vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

298 επισκέπτες, 9 χρήστες
karga, Tem, Aoratix, dkostas, Milarepa, camber, Blackwolf, lagoudakis, Ποντικός

Twitter

ΥΓΡΑ VDLV

Αποσυνδεδεμένος Xxristos

  • *
  • 89
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΥΓΡΑ VDLV
« Απάντηση #15 στις: Δεκεμβρίου 22, 2016, 06:32 »
Καλησπερα,εχει δοκιμασει κανεις την σειρα ''Classic Wanted'' ?
Φαινονται πολυ ενδιαφερον και τα 3 υγρα,οποιος εχει δοκιμασει καποιο ας μας πει την γνωμη του.
Eυχαριστω εκ των προτερων.

Αποσυνδεδεμένος Herc82

  • *
  • 63
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΥΓΡΑ VDLV
« Απάντηση #16 στις: Δεκεμβρίου 23, 2016, 22:01 »
Φίλε εχω δοκιμάσει πρόσφατα το Reserve.Πολύ νόστιμο υγράκι, έκανα 10 ml (τοσα είχαν μείνει στο μπουκαλάκι)
και ήθελα κι άλλο! . Αν και γλυκό δεν είναι λιγωτικό (αν με πιάνεις...) οπότε καταναλώνεται ξεκούραστα  :tongue_smilie: 
Μόνο τη μπανάνα θα ήθελα να είναι λιγότερο "δυνατή"...

Αποσυνδεδεμένος Dumaneiros

  • *
  • 92
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΥΓΡΑ VDLV
« Απάντηση #17 στις: Δεκεμβρίου 27, 2016, 21:54 »
 Grande Evasion
δεν κατάφερα να κάνω ούτε το μισό μπουκαλάκι από τα 20ml
όπως σωστά επισημάνθηκε παραπάνω,καμία γεύση δεν ξεχωρίζει,άντε λίγο το ροδάκινο
επίσης προσωπικά μου φάνηκε δυσάρεστη και η οσμή που αφήνει στο δωμάτιο,κάτι που συνήθως δεν με ενοχλεί ακόμη και με υγρά που έχουν πιο έντονα αρώματα


Αποσυνδεδεμένος Dr.Feelgood

  • **
  • 141
  • Φύλο: Άντρας
  • Μικρός Τυμπανιστής
Απ: ΥΓΡΑ VDLV
« Απάντηση #18 στις: Φεβρουαρίου 04, 2017, 22:07 »
[justify]Grand Maitre σε 12άρι σήμερα. Πολύ ωραίο, ευχάριστο, διακριτικό χωρίς να κουράζει. [/justify]
[justify]Η γεύση του είναι σαν καραμέλα λεμονιού με τόνους απο άλλα εσπεριδοειδή, [/justify]
[justify]ίσως μανταρίνι που λέει αν και δε το διέκρινα τόσο. [/justify]
[justify]Αυτό το μίγμα δένει με τόνους αφεψήματος που το συμπληρώνουν και αν είστε και κρυωμένος/η φτιάχνετε ένα τσαγάκι και παίζετε διπλό ταμπλό έυκολα![/justify]

Αποσυνδεδεμένος Xxristos

  • *
  • 89
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΥΓΡΑ VDLV
« Απάντηση #19 στις: Φεβρουαρίου 21, 2017, 04:17 »
Sweet και Gourmet κανεις?

Απ: ΥΓΡΑ VDLV
« Απάντηση #20 στις: Μαρτίου 18, 2017, 14:10 »
Αγόρασα σήμερα το sweet και το gourmet... Μεγάλη αποτυχία ότι χειρότερο έχω δοκιμάσει, χημεία και ήπια γεύση. Ούτε καραμέλες ούτε μπισκότα τίποτα σε σχέση με άλλα αρώματα σαν αλλοιωμένα είναι τα αρώματα τους η κάτι διαφορετικό που πάει προς το άσχημο η γεύση.

Αποσυνδεδεμένος Dionaegir

  • *
  • 14
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΥΓΡΑ VDLV
« Απάντηση #21 στις: Μαρτίου 21, 2017, 16:29 »
Σήμερα δοκίμασα και τελικά αγόρασα το Cookie από τη σειρά Authentic Cirkus.
Στην περιγραφή αναφέρει : "με απίστευτη γεύση από μπισκότο δεμένο αρμoνικά με βανίλια και μοναδικό άρωμα."

Προσωπικά, τόσο στον ατμοποιητή του καταστήματος όσο και στον δικό μου (mini nautilus, 1.8 bvc) εξέλαβα ελαφριά κανέλα, η οποία μου άρεσε πολύ. Επειδή ως τώρα έκανα μόνο καπνικά, δεν έχω ιδιαίτερη εμπειρία γεύσεων, οπότε ίσως να φαίνεται "κάπως" αυτή η άποψη. Πάντως αυτό που είχα στο μυαλό μου είτε ως μπισκότο είτε ως βανίλια, δεν το πήρα. Κάνοντας σύγκριση με μπισκότα ή κουλουράκια βανίλιας που έχω φάει, δεν βρήκα κάποια σχέση. Το υγρό, πάντως, θα το προτιμήσω και στο μέλλον.

Επίσης, δοκίμασα και το Augustus the Clown. Περίεργη γεύση όπου μάλλον θα "φταίει" το σύκο. Έχει μια αλλόκοτη γλυκύτητα ως επίγευση η οποία με απέτρεψε από το να το πάρω, καθώς δεν μου καθόταν για ολοήμερο.

Θεωρώ πως αξίζουν μια δοκιμή αν μπείτε σε κατάστημα που τα έχει.

Αποσυνδεδεμένος Xxristos

  • *
  • 89
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΥΓΡΑ VDLV
« Απάντηση #22 στις: Μαρτίου 23, 2017, 23:45 »
Δοκιμασα Gourmet και Sweet.
πολυ ωραια υγρα!!!
Το gourmet θυμιζει supreme αλλα για μενα αρκετα καλυτερο,οχι τοσο εντονο με την βανιλια να κυριαρχει.
Sweet επισης πολυ ωραιο,δν κουραζει!

Αποσυνδεδεμένος gp

Απ: ΥΓΡΑ VDLV
« Απάντηση #23 στις: Απριλίου 18, 2017, 23:34 »
Καλησπέρα και απο μενα. Λογω αγορας νεου ατμοποιητη μου εδωσαν να τον δοκιμασω πριν την αγορα. Στον ατμο ειχαν το υγρο gourmet. Ενθουσιάστηκα παρολο που ειμαι των καπνικων και ετσι μαζι με τον ατμοποιητη ναυτιλο 2 πηρα και το gourmet.. ελαφρυ καπνικο με εντονη γευση μπισκότου μου έβγαλε εμενα. Ειδικα με την 0.7 εβγαζε ολα τα αρωματα του. Με την 1.8 εκει που αλλα υγρα χανουν τη γευση του αυτο συνςχιζει να ειναι βαρυ. Πραγμα που ισως καποιους κουρασει το τοσο έντονο αρωμα. Εμενα δε με κουρασε μετα απο 20μλ αλλα Δε ξερω αν πηγαινα και για τριτο μπουκαλι καθως θα με ενδιέφερε να κατασταλαξω σε ενα πιο απλο καπνικο για καθημερινή χρήση.

Αποσυνδεδεμένος itasoulas

  • *
  • 34
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΥΓΡΑ VDLV
« Απάντηση #24 στις: Μαΐου 24, 2017, 11:32 »
Hudson Tobacco...πολύ καλό, ελαφρύ για όλη την ημέρα. Δεν κουράζει!

Αποσυνδεδεμένος Vazouras

  • *
  • 15
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΥΓΡΑ VDLV
« Απάντηση #25 στις: Μαΐου 24, 2017, 20:47 »
Είναι το επόμενο που θα αγοράσω, ευχαριστώ για τις πληροφορίες.


διαγραφή άμεσης παράθεσης
« Τελευταία τροποποίηση: Μαΐου 24, 2017, 21:59 από spectrum »

Αποσυνδεδεμένος Galileo

  • **
  • 179
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΥΓΡΑ VDLV
« Απάντηση #26 στις: Ιουνίου 02, 2017, 14:29 »
Επιβεβαιώνω για Hudson, πολύ καλός αρωματικός καπνός για όλη τη μέρα!

Αποσυνδεδεμένος arci

Απ: ΥΓΡΑ VDLV
« Απάντηση #27 στις: Ιουλίου 06, 2017, 23:51 »
Δοκίμασα σήμερα το sweet, προσωπικά μου άρεσε. tribeca δεν είναι βέβαια αλλα....

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 6 243 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 19:12
από Chris66
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 34470 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 556740 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 181507 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 102 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 8807 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 538047 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 60387 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 238632 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 964 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 16669 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 139061 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz