχαχα +1000

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1395 206245 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 23:14
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 232 63628 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 21:08
από Ελένη Π
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 92814 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 3848 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix
PULSE AIO V2 [AIO (Όλα σε ένα)] 5 1088 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 11:40
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1461 172807 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 06, 2024, 09:00
από treloneritis
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 278197 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15531 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14214 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9593 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 43851 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 496 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix