vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

294 επισκέπτες, 5 χρήστες
Jorge, e-akapnos, Milarepa, nightdream, lagoudakis

Twitter

Υγρά αναπλήρωσης LiQuid

Αποσυνδεδεμένος nikos7

  • *
  • 50
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά αναπλήρωσης LiQuid
« Απάντηση #15 στις: Μαΐου 05, 2016, 18:48 »
παλι σε εξοδα θα μας βαλετε!!και μπαινω στο site και βλεπω οτι ειναι 3 τετραγωνα απ το σπιτι μου!!! :wall: :wall:αν ειναι τοσο καλα και με τετοιες τιμες βλεπω να καθαριζει το γραφειο μου απο χαρτια συριγγες και μπουκαλακια ;D ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος johnper

  • **
  • 297
  • Φύλο: Άντρας
  • Heavy vape industry
Απ: Υγρά αναπλήρωσης LiQuid
« Απάντηση #16 στις: Μαΐου 06, 2016, 00:45 »
Αφού προμηθευτήκαμε καμιά 30ρια μπουκαλάκια αρχίζουν οι δοκιμές.

RY4 Από τα καλά της κατηγορίας απλά θα το ήθελα ένα κλικ πιο έντονο το άρωμα , μου φαίνεται θα σταματήσει το DIY  8/10

CHERRY Ακριβώς σαν τα γλειφιτζούρια κεράσι λίγο όξινο λίγο γλυκό αν έχετε δοκιμάσει Cherry Cola είναι το ίδιο πράγμα. 9/10

CAPPUCCINO Εδώ συμβαίνει το εξής περίεργο στην εισπνοή όλα ωραία η γεύση του καφέ που περιμένεις άλλα στην εκπνοή κάτι τα καταστρέφει όλα που δεν μπορώ να προσδιορίσω το δοκίμασα στον Phenomenon και πάω στοίχημα στον KFL θα είναι καλό. Για επανεξέταση  6/10

COCONUT Απλά ωραία καρύδα που και αυτή θα την ήθελα με πιο έντονο άρωμα. 8/10

HONEYDEW MELON Ζουμερό νόστιμο πεπονάκι και αν ρίξεις και κάνα 2 σταγόνες μενθόλη όλα τα λεφτά 8/10

Apple Εδώ δεν έχω να πω πολλά κόκκινο Σταρκιν μήλο με όλη την γεύση 9/10

Τίμια υγρά που δεν ξεγελάνε αυτό που παίρνεις αυτό είναι , ατμός σε κανονικά επίπεδα μια χαρά άλλα ίσως να υστερούν λίγο σε χτύπημα θα δείξει ίσως φταίει ότι δεν τα δοκίμασα χαλαρός άλλα στο τρέξιμο.
Σίγουρα πάντως θα ξαναπάρω για κάβα καθώς τα 10μελα φεύγουν νερό.
Θα ήθελα να δω από την εταιρία και πιο γλυκές γεύσεις καθώς εκεί πιστεύω υπάρχει ένα κενό στην ποικιλία.



Αποσυνδεδεμένος punkfire

  • *
  • 9
  • Φύλο: Άντρας
    • Old Modern Times
Απ: Υγρά αναπλήρωσης LiQuid
« Απάντηση #17 στις: Μαΐου 06, 2016, 01:07 »
Δεύτερο υγρό Cloud No5. Φανταστική γεύση! Νότες βανίλιας, κερασιού κ φυστικιού. Το κεράσι κάνει την διαφορά! Έξοχο ντουμάνι! Απόλαυση, απλά! 10/10

Αποσυνδεδεμένος Angeldust

  • *
  • 5
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά αναπλήρωσης LiQuid
« Απάντηση #18 στις: Μαΐου 06, 2016, 01:26 »
Εγώ προς το παρόν έχω δοκιμάσει RY4, lemon&lime, cloud no5 και είναι όλα καταπληκτικά με βάση πάντα την τιμή τους.
Ελπίζω να βγάλουν κάποια στιγμή και 30ml

Αποσυνδεδεμένος [email protected]

  • *
  • 6
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά αναπλήρωσης LiQuid
« Απάντηση #19 στις: Μαΐου 06, 2016, 14:02 »
παλι σε εξοδα θα μας βαλετε!!και μπαινω στο site και βλεπω οτι ειναι 3 τετραγωνα απ το σπιτι μου!!! :wall: :wall:αν ειναι τοσο καλα και με τετοιες τιμες βλεπω να καθαριζει το γραφειο μου απο χαρτια συριγγες και μπουκαλακια ;D ;D ;D

Τι λέει φίλε μου; Δοκιμάζαμε μαζι το πρωι...(ΠΕΤΡΟΣ)τα τσεκαρες στο εργαλειο σου; ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ;;;  ;D

Αποσυνδεδεμένος Γιαννης1964

  • **
  • 246
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά αναπλήρωσης LiQuid
« Απάντηση #20 στις: Μαΐου 06, 2016, 17:47 »
@[email protected] Μαζί τα δοκιμάζαμε Πέτρο!! :D
Οχι, δεν τα δοκίμασα ακόμα στον Cloud. Aύριο μάλλον θα ξεκινήσω τα στησίματα και τις δοκιμές ;)

Πάντως είχε την πλάκα της η δοκιμή και τα κορίτσια άριστα στην εξυπηρέτηση!!

Απ: Υγρά αναπλήρωσης LiQuid
« Απάντηση #21 στις: Μαΐου 06, 2016, 18:43 »
Πολύ καλή τιμή, γρήγορη αποστολή-παραλαβή, μένει τώρα η δοκιμή. Πλαστικά μπουκαλάκια με child proof καπάκια. Ημερομηνίες λήξης απο Ιανουάριο '17 μεχρι Μάρτιο '18.



Αποσυνδεδεμένος AbS

  • *
  • 70
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά αναπλήρωσης LiQuid
« Απάντηση #22 στις: Μαΐου 06, 2016, 19:09 »
Πέρασα κι εγώ βιαστικά σήμερα κι έκανα μια μικρή αγορά για δοκιμή ...  ::)

To American Lites και το RY4 εξαιρετικά .... :thumpup:



Αποσυνδεδεμένος vamaxin

  • ****
  • 1203
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά αναπλήρωσης LiQuid
« Απάντηση #23 στις: Μαΐου 06, 2016, 19:39 »
Φαίνεται ότι βρήκαμε άκρη με τα υγρά...
Θα παω να πάρω , η, θα παραγγείλω.

« Τελευταία τροποποίηση: Μαΐου 06, 2016, 21:14 από vamaxin »

Αποσυνδεδεμένος punkfire

  • *
  • 9
  • Φύλο: Άντρας
    • Old Modern Times
Απ: Υγρά αναπλήρωσης LiQuid
« Απάντηση #24 στις: Μαΐου 06, 2016, 19:41 »
Σειρά έχει το RY4. Ωραιο καπνικό υγρό, με μια ελαφριά αίσθηση βανίλιας! Καλό ντουμάνι! 8/10
Lemon Sherbet. Τι να πω εδώ; Α Π Ι Θ Α Ν Ο ! ! ! 
10/10 εύκολα!
« Τελευταία τροποποίηση: Μαΐου 06, 2016, 22:01 από punkfire »

Αποσυνδεδεμένος [email protected]

  • *
  • 6
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά αναπλήρωσης LiQuid
« Απάντηση #25 στις: Μαΐου 07, 2016, 02:02 »
 :)
@[email protected] Μαζί τα δοκιμάζαμε Πέτρο!! :D
Οχι, δεν τα δοκίμασα ακόμα στον Cloud. Aύριο μάλλον θα ξεκινήσω τα στησίματα και τις δοκιμές ;)

Πάντως είχε την πλάκα της η δοκιμή και τα κορίτσια άριστα στην εξυπηρέτηση!!
Σωστός!Καλές δοκιμές λοιπόν!Όντως Γιάννη μου η εξυπηρέτηση με εξέπληξε ευχάριστα όπως και το value for money των 1ων υγρών που πρόλαβα να τσεκάρω...Ας ελπίσουμε και η συνέχεια να είναι ανάλογη...Καλά ατμίσματα!!! :yes:

Συνεχίζοντας τις δοκιμές παρατηρώ υποτονικοτητα σε αρκετα υγρα...εχει παρατηρησει καποιος αναλογη κατασταση;δοκιμαζω σε 3 διαφορετικους ατμοποιητες και η γευση που  μου δινει υποτονικη...
« Τελευταία τροποποίηση: Μαΐου 08, 2016, 15:55 από [email protected] »

Αποσυνδεδεμένος punkfire

  • *
  • 9
  • Φύλο: Άντρας
    • Old Modern Times
Απ: Υγρά αναπλήρωσης LiQuid
« Απάντηση #26 στις: Μαΐου 08, 2016, 05:33 »
Χθες το βράδυ ήρθε η ώρα του πορτοκαλιού. Orange λοιπόν! Απίστευτη γεύση έχει το υγράκι! πορτοκάλι κανονικό! Καλό ντουμάνι! 9/10
Strawberry Milk. Καλό υγράκι με έντονη τη φράουλα! Μέτριο ντουμάνι. 9/10
Strawberry Lime. Φραουλίτσα γλυκιά με το ξινό του λάιμ! Άψογο! Καλό ντουμάνι! 10/10
« Τελευταία τροποποίηση: Μαΐου 09, 2016, 10:39 από punkfire »

Αποσυνδεδεμένος Γιαννης1964

  • **
  • 246
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά αναπλήρωσης LiQuid
« Απάντηση #27 στις: Μαΐου 09, 2016, 18:01 »
Ξαναπάω λοιπόν σήμερα απο το κατάστημα με μια φίλη που την έχω βάλει στον ατμό εδω και ένα μήνα για να δοκιμάσει υγρά. Αφού ξετρελάθηκε και πήρε 5-6 γεύσεις, λεω ας δοκιμάσω κι εγω και το Rolling tobacco.

Πολύ μου άρεσε! Παίρνω κι εγώ πέντε 10μελα και παω σπίτι. Στήνω τον Cloud, γεμίζω και πατάω τζούρες. Καμμία σχέση!!!! Πολύ έντονα τα αρώματα και η γεύση. Όχι άσχημα, σε καμμία περίπτωση, απλά πολύ έντονα και γλυκά για μένα. Κάτι που στους ατμο του καταστήματος δεν φαινόταν.
Είχα έτοιμο ένα 50μελο DIY Divino cigar, το οποίο μου φαινόταν λίγο υποτονικό και έλεγα να του προσθέσω άρωμα. Παίρνω λοιπόν ένα άδειο μπουκαλάκι και βάζω 8 μλ Divino και 2μλ Rollin Tobacco.
Γευσάρα!!!!! Εχω κάνει ήδη 4ml απο το μεσημέρι!!!

Αποσυνδεδεμένος Shadowjump

  • ****
  • 1428
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά αναπλήρωσης LiQuid
« Απάντηση #28 στις: Μαΐου 09, 2016, 23:38 »
Γενικα απο εξυπηρετηση τα παιδια σκιζουν. Να παρετε να δοκιμασετε το Vanilla Custard! Πολυ gourmet γευση!

Και εννοειται, το Lemon Sherbet... Α πα πα πα... Σαν να τρωω Solero shots!  :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος [email protected]

  • *
  • 6
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά αναπλήρωσης LiQuid
« Απάντηση #29 στις: Μαΐου 10, 2016, 13:32 »
Ξαναπάω λοιπόν σήμερα απο το κατάστημα με μια φίλη που την έχω βάλει στον ατμό εδω και ένα μήνα για να δοκιμάσει υγρά. Αφού ξετρελάθηκε και πήρε 5-6 γεύσεις, λεω ας δοκιμάσω κι εγω και το Rolling tobacco.

Πολύ μου άρεσε! Παίρνω κι εγώ πέντε 10μελα και παω σπίτι. Στήνω τον Cloud, γεμίζω και πατάω τζούρες. Καμμία σχέση!!!! Πολύ έντονα τα αρώματα και η γεύση. Όχι άσχημα, σε καμμία περίπτωση, απλά πολύ έντονα και γλυκά για μένα. Κάτι που στους ατμο του καταστήματος δεν φαινόταν.
Είχα έτοιμο ένα 50μελο DIY Divino cigar, το οποίο μου φαινόταν λίγο υποτονικό και έλεγα να του προσθέσω άρωμα. Παίρνω λοιπόν ένα άδειο μπουκαλάκι και βάζω 8 μλ Divino και 2μλ Rollin Tobacco.
Γευσάρα!!!!! Εχω κάνει ήδη 4ml απο το μεσημέρι!!!

Φίλε Γιάννη μπορείς να βοηθήσεις λιγάκι? Σε πόσα watt/ohm παίρνεις έντονα αρώματα/γεύσεις?

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 286 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 34518 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 556863 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 181553 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 111 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 8815 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 538127 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 60425 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 238675 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 1276 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 16688 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 139136 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz