vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο

Αποσυνδεδεμένος nikosallos

  • *****
  • 1613
  • Φύλο: Άντρας
  • ..έχει ο θεός...
... όταν το πρώτο θέμα, του γνωστού κομιστή (πάρτα όλα), γράψει οτιδήποτε που να μην είναι εναντίον του ατμίσματος , να είστε σίγουροι οτι στον πλανήτη θα υπάρχει ειρήνη, αγάπη και ευημερία .... :angel:

Αποσυνδεδεμένος Vagglan

  • *
  • 62
  • Φύλο: Άντρας
Στα ιατρεια διακοπης καπνισματος...

Αν απουσιαζε αυτο το κομματι ισως τους επαιρνα πιο σοβαρα

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Η απάντηση στο άρθρο έχει δοθεί ήδη.
Η συζήτηση γίνεται και σε άλλο θέμα. Ας συνεχίσουμε εκεί γιατί για πόλεμο πρόκειται. Δεν γίνονται κατά λάθος αυτά.
http://vaping.gr/index.php/topic,27964.msg1097981.html#msg1097981


Αποσυνδεδεμένος cpbaroque

  • *****
  • 3695
  • Φύλο: Άντρας
    • cpbaroqueTheBlog
Η απάντηση στο άρθρο έχει δοθεί ήδη.
Η συζήτηση γίνεται και σε άλλο θέμα. Ας συνεχίσουμε εκεί γιατί για πόλεμο πρόκειται. Δεν γίνονται κατά λάθος αυτά.
http://vaping.gr/index.php/topic,27964.msg1097981.html#msg1097981
Ditto... ;)

Αποσυνδεδεμένος meyas1987

  • **
  • 161
  • Φύλο: Άντρας
Ditto... ;)
Ευχαριστώ για το head's up.
Αν και τίτλοι περί πολεμων, μου ακούγονται σαν τα σχόλια "αυτο είναι χειρότερο απο το κανονικό κάπνισμα , σκουλίκια θα βγαλετε"

Αποσυνδεδεμένος manolis2016

  • *
  • 21
  • Φύλο: Άντρας
Η Ελλάδα φημίζεται για τον ήλιο της και  το επικίνδυνο πολιτικό της προσωπικό (βουλευτές). Τους εχθρούς του πολίτη.

Ποιός δεν ξέρει οτι το τσιγάρο ειναι το πλέον επικίνδυνο για την υγεία του ανθρώπου, ασύγκριτα χειρότερο απο το η.τ. και χωρίς να είμαι πνευμονολόγος, δεν καταπίνω πίσσα. Οι δε μελέτες ενος τρελογιατρού καλοκάγαθου με γυαλιά ,αντικαπνιστή που δεν τα πήρε απο εταιρείες καπνού και  δεν γυρνάει απο κανάλι σε κανάλι, του  προέδρου αντικαπνιστών και δεν λέει για το Η.Τ. μόνο ηλιθίους πείθουν.

Ποιός δεν ξέρει επίσης ότι αν όλοι οι Ελληνες κόβαν το τσιγάρο σήμερα το υπουργείο οικονομικών δεν θα είχε να πληρώσει την επόμενη μισθούς και συντάξεις.

Ποιός δεν ξέρει ότι αν κάνεις το Η.Τ. ακριβό ο άλλος θα γυρίσει στο τσιγάρο και θα αφήσει χωρίς γάλα τα παιδιά του, τα δέ περί θέλησης και τόλμης ας τα αφήσουν για τα τεθωρακισμένα στην αυλώνα οι φιλόσοφοι βουλευτές μας που δεν νοιάζονται μόνο και μόνο πώς να τα αρπάξουν απο το ΕΦΚ για να πληρώσουν τις αριστερές  κυβερνητικές μισθάρες τους των 10.000,00  800,00 ευρώ τον μήνα.

Εδω ειναι Ελλάδα και οι παράνομοι αριστεροί   κυβερνητικοί νόμοι μόνο κακό κάνουν σε ενα φτωχοποιημένο λαό. Την επόμενη φορά ας προσέξουν ποιόν ψηφίζουν για την πλάκα.

Χωρίς μελέτη, χωρίς διαβούλευση , χωρίς να λάβουν υπόψιν τι ισχύει σε αγράμματες-τριτοκοσμικές χώρες (Γαλλία-Αγγλία) απλά απαγόρευσαν το Η.Τ.
Εδω ει-εχουμε απόφοιτο λυκείου υπουργό παιδείας να μας εκθειάζει την ανωτερη μόρφωση του όταν ηταν φοιτητής, τα προσόντα του και το πόσο επικίνδυνο ηταν το Η.Τ. και ψήφισε με τα ακαδημαικα του προσόντα την απαγόρευση.
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 17, 2016, 15:24 από manolis2016 »

Αποσυνδεδεμένος skilouros

  • *
  • 63
  • Φύλο: Άντρας


Εδω ειναι Ελλάδα και οι παράνομοι αριστεροί νόμοι μόνο κακό κάνουν σε ενα φτωχοποιημένο λαό. Την επόμενη φορά ας προσέξουν ποιόν ψηφίζουν για την πλάκα.

Εδω ει-εχουμε απόφοιτο λυκείου υπουργό παιδείας να μας εκθειάζει την ανωτερη μόρφωση του όταν ηταν φοιτητής, τα προσόντα του και το πόσο επικίνδυνο ηταν το Η.Τ. και ψήφισε με τα ακαδημαικα του προσόντα την απαγόρευση.
τα περι αριστερων κ δεξιων " παρανομων " νομων θα παρακαλουσα οχι τουλαχιστον σε ενα ατμιστικου φορουμ....... τον συγκεκριμενο νομο τον ψηφισαν ολων των χρωμάτων φωστήρες....... για το τι ψηφιζει ο καθενας παλι ειτε για πλακα ειτε για σοβαρα δεν ειναι αντικειμενο στο συγκεκριμενο φορουμ...... οποτε ρε φιλε πραγματικα τι θελεις να μας πεις μερα που ειναι?? ? 

Αποσυνδεδεμένος manolis2016

  • *
  • 21
  • Φύλο: Άντρας
τα περι αριστερων κ δεξιων " παρανομων " νομων θα παρακαλουσα οχι τουλαχιστον σε ενα ατμιστικου φορουμ....... τον συγκεκριμενο νομο τον ψηφισαν ολων των χρωμάτων φωστήρες....... για το τι ψηφιζει ο καθενας παλι ειτε για πλακα ειτε για σοβαρα δεν ειναι αντικειμενο στο συγκεκριμενο φορουμ...... οποτε ρε φιλε πραγματικα τι θελεις να μας πεις μερα που ειναι
Αυτοί που τον ψήφισαν είναι αριστερής κυβενρητικής νοοτροπίας και είμαι αχρωμάτιστος. Ο νόμος είναι παράνομος, νομιμότατος κανένα πρόβλημα δεν δημιουργεί ο ατμός του ΗΤ σε κανέναν με αποδείξεις.
Ολα αυτα είναι τέχνασμα της αριστεράς  κυβέρνησης για να καλύψει τα διαφυγόντα κέρδη απο τον ΕΦΚ των τσιγάρων για να πληρώνουν τους μισθούς τους όλοι του Ε.Κ.
Απαγορέυτηκαν ακόμα και τα ανευ νικοτίνης υγρά , όπως και οι μπαταρίες λιθίου διότι εκπέμπουν μάλλον ραδιοκύμματα και επηρεάζουν τους εγκεφάλους τους.
Ευχομαι καλη τύχη στις επόμενες εκλογές στην αριστερά  κυβέρνηση και αν βρούν τις ψήφους της μάνας τους, εγω κερνάω μπακλαβά.
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 17, 2016, 15:26 από manolis2016 »

Αποσυνδεδεμένος skilouros

  • *
  • 63
  • Φύλο: Άντρας
αστο..... δεν καταλαβες τπτ...... τραβα να χειροκροτησεις καμια μαριονετα..... :bye: :respect: :idiot1:



Αποσυνδεδεμένος manolis2016

  • *
  • 21
  • Φύλο: Άντρας
Δεν επιτρέπονται πολιτικά, θρησκευτικά και οπαδικά αθλητικά θέματα.
ξαναδιαβάστε κύριε τις δημοσιεύσεις μου πιστεύω να σας κάλυψα , αν και δεν διαχώρισα την ΝΔ απο τον σύριζα, αριστεροί    κυβερνητικοί ειναι οι δύο στην πολιτική.
εκτος αμα ο όρος αριστερά κυβερνηση  απαγορευεται δια νόμου, δεν έκανα αναφορά στην ιδεολογία αλλα στον παράνομο νόμο.
Συγνώμμη που έθιξα τις προσωπικές σας πεποιθήσεις και σε εσας
Ο μπακλαβάς ισχύει

Αποσυνδεδεμένος BigSur

  • *****
  • 2958
  • Φύλο: Άντρας
  • Την παλεύω...
    • Vapeorama
Δεν ξέρω αν τρολάρεις ή αν κυριολεκτείς.
Αν ισχύει το δεύτερο, φαίνεται πως δεν είσαι σε θέση να καταλάβεις τι είναι αριστερή και τι δεξιά πολιτική οπτική, ούτε τι εστί νόμος. Πάντως κάτι εκατοντάδες άνθρωποι (όλων των πολιτικών αποχρώσεων) εδώ μέσα καταφέρνουν να μιλάν και πολιτικά κάποιες φορές χωρίς να ενοχλούν. Κάνε το κι εσύ ή κόφτο, δεν μπαίνουμε εδώ για να γίνουμε μπίλιες με αγνώστους για πολιτικά.

Αποσυνδεδεμένος manolis2016

  • *
  • 21
  • Φύλο: Άντρας
Δεν ξέρω αν τρολάρεις ή αν κυριολεκτείς.
Αν ισχύει το δεύτερο, φαίνεται πως δεν είσαι σε θέση να καταλάβεις τι είναι αριστερή και τι δεξιά πολιτική οπτική, ούτε τι εστί νόμος. Πάντως κάτι εκατοντάδες άνθρωποι (όλων των πολιτικών αποχρώσεων) εδώ μέσα καταφέρνουν να μιλάν και πολιτικά κάποιες φορές χωρίς να ενοχλούν. Κάνε το κι εσύ ή κόφτο, δεν μπαίνουμε εδώ για να γίνουμε μπίλιες με αγνώστους για πολιτικά.
επειδή το στυλάκι σου δεν μου αρέσει την επόμενη φορά μίλα καλύτερα διότι υπαρχει και εννομη τάξη εκτος σάιτ ξέρεις, ειμαι πατέρας δύο παιδιών επιστήμονας και δεν θα ξανανεχτω το στυλάκι ορισμένων κουμμονιστοειδων να το παιζουν μαγκάκια, δεν σε γνωρίζω και δεν θέλω να σε μάθω , θα μου απευθύνεσαι στο πληθυντικο, το απαιτώ. η δεν μιλάς καθόλου αρχιτρολ του τσιπρα
Για τους υπόλοιπους θα ήθελα να ζητήσω συγνώμμη για την 'εκρηξη" αλλά πρωτη μέρα που μπηκα εδω, εχω δεχθέι επιθέσεις στυλ βουλωσε το, λες πολλά , μην μιλάς πολιτικά, οταν ο ΝΟΜΟΣ ΨΗΦΙΣΘΗΚΕ ΕΠΙ ΣΥΡΙΖΑ λες και ειναι απαγορευμενη λεξη.
Ασχετοι άγνωστοι ανθρώποι μιλάνε σαν να με γνωρίζουν, χωρις ντροπη, κουμανταδόροι και διδάσκαλοι του των δημοσιευσεων μου. Αν οι περισσότερες δημοσιευσεις απαιτουν υποταγή των λεγομενων μου σβηνω μονος τον λογαριασμό μου.
  
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 17, 2016, 16:50 από manolis2016 »

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 180443 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 13:33
από funes
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 16 8288 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 26, 2024, 17:10
από Sergios
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 33910 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 535583 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59730 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237275 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 565 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 15057 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136093 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085235 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35346 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10176 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12