vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

269 επισκέπτες, 7 χρήστες
white varadero, danys620, dkostas, maprix, bloodlessz, manoslykos, Milarepa

Twitter

Γενική συζήτηση για mods

Αποσυνδεδεμένος Jacob13

  • **
  • 238
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Γενική συζήτηση για mods
« Απάντηση #795 στις: Μαρτίου 04, 2014, 00:08 »
Καταρχην η παραγγελια μου θα γινει απο fasttech..φτηνο επισκευασιμο μεχρι 25 ευρω..

Αποσυνδεδεμένος exispathi

  • ****
  • 1256
  • Φύλο: Άντρας
  • -Συγνώμη φίλε, να σε ρ... -Ηλεκτρονικό τσιγάρο
Απ: Γενική συζήτηση για mods
« Απάντηση #796 στις: Μαρτίου 04, 2014, 00:21 »
Συνεχίζουμε λοιπόν τη συζήτηση εδώ; Να πεις όσον αφορά και τα υπόλοιπα.. Για genesis δεν έχω ιδέα, δεν είμαι φίλος, αλλά υπάρχουν πολλοί guru να σου απαντήσουν. Αν είναι για φιτιλοβαμβάκια θες dripper ή τανκάτο. Με sera FT δεν έχω βρει, κι αν είχα ίσως να τον άτμιζα κι όλας..

Αποσυνδεδεμένος -Theo91-

  • **
  • 320
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Γενική συζήτηση για mods
« Απάντηση #797 στις: Μαρτίου 04, 2014, 00:37 »
Tο mvp απο οτι ειδα δεν μετραει αντισταση που ειναι σημαντικο για μενα μιας και δεν εχω πολυμετρα κτλπ..τα αλλα ειναι κανονικα γκλοπ  :laugh1: ..
Τι διαφορα εχει το vamo V2 απο το V5?δεν εχω καταλαβει..επισης αν εχετε να προτεινετε και κανεναν φτηνο επισκευασιμο ατμοποιητη..


Μια χαρα μετραει αντιστασεις το MVP... Για μενα ειναι το καλυτερο mod για καποιον που δεν εχει μπαταριες και δεν θελει να ξοδεψει λεφτα σε αυτες και τους φορτιστες τους.
Ειναι ενα κουτι με 2600mah μπαταρια (4 κανονικές ego δηλαδη) που ειναι ετοιμο να το δουλεψεις αρκει να εχεις ενα ατμοποιητη.
Η τιμη του ειναι ιδια με το vamo (με την εκπτωση απο ελληνικο site) κοντα στα 55 ευρω.


Εγω τωρα θα ρωτησω γιατι θες επισκευασιμο ατμοποιητη; Λογικα θα καταληξεις σε καποιον πιο μετα αλλα πρεπει να ξερεις να φτιαχνεις αντιστασεις που δεν ειναι βεβαια κατι τρελο αλλα θελει το χρονο του.

Αποσυνδεδεμένος Jacob13

  • **
  • 238
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Γενική συζήτηση για mods
« Απάντηση #798 στις: Μαρτίου 04, 2014, 01:14 »
Ημουν ατμιστης για μεγαλο χρονικο διαστημα στο παρελθον οποτε ξερω να φτιαχνω αντιστασεις κτλπ..

Αποσυνδεδεμένος joyeman

  • *****
  • 1208
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Γενική συζήτηση για mods
« Απάντηση #799 στις: Μαρτίου 04, 2014, 01:18 »
Συνεχίζουμε λοιπόν τη συζήτηση εδώ;

Όπως λεει και ο φιλος exispathi, η συζητηση για τους ατμοποιητες, να συνεχιστει στο κατάλληλο νήμα. :yes:

Αποσυνδεδεμένος Pastafarai

  • *****
  • 2681
  • Φύλο: Άντρας
  • WE ARE AT WAR....CHOOSE SIDE!
Απ: Γενική συζήτηση για mods
« Απάντηση #800 στις: Μαρτίου 04, 2014, 01:43 »
Tο mvp απο οτι ειδα δεν μετραει αντισταση που ειναι σημαντικο για μενα μιας και δεν εχω πολυμετρα κτλπ..τα αλλα ειναι κανονικα γκλοπ  :laugh1: ..
Τι διαφορα εχει το vamo V2 απο το V5?δεν εχω καταλαβει..επισης αν εχετε να προτεινετε και κανεναν φτηνο επισκευασιμο ατμοποιητη..


Λάθος, το innokin itaste mvp V2 μετράει την αντίσταση κανονικά και με το νόμο όπως επισήμαναν οι φιλοι πιο πρίν... Βγαινει γυρω στα 55 ευρω με την εκπτωση του φόρουμ (εκτος και αν το παρεις απο fasttech οπότε βγαίνει φτηνότερα) και έχει και ατμοποιητη μέσα iclear 30 dual coil. Ειναι πανέτοιμο για άτμισμα, με το καλώδιο του,τα πάντα όλα. Επίσης,κρίνοντας απο την αξιπιστία και την ποιότητα κατασκευής του mvp V1 τότε προφανως αποτελεί πάρα πολυ καλη και συμφέρουσα πρόταση...   http://www.replacesmoke.com/mvp-2-0-vv-vw-itaste-mod-by-innokin-detail.html

Αποσυνδεδεμένος exispathi

  • ****
  • 1256
  • Φύλο: Άντρας
  • -Συγνώμη φίλε, να σε ρ... -Ηλεκτρονικό τσιγάρο
Απ: Γενική συζήτηση για mods
« Απάντηση #801 στις: Μαρτίου 04, 2014, 01:58 »
Αν κρίνω από αυτό
Καταρχην η παραγγελια μου θα γινει απο fasttech..φτηνο επισκευασιμο μεχρι 25 ευρω..
μάλλον δεν ενδιαφέρεται να το πάρει 55 με την έκπτωση του φόρουμ από Ελλάδα αλλά κοιτάζει αυτό. Αν κι έτσι κι αλλιώς έχει πάει για ύπνο και το κοιτάζουμε μόνοι μας... :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος Pastafarai

  • *****
  • 2681
  • Φύλο: Άντρας
  • WE ARE AT WAR....CHOOSE SIDE!
Απ: Γενική συζήτηση για mods
« Απάντηση #802 στις: Μαρτίου 04, 2014, 02:35 »
ε, και αυτο της fasttech δίνει δύο iclear 16 μάζι!  :tongue_smilie:

Απ: Γενική συζήτηση για mods
« Απάντηση #803 στις: Μαρτίου 24, 2014, 20:04 »
Κάποια μηνύματα μεταφέρθηκαν εδώ

Αποσυνδεδεμένος Panosbek

  • **
  • 136
  • Φύλο: Άντρας
  • Μακάριοι οι πτωχοί τω πνεύματι
Απ: Γενική συζήτηση για mods
« Απάντηση #804 στις: Απριλίου 12, 2014, 02:52 »
Το φόρουμ που τόσο πολύ βοήθησε εμένα, (αν και 2.5 χρόνια ατμιστής) προσφέρει μέσα από δεκάδες θέματα όση βοήθεια θέλει κανείς..περισσότερη κι από όση χρειάζεται. Το μόνο που έχει να κάνει κάποιος είναι να κάτσει και να διαβάσει και αν δεν έχει καταλάβει κάτι να ρωτήσει! 24 ώρες είναι πάντα κάποιος μέσα :thumpup:


Είναι άσχημο κατ'εμέ να θεωρώ κάποιον νέο ατμιστή ανίκανο να φτιάξει μια αντίσταση μέσα από άπειρες οδηγίες και πίνακες που με τόσο κόπο έφτιαξαν κάποιοι και απλόχερα προσέφεραν στο φόρουμ. :respect:
Προσωπικά αδυνατώ να κατανοήσω πως κάποιος μπορεί να προτείνει βάμο που από τις 190 σελίδες, στις 100 αναφέρονται προβλήματα με διακόπτες, πάσα, καπάκια που δεν κάνουν επαφές, κ.λ.π.  :confused1:  μόνο τις 5 τελευταίες σελίδες να διαβάσει κανείς φτάνει.


Με την εγγραφή μου στο φόρουμ ξεκίνησα να ψάχνομαι για μοντ όπως όλοι και διάβασα ΟΛΟ το νήμα του vamo γιατί είχα πεισθεί κι εγώ να το πάρω, αλλά τελικά δεν μπόρεσα να βρω ένα καλό πάνω του εκτός από την τιμή του.
Κουράστηκα να διαβάζω πάρε βάμο και καυφούν..μία πρόταση που θα μπορούσε να αντικαταστήσει δύο νήματα στο φόρουμ.
Οσο βρίσκομαι στο φόρουμ και δεν απαγορεύεται από τους κανονισμούς τους οποίους σέβομαι θα λέω πάντα τη γνώμη μου παιδιά, η οποία είναι μακριά από μοντάκια με ημερομηνία λήξεως όπως το βάμο :wall:  Αν η γνώμη μου προσβάλει κάποιους ας το πουν καθαρά και θα το βουλώσω δια παντός.
Σε καμία περίπτωση δεν έχω σκοπό να προσβάλω ή να θέσω σε κίνδυνο κάποιον με την άποψή μου, αντιθέτως όπως εγώ βοηθήθηκα έχω την υποχρέωση και ευχαρίστηση να βοηθήσω.


Είναι κρίμα να κρατάμε μακριά από την ομορφιά και την απλότητα ενός μηχανικού τον νέο ατμιστή με το φόβο μη πάει κάτι στραβά...κι αν στην τελική πάει εδώ ήμαστε και γι'αυτό το λόγο γράφτηκε στη παρέα μας.

Απ: Γενική συζήτηση για mods
« Απάντηση #805 στις: Απριλίου 12, 2014, 03:16 »
Αν κάποιος έχει την ευχέρεια να διαθέσει πάνω από 150 € δεν του λες για πρώτο mod πάρε Vamo!
Αυτό εννοείται, του λες πάρε proVari ή Semovar ή εργοστασιακά mods με πλακέτα DNA.
Vamo θα πεις σε κάποιον αρχάριο που αφενός δεν διαθέτει τα 150 + € για mod και που δεν έχει ακόμα ατμιστική κατευθυνση, όμως θα κάνει την δουλειά του αξιοπρεπώς.

Ο αρχάριος ατμιστής καλά καλά δεν ξέρει να ξεχωρίζει το μπρος από το πίσω της μπαταρίας και που
σε vv και λάθος να τις βάλει απλά δεν θα λειτουργήσει.
Επίσης δεν ξέρει αν κάποιος διαθέσει τα 150 + € αν παραμείνει στο η.τ. μπορεί να μην του αρέσει, οπότε είναι άτοπο στην αρχή να πεις σε κάποιον πάρε proVari π.χ.

Το μηχανικό mod τώρα είναι πανεύκολο. Πανεύκολο γιατί δεν έχει ρυθμίσεις και έχει ένα κουμπί.
Έτσι δείχνει, είναι όμως έτσι ?

Για να λειτουργήσει σωστά κάποιος ένα μηχανικό mod πρέπει να έχει κάποιος γνώσεις για μπαταρίες.
Να ξέρεις ποιες είναι οι κατάλληλες και πως πρέπει να τις συντηρεί, να ξέρεις πως δεν πρέπει να τις αποφορτίσει εντελώς γιατί καταστρέφονται και τι πρέπει να κάνει γενικά για να έχει καλή απόδοση στο mod. Επίσης η συντήρηση και ο καθαρισμός είναι πρωταρχικό θέμα για όλα τα μηχανικά.
 
Ο συνδυασμός επισκευάσιμου με μηχανικό mod είναι όμως δύσκολο και πολλές φορές πρέπει να δοκιμάσεις αρκετά από αυτά μέχρι να βρεις ποιο σου ταιριάζει στον τρόπο ατμίσματος και περισσότερο ποιο είναι εκείνο που δεν σε προβληματίζει σε θέματα ασφάλειας, λειτουργίας, εργονομίας, ποιότητας.
Αυτό όμως έχει να κάνει και με extra γνώσεις οι οποίες αποκτούνται με τον καιρό και με την πείρα
και δεν είναι μπούσουλας κάπου να λες α,β,γ κλπ.

Ας πούμε πως παίρνεις ένα μηχανικό mod. Ένα από τα πρώτα που θα πεις είναι γιατί δεν έχει ατμό?
γιατί είναι υποτονικό ? πατάω το κουμπί και δεν λειτουργεί, που κάνω λάθος, τι γίνεται ?
Τι γίνεται ? Βάζεις μια μπαταρία φρεσκοφορτισμένη στα 4,2 volts και αμέσως έχεις απώλειες mod,
σε λίγες τζούρες απώλειες από πτώση της μπαταρίας και από "Θεός" στα 14- 20 watt βρίσκεσαι να ατμίζεις χειρότερα από ξεφορτισμένη eGo. Βέβαια στην αρχή αν δεν πήρες καμένο, το ευχαριστήθηκες!

Τι θα κάνεις ? θα καθίσεις να κοιτάς το ρολόι σου να υπολογίζεις πόση ώρα άτμισες ?
πόση ώρα πέρασε ? θα μετράς τις τζούρες σου ή θα μετράς πόσο υγρό κατανάλωσες ?

Πάμε στον ατμοποιητή τώρα, φιτιλάτος-ντριπάτος-μεσάτος ?
Ξέρεις πόσοι έφυγαν από genesis και πήγαν σε φιτιλάτους ? πάρα πολλοί και ξέρεις γιατί ? γιατί δεν μπορούσαν να σετάρουν σωστά τον ατμοποιητή τους , είχαν τέτοια ταλαιπωρία και τόσο κόπο και
δεν άτμιζαν σωστά οι περισσότεροι. Ρώτα όσους σήμερα παίρνουν φιτιλάτους να δεις αν θα ξαναπιάσουν genesis  :)) :))

Και ερχόμαστε στον σύνολο που επιλέξαμε ατμοποιητή επισκευάσιμου και μηχανικού mod.
Πάμε στον συνδυασμό μπαταρίας και αντίστασης, να μιλήσουμε για σύρματα ? να μιλήσουμε για σεταρισμάτα ? τρέχα γύρευε , είδαμε και πάθαμε και ζεματιστήκαμε μέχρι να μάθουμε .........

Έρχεται τώρα Νέος Ατμιστής και λέει σώνει και καλά, θέλω μηχανικό mod και επισκευάσιμο!
- Καλά κάνεις και θέλεις
- Εγώ, δεν θα σου προτείνω για τους Χ, Ψ λόγους, αλλά αν επιμένεις δεν μπορώ να σου αρνηθώ
βοήθεια, απλόχερα θα σου τη δώσω!
Διάβασε λοιπόν τα λινκς με τα παθήματα, τις εμπειρίες, των παλαιότερων μελών και αν δεν αλλάξεις γνώμη έχω να σου προτείνω μια αράδα !! από μηχανικά σήμερα να φάν' και οι κότες  :)) :)) :))

Μην έρθεις όμως και μου λες, να ξέρεις, δεν βγάζει ατμό, δεν είναι πυκνός, τι σύρμα να πάρω για ντουμάνι ? να πάρω δυνατότερη μπαταρία ? να κάνω άλλη αντίσταση ? με πόσες σπείρες ? τι Ohm ? αυτό με το ασήμι ? με τι να καθαρίσω το σπείρωμα ? εσείς παιδιά πως το κάνετε αυτό ή εκείνο ?

Διάβασμα και χρόνος , υπομονή και μάθηση , αλλά μην πεις πως δεν σε προειδοποίησα! Στα είπα!
Στα είπα αλλά και πάλι είμαστε εδώ, όσο μας βοήθησαν τόσο και περισσότερο θα βοηθήσουμε και
μεις με τη σειρά μας!
Το οφείλουμε σαν ηθική υποχρέωση στους παλαιότερους αλλά και σαν παρακαταθήκη στους νεότερους.

Το η.τ. δεν είναι εύκολο, δεν είναι δύσκολο, δεν είναι επικίνδυνο, αλλά όχι ακίνδυνο.
Καλύτερα να πάρεις μια ομπρέλα μαζί σου και ας μην βρέξει από το να βραχείς επειδή το ξέχασες.
« Τελευταία τροποποίηση: Απριλίου 12, 2014, 05:24 από Giannis Pap »

Αποσυνδεδεμένος shadockan

  • *****
  • 4512
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Γενική συζήτηση για mods
« Απάντηση #806 στις: Απριλίου 12, 2014, 03:38 »
Το κυριοτερο απ' ολα σε θεματα οπως μηχανικο η VV/VW , εκτος απο την ασφαλεια που ειναι δεδομενο οτι το ηλεκ/κο εχει καλυτερη , ειναι και το οτι ενας νεος ατμιστης , δεν θα ξερει πως να κανει την μπαταρια του να αποδωσει ικανοποιητηκα αποτελεσματα.  Ενας λογος λοιπον για να αφησει στην ακρη το η.τ. , ειναι αυτος.

Αλλος λογος ειναι οτι οσα βιντεο και παρουσιασεις και να δει , δεν θα μπορεσει να καταλαβει ακριβως τι πρεπει να κανει , οχι γιατι δεν εχει μυαλο , αλλα γιατι η λεπτομερια ειναι που κανει τη διαφορα.
Άλλο να εχεις καποιον που θα ειναι διπλα σου και θα σου δειξει πριν βαλεις την αντ/ση στον ατμ/τη , τι ειναι σωστο και τι λαθος και αλλο να το κανεις μονος σου και για να δεις τι θα γινει , θα πρεπει να βαλεις την αντ/ση και να δωσεις ρευμα.

Το ζητουμενο ειναι να εχεις οσο γινεται πιο ομαλη μεταβαση απο το κ.τ. στο η.τ. , με το λιγοτερο αγχος και με τα λιγοτερα λαθη.
Τωρα αν αναλογιστουμε το τι εκανες εσυ και 'γω τοτε που ξεκινησαμε.........

Εδω δεν ειχα κανενα μαγαζι και σκορπουσα τα λεφτα μου στο περιπτερο για να αγορασω ενα πακετο Marlboro καθε μια βδομαδα.
Οχι κανονικο Marlboro , αλλα ηλεκ/κο. Αυτη την ετικετα ειχε το πρωτο μου η.τ.

Το να παλευεις μονος χωρις καμια βοηθεια , ειναι σκληρο και χαμενο χρημα.  Ετσι ομως κατι εμαθα.

Αυτο δηλαδη θα πρεπει να το περασει και καποιος αλλος , τη στιγμη μαλιστα που μπορει με λιγα σχετικα χρηματα να παρει κατι που οτι και να κανει θα εχει αποτελεσμα που θα τον καλυψει ;;;

Ειναι λαθος και για 'μενα να παρει καποιος αρχαριος μηχανικο και να προσπαθησει μονος του να κανει την μπαταρια να του δωσει αποτελεσμα χωρις να ξερει τον τροπο

Αυτα τα λεω γιατι πραγματικα το εχω δει και μαλιστα το εκανα εγω ο ιδιος.
Συναδελφος της γυναικας μου που ηθελε να μπει στο η.τ. , ειδε με τι ατμιζα εγω και ηθελε κι αυτος το ιδιο.

Του πηρα το ιδιο μοντ ( Roller ) και τον ιδιο ατ/τη ( RSST ) και μεχρι σημερα ειναι ικανοποιημενος σε ολα.

ΟΜΩΣ , αντ/σεις , συρματα , φιτιλια , mesh , στησιματα , καθαρισμος , μπαταριες κλπ. κλπ. κλπ..........ηταν ολα στα δικα μου χερια.

Aκομα και τωρα μετα απο σχεδον ενα χρονο
, πολλες φορες μου λεει δειξε μου αυτο , δειξε μου εκεινο κλπ. κλπ. κλπ.

Αυτος ομως εχει εμενα , η κοπελια ποιον θα εχει ;;;;;;;;;;;;;

Εκει λοιπον ειναι το θεμα μας και οχι σε ομορφια και μεγεθος.

Την ασφαλεια αστην στην ακρη , αν και δεν ειδα κανενα κατασκευαστη να βγει και να κανει βιντεο με αντ/ση βραχυκυκλωματος......

Δεν ειδα πουθενα καποιον να πει κατι για το πως γινεται βραχυκυκλωμα και χωρις τον ατμ/τη επανω.
Ενα ξεχασμενο θεμα , που σημερα στο Hang out με καποια παιδια το ξαναθυμηθηκα

Εχουν πολλα μοντς ελατηρια για ασφαλεια , δουλευουν ;;;;   Ειδε κανεις μας καποιον να κανει καποιο τεστ ;;;;                 
                                                             ΟΧΙ


Ειναι λαθος λοιπον , κατα τη δικια μου γνωμη , καποιος αρχαριος να παει σε μηχανικο χωρις προσωπικη βοηθεια απο καποιον.


Μου αρεσουν τα μηχανικα πιο πολυ και με μηχανικα μοντς ατμιζω , αλλα το ωραιο για 'μενα μπορει να ειναι λαθος για καποιον αλλο..............
« Τελευταία τροποποίηση: Απριλίου 12, 2014, 03:57 από shadockan »

Αποσυνδεδεμένος plasticine

  • *
  • 24
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Enjoy The Silence.
Απ: Γενική συζήτηση για mods
« Απάντηση #807 στις: Απριλίου 12, 2014, 10:01 »
Επειδη μπερδευτηκα ποια η διαφορα των μηχανικων κ ποια των ηλεκτρικων κ πως τα ξεχωριζουμε?

Στάλθηκε από το GT-I9082 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος WILDE

  • *****
  • 1786
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Γενική συζήτηση για mods
« Απάντηση #808 στις: Απριλίου 12, 2014, 10:08 »
Ρίξε μια ματιά
εδώ       και
εδώ

Απ: Γενική συζήτηση για mods
« Απάντηση #809 στις: Απριλίου 12, 2014, 10:37 »
Για προτάσεις απόκτησης mod υπάρχουν άλλα νήματα όπως αυτό
Να παρακαλέσουμε να παραμείνουμε στο θέμα μας.
Κάποια μηνύματα εκτός θέματος θα διαγραφούν

Όταν απαντάτε σε ένα μήνυμα, ρίξτε πρώτα μια ματιά στον τίτλο του θέματος

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2108 310307 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 09:49
από ThioVag
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1811 278708 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 02:33
από stavax
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 12950 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 123830 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 233 64040 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 10, 2024, 14:19
από Ελένη Π
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1395 206762 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 23:14
από Xxristos
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93006 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 3927 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix
PULSE AIO V2 [AIO (Όλα σε ένα)] 5 1155 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 11:40
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1461 173165 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 06, 2024, 09:00
από treloneritis
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15612 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14332 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias