vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

511 επισκέπτες, 7 χρήστες
tibolaso, maprix, dkostas, noe, tsiv, bloodlessz, george kotsopoulos

Twitter

Οι συνταγές του Kostas44 με \"Separate Steeping\"

Αποσυνδεδεμένος makis66

  • *****
  • 3076
  • Φύλο: Άντρας
  • Ζήσε την κάθε μέρα σου σα νάναι η τελευταία σου
Απ: Οι συνταγές του Kostas44 με \"Separate Steeping\"
« Απάντηση #60 στις: Ιουνίου 14, 2015, 18:42 »
Κώστα μου σε ευχαριστώ πολύ, να είσαι καλά. Θα τα δοκιμάσω επακριβώς. Είδωμεν. :)

Απ: Οι συνταγές του Kostas44 με \"Separate Steeping\"
« Απάντηση #61 στις: Ιουνίου 15, 2015, 20:33 »
After work , όπως το περιγράφεις ελαφρύ, καπνικο που δεν κουράζει. Πολύ καλό και ας έχει οριμασει 24 ώρες μόνο. keep sharing
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουνίου 16, 2015, 00:01 από Χριστοφορος Αδαμόπουλος »

Αποσυνδεδεμένος kostas44

  • *****
  • 2465
  • Φύλο: Άντρας
  • Youtuber Creator
    • Η ζωη ειναι τεχνη και η τεχνη ειναι η ζωη μου
Απ: Οι συνταγές του Kostas44 με \"Separate Steeping\"
« Απάντηση #62 στις: Ιουνίου 15, 2015, 22:18 »
Σήμερα είναι η μέρα που θα δώσω τροφή για συζήτηση  :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Εχουμε κοντα μας μια Κυρια .... την LadyBeka ... Σας παρουσιάζω μια κυρία που θελει να σας συντροφεύει σε ολες τις στιγμες τις καθημερινοτητα σας .. Ειναι τοσο γλυκια και εθιστικη .... τοσο αρωματικη και τοσο High  για ολη μερα ... Νομιζω οτι θα γινει η  :baby: σας ολη μερα ... Γιατι ήρθε και θα μεινει ... Θα σας γινει εμμονη και οταν σας λειπει θα ειστε καπως ετσι  :hapy_crazy: :angry_tickedoff: :hapy_crazy: Η παρουσια της στο χωρο και το αρωμα της ειναι μοναδικο .. σαν γλυκια καραμελα ... μα ειναι ολη η παρουσια της μια καραμελα ... Τα φιλια της θα σας μαγεψουν μολις την γευτείτε θα κανετε ετσι   :yahoo:


  Ποιος θα είναι ο πρωτος που θα γνωρισει την Κυρια ?





ΜΠΟΡΕΙΤΕ  αντι για Εthyl Maltol  να βαλετε και  Cotton Candy  ιδια ποσοστα

Ελπιζω η γυναίκα σας να μην εχει πρόβλημα ....  :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Τις αρεσουν και οι γυναικείες παρέες :tongue_smilie: :tongue_smilie:
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουνίου 16, 2015, 00:15 από kostas44 »

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: Οι συνταγές του Kostas44 με \"Separate Steeping\"
« Απάντηση #63 στις: Ιουνίου 15, 2015, 23:23 »
Κώστα, το ethyl maltol σε τι μορφή το υπολογίζεις; Κρυστάλλους μάλλον όχι, μάλλον το διαλύεις σε pg. Σε τι ποσόστωση όμως για να φτιάξεις το μείγμα από το οποίο βάζεις 7 σταγόνες;

Αποσυνδεδεμένος kostas44

  • *****
  • 2465
  • Φύλο: Άντρας
  • Youtuber Creator
    • Η ζωη ειναι τεχνη και η τεχνη ειναι η ζωη μου
Απ: Οι συνταγές του Kostas44 με \"Separate Steeping\"
« Απάντηση #64 στις: Ιουνίου 16, 2015, 00:12 »
Βουλα εγω το διαλυω σε pg   και βαζω στην ακρη του κουταλιου του γλυκου ισα ισα σκονη (κρυσταλους)  .φτοιαχνω ενα 10μελο και απο αυτο παιρνω το ποσοστο που θελω για την συνταγη μου  .. αλλα ανετα μπορεις να βαλεις και Cotton Candy .. μιας και αυτο ειναι ετοιμο  :yes:


 
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουνίου 16, 2015, 00:18 από kostas44 »

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: Οι συνταγές του Kostas44 με \"Separate Steeping\"
« Απάντηση #65 στις: Ιουνίου 16, 2015, 00:42 »
έχω ένα τέτοιο μπουκαλάκι
m type δεν έχω και ένα μπουκαλάκι μόνο είναι μπελάς να βρω. αν βάλω λίγο παραπάνω από τα 2 άλλα καπνικά θα είμαι πολύ φάουλ;

Αποσυνδεδεμένος thenetpoet

  • *****
  • 6415
  • Φύλο: Άντρας
  • Πανορατμίξ
Απ: Οι συνταγές του Kostas44 με \"Separate Steeping\"
« Απάντηση #66 στις: Ιουνίου 16, 2015, 09:50 »
Βούλα, θα απαντήσει βέβαια ο σεφ, αλλά θεωρώ οτι με 0,2% που θέλει από το m-type δεν θα δεις τρελλή διαφορά. Βέβαια σε κάποιες συνταγές, το ελάχιστο είναι που κάνει τη διαφορά.


Αποσυνδεδεμένος kostas44

  • *****
  • 2465
  • Φύλο: Άντρας
  • Youtuber Creator
    • Η ζωη ειναι τεχνη και η τεχνη ειναι η ζωη μου
Απ: Οι συνταγές του Kostas44 με \"Separate Steeping\"
« Απάντηση #67 στις: Ιουνίου 16, 2015, 10:08 »
αν δεν βαλεις Βουλα ... δεν πειραζει ... αλλα το Μ Type  ειναι πολυ δυνατο ακομα και σε χαμηλα ποσοστα αφηνει γευση .. θελει μεγαλη προσοχη αν βαλεις περισσοτερο .. στην συγκεκριμενη συνταγη σπαει κατω την γλυκαδα ... σε καποιο βαθμο .. γιαυτο τον λογο το εβαλα .. του δινει μια σπιρταδα ... αλλα οχι πολυ εντονη ... .. στην τζουρα το καταλαβαινεις στο background  ... αλλα δεν νομιζω να σε χαλασει ... ετσι και αλλιως εσενα σου αρεσουν τα γλυκα υγρα


Δεν θα πειραξεις τα αλλα 2 καπνικα .. απλα δεν θα βαλεις M Type ...  και στο μελλον αν βρεις και αυτο δοκιμαζεις ολη την συνταγη να δεις τις διαφορες

Αποσυνδεδεμένος thenetpoet

  • *****
  • 6415
  • Φύλο: Άντρας
  • Πανορατμίξ
Απ: Οι συνταγές του Kostas44 με \"Separate Steeping\"
« Απάντηση #68 στις: Ιουνίου 16, 2015, 10:11 »
Κώστα, μπορεί να αντικατασταθεί και με mts vape wizard? Βέβαια δεν θα βγάλει την γεύση του M-type αλλά η γλυκάδα σίγουρα θα σπάσει.

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: Οι συνταγές του Kostas44 με \"Separate Steeping\"
« Απάντηση #69 στις: Ιουνίου 16, 2015, 10:19 »
 :)) :))  δεν θα σας καταλάβω ποτέ εσάς τους σεφ. Από τη μια βάζετε γλυκά αρώματα κι από την άλλη βάζετε "αντίδοτα" για να σπάσετε τη γλύκα.  :hmmm: :hmmm:
Άβυσσος η ψυχή σας!  8)

Θα το επιχειρήσω πάραυτα, Κώστα, άνευ M-type.


Χτες ξανάτμισα το kiss em all... Εξαιρετικό στο μήνα πάνω.

Αποσυνδεδεμένος kostas44

  • *****
  • 2465
  • Φύλο: Άντρας
  • Youtuber Creator
    • Η ζωη ειναι τεχνη και η τεχνη ειναι η ζωη μου
Απ: Οι συνταγές του Kostas44 με \"Separate Steeping\"
« Απάντηση #70 στις: Ιουνίου 16, 2015, 10:23 »
δεν την σπαω Βουλα .. αλλα την ισορροπω .. να μην μπουχτιζει με την συνεχη χρηση του ... γιαυτο στο τελειωμα της τζουρα εχεις γευση .. απο το M type  ... νομιζω οτι το στρογγυλευει και το ισσοροπει ..  στο διαστημα με τα πειραματα ... εφαγα και φολα ... :laugh1: :laugh1: :laugh1: ειχα βαλει περισσοτερο απο m type    και εσβησε τα αλλα αρωματα .. αλλα οταν βρηκα το σημειο που ειναι τωρα .. απλα σαν υγρο το ανεβαζει παραπανω του δινει ωραιο χαρακτηρα ... δεν το μπουχτιζεις ...

Απ: Οι συνταγές του Kostas44 με \"Separate Steeping\"
« Απάντηση #71 στις: Ιουνίου 16, 2015, 10:55 »
Από μία πρώτη δοκιμή το υγρό είναι ωραία δουλεμένο. Το M-type ίσως θα ήθελε ένα κλικ παραπάνω. Ουσιαστικά είναι το άρωμα της τασακίλας οπότε είναι και θέμα γούστου αυτό. Μπορεί να φύγει και εντελώς , μπορεί να ανέβει αναλόγως της προσωπικής προτίμησης του καθενός. Γιάννη , σε ότι αφορά το MTS νομίζω ότι περισσότερο ζημιά θα κάνει παρά καλό στο συγκεκριμένο υγρό. Θα στρογγυλέψει αρκετές νότες που βγαίνουν.

Αποσυνδεδεμένος thenetpoet

  • *****
  • 6415
  • Φύλο: Άντρας
  • Πανορατμίξ
Απ: Οι συνταγές του Kostas44 με \"Separate Steeping\"
« Απάντηση #72 στις: Ιουνίου 16, 2015, 11:01 »
χαχα, έχω 2 μπουκαλάκια mts εδώ και 6 μήνες και ψάχνω τι στο καλό να τα κάνω.

Απ: Οι συνταγές του Kostas44 με \"Separate Steeping\"
« Απάντηση #73 στις: Ιουνίου 16, 2015, 11:04 »
Χρησιμοποίησε λίγο στο υγρό που ψάχνεις να βγάλει λίγο ξηρότητα. Ίσως να σε βοηθήσει εκεί. :idiot1:

Αποσυνδεδεμένος kostas44

  • *****
  • 2465
  • Φύλο: Άντρας
  • Youtuber Creator
    • Η ζωη ειναι τεχνη και η τεχνη ειναι η ζωη μου
Απ: Οι συνταγές του Kostas44 με \"Separate Steeping\"
« Απάντηση #74 στις: Ιουνίου 16, 2015, 11:23 »
Μιλτιαδη ακριβως ... αν θελεις ξηροτητα στο υγρο σου .. ή μαλλον μια πιο ουδετερη .,. γευση ...  το MTS θα στην δωσει αλλα στο συγκεκριμενο υγρο (συνταγη) δεν θα δωσει αυτο που δινει το M Type

Μπα ... αν ανεβασω το ποσοστο το Μ Τ θα παρω μια βρωμικη τσιγαρισια γευση και ακομα και μια σταγονα παραπανω .. σκεπαζει τα αρρωματα .. και εδω δεν θελω να κυριαρχει .. αυτη η τασακιλα αλλα η γλυκια γευση που θελω να δωσω καραμελοειδες γευση

 
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουνίου 16, 2015, 16:21 από kostas44 »

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1457 171752 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 22:46
από Chris66
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 275725 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15267 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 13978 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9315 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 42857 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 407 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 35156 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 557994 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 182245 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 184 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 9307 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364