vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

633 επισκέπτες, 10 χρήστες
Tem, manoslykos, tibolaso, Jorge, Milarepa, ΨΗΛΟΣ, Sergios, Buliwyf, djfloor, I.P

Twitter

The Artist Collection by NJOY

Αποσυνδεδεμένος johnnypatras

  • **
  • 215
  • Φύλο: Άντρας
Απ: The Artist Collection by NJOY
« Απάντηση #75 στις: Αυγούστου 24, 2015, 20:44 »
Πού να δοκιμάσεις και το Paramour...!!!

Αποσυνδεδεμένος Giorgos F

  • ****
  • 1224
  • Φύλο: Άντρας
Απ: The Artist Collection by NJOY
« Απάντηση #76 στις: Αυγούστου 24, 2015, 21:46 »
Αυτόματη συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων

Για μενα ειναι ( μεχρι στιγμης ) τα καλυτερα και κατοχυρωνονται ως must . Ξεπερασαν και την λατρεια μου στο castle long που ενω ειναι θαυμασιο υγρο και τα 2 μπουκαλια που πηρα μετα τα 2/3 ηταν σαν ξεθυμασμενο , δεν ξερω γιατι .

Δεν κρατιέμαι και την κάνω την παράθεση, γιατί έχεις απόλυτο δίκιο στο "ξεθυμασμένο" μέρος της υπόθεσης των πιονιών, και δεν είναι τα 2/3, είναι η πάροδος λίγου χρόνου. Σε αντίθεση με το Samba Sun, που το έχω ανοιχτό απο τον Απρίλη και στάζω κάπου κάπου για να φρουτο-απολαύσω.

Αποσυνδεδεμένος Estella11

  • **
  • 172
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Tilemahos!!!
Απ: The Artist Collection by NJOY
« Απάντηση #77 στις: Αυγούστου 24, 2015, 21:58 »
Να το χα ανοιχτο απο τον Απριλη θα ημουν ευχαριστημενη ....   εδω μιλαμε για 10ημερα δυστυχως και λεω δυστυχως γιατι στα πρωτα ml το λατρευα ..
Δεν πειραζει ομως τωρα βρηκα αγαπημενα σε αυτη την εταιρια , δοκιμασα και το paramour πολυ ωραιο και αυτο , καλο για αλλαγη στα αλλα 2 ,  θα το εχω υποψιν αλλα η αληθεια ειναι οτι samba sun και sacre coeur θα ειναι πρωτες επιλογες  ;D
μενουν τα αλλα 2 να δοκιμασω !!!!

Αποσυνδεδεμένος triastros

  • **
  • 149
  • Φύλο: Άντρας
Απ: The Artist Collection by NJOY
« Απάντηση #78 στις: Αυγούστου 26, 2015, 22:44 »
Καλησπέρα παιδιά !
Εκτός από Replace Smoke,επειδή μου πέφτει μακριά,  τα βρίσκουμε πουθενά αλλού Αθήνα?

Αποσυνδεδεμένος Serviani

  • **
  • 163
  • Φύλο: Άντρας
Απ: The Artist Collection by NJOY
« Απάντηση #79 στις: Αυγούστου 26, 2015, 22:49 »
Στην περιοχή του Παγκρατίου προς Καλλιμάρμαρο.


http://www.vaporsolutions.gr/85-artist-collection-njoy

Αποσυνδεδεμένος triastros

  • **
  • 149
  • Φύλο: Άντρας
Απ: The Artist Collection by NJOY
« Απάντηση #80 στις: Αυγούστου 27, 2015, 00:02 »
Mε έσωσες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος teonotis

  • **
  • 146
  • Φύλο: Άντρας
Απ: The Artist Collection by NJOY
« Απάντηση #81 στις: Σεπτεμβρίου 07, 2015, 18:07 »
Ρε παιδια το paramour το χαλασανε??πηρα και δεν καπνιζεται..σαν σκετη βαση ειναι,με λιγο ατονο ροδακινο,ξερετε κατι?τι το αφησα ανοικτο,λεω μπας κ θελει οριμανση,τιποτα αφου απο τα 30μλ τα 20φυγανε αερα..

Αποσυνδεδεμένος joss rossi

  • *
  • 64
  • Φύλο: Άντρας
Απ: The Artist Collection by NJOY
« Απάντηση #82 στις: Σεπτεμβρίου 08, 2015, 09:07 »
Μαλλον θα τους εχει μείνει παρΑαα πολυ καιρό !!!!το εχω πάθει κάμποσες φορές ψωνίζοντας υγρά απο ελλαδα .


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος teonotis

  • **
  • 146
  • Φύλο: Άντρας
Απ: The Artist Collection by NJOY
« Απάντηση #83 στις: Σεπτεμβρίου 08, 2015, 14:49 »
Ψαχνω για ημερομηνια παραγωγης ληξεις πουθενα δεν γραφει..

Απ: The Artist Collection by NJOY
« Απάντηση #84 στις: Σεπτεμβρίου 08, 2015, 14:56 »

Πριν κανενα μηνα πηρα το Sacre coeur , σε πρωτη τζουρα δεν ξετρελαθηκα γιατι μου ηρθε ενα εντονο αρωμα και γευση σκετου πικραμυγδαλου . Μετα απο λιγο αφου εστρωσε μαλλον ο ατμοποιητής ! ηρθε η απολυτη ευχαριστηση , ενα θαυμασιο αρωμα -γευση απο την ταρτα μουρων και το υπεροχο αρωμα του πικραμυγδαλου .
Μεχρι στιγμης ηταν οτι καλυτερο εχω ατμισει μεχρι την τελευταια σταγονα , δεν το βαρεθηκα καθολου , και ειναι απο τα λιγα υγρα που μπορω να τα κανω ολη μερα και χωρις καθολου αλλαγη .


Σημερα με μια παραγγελια που εκανα ξανα αυτο το υγρο μου εστειλαν δωρο δειγματα και απο τα υπολοιπα της σειρας .
Δοκιμασα λοιπον το πρωτο που επιασα , το Samba sun , το οποιο απο την περιγραφη του ηθελα να το παρω αλλα διαβαζοντας οτι εχει πικρη γευση το απεφευγα...   λαθος , ειναι απο τα ωραιοτερα ας το πουμε φρουτενια που εχω κανει .
Δεν υπαρχουν αυτα τα υγρα ! Για μενα ειναι ( μεχρι στιγμης ) τα καλυτερα και κατοχυρωνονται ως must . Ξεπερασαν και την λατρεια μου στο castle long που ενω ειναι θαυμασιο υγρο και τα 2 μπουκαλια που πηρα μετα τα 2/3 ηταν σαν ξεθυμασμενο , δεν ξερω γιατι .
Ενα sacre coeur για ολη μερα και ενα samba sun για αρκετες ιδιαιτερες στιγμες μεσα στη μερα  :respect: :respect: :respect:


Φοβαμαι να δοκιμασω και τα υπολοιπα γιατι θα καταστραφω στο τελος , δεν θα μπορω να κανω  κανονικα - απλα και σε πιο προσιτες τιμες υγρα  :-[
απο που τα πηρες αν επιτρεπεται;;,


Mobile klaz speaking...

Αποσυνδεδεμένος Estella11

  • **
  • 172
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Tilemahos!!!
Απ: The Artist Collection by NJOY
« Απάντηση #85 στις: Σεπτεμβρίου 08, 2015, 14:59 »
Απο atmology παραγγελια.

Απ: The Artist Collection by NJOY
« Απάντηση #86 στις: Σεπτεμβρίου 20, 2015, 20:35 »
Αυτο το paramour πωπωπω σλουρππππ να το φαω....τι τρελλη πιπιλουμπααα ειναι αυτη;;;!!!!


Mobile klaz speaking...

Αποσυνδεδεμένος fear22

  • **
  • 127
  • Φύλο: Άντρας
  • To Be - To Know - To Understand
Απ: The Artist Collection by NJOY
« Απάντηση #87 στις: Σεπτεμβρίου 20, 2015, 20:52 »
Εχει επιχειρήσει κανείς να αραιώσει το Para mour???

Αποσυνδεδεμένος chzamp

  • ****
  • 1000
  • Φύλο: Άντρας
  • Χρήστος.....χάρηκα...
Απ: The Artist Collection by NJOY
« Απάντηση #88 στις: Σεπτεμβρίου 26, 2015, 17:51 »
Μολις έστησα με 25αρι κανθαλ, σε 2αρι, 1,6Ω spaced coil στον phenomenon με βαση momentus και έβαλα για πρωτη δοκιμή το para mour....

τερμα ανοικτες οι τρυπες αρα ψικοπνευμονικες... Παρα παρα πολύ ωραιο!!!!!! :baby:

Με τουτα και με τα αλλα και με ολες αυτές τις επιλογες, με βλεπω να φευγω από τα DIY και να γυρναω παλι στα ετοιμα...

Αποσυνδεδεμένος ZzyzxRoad

  • *
  • 14
  • Φύλο: Άντρας
Απ: The Artist Collection by NJOY
« Απάντηση #89 στις: Οκτωβρίου 29, 2015, 15:54 »
Ένα από τα αγαπημένα profile γεύσης είναι το savory (πικάντικο) και δυστυχώς δεν βρίσκω πολλά υγρά με αυτό το profile. Δοκίμασα σε κατάστημα όλη την σειρά NJoy και μου έκανε ιδιαίτερη εντύπωση το DragonScape. Μόλις ήρθα σπίτι και το έβαλα στον Magma ήξερα ότι βρήκα ένα top5 υγρό :thumpup: , μαζί με Castle Long Reserve, Virus & Cure από Nicoticket και Boba's Bounty.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8820 1101101 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 17:05
από shadockan
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1463 176500 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 16:51
από shadockan
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 480 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 334 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 22188 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 284944 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 209467 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 68496 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 315363 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 15485 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 126684 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 95163 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem