vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

The Artist Collection by NJOY

Αποσυνδεδεμένος pugsang

  • *****
  • 1972
  • Φύλο: Άντρας
  • Riding the line between hobby and mental illness
Απ: The Artist Collection by NJOY
« Απάντηση #105 στις: Ιουνίου 16, 2016, 12:19 »
Λόγω των νέων τιμών του replacesmoke πέρασα να δοκιμάσω όλη τη σειρά. Έφυγα με ένα Sacre Coeur & ένα Samba Sun. Πρέπει κατεπειγόντως να ξαναπεράσω να πάρω Samba Sun. Δεν υπάρχει!! Η πλάκα είναι ότι έχοντας ως βασικό υγρό το Gandalf της Lamda το Samba Sun ταιριάζει τόσο πολύ συμπληρωματικά με το Gandalf που είναι σαν να "ξεκουράζει" το ένα το άλλο.

Αποσυνδεδεμένος bendersteed

  • **
  • 168
  • Φύλο: Άντρας
Απ: The Artist Collection by NJOY
« Απάντηση #106 στις: Ιουνίου 22, 2016, 16:41 »
Βρήκα τα Samba Sun και Hedon's bite σε προσφορά και τα χτύπησα.
Προς το παρόν έχω δοκιμάσει μόνο το samba sun και δεν μπορώ να το αφήσω. Στον eviva χωρίς κεραμικό και είναι σχεδόν μπουχτιστικό αλλά ταυτόχρονα εθιστικό. Βγάζει μια πικρίλα μαζί με το κλημεντενοειδές μανταρίνι, ελαφριά όμως και αμέσως μετά σκάει το ροδακινάκι και το γλυκίζει. Τρομερό υγρό, από τα καλύτερα που έχω δοκιμάσει ποτέ! Επειδή το πήρα σε 12άρι σκέφτομαι να το αραιώσω λίγο, το έχει δοκιμάσει κανένας; Μου φαίνεται ήδη πολύ έντονο οπότε μου φαίνεται ότι παίρνει, αλλά δε θέλω και να το χαλάσω.

Αποσυνδεδεμένος Papadopoulou Ioanna

  • ***
  • 949
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: The Artist Collection by NJOY
« Απάντηση #107 στις: Ιουνίου 22, 2016, 18:33 »
και τα δύο τα αραίωνα με βαση...ειδικά στο hedons έφτασα μέχρι και το 50%.Δοκίμασε πρώτα σε μία μικρή ποσότητα καλού κακού!

Αποσυνδεδεμένος cpbaroque

  • *****
  • 3695
  • Φύλο: Άντρας
    • cpbaroqueTheBlog
Απ: The Artist Collection by NJOY
« Απάντηση #108 στις: Ιουνίου 22, 2016, 18:48 »
Κι εγώ σαν την Ιωάννα μέχρι και 50% σε όλα. Το περίεργο είναι πως στο hedon's bite που στο αναραίωτο δεν καταλάβαινα τίποτε άλλο εκτός από το πεπόνι, με την 50% αραίωση (με PG μόνο) κάτι άρχιζα να ψιλοκαταλαβαίνω από τα άλλα αρώματα. Το dragon scape που είναι το μόνο από όλα που ατμίζω πια, δεν το αντέχω καθόλου αν δεν το αραιώσω 50% με σκέτη PG. Άβυσσος...

Αποσυνδεδεμένος bendersteed

  • **
  • 168
  • Φύλο: Άντρας
Απ: The Artist Collection by NJOY
« Απάντηση #109 στις: Ιουνίου 22, 2016, 18:54 »
50% εννοείτε 1:1; Αν είναι έτσι συμφέρουν και από οικονομικής απόψεως.
Σας ευχαριστώ πολύ και τους δυο.
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουνίου 22, 2016, 19:22 από bendersteed »

Αποσυνδεδεμένος cpbaroque

  • *****
  • 3695
  • Φύλο: Άντρας
    • cpbaroqueTheBlog
Απ: The Artist Collection by NJOY
« Απάντηση #110 στις: Ιουνίου 22, 2016, 19:17 »
Ναι, ναι τουλάχιστον εγώ αυτό εννοώ. Συμφέρει τρελά γιατί έχουν ήδη πολύ πεσμένη τιμή σε σχέση με πέρσι και με την αραίωση γίνονται παμφθηνα! Δοκίμασε όμως και τα άλλα της σειράς αν δεν το έχεις κάνει ήδη. Το dragon scape έχει ένθερμους φίλους αλλά και εξίσου φανατικούς εχθρούς. Περίεργο υγρό αλλά από τα δικά μου αγαπημένα...Για το paramour δεν έχω ακούσει κανέναν που να το δοκίμασε και να μην του άρεσε λίγο ή περισσότερο. Καλές δοκιμές... :bye:


Αποσυνδεδεμένος bendersteed

  • **
  • 168
  • Φύλο: Άντρας
Απ: The Artist Collection by NJOY
« Απάντηση #111 στις: Ιουνίου 22, 2016, 19:21 »
Δεν είμαι πολύ φαν των custard οπότε το dragonscape θα το πάρω μόνο μετά από καλή δοκιμή και όχι σε κανένα ce5. Για το paramour πιστεύω ότι θα τα βρούμε, οπότε μπαίνει στα πλάνα, μόλις ξεπεράσω το σοκ από το samba sun.

Αποσυνδεδεμένος cpbaroque

  • *****
  • 3695
  • Φύλο: Άντρας
    • cpbaroqueTheBlog
Απ: The Artist Collection by NJOY
« Απάντηση #112 στις: Ιουνίου 22, 2016, 19:35 »
Να πάρεις ένα dripperάκι παραμάσχαλα (σιγά μη δεν έχεις dripperάκι :))) και να πας σ' ένα μαγαζί να σου στάξουν λίγο πάνω στο βαμβάκι. Γιατί στα άθλια clearo των μαγαζιών δεν θα καταλάβεις τίποτα. Το dragon δεν θα το έλεγα custard (εμένα μου αρέσουν πολύ τα custards). Είναι ένας περίεργος συνδυασμός τσαγιού και καφέ ή μαύρης σοκολάτας. Τουλάχιστον αυτά είναι τα ισχυρά αρώματα στον δικό μου όχι και τόσο ευαίσθητο ουρανίσκο. Η μείξη αυτή μοιάζει λίγο περίεργη στην αρχή και μπορεί να παραμείνει έτσι. Σε μένα όμως έγινε εθισμός και γεύση αναφοράς. Όμως, είπαμε. Ο κάθε ουρανίσκος είναι άλλη ιστορία. Το dripperάκι λοιπόν στην τσέπη και βουρ για replace (σαν διαφημιστικό ακούστηκε αυτό...).

« Τελευταία τροποποίηση: Ιουνίου 22, 2016, 21:08 από cpbaroque »

Αποσυνδεδεμένος xxlclock

  • **
  • 153
  • Φύλο: Άντρας
Απ: The Artist Collection by NJOY
« Απάντηση #113 στις: Μαΐου 05, 2017, 02:53 »
Καλησπέρα στους φίλους,

έχει περάσει πολύς καιρός στο εν λόγω ποστ για τα artist collection αλλά όπως καταλαβαίνετε οι παλιές αγάπες δεν ξεχνώνται!!

Όπως γνωρίζετε ήδη οι fans της σειράς αυτής δεν υπάρχει πλέον στοκ.

Το αγαπημένο μου ΣΥΝΟΛΙΚΑ υγρό από όλα τα υγρά που έχω δοκιμάσει μέχρι σήμερα, ήταν και είναι το Dragon Scape!!!
Πραγματικά είναι το μόνο υγρό που μου έκατσε καλά γι'αυτό και η λατρεία μου σ 'αυτό το υγρό!!

Το ερώτημα παραμένει όμως όπως έχει:

Πως μπορώ να τα προμηθευτώ από Αμερική;; Ελλάδα δεν υπάρχει πουθενά, στην Ευρώπη υπάρχουν ΕΛΑΧΙΣΤΑ και σε εξωφρενικές τιμές, στη δε Αμερική στο επίσημο site τα δίνουν πλέον τα 30μελα με 10 δολλάρια και σου δίνουν δώρο και άλλο ένα με κάθε ένα που αγοράζεις!!
Σκέτη τρέλα δηλαδή!! :angel:

Πλέον ως γνωστόν δε στέλνουν Ελλάδα. Τι επιλογές υπάρχουν λοιπόν να τα παραγγείλουμε από εκεί και με ποιο τρόπο;;

Αποσυνδεδεμένος modivin

  • *****
  • 3672
  • Φύλο: Άντρας
Απ: The Artist Collection by NJOY
« Απάντηση #114 στις: Μαΐου 05, 2017, 03:28 »
Νόμιμα δεν υπάρχουν.

Αποσυνδεδεμένος xxlclock

  • **
  • 153
  • Φύλο: Άντρας
Απ: The Artist Collection by NJOY
« Απάντηση #115 στις: Μαΐου 05, 2017, 04:59 »
τι επιλογές έχω όμως;

αν μπορείς στείλε μου πμ

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 34467 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 556735 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 11:43
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 5 234 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 08:12
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 181505 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 101 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 8807 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 538043 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 60383 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 238625 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 947 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 16669 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 139054 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz