vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

INAWERA FLAVORS. Έτοιμα υγρά. Βαθμολογήστε τις γεύσεις.

Αποσυνδεδεμένος Dep-ON

  • ***
  • 900
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμί-Ζω ProVari+Iatty+GG Stealth+Zeus+DVW
Απ: INAWERA FLAVORS. Έτοιμα υγρά. Βαθμολογήστε τις γεύσεις.
« Απάντηση #30 στις: Δεκεμβρίου 20, 2011, 16:43 »
Γεια σας και χαρά σας!!
θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση...
υπάρχει κάποιο έτοιμο υγρό της INAWERA που να φέρνει αρκετά στο golden margy της Nabacco??

γενικά καλοί είναι οι φίλοι Πολωνοί αλλά δεν έχουν έτοιμα υγρά σε φρούτα!!!! πρέπει δηλ να παίρνω με 14€ το μήλο της Nobacco ενώ αυτοί όλα τους τα υγρά τα πουλάνε 2,5€??? Άδικο!!! και όχι τίποτα, αλλά το μήλο το ατμίζω όλη μέρα σπίτι γιατί δεν αφήνει καμία απολύτως μυρωδιά στο χώρο!!!!



 :hmmm: εχτές δοκίμασα το sahara .... φέρνει λίγο... πολύ ποιο έντονο.... θέλει αραίωμα   :yes:

Αποσυνδεδεμένος mouko

  • ***
  • 514
  • Φύλο: Γυναίκα
  • σήματα... ατμού!!!
Απ: INAWERA FLAVORS. Έτοιμα υγρά. Βαθμολογήστε τις γεύσεις.
« Απάντηση #31 στις: Δεκεμβρίου 20, 2011, 16:47 »
Το φοβάμαι ρε Rita να αρχίσω τα φτιάχνω μόνη μου....
εσύ ατμίζεις και κανά 2μηνο λογικά!! εγώ ούτε βδομάδα!!! αλλά φαντάσου το έχω πιπίλα και βλέπω τα υγρά μου να τελειώνουν και με πιάνει αμοκ!!!

Τώρα αν θέλεις εσύ να γίνεις ο χημικός μου και να μου φτιάξεις το apple της Nabacco, εγώ δεν έχω θέμα!!
 ::)


Dep-ON, με πόση νικοτίνη το πήρες??

Αποσυνδεδεμένος manton

  • **
  • 153
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Allnetworks
Απ: INAWERA FLAVORS. Έτοιμα υγρά. Βαθμολογήστε τις γεύσεις.
« Απάντηση #32 στις: Δεκεμβρίου 20, 2011, 19:04 »
Οι δικές μου απόψεις στα 12 mg/ml, έχοντας στο νου ότι μου αρέσει ελαφρώς γλυκιά γεύση και είμαι λάτρης της dirty + tabacco C

E-LIQUID "BURLEY" => Γρασιδάκι, για τα γούστα μου είναι για πέταμα
E-LIQUID "TOBACCO-C" => Διακριτικότατη γλυκιά γεύση, τόσο διακριτική που για να μου αρέσει θα προσθέσω και κανα δυό σταγονίτσες flavour tabacco C
Ε-LIQUID "IMPERATOR" => Ελαφρώς γλυκιά γεύση, περισσότερο έντονη από του tobacco C, μου άρεσε
E-LIQUID "STANDARD M" => Στην εκπνοή μου αφήνει κάτι δροσερό, ίσως το "M" να υποδηλώνει mint? Όχι για όλη τη μέρα
E-LIQUID "RY-4" => Καπνικό άρωμα, χωρίς έντονη γλυκάδα, μου αρέσει πολύ χωρίς να μπορώ να προσδιορίσω τί του βρίσκω  :)
E-LIQUID "DUNHILL" => Μακράν το δυνατότερο χτύπημα, καπνικό, άγευστο και ό, τι πλησιέστερα σε τσιγάρο έχω δοκιμάσει

Επειδή θέλω να δοκιμάσω και τα υπόλοιπα έτοιμα eliquids αλλά σε 6άρι, λέτε να διαφοροποιείται αρκετά η γεύση και το χτύπημα;

Αποσυνδεδεμένος ensor

  • *
  • 10
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS. Έτοιμα υγρά. Βαθμολογήστε τις γεύσεις.
« Απάντηση #33 στις: Δεκεμβρίου 21, 2011, 02:10 »
κατατοπιστικοτατο review manton

mouko και εγω τα ιδια υγρα κανω απο Νομπακο αλλα πολυ ακριβα ρε αδερφακι μου
αν βρεις κατι παρομοιο σε καλη τιμη σφυρα

Αποσυνδεδεμένος mouko

  • ***
  • 514
  • Φύλο: Γυναίκα
  • σήματα... ατμού!!!
Απ: INAWERA FLAVORS. Έτοιμα υγρά. Βαθμολογήστε τις γεύσεις.
« Απάντηση #34 στις: Δεκεμβρίου 22, 2011, 16:19 »
i will ensor baby!!!  ;) ;)
 Δεν είναι εποχές για πεταμένα λεφτά!!!


υπάρχει αντίστοιχο με το virginia της NObacco??? το πήρα εχθές και μου φάνηκε καλό!! ελαφρώς γλυκό στο τελείωμα αλλά απλό καπνικό!!!!

Αποσυνδεδεμένος zamc

  • ***
  • 558
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS. Έτοιμα υγρά. Βαθμολογήστε τις γεύσεις.
« Απάντηση #35 στις: Δεκεμβρίου 22, 2011, 16:26 »
Να ρωτήσω κι εγώ αν υπάρχει κάποιο που να έχει αρκετό χτύπημα και να είναι καπνικό? Επειδή θέλω να κατέβω σε νικοτίνη σιγά σιγά θα ήθελα κάποιο με καλό χτύπημα σε μικρής περιεκτικότητας νικοτίνη

Αποσυνδεδεμένος manton

  • **
  • 153
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Allnetworks
Απ: INAWERA FLAVORS. Έτοιμα υγρά. Βαθμολογήστε τις γεύσεις.
« Απάντηση #36 στις: Δεκεμβρίου 22, 2011, 22:29 »
3 posts πιό πάνω μιλάω για το dunhill. Οι εντυπώσεις μου είναι βασισμένες σε 12άρι.

Αποσυνδεδεμένος Ramone

  • *
  • 91
  • Φύλο: Άντρας
  • la vida es chula
Απ: INAWERA FLAVORS. Έτοιμα υγρά. Βαθμολογήστε τις γεύσεις.
« Απάντηση #37 στις: Δεκεμβρίου 23, 2011, 10:13 »
...ρε παιδια μολις παρελαβα το De luxe Tabacco , Us Red Mix kai Tobacco C....πρωτη φορα δοκιμαζω ετοιμα υγρα απο INAWERA.Λοιπον, πολυ καλη βαση,και χτυπημα...ΑΛΛΑ....ενα μεγαλο ΑΛΛΑ...η γευση και η μυρωδια ειχαν αυτη την φαρμακιλα και ΔΕΝ ειχα ΚΑΜΙΑ αισθηση τη ατμυζα  :confused1:  :confused1: ... δηλαδη Γευση ΜΥΔΕΝ!!!!!  :-\ τη σημβαινει??? παρακατο ειναι τα υγρα που πηρα...

TABACCO-C e-liquid, 24 mg/ml - Volume : 60 ml

 DE LUXE TOBACCO e-liquid, 24 mg/ml - Volume : 10 ml

US RED MIX, e-liquid, 24 mg/ml - Volume : 10 ml

..............................................................................βοηθεια παρακαλω αν καποιος γνωριζει κατι γιαυτο,ευχαριστω!!!!


Αποσυνδεδεμένος sokin

  • ***
  • 581
  • Φύλο: Άντρας
  • Δοκιμος ηλεκτροπνευματιστης για μα ζωή.
Απ: INAWERA FLAVORS. Έτοιμα υγρά. Βαθμολογήστε τις γεύσεις.
« Απάντηση #38 στις: Δεκεμβρίου 23, 2011, 10:38 »
Μημπως είναι ο ατμοποιητής σου και όχι τα υγρά. Αυτα τα υγρα τα έχω δοκιμάσει και έχουν  εντονη μυρωδια

Αποσυνδεδεμένος KINGGREECE

  • *****
  • 1670
  • Φύλο: Άντρας
  • ΣΤΟΠ ΣΤΗΝ ΜΟΥΦΑ....................
Απ: INAWERA FLAVORS. Έτοιμα υγρά. Βαθμολογήστε τις γεύσεις.
« Απάντηση #39 στις: Δεκεμβρίου 23, 2011, 10:44 »
...ρε παιδια μολις παρελαβα το De luxe Tabacco , Us Red Mix kai Tobacco C....πρωτη φορα δοκιμαζω ετοιμα υγρα απο INAWERA.Λοιπον, πολυ καλη βαση,και χτυπημα...ΑΛΛΑ....ενα μεγαλο ΑΛΛΑ...η γευση και η μυρωδια ειχαν αυτη την φαρμακιλα και ΔΕΝ ειχα ΚΑΜΙΑ αισθηση τη ατμυζα  :confused1:  :confused1: ... δηλαδη Γευση ΜΥΔΕΝ!!!!!  :-\ τη σημβαινει??? παρακατο ειναι τα υγρα που πηρα...

TABACCO-C e-liquid, 24 mg/ml - Volume : 60 ml

 DE LUXE TOBACCO e-liquid, 24 mg/ml - Volume : 10 ml

US RED MIX, e-liquid, 24 mg/ml - Volume : 10 ml

..............................................................................βοηθεια παρακαλω αν καποιος γνωριζει κατι γιαυτο,ευχαριστω!!!!
αστο ανοιχτο το μπουκαλι που εφτιαξες 24 ωρες και μετα δοκιμασε.να δεσουν.
αλλα σε γενικες γραμμες ειναι μεσης ποιοτητας τα υλικα τους.

Αποσυνδεδεμένος Ramone

  • *
  • 91
  • Φύλο: Άντρας
  • la vida es chula
Απ: INAWERA FLAVORS. Έτοιμα υγρά. Βαθμολογήστε τις γεύσεις.
« Απάντηση #40 στις: Δεκεμβρίου 23, 2011, 10:48 »
...οχι...δεν φτεει ο Ατμοπιοιτης...αμεσως μετα ατμησα το Halo Torque 56 και βρηκα την.....υγεια μου  :laugh1:  :laugh1: σαν βαση και χτυπημα τα INAWERA ειναι μια χαρα  :thumpup: ....το προβλημα ειναι στο αρωμα...

Αποσυνδεδεμένος zamc

  • ***
  • 558
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS. Έτοιμα υγρά. Βαθμολογήστε τις γεύσεις.
« Απάντηση #41 στις: Δεκεμβρίου 23, 2011, 10:50 »
Μήπως, λέω μήπως θέλουν να μείνουν λίγο ανοιχτά να ωριμάσουν? Εγω και στο tribeca όταν το άνοιξα και γέμισα χωρίς να το αφήσω να ωριμάσει, μια μικρή δόση οινοπνευματίλα την είχα

Αποσυνδεδεμένος Ramone

  • *
  • 91
  • Φύλο: Άντρας
  • la vida es chula
Απ: INAWERA FLAVORS. Έτοιμα υγρά. Βαθμολογήστε τις γεύσεις.
« Απάντηση #42 στις: Δεκεμβρίου 23, 2011, 10:51 »
...οχι...δεν φτεει ο Ατμοπιοιτης...αμεσως μετα ατμησα το Halo Torque 56 και βρηκα την.....υγεια μου  :laugh1:  :laugh1: σαν βαση και χτυπημα τα INAWERA ειναι μια χαρα  :thumpup: ....το προβλημα ειναι στο αρωμα...ΦΑΡΜΑΚΙΛΑ οπως στα νοσοκομια...εβαλα λιγο 
απτο  Torque μεσα μπας και καλυψει λιγο τη μυρωδια αλλα  :thumpdown:............τυποτα...λες να τα αφυσω να ορυμασουν???

Αποσυνδεδεμένος Ramone

  • *
  • 91
  • Φύλο: Άντρας
  • la vida es chula
Απ: INAWERA FLAVORS. Έτοιμα υγρά. Βαθμολογήστε τις γεύσεις.
« Απάντηση #43 στις: Δεκεμβρίου 23, 2011, 10:54 »
.....αυτα ειναι απο τα ετοιμα υγρα...

Αποσυνδεδεμένος sokin

  • ***
  • 581
  • Φύλο: Άντρας
  • Δοκιμος ηλεκτροπνευματιστης για μα ζωή.
Απ: INAWERA FLAVORS. Έτοιμα υγρά. Βαθμολογήστε τις γεύσεις.
« Απάντηση #44 στις: Δεκεμβρίου 23, 2011, 10:56 »
Οπως τα λες δεν μποω να σου πω τίποτα.
Επειδή όμως torque είναι το αγαπημένο μου, η ενταση της της γευσης του τα καπελώνει όλα.
Πάντως δεν  είχα ποτε προβλημα με τα inawera, μονο που τα έτοιμα είναι πιό υποτονικά σε άρωμα.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 6 241 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 19:12
από Chris66
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 34470 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 556740 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 181506 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 102 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 8807 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 538045 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 60385 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 238630 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 958 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 16669 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 139060 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz