vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

614 επισκέπτες, 9 χρήστες
Tem, tibolaso, Jorge, teo77, manoslykos, Milarepa, camber, maprix, grag

Twitter

The Artist Collection by NJOY

Συνδεδεμένος Milarepa

  • **
  • 327
  • Φύλο: Άντρας
Απ: The Artist Collection by NJOY
« Απάντηση #60 στις: Μαΐου 16, 2015, 01:04 »
Παιδιά τα υγρά βλέπω ήρθαν και στο replace smoke! Από βδομάδα δοκιμή σίγουρα! :D


http://www.replacesmoke.com/%CF%85%CE%B3%CF%81%CE%AC-%CE%B1%CE%BD%CE%B1%CF%80%CE%BB%CE%AE%CF%81%CF%89%CF%83%CE%B7%CF%82/artist-collection.html

Αποσυνδεδεμένος Varaderum

  • ***
  • 674
  • Φύλο: Άντρας
Απ: The Artist Collection by NJOY
« Απάντηση #61 στις: Μαΐου 16, 2015, 14:41 »
Παραγγελία μόλις έγινε (...από e-smokers Θεσσαλονίκη).

Δύο paramour στα 6mg ..κόστος 23.5 χ2 + μόνο 1.5 ευρώ μεταφορικά (..για αγορές πάνω από 39 ευρώ) =48.5 ευρώ.  {..50 λεπτά παραπάνω δηλαδή (..που θα τα "κάψω" στην βενζίνη, αν τα πάρω από Αθήνα) ..και θα τα έχω στα χέρια μου την Τρίτη, στην δουλειά μου}.

Αποσυνδεδεμένος mastkam

  • *
  • 10
  • Φύλο: Άντρας
Απ: The Artist Collection by NJOY
« Απάντηση #62 στις: Μαΐου 16, 2015, 14:57 »
Hedon's Bitete :thumpup:  μακράν από τα καλύτερα υγρά που έχω ατμίσει!!!!!!! Hedon's Bite

Συνδεδεμένος Milarepa

  • **
  • 327
  • Φύλο: Άντρας
Απ: The Artist Collection by NJOY
« Απάντηση #63 στις: Μαΐου 16, 2015, 15:25 »
Όσοι τα έχετε δοκιμάσει πoιο λέτε αντέχει περισσότερο για ADV;;
« Τελευταία τροποποίηση: Μαΐου 16, 2015, 15:36 από Milarepa »

Αποσυνδεδεμένος Varaderum

  • ***
  • 674
  • Φύλο: Άντρας
Απ: The Artist Collection by NJOY
« Απάντηση #64 στις: Μαΐου 19, 2015, 14:05 »
Παραγγελία μόλις έγινε (...από e-smokers Θεσσαλονίκη).

Δύο paramour στα 6mg ..κόστος 23.5 χ2 + μόνο 1.5 ευρώ μεταφορικά (..για αγορές πάνω από 39 ευρώ) =48.5 ευρώ.  {..50 λεπτά παραπάνω δηλαδή (..που θα τα "κάψω" στην βενζίνη, αν τα πάρω από Αθήνα) ..και θα τα έχω στα χέρια μου την Τρίτη, στην δουλειά μου}.

Μόλις παρέλαβα ..μαζί με δύο "δωράκια"!!



Edit:
..όντως πολύ καλό υγρό (..για τα δικά μου "γούστα") ...και έχουν δίκιο, αυτοί που ήδη το εξυμνούσαν!

{..μάλλον θα "πάρει" θέση ..στην βασική μου τριάδα}!!
« Τελευταία τροποποίηση: Μαΐου 19, 2015, 16:25 από Varaderum »

Αποσυνδεδεμένος Serviani

  • **
  • 163
  • Φύλο: Άντρας
Απ: The Artist Collection by NJOY
« Απάντηση #65 στις: Μαΐου 20, 2015, 13:18 »
Όλα είναι πολύ καλά υγρά,μα το Paramour και Sacre Coeur έχουν ήδη μπεί στην λίστα των αγαπημένων.

Αποσυνδεδεμένος christhes

  • **
  • 155
  • Φύλο: Άντρας
Απ: The Artist Collection by NJOY
« Απάντηση #66 στις: Μαΐου 20, 2015, 13:28 »
Δοκίμασα εχθές στο e-smokers το Samba Sun και το Para Mour, αφού μετά από πολύ καιρό ήθελα κάτι φρουτένιο.
Το Samba Sun δεν μου άρεσε αλλά με το Para Mour έχω πάθει ζημιά.
Εχω κάνει 5 ml από χθες το απόγευμα.
Κακό μπελά βρήκαμε.  :laugh1:


Αποσυνδεδεμένος Δερεκοπουλος νικολαος

  • ***
  • 691
  • Φύλο: Άντρας
  • monta πρωην καπνιστης νυν ατμιστης και υγιης
Απ: The Artist Collection by NJOY
« Απάντηση #67 στις: Μαΐου 20, 2015, 14:29 »
Samba Sun απο Replace Smoke μεγαλη ζημια .....λεμε  :baby: :baby: :baby: :baby:











Αποσυνδεδεμένος Pastafarai

  • *****
  • 2681
  • Φύλο: Άντρας
  • WE ARE AT WAR....CHOOSE SIDE!
Απ: The Artist Collection by NJOY
« Απάντηση #68 στις: Μαΐου 23, 2015, 18:29 »
H Μυρωδια του dragons scape αρεσει τοσο πολυ στην γυναικα μου που δηλωσε οτι παραβλεπει την τιμη του!  Σοβαρα τωρα. Ειμαι γενικα μαλλον παραξενος στα υγρα. Τα 5 pawns ας πουμε τα δοκιμασα ολα και δεν μου αρεσε κανενα. Ουτε ενα! Αυτα τα artist τα δοκιμασα και μου αρεσαν ολα εκτος απο ενα. Αυτα που μου εκαναν πιο πολυ ηταν το dragons scape και το αλλο απο Γαλλια που φτιαχνει η κοπελια της Vaponaute (ενω η κανονικη σειρα της Vaponaute επισης δεν μου αρεσε καθολου! ) Στο παρασυνθημα: μιλαμε προφανως για πολυτελη υγρα (το να χρησιμοποιουμε τον ορο "ποιοτικα" επειδη μας αρεσε η γευση η η συσκευασια τους δεν ειναι σωστο,η "ποιοτητα" ενος υγρου μπορει να οριστει μονο εργαστηριακα κατα την γνωμη μου,οχι με τους...αισθητηρες γευσης της γλωσσας μας!) μιλαμε λοιπον για "πολυτελη" υγρα με συνθετες γευσεις σε τιμη ακριβουτσικη οχι ομως και υπερβολικη οπως αλλων υγρων της κατηγοριας. Συμπερασμα: εδω πλεον τα υγρα εχουν υπογραφη του προσωπου και οχι το απροσωπο ονομα μιας εταιρειας. Οι συγκεκριμενοι mixoligists που εχουν επιλεχθει φτιαχνουν υγρα για μεγαλες και γνωστες εταιρειες αλλα στα artist collection ακριβως επειδη τα υπογραφουν μου δινουν την εντυπωση οτι πραγματικα "εβαλαν τα δυνατα τους" και εφτιαξαν παρα πολυ νοστιμες συνταγες! Οσο για το dragons scape,ειτε σε dripper στημενο με διπλη subohm ειτε σε kayfun με ψηλοτερη αντισταση η γευση του ειναι κορυφαια! Μαλλιστα στον derringer παροτι πολυ περισσοτερα βατ και υψηλοτερες θερμοκρασιες μπορω να πω οτι μου αρεσε περισσοτερο. Λογικο αν σκεφτει κανεις οτι ο συγκεκριμενος rda ειναι γνωστος για την κορυφαια αποδοση γευσης που βγαζει...

Στάλθηκε από το Lead 1 μου
« Τελευταία τροποποίηση: Μαΐου 23, 2015, 18:37 από Pastafarai »

Αποσυνδεδεμένος hirobo50

  • *
  • 27
  • Φύλο: Άντρας
Απ: The Artist Collection by NJOY
« Απάντηση #69 στις: Μαΐου 25, 2015, 23:10 »
απο δοκιμη που εγινε σε ολα τα υγρα δεν μπορω να πω οτι καποιο δεν μου αρεσε ηταν ολα ωραια υγρα το καθενα με το δικο του τυπο,μου αρεσε το sumba sun περισσοτερο.

Αποσυνδεδεμένος modivin

  • *****
  • 3672
  • Φύλο: Άντρας
Απ: The Artist Collection by NJOY
« Απάντηση #70 στις: Ιουνίου 21, 2015, 05:27 »
Πήρα το Dragon Scape από ReplaceSmoke και από χτές που το έβαλα στο ΟΝΕ, δεν μπορώ να το αφήσω κάτω! Έχω μπουχτίσει από τη νικοτίνη και κρατιέμαι γιατί πάλι θέλω τζούρα μόνο για τη γεύση. Άπαπαπαααα.


Μόλις κατάλαβα τι εννοούσαν "πιπίλα". Όπως λέει και "ένας" στο Youtube, "επικύνδυνο υγρό" παιδιά. Πάλι καλά που έχω πέσει στα 6mg...

Αποσυνδεδεμένος gpol

  • *
  • 10
  • Φύλο: Άντρας
Απ: The Artist Collection by NJOY
« Απάντηση #71 στις: Ιουλίου 03, 2015, 18:43 »
Artist Collection Sacré Coeur 30ml (12 νικοτινη)
γεμιζω τον ναυτιλο τον μινι τον βιδωνω στο istick (αντισταση καινουργια)
μετα απο κανα 5λεπτο τραβαω την πρωτη τζουρα να δω τι αγορασα....
μπαααα λεω ιδεα μου θαναι..ουτε γευση ουτε τιπτα,ξεθυμανε???..μονο ντουμανι..
εχω κανει γυρω στο 1μλ και ειναι παντελως αδιαφορο γευστικα, λες και κανω ενα απλο καπνικο των 5ευρω..
πηρα και το paramour....αυτο ναι,καταλαβαινω γευση..ασχετο αν μου αρεσει η οχιιιιιιιι.... :thumpdown:


Αποσυνδεδεμένος Serviani

  • **
  • 163
  • Φύλο: Άντρας
Απ: The Artist Collection by NJOY
« Απάντηση #72 στις: Ιουλίου 05, 2015, 14:03 »
Ίσως και να είναι θέμα ωρίμανσης σε διαφορετικές παρτίδες.Πάντως έχω παρατηρήσει διαφορές στα 2 υγρά που ανέφερες.

Αποσυνδεδεμένος Estella11

  • **
  • 172
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Tilemahos!!!
Απ: The Artist Collection by NJOY
« Απάντηση #73 στις: Αυγούστου 24, 2015, 18:42 »
Πριν κανενα μηνα πηρα το Sacre coeur , σε πρωτη τζουρα δεν ξετρελαθηκα γιατι μου ηρθε ενα εντονο αρωμα και γευση σκετου πικραμυγδαλου . Μετα απο λιγο αφου εστρωσε μαλλον ο ατμοποιητής ! ηρθε η απολυτη ευχαριστηση , ενα θαυμασιο αρωμα -γευση απο την ταρτα μουρων και το υπεροχο αρωμα του πικραμυγδαλου .
Μεχρι στιγμης ηταν οτι καλυτερο εχω ατμισει μεχρι την τελευταια σταγονα , δεν το βαρεθηκα καθολου , και ειναι απο τα λιγα υγρα που μπορω να τα κανω ολη μερα και χωρις καθολου αλλαγη .


Σημερα με μια παραγγελια που εκανα ξανα αυτο το υγρο μου εστειλαν δωρο δειγματα και απο τα υπολοιπα της σειρας .
Δοκιμασα λοιπον το πρωτο που επιασα , το Samba sun , το οποιο απο την περιγραφη του ηθελα να το παρω αλλα διαβαζοντας οτι εχει πικρη γευση το απεφευγα...   λαθος , ειναι απο τα ωραιοτερα ας το πουμε φρουτενια που εχω κανει .
Δεν υπαρχουν αυτα τα υγρα ! Για μενα ειναι ( μεχρι στιγμης ) τα καλυτερα και κατοχυρωνονται ως must . Ξεπερασαν και την λατρεια μου στο castle long που ενω ειναι θαυμασιο υγρο και τα 2 μπουκαλια που πηρα μετα τα 2/3 ηταν σαν ξεθυμασμενο , δεν ξερω γιατι .
Ενα sacre coeur για ολη μερα και ενα samba sun για αρκετες ιδιαιτερες στιγμες μεσα στη μερα  :respect: :respect: :respect:


Φοβαμαι να δοκιμασω και τα υπολοιπα γιατι θα καταστραφω στο τελος , δεν θα μπορω να κανω  κανονικα - απλα και σε πιο προσιτες τιμες υγρα  :-[

Αποσυνδεδεμένος Δερεκοπουλος νικολαος

  • ***
  • 691
  • Φύλο: Άντρας
  • monta πρωην καπνιστης νυν ατμιστης και υγιης
Απ: The Artist Collection by NJOY
« Απάντηση #74 στις: Αυγούστου 24, 2015, 18:55 »
Δυστυχως ετσι γινεται παντα ειμαστε κατεστραμενοι...... :)) :)) :))

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8820 1101431 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 17:05
από shadockan
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1463 176528 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 16:51
από shadockan
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 487 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 337 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 22213 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 284990 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 209474 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 68540 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 315413 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 15509 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 126720 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 95170 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem