vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

461 επισκέπτες, 5 χρήστες
Tem, manoslykos, thanos1071, th3ofilos, camber

Twitter

Ποιό υγρό πετάξατε σήμερα;

Αποσυνδεδεμένος chief79

  • ***
  • 517
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ποιό υγρό πετάξατε σήμερα;
« Απάντηση #15 στις: Σεπτεμβρίου 18, 2018, 15:23 »
Το 50% των υγρων/αρωματων/SnV που εχω αγορασει
(και δεν ειναι καθολου λιγα)
εχουν χαριστει /πεταχτει / νεροχυτη. Και αρκετα
επισης μετα το 20μελο αρχιζουν και με μπουχτιζουν,
αρκετες φορες με αηδιαζουν κιολας. Αν δεν υπηρχε η
σκετη βαση πραγματικα θα υπεφερα. Και εγω και πολυ
περισσοτερο η τσεπουλα μου :laugh1: . Εχω ψιλοκαταληξει
σε απλα αρωματακια(οι γκουρμεδιες καταλαβα οτι δεν...)
 1% με 3% αραιωση .
Να μην γραψω λιστα, γιατι ειναι αμετρητα :))

Αποσυνδεδεμένος ΜΑΡΙΑ ΝΕΦΕΛΗ

  • *****
  • 2184
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Ποιό υγρό πετάξατε σήμερα;
« Απάντηση #16 στις: Σεπτεμβρίου 18, 2018, 15:58 »
Δεν έχω πετάξει ποτέ υγρό.

Με χαλάνε μόνο τα τασάκια και τα πουρίσια, τα οποία όμως αντέχει ο σύζυγος.

Μόνο κάτι υγρά της τρισκατάρατης εταιρείας (υπολήψεις δε θίγουμε) ήταν όλα ίδια και στο τέλος παράτησα την προσπάθεια (σε αυτό το σημείο βοήθησε και πάλι ο σύζυγος).

Όταν κάποιο DIY δεν πάει πολύ καλά του προσθέτω λίγη κλωνοτριμπέκα και ανασταίνεται!  :yes:


Αποσυνδεδεμένος thenetpoet

  • *****
  • 6415
  • Φύλο: Άντρας
  • Πανορατμίξ
Απ: Ποιό υγρό πετάξατε σήμερα;
« Απάντηση #17 στις: Σεπτεμβρίου 18, 2018, 16:04 »
Λοιπόν έχουμε και λέμε:
Rope Cut-Santo Domingo στο δοκιμαστήριο μου άρεσε στο σπίτι δεν μπορούσα ούτε τζούρα.
Charlies chalk dust -king bellman
egoist - melon custard
Abyss Shake & vape - Hounds of hell (to ίδιο με το santo domingo)
Alchemy shots -Shisha

Για αυτό πλέον ή Tabaccheria ή έτοιμα 10μελα .
Όχι ρε φίλε το shisha, εδώ είμαστε εμείς  :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος karmakoma

  • *****
  • 1634
  • Φύλο: Άντρας
  • Reboot: 8/9/15
Απ: Ποιό υγρό πετάξατε σήμερα;
« Απάντηση #18 στις: Σεπτεμβρίου 18, 2018, 16:14 »
Ούτε ο κουνιάδος μου δεν θέλει να τα ατμίσει...

Απ: Ποιό υγρό πετάξατε σήμερα;
« Απάντηση #19 στις: Σεπτεμβρίου 18, 2018, 16:19 »
bliax.jpg .... :laugh_cantstop: :laugh_cantstop: :laugh_cantstop: :laugh_cantstop: :laugh_cantstop:


Πάντως απο συσκευασία σκίζουν :thumpup:.

Αποσυνδεδεμένος ako

  • ***
  • 831
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ποιό υγρό πετάξατε σήμερα;
« Απάντηση #20 στις: Σεπτεμβρίου 18, 2018, 16:20 »
Τα μοναδικά δύο υγρά που έχουν φύγει νεροχύτη με συνοπτικές διαδικασίες ήταν ένα bluberry της Natura πίσω στο μακρινό '13, το οποίο μου θύμισε εκείνη τη συγκλονιστική εσάνς που ανέδυαν οι αρβύλες μας στον προθάλαμο όταν ήμουν στρατιώτης. Με τη διαφορά ότι το bluberry ήταν ένα επίπεδο πιο πάνω, είχε και τους μύκητες ως πρόσθετο για να ολοκληρωθεί η γκουρμεδιά. Το δεύτερο υγρό ήταν ένας DIY καφές (και καλά) πάλι στο μακρινό '13, το οποίο ήταν τόσο χάλια που λέω κάτι πρέπει να του βάλω μέσα να σώσω ό,τι μπορώ. Η έμπνευση ήταν να προσθέσω FA Cherry. Αυτό ήταν!!!! Η ανακάλυψη του αιώνα!! Με ελάχιστη προσπάθεια αυτοανακηρύχθηκα μοριακός βιολόγος, χωρίς καμία βοήθεια από κάποιο χημικό εργαστήριο κατάφερα να κλωνοποιήσω την Amoxil.

Αποσυνδεδεμένος Apospol

  • ***
  • 547
  • Φριτέζας
Απ: Ποιό υγρό πετάξατε σήμερα;
« Απάντηση #21 στις: Σεπτεμβρίου 18, 2018, 16:36 »
seven hills κάτι με ουίσκι.Εφυγε ακλαφτο αλλά μάλλον θα γράψω στις χειρότερες γευσεις για αυτό.Α και paragon λεμονόταρτα εφυγε νύχτα στον νεροχύτη και αυτό.

Αποσυνδεδεμένος zamploutos

  • ***
  • 889
  • Never half-ass two things. Whole-ass one thing.
Απ: Ποιό υγρό πετάξατε σήμερα;
« Απάντηση #22 στις: Σεπτεμβρίου 18, 2018, 17:14 »
Θα έκανα καιρό να δώσω λεφτά σε SnV αν είχα φίλους εσάς που πετάτε κάτι Shisha και κάτι Rope Cut. :tongue_smilie:

Στα κοντά αυτά που έστειλα νεροχυτη(έτσι λέω τους φίλους μου που ατμιζουν τα πάντα) ήταν τα SnV που είχε βγάλει σε προσφορά η ecig. Κρίμα η βάση που χαλασα.

Το χειρότερο που έχω κάνει είναι με το παλιο, καλό Queenside. Έκανα ένα μπουκάλι και μου άρεσε πολύ. Ε την επόμενη φορά πήρα μπόλικο πράμα για καβατζα και δεν κατάφερα να κάνω ούτε 2 τζουρες χωρίς να μου έρχεται να ξερασω.

Έφυγαν από το μπαλκόνι τρίποντο απευθείας στον κάδο.


Αποσυνδεδεμένος 30SmokingYears

  • *****
  • 1731
  • Φύλο: Άντρας
  • Everything you can imagine is real (Pablo Picasso)
Απ: Ποιό υγρό πετάξατε σήμερα;
« Απάντηση #23 στις: Σεπτεμβρίου 18, 2018, 18:54 »
Συνοπτικά και χωρίς περιστροφές ( μεταφορικά η έλλειψη περιστροφών, γιατί στην πραγματικότητα έλαβαν χώρα ): Divino Cigar! 😝

Ξέρω, ξέρω... Είναι πολλοί αυτοί που το λατρεύουν, αλλά όλοι σε ένα καζάνι βράζουμε. Τι να πούμε κι εμείς οι μουτζαχεντίν τριμπεκάκηδες... 🙄

Αποσυνδεδεμένος vsotos

  • **
  • 278
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ποιό υγρό πετάξατε σήμερα;
« Απάντηση #24 στις: Σεπτεμβρίου 18, 2018, 19:59 »
Ξεκινάω το άτμισμα χωρίς ιδεα για υγρά κλπ (δεν ήξερα το φόρουμ). Τί να πάρω ; Καλή τιμή τα natura. Έχω δοκιμάσει πριν απο 4 χρόνια στην πρώτη μου προσπάθεια με ητ. Ενα dark vapour και ένα fruit mix. Το 1ο μία ημέρα το άντεξα. Χειρότερο και απο τα αποτσίγαρα old holborn στο τασάκι. Το 2ό αδιάφορο , ακόμα το έχω και το δοκιμάζω που και που άλλα μάλλον πάει για νεροχύτη και αυτό.

Αποσυνδεδεμένος wannabe

  • **
  • 288
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Ποιό υγρό πετάξατε σήμερα;
« Απάντηση #25 στις: Σεπτεμβρίου 18, 2018, 20:08 »
Αν έγραφα στο "τι με ενοχλεί περισσότερο στο άτμισμα", θα απαντούσα ακριβώς αυτό: το να αγοράζω υγρά που με αηδιάζουν στο πρώτο τανκάκι  :hmmm:

Λοιπόν αυτό του οποίου την αηδία δε θα ξεχάσω ποτέ ήταν ένα ... κάτι με καφέ της atmos :disgust: που είχα πάρει πριν δυό χρόνια, καινούργια ακόμα στο άτμισμα. Το ξαπόστειλα με ανακούφιση....

Πρόσφατα περίμενα ευλαβικά να δέσει ένας Δον Χρήστος που τόσα πια είχα  ακούσει γι αυτόν. Αμέσως μετά χαρίστηκε σε φίλη.  Ευτυχώς της άρεσε!
Άβυσσος οι γευστικοί κάλυκες...

Αποσυνδεδεμένος JohnT

  • **
  • 244
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ποιό υγρό πετάξατε σήμερα;
« Απάντηση #26 στις: Σεπτεμβρίου 18, 2018, 20:23 »
Αβυσσος δεν λες τιποτα. Μολις δοκιμασα τα γνησιο κιολλας τριμπεκα σε ετοιμο μαλιστα μου ηρθε εμετος. Και ομως αυτο το υγρο εχει χιλιαδες φαν. 

Αποσυνδεδεμένος drum

  • *****
  • 5371
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ποιό υγρό πετάξατε σήμερα;
« Απάντηση #27 στις: Σεπτεμβρίου 18, 2018, 20:26 »
Συνοπτικά και χωρίς περιστροφές ( μεταφορικά η έλλειψη περιστροφών, γιατί στην πραγματικότητα έλαβαν χώρα ): Divino Cigar! 😝

Ξέρω, ξέρω... Είναι πολλοί αυτοί που το λατρεύουν, αλλά όλοι σε ένα καζάνι βράζουμε. Τι να πούμε κι εμείς οι μουτζαχεντίν τριμπεκάκηδες... 🙄

Αποσυνδεδεμένος kyrgiannis

  • **
  • 313
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ποιό υγρό πετάξατε σήμερα;
« Απάντηση #28 στις: Σεπτεμβρίου 19, 2018, 01:07 »
Καλησπέρα και από μένα. Την εποχή που όλοι στόκαραν βάσεις εγώ επειδή φοβόμουν τις ιδιοκατασκευές στόκαρα 30 μελα έτοιμα υγρά. Διάβαζα το προφίλ τους έβλεπα και τη τιμή τους και τα αγόραζα. Έτσι βρέθηκα με πάνω από 1 λίτρο υγρών που τελικά δε μου άρεσαν. Τότε ανακάλυψα στο σάιτ το ΑΠ΄ΟΛΩΝ και τα έκανα πιο υποφερτά. Αργότερα ανακάλυψα στο σάιτ πάλι (που αλλού) ότι αν ρίξεις σε έτοιμο υγρό μια έντονη γεύση τότε σκεπάζεται η γεύση του υγρού και ατμίζεται πιο ευχάριστα (το έκανα με καφέ, με πράσινο μήλο, με dragon fruit και με μέλι ανάλογα τι υγρό είχα). Το τελευταίο μου τέτοιο υγρό τελείωσε τον Ιούλιο και η αλήθεια είναι ότι μου λείπει αυτό το παιγνίδι. Τώρα πια φτιάχνω 2 αγαπημένες γεύσεις  αλλά το κουσούρι μου έμεινε , αγόρασα με προσφορά (2.5 ευρώ το 10 μελο ) 4 καπνικά 18 mg τα αραίωσα μέχρι 5 mg και τους έβαλα από τα αγαπημένα μου αρώματα!

Αποσυνδεδεμένος realizum

  • *
  • 35
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ποιό υγρό πετάξατε σήμερα;
« Απάντηση #29 στις: Σεπτεμβρίου 19, 2018, 01:36 »
Όποιος δεν θέλει αυτά τα παλιο υγρά της rope cut,ευχαρίστως να τον βοηθήσω να τα ξεφορτωθεί.  :yes:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 18 8381 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 27, 2024, 22:14
από Chris66
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 180751 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 27, 2024, 13:33
από funes
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 34034 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 536644 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59885 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237722 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 603 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 15893 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136178 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085402 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35468 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10319 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12