vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

495 επισκέπτες, 5 χρήστες
dkostas, gfilip, petr@n, sentinelba, camber

Twitter

Kayfun εναντίον όλων ή Όλοι εναντίον των Kayfun - Γνώμες, απόψεις

Αποσυνδεδεμένος demkoni

  • *****
  • 1669
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα πάντα όλα...
Ok παιδιά... Έχει πρόβλημα τότε ο Kayfun Light που έχω...
Τροποποίηση...
Έχω Kayfun Light, όχι KL+

Το κλείνω εδώ. :)


Παιδιά... Μην τραβάτε στα άκρα όποια λέξη βλέπετε...


Πουθενά δεν μίλησα οτι η Umami είναι στερεή, ούτε με τα γραφόμενά μου έδωσα αυτή την εντύπωση...


Συνεχίστε εσείς την κουβέντα...  :)


 :bye:
« Τελευταία τροποποίηση: Απριλίου 07, 2015, 20:03 από demkoni »

Αποσυνδεδεμένος kostas44

  • *****
  • 2465
  • Φύλο: Άντρας
  • Youtuber Creator
    • Η ζωη ειναι τεχνη και η τεχνη ειναι η ζωη μου
το ποστ που εβαλες Κωστα ειναι απο ενα κλωνο που ειχε ανυπαρκτα λουκια απο κατασκευης και να σου πω την αληθεια το ολο σκηνικο αρχισε πιο πολυ με την  τρυπα του αερα του 5 πιονια και μετα καταληξε και στα λουκια μιας ηταν ανυπαρκτα ..  αλλα απο ενα κλωνο κακης κατασκευης δεν μπορουμε να καταδικάσουμε ολους τους καιφον ΄΄΄κλωνους ή μη  :dontknow:

αυτα που σου βαζω στον κυκλο δεν υπηρχαν καν ηταν βουλομενα με γρεζια φανταζομαι γιατι με το δρεμελ΄δεν ζοριστικα καθολου να τα ανοιξω ...




μην το παρεξηγεις !!!  :dontknow:   απλα σου ειπα τι πιστευω εγω... αν ο αυθεντικος ειναι φανταζομαι καλυτερος απο ενα κλωνο .. και σου λεω οτι εγω με τους περισσοτερους κλωνους (να πω με ολους οκ)  δεν εχω προβλημα με vg  αν δεν εχουν κατασκευαστικο προβλημα

Αποσυνδεδεμένος tsiv

  • *****
  • 2868
Έτσι είναι , όταν μπλέκουν τα κλεψύτιπα με τα γνήσια...

Δεν βγαίνει άκρη με τίποτα... :))

Αποσυνδεδεμένος kostas44

  • *****
  • 2465
  • Φύλο: Άντρας
  • Youtuber Creator
    • Η ζωη ειναι τεχνη και η τεχνη ειναι η ζωη μου
το νημα αλλο θελει να πουμε .. επειδη το πηγαμε αλλου ας το γυρισουμε εκει που πρεπει

ειναι ο kayfun  αξιος αντιπαλος με ολους τους αλλους ?  ναι ή οχι και γιατι ... εκει παει η απαντηση μου... ειναι παναξιος ...(υποκειμενικο ) γιατι πολλοι τωρα που τους θεωρουμε αντιπαλους του ειναι ψιλοαντιγραφες του ή χοντροαντιγραφες του

Αποσυνδεδεμένος Varaderum

  • ***
  • 674
  • Φύλο: Άντρας
Αν αυτήν την στιγμή με ρωτούσε φίλος τι να πάρει ..θα του έλεγα να δοκιμάσει (εφόσον έχει την "δυνατότητα"), μεταξύ kayfun v4 {..ο οποίος προσωπικά μου αρέσει λίγο  ..ελάχιστα περισσότερο (..ίσως επειδή τον έχω "στήσει -μάθει" ακριβώς όπως θέλω να μου αποδίδει)} ..και του Φαινόμενου (..τον οποίο δοκίμασα, με ίδιο ακριβώς στήσιμο - υγρό ..αλλά προσωπικά όπως είπα, ακόμα μου αρέσει ελαφρώς καλύτερα ο πρώτος).

..βέβαια (..και λόγο τιμής - Ελληνα κατασκευαστή) ..αν δεν είχα τρείς v4 και ξεκινούσα να επιλέξω τώρα .....θα δυσκολευόμουν αφάνταστα!!

Τον Kayfun lite plus, ήδη τον έχω προτίνει πάρα πολλές φορές (..λόγω όλων των καλών γνωρισμάτων που όλοι έχετε πεί) ..σύν του ότι πλέον είναι "σχετικά" προσιτός.

{..πάντα σε γνήσιους αναφέρομαι (..καθώς δεν έχω δοκιμάσει κλώνους) ..που μπορεί να είναι και αυτοί αρκετά έως πολύ, η και το ίδιο καλοί}.

Υ.Γ. το ένα υγρό που χρησιμοποιώ στους v4 (..gin addiction της halcyon haze) το έχω αραιώσει ως 20 ml gin, 20 ml umami suave και 10 ml umami fresco (..δηλαδή αναλογία vg μεγαλύτερη του 70%) και ποτέ μα ποτέ, δεν είχα πρόβλημα τροφοδοσίας.
« Τελευταία τροποποίηση: Απριλίου 07, 2015, 21:27 από Varaderum »

Αποσυνδεδεμένος xagios

  • **
  • 167
  • Φύλο: Άντρας
  • Μου αρέσει η μοναδικότητα και όχι η μαζικότητα
Η δικια μου γνωμη ..ειχα 3 κλωνους kayfun Και τελικα πηρα το γνησιο ...καμια σχεση ι ...

Αποσυνδεδεμένος thenetpoet

  • *****
  • 6415
  • Φύλο: Άντρας
  • Πανορατμίξ
@petra & kostas44


εγώ ρε παιδιά έκανα για μήνες και μήνες στον kfl+ υγρά με αναραίωτη γλυκερίνη συνδέσμου και ry69 10% οπότε πες 90%VG & 10% άρωμα/pg.
Δεν είχα ποτέ μα ποτέ πρόβλημα με κακή τροφοδοσία και η συγκεκριμένη γλυκερίνη δεν απέχει και πάρα πολύ από το μέλι σε ρευστότητα (υπερβάλλω λίγο άλλα είναι πολύ πηχτή)...

Αποσυνδεδεμένος exispathi

  • ****
  • 1256
  • Φύλο: Άντρας
  • -Συγνώμη φίλε, να σε ρ... -Ηλεκτρονικό τσιγάρο
Πιστεύω ακράδαντα, πως η όλη επιτυχία του kayfun, καθώς και η εξύψωσή του όσον αφορά τη γεύση, έχει να κάνει με την παράλληλη χρήση του βαμβακιού και micro coils. Πριν γίνει διάσημος, κι όσο όλοι χρησιμοποιούσαν φιτίλι ήταν ένας ατμοποιητής που κανείς δεν έδινε σημασία, και (όπως για κάποιο λόγο άπειρους άλλους άσχετους με το σχεδιασμό ατμοποιητές) θεωρούσαν αντιγραφή του iatty. Μετά ήρθε το βαμβάκι, και προφανώς εκεί ήρθε κι η ευκολία και η γεύση και η πιο σωστή τροφοδοσία. Δεν αντιγράφηκε λοιπόν τόσο ο σχεδιασμός του, αλλά περισσότερο οι κατασκευαστές κατευθήνθηκαν προς τη ροή του ποταμού, δηλαδή decks που να έχουν βάση το να στήνονται με βαμβάκι. Επίσης (μετά από καιρό) η απουσία κεραμικού μιας και δεν υπάρχει λόγος να ανεβάζουμε τεχνιέντος έτσι τη θερμοκρασία αφού οι νέες δυνατότερες μπαταριοθήκες το κάνουν για εμάς.

Κανένας εναντίον κανενός. Ένας ατμοπιητής που λόγω της σύμπτωσης που προανέφερα κατά τη γνώμη μου ανέβηκε. Όχι ότι είναι κακός, απλά δε μου έδωσε παραπάνω γεύση από τον κλωνοδυσσέα termimator ή τον spheroid ή κάτι αντίστοιχο τελος πάντων που προυπήρχε, με το ίδιο στήσιμο. Για την ακρίβεια χάνει, μιας και εκεί υπήρχε η δυνατότητα να τρέχει περισσότερο ή λιγότερο υγρό ανάλογα το ρούφηγμα και την πυκνότητα του υγρού σου (λιγότερο ή περισσότερο sera, ρύθμιση ροής υγρού) σε σχέση με τον kayfun που δεν.

(μπορώ να ζητήσω από τη διαχείριση, για τις περιπτώσεις όπου διαβάζω κάτι για τους κλώνους, ένα imoticon που να βγάζει έναν αναστεναγμό ή κάτι παρόμοιο..; Αυτό  :wall: δε με εκφράζει απόλυτα. Υπάρχει νήμα για αυτά........Σε όποιον δεν αρέσουν μπορεί να το εκφράσει εκεί!)

Αποσυνδεδεμένος Perikles

  • **
  • 174
  • Φύλο: Άντρας
(μπορώ να ζητήσω από τη διαχείριση, για τις περιπτώσεις όπου διαβάζω κάτι για τους κλώνους, ένα imoticon που να βγάζει έναν αναστεναγμό ή κάτι παρόμοιο..; Αυτό  :wall: δε με εκφράζει απόλυτα. Υπάρχει νήμα για αυτά........Σε όποιον δεν αρέσουν μπορεί να το εκφράσει εκεί!)

Ρατσισμος!!  :laugh1: :laugh1:
Παιδιά κατωτερου θεού και έτσι..  :wall: :wall:

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
@petra & kostas44


εγώ ρε παιδιά έκανα για μήνες και μήνες στον kfl+ υγρά με αναραίωτη γλυκερίνη συνδέσμου και ry69 10% οπότε πες 90%VG & 10% άρωμα/pg.
Δεν είχα ποτέ μα ποτέ πρόβλημα με κακή τροφοδοσία και η συγκεκριμένη γλυκερίνη δεν απέχει και πάρα πολύ από το μέλι σε ρευστότητα (υπερβάλλω λίγο άλλα είναι πολύ πηχτή)...


Μήπως σε λάθος άτομα απευθύνεις τα σχόλια; Κι εμείς μαζί σου είμαστε. Αναραίωτη πηχτή vg χρησιμοποιούμε (εκτός της nicselect που είναι εντελώς μέλι) χωρίς κανένα πρόβλημα τροφοδοσίας. Καμμένο πήρα από τον καυφούνη μόνο 2 φορές που δεν πάτησα καλά τα βαμβάκια στο ντεκ και έφυγαν από τη θέση τους μετακινούμενα προς τα πάνω.

Αποσυνδεδεμένος eftihis.k

  • ***
  • 678
  • Φύλο: Άντρας
μεσα στην ατμιστικη μου πορεια ειχα το κολημα να μην ψαχνω νεες γευσεις αλλα νεο hardware. Ετσι εχουν περασει αρκετοι καλοι ατμο απο τα χερια μου οι περισοτεροι αυθεντικοι.
Η σχεση μου με τον καυφουν αρχισε καπως αδοξα αφου παραλληλα χρησιμοποιουσα ατμο με κεραμικο του Θαναση και μου φαινοταν πως υστερουσε σε γευση .
Με τον καιρο καθως εμαθα να τον στηνω σωστα με το 3,5 φυτιλι του guru και 0,16 συρμα αρχισε να μου αρεσει ολο και περισοτερο και φυσικα η ευκολια του και η αυτονομια του επαιξαν τον ρολο τους.
Μετα ηρθε το βαμβακι και το 0,28 συρμα και τα ειδα ολα στερεοφωνικα!! πολυς ατμος ,γευση ,ογκος κλπ.
Εκει κατεληξε να γινει ο καθημερινος μου ατμο για αρκετο καιρο και τον δουλευω καθημερινα μεχρι και σημερα.
Ναι ο ιαττυ μου δινει καλυτερη γευση αλλα μονο με φυτιλι και 0,16 νικελ χωρις ομως τον ογκο στο λαιμο απο το βαμβακι που εχω πια συνιθησει.
Απο οτι εχω δοκιμασει ο μονος ατμο που βαζω διπλα του ειναι ο ταιφουν gt .

υγ. εχω ανοιξει την τρυπα του αερα στα 2μμ.  και ειναι ο αυθεντικος.
υγ2. και εγω κανω παντα 70-30 vg και umami  χωρις προβλημα τροφοδοσιας μεχρι τα 11-12 βατ που παιζω.
« Τελευταία τροποποίηση: Απριλίου 07, 2015, 23:24 από eftihis.k »

Αποσυνδεδεμένος kostas44

  • *****
  • 2465
  • Φύλο: Άντρας
  • Youtuber Creator
    • Η ζωη ειναι τεχνη και η τεχνη ειναι η ζωη μου
οντως ο Taιfun gt2 ειναι ο επομενος που θα παρω .. εχω ακουσει πολλα καλα λογια ... (τυπου καυφον  :laugh1: )



Αποσυνδεδεμένος thenetpoet

  • *****
  • 6415
  • Φύλο: Άντρας
  • Πανορατμίξ
@petra
Τωρα που ξαναδιαβασα αυτα που εγραψες, οντως τα ιδια λεμε... Ο δαιμων της πρεσβυωπιας, μη μου κρατησεις κακια   :nope:
Και για τον Κωστα το ιδιο βεβαια...
« Τελευταία τροποποίηση: Απριλίου 07, 2015, 23:37 από thenetpoet »

Αποσυνδεδεμένος Vamire

  • *****
  • 1539
  • Φύλο: Άντρας

Θα διαβάσει κάποιος νέος όλα αυτά και θα πιστέψει ότι όλα τα παρακάτω που αναφέρεις είναι ατμιστικοί νόμοι:
1)     
Ο καυφούν δεν έχει γεύση
2)     Τα υγρά με 100% vg δεν ατμίζονται  όπως είναι, σχεδόν σε κανέναν ατμοποιητή με τανκ
3)     Ο aspire έχει πολύ καλή γεύση, ο δε επισκευασμένος είναι καλύτερος από καυφούν και ίσως πολλούς άλλους επισκευάσιμους
4)     Ολοι οι εργοστασιακοί έχουν φτιαχτεί για 50-50
5)     Ο μέσος χρήστης επισκευάζει τις κεφαλές εργοστασιακών
6)    Νομίζω ότι όλα αυτά είναι προσωπικές εικασίες και θα μου επιτρέψεις κιόλας να τις αμφισβητήσω. Η γεύση του KL+ είναι πολύ καλή. Μιλάω πάντα για τον ορίτζιναλ. Σαφέστατα και υπάρχουν καλύτεροι, όχι όμως στο στρατόπεδο των εργοστασιακών. Ούτε των επισκευασμένων εργοστασιακών.
7)  Ο aspire ήταν ο τελευταίος εργοστασιακός που αποχωρίστηκα, διότι του έβαζα το ίδιο υγρό που έβαζα στους επισκευάσιμούς μου και νόμιζα ότι άτμιζα σκέτη βάση. Ακόμη και η πιο αριστοτεχνική επισκευή του δε βελτιώνει δραματικά τη γεύση, όταν ο θάλαμος ατμοποίησης είναι εξαιρετικά μικρός και όταν σε απανωτές τζούρες ανεβάζει θερμοκρασία, που με τη σειρά της μεταφέρεται στο υγρό και το βράζει.

8 )  Ούτε τα μέταλλά του είναι της ίδιας ποιότητας με έναν επισκευάσιμο.
9)  Όπως σου είπαν κι άλλοι, μια χαρά δουλεύουν και ο ΚL+ και η Σοφία, ακόμη και κάποιοι εργοστασιακοί, ειδικά topcoil, με 100% vg. Χωρίς καμμένα, υπολείμματα και αλλοίωση γεύσης βέβαια. Ααα… και με ουμάμι επίσης, που κατά κόρον χρησιμοποιώ 100% vg αναραίωτη. Να σου θυμίσω επίσης ότι η ΦΑ βγάζει έτοιμα υγρά με σκέτη VG, έχοντας ως βασικούς πελάτες τους χρήστες εργοστασιακών.


10)Ο μέσος χρήστης ΔΕΝ επισκευάζει πλέον τους εργοστασιακούς, διότι είναι παίδεμα σε πολύ μικρό χώρο χωρίς νόημα.
 Κάποτε, που δεν υπήρχαν κλώνοι και οι επισκευάσιμοι είχαν 100+ ευρώ, ναι. Σήμερα έχει περιοριστεί το φαινόμενο. Αυτά θεωρώ ότι είναι αντικειμενικές παρατηρήσεις.
11)Στις υποκειμενικές θα θέσω το θέμα του κεραμικού, το οποίο θεωρώ λίγο υπερτιμημένο. Ένα κεραμικό από μόνο του δεν κάνει όλη τη δουλειά, αν το όλο πακέτο δεν είναι τόσο καλά «δεμένο» σε σχέση με ένα ατμοποιητή πολύ καλά σχεδιασμένο αλλά χωρίς κεραμικό. Οσο για την υπεροχή των ντρίπερ, οι φαν τους ας μην παραβλέπουν την παράμετρο πρώτες σταγόνες, ψιλομπούκωμα, λειψή γεύση - τελευταίες σταγόνες, στέγνωμα, επίσης λειψή γεύση. Εν τέλει, είναι καλύτερος ο καυφούν όλων; Σε ευκολία στησίματος, απροβλημάτιστη λειτουργία και δυνατότητα αλλαγής εμφάνισης, είναι εξαιρετικός. Στα άλλα είναι πολύ καλός, αλλά το πόσο καλό τον αξιολογεί ο καθένας μας είναι εντελώς υποκειμενικό. Πχ στη γεύση, ο eviva και ο erlprinz μου φαίνονται καλύτεροι.Η συζήτηση είναι ενδιαφέρουσα, αν και θεωρώ εντελώς άτοπη τη βάση από την οποία ξεκίνησε, το αν δηλαδή ο aspire έχει καλύτερη γεύση, σε σχέση με τον εντελώς άγευστο δεν-μπορών-να-ατμίσω-με-σκετη-vgκαυφούν.

Τοσα και τοσα εχει διαβάσει αυτος κακομοίρης ο νέος  εδω του λεμε πως ειναι ατμιστής αλλα παταει e-kapnisma.gr καθε φορα για να συνδεθεί στο φόρουμ δεν ειδα κανέναν να το θεωρεί και κανόνα του ατμίσματος εκτος απο τον imeo που αυτός ακόμα "καπνίζει" με το modακι του.


1) Ο καυφουν λιτε πλας δυο
2) Ο άλλος ατμίζει καμμένο και του αρέσει...
3) Ναι την εχει ψέμματα να πω;
4) Μη σου πω και για 100pg αρα ολοι οι clearomizers εδω είμαι να μου δειξεις clearomizer για 100% vg (και) ελπιζω να μην αναφερθείς σε sub tank γιατι θα γελάσει και ο καθε πονεμένος αν τα βάζεις στην ιδια κατηγορία.
5) Καντο μου και μια παράθεση στην επόμενη απάντηση σου να καταλάβω που αναφέρεσαι πιο συγκεκριμενα.

6) Νομίζω πως εξαρχής ο καθένας μιλάει για την προσωπική του εμπειρία-γνώμη αλλα αφού δεν ρώτησες αν σου επιτρέπω να με αμφισβητήσεις δεν βαριέσαι αγιες μέρες ειναι... παμε παρακάτω..
7)Ναι ειναι πολυ καλή η γεύση για αυτούς που ξέρουν να τον στήνουν πολλοί όμως φανς τις σειράς kayfun εχουν στραφεί σε 3.1 ή σε 4 λόγο παραπάνω γεύσης αμφισβήτησε και αυτους εύκολο ειναι..
Ο aspire που αναφέρεις για σκέτη βάση (0 γεύση) αποτελεί δικια σου εμπειρία και απο εμένα ειναι δεχτή. Οσο για το αν βελτιώνει τη γεύση εδω επίτρεψε μου να σου πω πως εισαι λαθος καθώς εξαρχής ο ατμοποιητής ερχεται με φιτίλι άγνωστου ποιότητος με 2 coil που κάνουν hot spot συνήθως και νομίζω πως ολο το σύρμα ειναι με αντισταση και οχι non-res-non.
Για το βρασμό του υγρού το ειπες και μόνη σου απανωτές τζούρες, πιθανών σε μεγάλα ρεύματα ή κανενα stickακι που ειναι too much για τα κυβικά του. Μικρή καμπάνα, χαμηλότερα ρεύματα,καλύτερη γεύση ή πιο επιθετική ή πιο τσιγαρίσια οπως θέλεις πες το. Το ιδιο συμβαίνει και με τους kayfun εξάλλου εκτος αν εκει παίζεις με χαμηλά ρεύματα αλλα και παλι το υγρο θες δες θες βράζει κανόνας του τανκ :) .
 8) Ναι τα μέταλλα δεν ειναι ιδια ποιότητα το αμφισβητεί κανείς αυτο;
9) Στα δικα μου χέρια απλα δεν δουλευουν μάλλον θα βάζω μελι ή θα ειμαι κουλός και δεν θα το έχω πάρει πρέφα ουτε εγω ουτε αυτοι που εχουν προβλήματα στα ανάλογα τοπικ.
Πολυ θα ήθελα να μας πεις και την εμπειρία σου με τη Σοφια,diver,killer και σε ποια τανκ τα δούλεψες με 100% vg δίχως βρασμούς,δίχως στεγνώματα,δίχως 10 δευτερόλεπτα τζούρα,δίχως τζουφιες τζουρες,δίχως ανάγκη για ρύθμιση οταν το υγρό μετα απο κάποια ml χαλάσει την υποπίεση σου κλπ.
Για 100% pg ή vg το ιδιο στησιμο θα κανουμε στο kayfun ή καθε kayfun;Ιδια ποσότητα βαμβακιού-φιτιλιού κλπ ετσι;Μαλιστα...
10) Δεν αντιπροσωπεύω τον μεσο χρήστη ουτε ξερω ποιος είναι και τι κανει. Παίδεμα δεν ειναι καθόλου εκτος αν μιλάμε για αρχάριο ή μη γνώστη το αντικείμενου ή να μη πιάνουν τα χέρια του σε τέτοια θέματα.



11) Δεν εχω να συμπληρώσω κάτι οπως λες και εσυ ειναι υποκειμενικά και σεβαστά απο εμένα.


12 ) (του Θεού) Επειδή το τοπικ εχει αλλαξει και θεματολογία (που δεν ειμαι διατιθέμενος να συζητήσω καθώς τη θεωρώ ανούσια κάτι vs κάτι άλλου) αλλα και επειδή οτι ειχα να πω το ειπα επιτρέψτε μου να αποχωρίσω απο το τοπικ αλλα πρωτίστως να κλείσω τη συζήτηση με τη Petra.

Καλή ανάσταση σε όλους.


« Τελευταία τροποποίηση: Απριλίου 11, 2015, 00:05 από Vamire »

Συνδεδεμένος camber

  • *****
  • 3874
  • Φύλο: Άντρας
    • camber
Η γεύση είναι πολύ υποκειμενική αλλά το να λες ότι ο kayfun δεν ήταν ποτέ καλός στη γεύση είναι εκτός πραγματικότητας. Δεν έχω δοκιμάσει τον aspire αλλά αφού σε καλύπτει η γεύση του τότε ΟΚ.

Η τροφοδοσία όμως ΔΕΝ είναι υποκειμενική. Αν κάνεις τον κόπο να διαβάσεις λίγα μηνύματα πιο πίσω θα δεις ότι το ίδιο λένε αρκετοί άλλοι εκτός από την petra αλλά το ίδιο λέει και η δική μου εμπειρία. Δεν έχει κανένα πρόβλημα τροφοδοσίας στη σκέτη VG ο kayfun. Λέγοντας σκέτη VG δεν εννοώ του φαρμακείου αλλά σκέτη βάση VG. Δεν χρειάζεται ούτε ιδιαίτερο στήσιμο για σκέτη VG ούτε κάτι άλλο. Αυτά ισχύουν βέβαια για τον γνήσιο.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1454 171626 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 18:15
από Olga68
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 275589 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15261 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 13967 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9298 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 42822 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 406 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 35074 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 557841 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 182137 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 180 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 9244 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364