vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

Υγρα Green Vapes

Αποσυνδεδεμένος robbinsrules

  • ***
  • 571
  • Φύλο: Άντρας
  • Carpe Noctem
Υγρα Green Vapes
« στις: Σεπτεμβρίου 11, 2015, 19:50 »
Σε βολτα απο atmistique και αφου ειχα δει στο site τους αυτα τα υγρα ζητησα για δοκιμη το lemon cake!Η περιγραφη με ειχε ψησει ηδη καθως ειμαι μεγαλος fan της λεμονοπιτας(ειδικα χανιωτικη!)
Η αισθηση μου στην πρωτη τζουρα ηταν λεμονι σχετικα γλυκο!Μετα απο 2-3 αρχισε να μου σκαει μια ζυμαροειδης γλυκα στην εκπνοη που θυμιζει την γευση απο ταρτα!Αφου το αγορασα και εστησα φρεσκια αντισταση στο phenomenon(ακολουθωντας τις συμβουλες demkoni:0,25  συρμα καi ψηλα την αντισταση) τραβηξα την πρωτη τζουρα και ενα χαμογελο εμφανιστηκε καθως μου ηρθε ατοφια η γευση της λεμονοπιτας χωρις να κουραζει και με επιγευση γλυκια που μενει στο στομα!
Σιγουρα δεν ειναι υγρο για ολους καθως το λεμονι ειναι πολυ ιδιαιτερο αλλα οποιος ειναι fan θα ενθουσιαστει!
Δοκιμασα επισης το μηλο με την κανελλα(Pomme cannelle) και θα τιμηθει σιγουρα σε επομενη αγορα!
Η συσταση τους ειναι συμφωνα με το μπουκαλακι pg<60%, vg<40%, αρωμα και νικοτινη!
Επισης μου αρεσε πολυ το site τους!


http://www.green-liquides.com/index.php


Για πειτε γνωμες και προτασεις απο την σειρα!


Αποσυνδεδεμένος malossi

  • ***
  • 512
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρα Green Vapes
« Απάντηση #1 στις: Σεπτεμβρίου 16, 2015, 13:59 »
δεν υπαρχει διαθέσιμο δυστηχως.και ηθελα να το δοκιμάσω.


το λεμονι ειναι γλυκο η ξινό?η τιμη τους ειναι πολυ σουπερ.

Αποσυνδεδεμένος mindtrapper

  • ****
  • 1374
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρα Green Vapes
« Απάντηση #2 στις: Σεπτεμβρίου 16, 2015, 14:19 »
Για 15ml δεν είναι και πολύ super, προσωπική άποψη.

Αποσυνδεδεμένος robbinsrules

  • ***
  • 571
  • Φύλο: Άντρας
  • Carpe Noctem
Απ: Υγρα Green Vapes
« Απάντηση #3 στις: Σεπτεμβρίου 16, 2015, 14:24 »
Η γευση ειναι πιο πολυ σαν γλυκο λεμονι οχι χυμο λεμονιου!Τεινει πιο πολυ προς την γλυκα αλλα χωρις να εχει απωλεσει και το οξινο του λεμονιου!
Στα λεω οσο πιο αναλυτικα μπορω και ελπιζω να μην σε παρω στον λαιμο μου!

Αποσυνδεδεμένος chief79

  • ***
  • 517
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρα Green Vapes
« Απάντηση #4 στις: Σεπτεμβρίου 16, 2015, 15:51 »

Έχουν δοκιμαστεί και ατμιστει (πάνω από 50 ml έκαστος) το lemon cake και pome canele .  Εξαιρετικά υγρά χωρίς να σε μπουχτίζουν και η γεύση τους να διαρκεί πέρα τών 3-4 ώρών. Σήμερα ξεκίνησα και το Black pearl το οποιο το βρίσκω επίσης πολύ καλο καπνικό. Η τιμή τους δεν είναι και προσφορα, αλλα δεν τα λες και ακριβά υγρά.

Το lemon cake :respect: πάντως , είναι το καλύτερο , κατά την προσωπική μου άποψη πάντα.
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτεμβρίου 16, 2015, 16:34 από chief79 »

Αποσυνδεδεμένος malossi

  • ***
  • 512
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρα Green Vapes
« Απάντηση #5 στις: Σεπτεμβρίου 16, 2015, 18:05 »
παιδια νομιζα οτι ηταν 30μελα..ετσι οπως ειδα τα μπουκαλακια..σορρυυυυ :-[

Αποσυνδεδεμένος Μητσάρας

  • *
  • 10
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρα Green Vapes
« Απάντηση #6 στις: Σεπτεμβρίου 30, 2015, 16:08 »
Υπάρχουν σε κάποιο κατάστημα για δοκιμές?

Στάλθηκε από το LG-D620 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος joss rossi

  • *
  • 64
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρα Green Vapes
« Απάντηση #7 στις: Σεπτεμβρίου 30, 2015, 16:12 »
Για δοκιμή μπορεις να περάσεις απο τα καταστήματα :Dr Antismoke  & Atmistique ,που υπάρχουν σίγουρα 


Sent from my iPhone using Tapatalk

Απ: Υγρα Green Vapes
« Απάντηση #8 στις: Οκτωβρίου 20, 2015, 22:52 »
Καλησπέρα παιδιά.

Μόλις πήρα το Dark Virginia (11mg) από Atmistique και το δοκιμάζω σε nautilus mini.

Περίμενα ότι η γεύση της σοκολάτας θα ήταν αρκετά έντονη, αλλά δεν συμβαίνει αυτό. Δεν ξέρω αν φταίει ο ναυτίλος (αν και θεωρητικά το υγρό είναι 60/40 θα πρέπει να μπορεί να το κουμαντάρει), ή αν όντως είναι σκόπιμο, αλλά μου έκανε ευχάριστη έκπληξη.

Κάποιες στιγμές, μου φέρνει περισσότερο σε μια κούπα κακάο, άλλες περισσότερο στην γνωστή μαύρη σοκολάτα. Περισσότερο από όλα μου αρέσει που δεν είναι γλυκό και (νομίζω γιατί το ατμίζω λίγα λεπτά μόνο) ότι δεν θα κουράσει κάποιον που θέλει να το έχει όλη μέρα.

Εγώ λέω να το κρατήσω για τον καφέ ή το ποτάκι πάντως.

Αποσυνδεδεμένος mankar72

  • ****
  • 1240
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρα Green Vapes
« Απάντηση #9 στις: Οκτωβρίου 20, 2015, 23:27 »
Όσοι τα έχετε δοκιμάσει έχουν έντονες γεύσεις? Σηκώνουν αραίωση?

Αποσυνδεδεμένος robbinsrules

  • ***
  • 571
  • Φύλο: Άντρας
  • Carpe Noctem
Απ: Υγρα Green Vapes
« Απάντηση #10 στις: Οκτωβρίου 20, 2015, 23:34 »
Το lemoncake ευκολα!Εχω και την αισθηση και το pomme-cannellle(μηλο κανελλα) αλλα καλο θα ειναι να δοκιμασεις το αρχικο!Παντως η λεμονοπιτα εχει αρκετα εντονη γευση!

Αποσυνδεδεμένος Estella11

  • **
  • 172
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Tilemahos!!!
Απ: Υγρα Green Vapes
« Απάντηση #11 στις: Οκτωβρίου 21, 2015, 00:29 »
Καλησπέρα παιδιά.

Μόλις πήρα το Dark Virginia (11mg) από Atmistique και το δοκιμάζω σε nautilus mini.

Περίμενα ότι η γεύση της σοκολάτας θα ήταν αρκετά έντονη, αλλά δεν συμβαίνει αυτό. Δεν ξέρω αν φταίει ο ναυτίλος (αν και θεωρητικά το υγρό είναι 60/40 θα πρέπει να μπορεί να το κουμαντάρει), ή αν όντως είναι σκόπιμο, αλλά μου έκανε ευχάριστη έκπληξη.

Κάποιες στιγμές, μου φέρνει περισσότερο σε μια κούπα κακάο, άλλες περισσότερο στην γνωστή μαύρη σοκολάτα. Περισσότερο από όλα μου αρέσει που δεν είναι γλυκό και (νομίζω γιατί το ατμίζω λίγα λεπτά μόνο) ότι δεν θα κουράσει κάποιον που θέλει να το έχει όλη μέρα.

Εγώ λέω να το κρατήσω για τον καφέ ή το ποτάκι πάντως.


Οπως περιγραφεις την σοκολατα , αυτην ακριβως ψαχνω σαν γευση !

Απ: Υγρα Green Vapes
« Απάντηση #12 στις: Οκτωβρίου 21, 2015, 00:50 »
Το κακό είναι ότι δεν έχω δοκιμάσει κάτι άλλο με σοκολάτα για να σου κάνω σύγκριση. Αλλά στην τελική είναι 15ml τα μπουκαλάκια οπότε και να μη σου αρέσει μικρό το κακό  ;)

Αποσυνδεδεμένος johnaros

  • *
  • 98
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρα Green Vapes
« Απάντηση #13 στις: Δεκεμβρίου 03, 2015, 15:44 »
Εγώ πήρα και δοκίμασα το Kawett από την σειρά . Είναι γλυκό έχει μπισκότο και φυστικοούτυρο , αλλά κυρίως στην γεύση του ατμίζοντας το προσωπικά μου έρχεται το μπισκότο.Και κάποιες φορές μου αφήνει την γεύση από ρόφημα γλυκού καφέ . Μου άρεσε πολύ σε γενικές γραμμές ,παρ όλο που δεν είμαι fun  των γλυκών .
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 03, 2015, 16:30 από johnaros »

Αποσυνδεδεμένος robbinsrules

  • ***
  • 571
  • Φύλο: Άντρας
  • Carpe Noctem
Απ: Υγρα Green Vapes
« Απάντηση #14 στις: Δεκεμβρίου 08, 2015, 19:21 »
Σου βγαζει γευση φυστικοβουτυρου?Οτι και αν εχω δοκιμασει δεν φτανει ουτε λιγο την γνησια μπουκωτικη φυστικιλα!
Αν μπορουσα να τρωω σε ολα τα γευματα φυστικοβουτυρο με φρεσκο ψωμι και δεν φοβομουν οτι θα γινω 150 κιλα ανετα το εκανα!

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 6 236 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 19:12
από Chris66
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 34468 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 556736 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 181506 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 101 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 8807 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 538044 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 60383 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 238625 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 949 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 16669 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 139056 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz