vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

230 επισκέπτες, 6 χρήστες
maprix, dkostas, bloodlessz, manoslykos, white varadero, Milarepa

Twitter

Γενική συζήτηση για mods

Αποσυνδεδεμένος Vangos

  • *****
  • 1896
  • Φύλο: Άντρας
  • "ΑΤΜΟΚΑΛΥΨΗ ΤΩΡΑ"
Απ: Γενική συζήτηση για mods
« Απάντηση #75 στις: Ιουνίου 29, 2011, 22:09 »
.....εεεε ναι - αμα ειναι νικελαtο.....νικελ ggtb αtμιζω - Vango υπολογιζεμαι αν ακομα παιζει-aloha  :thumpup:
...Γιάννη, έχω κολλήσει λόγω έλλειψης φιτιλιού, μόλις πάρω το προχωράω και ενημερώνω αντίστοιχα ;)

Αποσυνδεδεμένος Vrs5

  • *****
  • 2526
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Γενική συζήτηση για mods
« Απάντηση #76 στις: Ιουνίου 29, 2011, 22:24 »
....Nαι αλλα stη φωtο μειναμε ενω αλλοι ...... tο δουλευουν  :'( :'(
;D :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος craven.gr

  • *
  • 1238
  • Φύλο: Άντρας
  • Αν δεν είμαι εδώ... μάλλον κάτι μαστορεύω..
Απ: Γενική συζήτηση για mods
« Απάντηση #77 στις: Ιουνίου 29, 2011, 22:26 »
Τα τζαμάκια είναι καλά, αλλά έχουν και προβλήματα:
Σπάζουν, θολώνουν, τρίβονται τα "πάσα" τους εάν ζοριστούν ή βιδώσουν λίγο στραβά,
πιθανόν και να παραμορφώνονται ανομοιόμορφα λόγω θερμοκρασίας κλπ.

Στο μόνο που με βρίσκεις σύμφωνο φίλε nikdnik, είναι όσο αφορά τα πάσα και το σπάσιμο..   Με λίγο προσοχή πιστεύω ότι δεν υπάρχει θέμα..

Οσο αφορά θολούρες - θαμπάδες - ραγάδες - ματάρισμα - παραμόρφωση απο θερμοκρασίες κ.λ.π, δεν υφίσταται.. :nope:
Χρησιμοποιώ ακρυλικό πλαστικό τροφίμων μήνες τώρα, και δεν έχω δει καμία αλλοίωση... :)

Αποσυνδεδεμένος Yiannis Rasta

  • *****
  • 1411
  • Φύλο: Άντρας
  • keep walking
    • YIANNIS STAMATIOU
Απ: Γενική συζήτηση για mods
« Απάντηση #78 στις: Ιουνίου 30, 2011, 11:26 »
...Γιάννη, έχω κολλήσει λόγω έλλειψης φιτιλιού, μόλις πάρω το προχωράω και ενημερώνω αντίστοιχα ;)
.....thank U Vango-oποtε ειsαι ανεtοs με tο mod tα ξαναλεμε  :thumpup: :thumpup:   :bye:

Αποσυνδεδεμένος Steamboy

  • *****
  • 2644
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari(Mini) v2 + Mini D.I.D.(special edition)
Απ: Γενική συζήτηση για mods
« Απάντηση #79 στις: Ιουλίου 07, 2011, 00:26 »
Προς το παρον,οπως εχω επαναλαβει κ παλιοτερα,δεν αγοραζω τιποτα οσο ζουν οι Hybrid κ Hybrid-e μου!Απλως κανω ψαξιμο ως το Σεμπτεβρη κ αν βρω μια πιο αξιοπιστη,λειτουργικη κλπ  συσκευη(mod) θα προβω σε αγορα κ μονο τοτε!Αν ξερει καποιος,μια τετοια ας μου υποδειξει γιατι ως τωρα ολοκληρομενο mod με τα παντα απο ατμοποιητη κ παρελκομενα δεν εχω βρει κ ολα ειναι κινεζικα πλην του τυπου "μπαταριοθηκη",που οπως βλεπω τα περισσοτερα mod για να μη πω ολα καπως ετσι μου φαινονται!
Τελος,θα θελα αν καποιος μπορει να μου εξηγησει κ 5 πραγματα για τα mod θα με ενδιεφερε πολυ να μαθω,διοτι το να "χαλαω" λεφτα καθε 2-3μηνες της ταξης των 100 περιπου ευρω για νεα ή ιδια(καινουργια)συσκευη δεν με καληπτει πλεον! :)

Αποσυνδεδεμένος Vangos

  • *****
  • 1896
  • Φύλο: Άντρας
  • "ΑΤΜΟΚΑΛΥΨΗ ΤΩΡΑ"
Απ: Γενική συζήτηση για mods
« Απάντηση #80 στις: Ιουλίου 07, 2011, 02:29 »
Προς το παρον,οπως εχω επαναλαβει κ παλιοτερα,δεν αγοραζω τιποτα οσο ζουν οι Hybrid κ Hybrid-e μου!Απλως κανω ψαξιμο ως το Σεμπτεβρη κ αν βρω μια πιο αξιοπιστη,λειτουργικη κλπ  συσκευη(mod) θα προβω σε αγορα κ μονο τοτε!Αν ξερει καποιος,μια τετοια ας μου υποδειξει γιατι ως τωρα ολοκληρομενο mod με τα παντα απο ατμοποιητη κ παρελκομενα δεν εχω βρει κ ολα ειναι κινεζικα πλην του τυπου "μπαταριοθηκη",που οπως βλεπω τα περισσοτερα mod για να μη πω ολα καπως ετσι μου φαινονται!
Τελος,θα θελα αν καποιος μπορει να μου εξηγησει κ 5 πραγματα για τα mod θα με ενδιεφερε πολυ να μαθω,διοτι το να "χαλαω" λεφτα καθε 2-3μηνες της ταξης των 100 περιπου ευρω για νεα ή ιδια(καινουργια)συσκευη δεν με καληπτει πλεον! :)
...κι όμως συνονόματε, υπάρχουν κάποιες ... "παρεξηγήσιμες" συμβουλές ήδη εδώ κι εδώ . Μάλιστα κάπου αλλού είχα επισημάνει ότι θα έπρεπε να ήταν αυτά τα θέματα κάπου "καρφιτσωμένα" και όχι στην ενότητα "ανένταχτα", αλλά καταλαβαίνω και την ευθύνη της διαχείρησης του φόρουμ για το... ανατρεπτικό ύφος των ανωτέρω θεμάτων αλλά και το ότι αποτελούν αποτρεπτικούς παράγοντες για όλα τα η.τ. "ευρείας κατανάλωσης" ή αν θες πιό Ελληνικά, "entry level".


Κάτι μου λέει όμως ότι, μετά από χρόνια (την υγειά μας νά'χουμε), ακόμη κι αν ατμίζουμε μηδενικά υγρά , θα διαβάζουμε αυτές τις αναρτήσεις και θα γελάμε νοσταλγικά για τα "βρεφικά" ή "εφηβικά" χρόνια του η.τ. σαν συσκευή και σύλληψη.
Με το ζόρι κρατιέμαι να μην γελάσω αναπολώντας τις εποχές του 1994 με τα κινητά - τούβλα σε μέγεθος και βάρος αλλά και αυτονομία  μάξιμουμ 6 ώρες :'(
Για να μην αναφέρω ότι ένα Ericson 198 (ναι, αυτό με την εύκαμπτη πλακέ περιστρεφόμενη κεραία) κόστιζε όσο ένας αξιοπρεπέστατος μισθός !!! Και το πάγιο μόνο (χωρίς κλίσεις) ήταν στα 12000 δρχ  :o
(36€ περίπου), πολλά λεφτά για την εποχή.


Για να καταλήξω, το "καλύτερο" η.τ. σαν συσκευή -κόστος - αξιοπιστία και ευχρηστότητα δεν υπάρχει ακόμη και ίσως να μην υπάρξει ποτέ. Γι αυτό "συναντιόμαστε" σ'αυτό τον εικονικό χώρο συζήτησης κι ενημέρωσης.
Μέχρι να κατασταλάξουμε κάπου και να πούμε "εδώ είμαστε", ή να κόψουμε και το η.τ. σαν συνήθεια και να το έχουμε πλέον μόνο σαν χόμπυ... ;)
Εμένα προσωπικά, μόνο το γεγονός ότι τα παιδιά μου δε με βλέπουν πλέον με το κωλοτσίγαρο στο στόμα και να μην βρωμάω σαν τασάκι, μου φτάνει. Ίσως να είναι ένα λιθαράκι, ώστε να μην καπνίσουν ποτέ!!!

Αποσυνδεδεμένος Steamboy

  • *****
  • 2644
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari(Mini) v2 + Mini D.I.D.(special edition)
Απ: Γενική συζήτηση για mods
« Απάντηση #81 στις: Ιουλίου 07, 2011, 02:56 »
...κι όμως συνονόματε, υπάρχουν κάποιες ... "παρεξηγήσιμες" συμβουλές ήδη εδώ κι εδώ . Μάλιστα κάπου αλλού είχα επισημάνει ότι θα έπρεπε να ήταν αυτά τα θέματα κάπου "καρφιτσωμένα" και όχι στην ενότητα "ανένταχτα", αλλά καταλαβαίνω και την ευθύνη της διαχείρησης του φόρουμ για το... ανατρεπτικό ύφος των ανωτέρω θεμάτων αλλά και το ότι αποτελούν αποτρεπτικούς παράγοντες για όλα τα η.τ. "ευρείας κατανάλωσης" ή αν θες πιό Ελληνικά, "entry level".


Κάτι μου λέει όμως ότι, μετά από χρόνια (την υγειά μας νά'χουμε), ακόμη κι αν ατμίζουμε μηδενικά υγρά , θα διαβάζουμε αυτές τις αναρτήσεις και θα γελάμε νοσταλγικά για τα "βρεφικά" ή "εφηβικά" χρόνια του η.τ. σαν συσκευή και σύλληψη.
Με το ζόρι κρατιέμαι να μην γελάσω αναπολώντας τις εποχές του 1994 με τα κινητά - τούβλα σε μέγεθος και βάρος αλλά και αυτονομία  μάξιμουμ 6 ώρες :'(
Για να μην αναφέρω ότι ένα Ericson 198 (ναι, αυτό με την εύκαμπτη πλακέ περιστρεφόμενη κεραία) κόστιζε όσο ένας αξιοπρεπέστατος μισθός !!! Και το πάγιο μόνο (χωρίς κλίσεις) ήταν στα 12000 δρχ  :o
(36€ περίπου), πολλά λεφτά για την εποχή.


Για να καταλήξω, το "καλύτερο" η.τ. σαν συσκευή -κόστος - αξιοπιστία και ευχρηστότητα δεν υπάρχει ακόμη και ίσως να μην υπάρξει ποτέ. Γι αυτό "συναντιόμαστε" σ'αυτό τον εικονικό χώρο συζήτησης κι ενημέρωσης.
Μέχρι να κατασταλάξουμε κάπου και να πούμε "εδώ είμαστε", ή να κόψουμε και το η.τ. σαν συνήθεια και να το έχουμε πλέον μόνο σαν χόμπυ... ;)
Εμένα προσωπικά, μόνο το γεγονός ότι τα παιδιά μου δε με βλέπουν πλέον με το κωλοτσίγαρο στο στόμα και να μην βρωμάω σαν τασάκι, μου φτάνει. Ίσως να είναι ένα λιθαράκι, ώστε να μην καπνίσουν ποτέ!!!

Καταλαβαινω,φιλε μου,αλλα δε ζητησα το "τελειο κ απιαστο" ζητησα μια συμβουλη,ενα "μπουσουλα" αν θες για το πως να κρινω κ να παρω ενα mod ή αν υπαρχει κατι σαν την εστω πιο αξιοπιστη λυση περαν των "κλασσικων" εταιριων τυπου ego,syko,miko,κλπ.  :hmmm:
Γιατι βλεπω πως ως τωρα mod ετσι κ αλλιως λεμε μια "μπαταριοθηκη" ή ενα αυτοσχεδιο ατμοποιητη αλλα σαν ολοκληρομενο τυπο κ των 2 δεν εχω δει κ αυτο που καταλαβα ειναι πως για τωρα τουλαχιστον πρεπει να παρω ενα αυτοσχεδιο ατμοποιητη κ ξεχωριστα μια "μπαταριοθηκη" + drip(για να βαζς υγρο κ να μη θελω σφουγκαρακια,κλπ) τα οποια να τεριαζουν μεταξυ τους(συνδεσιμοτητα) κ "yoohoooo!!!" να το καλο mod η/τ.!Σωστα?!  8)  :))
Θα δωσω 1 απλο παραδειγμα,λοιπον,Provari+Fog(συνδεση 510)ή Iatty γινεται?Ή αλλο παραδειγμα Alpha UltraMax(με RES ή χωρις)+Fog(συνδεση 510)ή Ιatty γινεται?
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουλίου 07, 2011, 04:25 από Steamboy »

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Απ: Γενική συζήτηση για mods
« Απάντηση #82 στις: Ιουλίου 07, 2011, 05:42 »
Υπάρχουν ήδη δύο ολοκληρωμένα "πακέτα" μπαταριοθήκη + χειροποίητο ατμοποιητή.

Το ένα είναι: μπαταριοθήκη Buli + χειροποίητο ατμοποιητή Α2  (με φιλτράκι ή αμπούλα eGo-T στη νέα έκδοση)

και το άλλο: μπαταριοθήκη GGTS + χειροποίητο ατομάιζερ iAtty  + τανκ που βιδώνει πάνω του.

Το A2 προηγείται ιστορικά αλλά ο iAtty που κυκλοφόρησε προχθές προηγείται τεχνικά λόγω του ότι η αλλαγή φιτιλιού - αντίστασης γίνεται χωρίς εργαλεία. Επίσης το τανκ του και όλη η κατασκευή γενικά είναι πλήρως χειροποίητα μέχρι και το επιστόμιο! Μόνο μπαταρία δεν έφτιαξε ο Θανάσης ακόμα!  :))

Κοίτα τα ανάλογα θέματα.

Τα Alpha RES και Fog δεν είναι ατμοποιητές αλλά χώροι αποθήκευσης υγρού. Πες τα tank, AFS, φιλτράκια ή όπως αλλιώς θέλεις. Και τα δύο που ανέφερες παίρνουν τους γνωστούς ατμοποιητές του εμπορίου.
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουλίου 07, 2011, 06:27 από Atmos »

Αποσυνδεδεμένος Steamboy

  • *****
  • 2644
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari(Mini) v2 + Mini D.I.D.(special edition)
Απ: Γενική συζήτηση για mods
« Απάντηση #83 στις: Ιουλίου 07, 2011, 05:47 »
Υπάρχουν ήδη δύο ολοκληρωμένα "πακέτα" μπαταριοθήκη + χειροποίητο ατμοποιητή.

Το ένα είναι: μπαταριοθήκη Buli + χειροποίητο ατμοποιητή Α2  (με φιλτράκι ή αμπούλα eGo-T στη νέα έκδοση)

και το άλλο: μπαταριοθήκη GGTS + χειροποίητο καρτομάιζερ iAtty  (με τανκ)

Το A2 προηγείται ιστορικά αλλά ο iAtty που κυκλοφόρησε προχθές προηγείται τεχνικά λόγω του ότι η αλλαγή φιτιλιού - αντίστασης γίνεται χωρίς εργαλεία. Επίσης το τανκ του και όλη η κατασκευή γενικά είναι πλήρως χειροποίητα μέχρι και το επιστόμιο! Μόνο μπαταρία δεν έφτιαξε ο Θανάσης ακόμα!  :))

Κοίτα τα ανάλογα θέματα.

Τα Alpha RES και Fog δεν είναι ατμοποιητές αλλά χώροι αποθήκευσης υγρού. Πες τα tank, AFS, φιλτράκια ή όπως αλλιώς θέλεις. Και τα δύο που ανέφερες παίρνουν τους γνωστούς ατμοποιητές του εμπορίου.

Αρα για κατι εντελως "μονταρισμενο" Provari ή Bulli ή GG(ts,bb,κλπ)ή Alpha Ultra + iatty(αν μπορεσω να βρω ποτε!!!) ή A2(σε διαφορες εκδοσεις οπως -Τ κλπ)!
Καταλαβα καλως?!  :tongue_smilie: :dontknow:
Συγνωμη για ολες αυτες τις ερωτησεις,που μερικες φαινονται κ λιγο χαζες,αλλα θελω να μαθω γιατι οπως ειπα το να μεινω σε "εργοστασιακα" προϊοντα δεν ειναι στις κοντινες μελλοντικες μου βλεψεις!  ;) 8)

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Απ: Γενική συζήτηση για mods
« Απάντηση #84 στις: Ιουλίου 07, 2011, 06:10 »
Τα δυο παραπάνω ζευγάρια είναι εντελώς μονταρισμένα. Τόσο όσο και ένα Hybrid που έχει μπαταρία + καρτομάιζερ + επιστόμιο.
Οι κατασκευαστές σού προσφέρουν έτοιμο το σετ. Τώρα αν εσύ θέλεις να "παντρέψεις" τμήματα του ενός με τμήματα του άλλου, θα πρέπει να το ψάξεις αλλά θα έχεις ένα σύνολο με διαφορετικά πάχη εδώ κι εκεί, κενά ανάμεσα κτλ. Εγώ πάντως δε βρίσκω το λόγο για κάτι τέτοιο.

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Απ: Γενική συζήτηση για mods
« Απάντηση #85 στις: Ιουλίου 07, 2011, 06:33 »
EDIT: Έκανα μια διόρθωση στο πιο προηγούμενο μήνυμα: Κακώς; χαρακτήρισα τον iAtty καρτομάιζερ γιατί το δοχείο υγρού είναι αποσπώμενο, έστω κι αν χρησιμοποιεί τον ατμοποιητή που κουμπώνει πάνω του για να κλείσει από το κάτω μέρος. Ίσως και να του ταίριαζε καλύτερα ο χαρακτηρισμός "λυόμενο τανκομάιζερ".  :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος Vangos

  • *****
  • 1896
  • Φύλο: Άντρας
  • "ΑΤΜΟΚΑΛΥΨΗ ΤΩΡΑ"
Απ: Γενική συζήτηση για mods
« Απάντηση #86 στις: Ιουλίου 07, 2011, 10:32 »
Καταλαβαινω,φιλε μου,αλλα δε ζητησα το "τελειο κ απιαστο" ζητησα μια συμβουλη,ενα "μπουσουλα" αν θες για το πως να κρινω κ να παρω ενα mod ή αν υπαρχει κατι σαν την εστω πιο αξιοπιστη λυση περαν των "κλασσικων" εταιριων τυπου ego,syko,miko,κλπ.  :hmmm:
Γιατι βλεπω πως ως τωρα mod ετσι κ αλλιως λεμε μια "μπαταριοθηκη" ή ενα αυτοσχεδιο ατμοποιητη αλλα σαν ολοκληρομενο τυπο κ των 2 δεν εχω δει κ αυτο που καταλαβα ειναι πως για τωρα τουλαχιστον πρεπει να παρω ενα αυτοσχεδιο ατμοποιητη κ ξεχωριστα μια "μπαταριοθηκη" + drip(για να βαζς υγρο κ να μη θελω σφουγκαρακια,κλπ) τα οποια να τεριαζουν μεταξυ τους(συνδεσιμοτητα) κ "yoohoooo!!!" να το καλο mod η/τ.!Σωστα?!  8) :))
Θα δωσω 1 απλο παραδειγμα,λοιπον,Provari+Fog(συνδεση 510)ή Iatty γινεται?Ή αλλο παραδειγμα Alpha UltraMax(με RES ή χωρις)+Fog(συνδεση 510)ή Ιatty γινεται?


...δεν αποτελούσε μήνυμα ...αποτροπής η γραφή μου, καλό είναι να ψάχνουμε το καλύτερο και καταλαβαίνω το σκεπτικό σου.
Απλά έγραψα τις σκέψεις μου όσο αφορά τα mods που κυκλοφορούν και τις επιλογές που έχει κάποιος, μέχρι να εξελιχθούν τα πράγματα , όπως συνέβη π.χ. με τα κινητά. (γι αυτό τα έφερα και σαν παράδειγμα).
Σωστό είναι επίσης αυτό που γράφεις , δλδ όσο απολαμβάνεις το "ταπεινό σου" Χ-Ψ η.τ. μην ξοδέψεις φράγγο παραπάνω (το ίδιο σκοπεύω να κάνω κι εγώ). Κάντε λίγο υπομονή. Από Σεπτέμβρη, έχω πληροφορηθεί από έγκυρες πηγές ότι θα υπάρχουν αρκετές ανταγωνιστικές λύσεις στο θέμα η.τ. και διάθεση λιανικής (και μέσω ιντερνετ) τόσο για δημοφιλή πακέτα , όσο και για μόντες. Και μάλιστα σε πολύ προσιτές τιμές.
Μην αρχίσετε τα "ποιός -που -γιατί", δεν πρόκειται να μπω σε λεπτομέρειες μην το... γκαντεμιάσουμε! Άλλωστε τα ήδη υπάρχοντα καταστήματα με τα οποία συναλλάσσομαι σαν πελάτης,  ετοιμάζουν κι αυτά τις δικές τους επιχειρηματικές κινήσεις, (ούτε συνεννοημένοι να ήταν όλοι)...
Ας περιμένουμε τις εξελίξεις, δεν είναι μακριά το φθινόπωρο...
 

Αποσυνδεδεμένος kd66

  • ***
  • 501
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Γενική συζήτηση για mods
« Απάντηση #87 στις: Ιουλίου 22, 2011, 10:35 »
VAPEFEST2011
πρεπει να δουμε απο κοντα μια τετοια εκθεση... :yes:
και φυσικα παρευρισκεται και το ελληνικο GG
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=6o16b-vCc0A[/youtube]

Αποσυνδεδεμένος Vangos

  • *****
  • 1896
  • Φύλο: Άντρας
  • "ΑΤΜΟΚΑΛΥΨΗ ΤΩΡΑ"
Απ: Γενική συζήτηση για mods
« Απάντηση #88 στις: Ιουλίου 22, 2011, 12:56 »
VAPEFEST2011
πρεπει να δουμε απο κοντα μια τετοια εκθεση... :yes:
και φυσικα παρευρισκεται και το ελληνικο GG
...
...κοιτάξτε πως μιλάει , την έκφρασή του , όταν παρουσιάζει τον πάγκο με τα τζιτζί !!!
(στο 6:50 του βίντεο και μετά)
Ά, ρε Θανάς! :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Εktelonistrator

  • **
  • 369
  • I'm Mr.Nobody,a man who does not exist.
Απ: Γενική συζήτηση για mods
« Απάντηση #89 στις: Σεπτεμβρίου 26, 2011, 21:53 »
Στην ερώτηση τι είναι τα μοντς, που είναι και στίκι εδώ, έχω την απάντηση:
Αυτό είναι μοντ

 :yes: :yes: :yes:
Κι όμως! Αυτό το "ταπεινό" κουτάκι με τον Α2 επάνω στα 4,3 βολτς δίνει υπερπλούσιο και ποιοτικο ατμό με απίστευτη αίσθηση γεύσης.
Τα ίδια παίρνω και με το προβάρι, αλλά χωρίς τις λέξεις ποιοτικο και απίστευτη.

Ναι. Αυτό σημαίνει μοντ. Εξάλλου, το καιρό που είμαι εδώ εχω διαπιστώσει ότι είναι λίγοι αυτοί που χρησιμοποιούν τα "κατσαβίδια" και τα "walkie-talkie" τους δημοσίως.  ;)
Τα σέβη μου λοιπόν, για ακόμη μία φορά!  :respect: :respect: :respect:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2108 310308 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 09:49
από ThioVag
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1811 278708 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 02:33
από stavax
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 12950 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 123830 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 233 64040 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 10, 2024, 14:19
από Ελένη Π
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1395 206763 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 23:14
από Xxristos
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93006 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 3927 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix
PULSE AIO V2 [AIO (Όλα σε ένα)] 5 1155 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 11:40
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1461 173167 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 06, 2024, 09:00
από treloneritis
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15612 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14332 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias