vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

500 επισκέπτες, 6 χρήστες
dkostas, manoslykos, th3ofilos, tony1976, maprix, bloodlessz

Twitter

Συζήτηση περί κανονισμών του φόρουμ: ερωτήσεις προς τη Διαχείριση και το Συντονισμό.

Αποσυνδεδεμένος kostas44

  • *****
  • 2465
  • Φύλο: Άντρας
  • Youtuber Creator
    • Η ζωη ειναι τεχνη και η τεχνη ειναι η ζωη μου
να σου πω ενα πολυ βασικο παραδειγμα Ρενο σχετικα με τα μηνηματα και το ελίτ που εσυ μας αποκαλεις ... δεν ειμαστε τιποτα αλλο απο απλοι σαν και σενα ατμιστες που προσπαθουμε να παρουμε βοηθεια αλλα και κουραγιο να συνεχισουμε ... και ακου και αυτο

εσυ και μονο που εχεις το ελευθερο να βλεπεις να διαβαζεις και να ρωτας στο φορουμ απο την πρωτη στιγμη που γραφεσαι .. αυτοματα σε κανει ιδιο με μας  ... :yes: :yes:

αν εσυ βλεπεις ελιτ οσους μπορουν να δουν τις πωλησεις κανεις μεγαλο λαθος ...  μαθηματικα αν ειχες  γραψει στο χρονο που εισαι εστω ενα καλησπερα σε καποια νηματα και μερικες ερωτησεις που θα ειχες απο προβληματα που αντιμετωπισες σιγουρα θα ειχες μαζεψει τα ελιτ 50 μηνηματα .. και δεν νομιζω να μην ειχες  καποιες ερωτησεις προβλημτα  εστω με τον εξοπλισμο που ειχες και δεν σου εκανε ή νομιζες οτι δεν σου εκανε και ηθελες να τον πουλησεις ... πριν αποφασισεις κατι τετοιο επρεπε να ρωταγες για βοηθεια.. ετσι νομιζω παει .. το θεμα ...

Θελεις και αλλα .... ?  το φορουμ κανει εκατονταδες διαγωνισμους απο διαφορα προιοντα .. ξερεις κατι ?  παιρνουν συμμετοχη ολοι και μαλιστα μπαινουν και μερικοι που  μονο δινουν συμμετοχη σε τετοιους διαγωνισμους και μετα αφαντοι παλι .... σαν τα τρολς....  εγω αμα ειμουν  διαχειριστης εδω θα εκοβα αυτην την δυνατοτητα σε αυτους .. αλλα και ομως  μπορουν να παιρνουν συμμετοχη ....


Θελεις και αλλο ?  ειπες ειμαστε ελιτ ... και σου απαντω  γιατι να νομιζεις οτι ειμαστε εμεις ελιτ και οχι εσυ που απο οτι ειπες μπαινεις παιρνεις τις απαντησεις δεν χρειαζεται καν να ρωτας μιας και σε καλυψαμε και φευγεις ...?  Εγω νομιζω εσυ εισαι ο προνομιουχος και οχι εγω ή καποιος αλλος που γραφουμε χωρις να διαμαρτυρομαστε σε ερωτησεις νεων που θελουν βοηθεια και μαλιστα με ολη μας την χαρα ... μαλλον δεν ειμαστε ελιτ ...

Θελεις και αλλο ?   αν ειχε το προνομιο αυτο με την  εγγραφη του  να μπορει να βλεπει αυτο http://e-kapnisma.gr/index.php/board,28.0.html   θα σε αρεσε να εμπαινε το καθε τρολ που ουτε καν ξερουμε ποιος ειναι  .... και να εκανε αγορες και εσυ να εμενες στην απεξω επειδη δεν προλαβες να δεις καν την προσφορα ?  οχι δεν ειναι δικαιο να εισαι μεσα σε ενα χωρο να δινεις ψυχη και να μενεις στη απεξω ....



συγνωμη αν ειμουν καπως  .... απλα ειναι καποιες αληθειες που δεν τις βλεπουν καποιοι ;) ...    και καλα ατμισματα  :thumpup: :yes:
« Τελευταία τροποποίηση: Απριλίου 17, 2015, 16:07 από kostas44 »

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Παιδιά, νομίζω ότι το θέμα αναλύθηκε διεξοδικότατα. Όταν φτιάχτηκε αυτό το νήμα, σκοπός ήταν να απαντηθούν απορίες, πράγμα που νομίζω ότι εδώ έγινε μια χαρά.

Επόμενη ερώτηση!!!

Αποσυνδεδεμένος mimis

  • ****
  • 1315
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρεύω τις δίχρονες γαλέρες
    • Webcam - Κέρκυρα
Συγνώμη αν ειμαι εκτός θέματος, (δεν θεωρώ τις αγγελίες μεσα στα πρωτα 10 σημαντικότερα θέματα), να κάνω μια ερώτηση άσχετη.
Πάνω αριστερά στα στατιστικά του προφίλ μου, υπάρχει μια αναφορά στο συνολικό χρόνο που έχω διαθεσει στο Φόρουμ. Αυτό ποιοι έχουν την δυνατότητα να το βλέπουν;

Αποσυνδεδεμένος jhon100

  • **
  • 241
  • Φύλο: Άντρας
Ολοι. Επιλογη το ονομα μελους που σε ενδιαφερει, κλικ στην τελευταια επιλογη... εμφανιση στατιστικων και το βλεπεις.  :)

Αποσυνδεδεμένος RennOs

  • **
  • 118
  • Φύλο: Άντρας
Λοιπον τεσπα ο συνολικός χρονος στο φόρουμ είναι και ο σωστός και αποφεύγονται τα ίδια ακριβώς μνμ όπως και συμβαίνει εδώ για να πιάσει κανεις τα 50 μνμ. Ελίτ βγαίνει απο το προνόμια που έχουν κάποιοι μετα τα 50 έτσι είναι γραμμένο απο τον αρθρογράφο . ενα τελευταίο αμα δεν εχεις απορίες και σε έχουν καλύψει και πέρα απο εναν ατμοποιητη και μια μπαταρία δεν εχεις άλλο και εχεις μια απορία αρα ενα μνμ και θες να μπεις στης αγγελίες το τρολαρισμα και ανούσια μνμ είναι μονόδρομος γιατί και το καλημέρα που λέει το παιδί πιο πανω είναι ανουσιο σε φόρουμ για το η.τ.

Αποσυνδεδεμένος kotsos75

  • *****
  • 3454
  • Φύλο: Άντρας
  • φυσα ρουφα τραβα τονε

το καλημέρα δεν το γραφεις για να έχεις ένα μήνυμα παραπάνω
εδώ δεν γράφουμε για να κάνουμε καριέρα ούτε για να μπούμε σε καμια ελίτ
οι κανονισμοί είμαι βέβαιος ότι έχουν τον σκοπό τους και ο συγκεκριμένος κανονισμός για την όσο πιο ομαλή συναλλαγή τον προϊόντων τον μελλων τους χωρίς παρατράγουδα
δεν ξύπνησαν ένα πρωί και είπαν δεν βάζουμε 50 μηνύματα έτσι για να δούνε πως θα το πάρεις εσύ

Αποσυνδεδεμένος Papadopoulou Ioanna

  • ***
  • 949
  • Φύλο: Γυναίκα
κι εγώ πριν εγγραφώ διάβαζα το φόρουμ 1 χρόνο, ένιωθα από τον καναπέ μου ότι ήξερα τους πάντες εδώ μέσα, ένιωθα μέχρι και μια εικονική οικειότητα.Τότε είχα μια σπίνερ και έναν έψιλον της νομπάκο.Δεν είχα την εμπειρία να βοηθήσω κανέναν σε τίποτα.Κάτι το μικρόβιο με τον εξοπλισμό που κόλλησα διαβάζοντας, κάτι μια ατμοσυνάντηση που συνάντησα αρκετούς συνατμιστάς από δω και είδα καινούρια πράγματα, κάτι που έγινε μια αγαπημένη συνήθεια/χαλάρωση το φόρουμ... τσουπ τσουπ να οι δοκιμές, να οι απορίες, να που αποκτούσα και εμπειρία σε κάποια πράγματα και έλυνα κι εγώ με τη σειρά μου καμιά απορία άλλου, να και τα μηνύματα, μόνο που μέχρι να φτάσω εκεί τα είχα ξεχάσει αυτά...και είχα κερδίσει ένα σωρό άλλα πράγματα πέρα από κάποια ευρώ μιας αγοράς...

Αποσυνδεδεμένος spectrum

  • *****
  • 2577
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευχαριστώ την Παναγία και τα παιδιά μου
    • Iδεογράφος
Το φόρουμ έχει 12.000 μέλη.
Από αυτά ορισμένοι έχουν αποβιώσει, άλλοι έχουν ξαναγυρίσει στο ΚΤ, άλλοι έκοψαν και το ΗΤ, άλλοι δεν γράφουν γιατί έτσι είναι ο χαρακτήρας τους ή γιατί προτιμούν να διαβάζουν, άλλοι καλύπτονται από τις απαντήσεις...
Πόσοι από αυτούς ήξεραν, όταν γράφτηκαν εδώ, όταν πρωτοδιάβασαν και όταν πρωτόγραψαν, ότι μετά από 50 ποστ θα βλέπουν και αγγελίες;
Και, στο κάτω-κάτω, τι είναι οι αγγελίες;
Για να θέλει κάποιος να πουλήσει, σημαίνει ότι δεν του κάνουν πια κάποια πράγματα και καλύπτεται με κάτι πιο νέο, απλά θέλει να κάνει μια μικρή απόσβεση στα χρήματα που έδωσε τότε.
Οι αγγελίες δεν είναι καν η κολυμβήθρα του Σιλωάμ για κάποιον που έχει οικονομικά προβλήματα, διότι αυτό που σε νοιάζει τότε είναι πώς θα ταΐσεις τα παιδιά σου, αν έχεις, και πώς θα τα μεγαλώσεις όταν προκύψουν, αν δεν έχεις. Το τελευταίο που σε νοιάζει είναι πώς θα ατμίσεις.
Από αυτά τα 12.000 μέλη λοιπόν, πόσα άραγε μπαίνουν συχνά;
Κι από αυτά, τα 1.175 (αυτή τη στιγμή) είναι η ελίτ.
Αν αυτό το ποσοστό της ελίτ υπήρχε και στην καθημερινή μας ζωή, ο κόσμος θα ήταν απίστευτα πιο δίκαιος και όλοι μας πιο ασφαλείς και γαλήνιοι.

Ατμιστής γίνεσαι όχι γιατί θες να έχεις την τελευταία λέξη της ατμο-μόδας, αλλά γιατί κατάλαβες ότι γλίτωσες από τον καρκίνο κι ότι μπορείς να αγκαλιάζεις τα παιδιά σου χωρίς να μορφάζουν.
Τότε, είναι καθήκον σου να εξαπλώνεις αυτή τη χαρά και τα 50 έρχονται μόνα τους.

Ο κανόνας είναι σωστός, γιατί είναι εμπειρικός.
Εντάξει, όλοι παραβιάζουμε κανόνες - κι εγώ μόλις το έκανα:

Παιδιά, νομίζω ότι το θέμα αναλύθηκε διεξοδικότατα. Όταν φτιάχτηκε αυτό το νήμα, σκοπός ήταν να απαντηθούν απορίες, πράγμα που νομίζω ότι εδώ έγινε μια χαρά.
Επόμενη ερώτηση!!!

Όσο για τον χρόνο σύνδεσης, δεν ξέρω τι κερδίζεις αν γράφει το κοντέρ.
Πάντως, πάω τώρα να παίξω τάβλι και σε 14 λεπτά ακριβώς το κινητό θα χτυπήσει. Θα κάνω μια ανανέωση της σελίδας και θα συνεχίσω να παίζω για άλλα 14 λεπτά.

Το πόσο έχεις παλέψει για το άτμισμα δεν εξαρτάται ούτε από τα μπλε παράσημα, ούτε από τον χρόνο σύνδεσης ούτε από τα ποστ. Όλα αυτά μου θυμίζουν τις ζώνες ΑΤ που φορούσαν στο στρατό και... ξέφευγαν από το κοινότυπο.

Υπάρχει το όργανο που μετράει τη διάθεση προσφοράς και αναγνωρίζει το τι κάνει ο καθένας;
Σαν μηχανή όχι.
Σαν συναίσθημα όμως, ναι.
Κι αυτό μας ενώνει εδώ μέσα και μας κάνει "γνωστούς" και "φίλους".
Κι ας μην έχουμε δει τη φάτσα κανενός σχεδόν.
Όποιος το νοιώσει αυτό, το τελευταίο που τον ενδιαφέρει είναι το πλήθος των ποστ.

Αποσυνδεδεμένος RennOs

  • **
  • 118
  • Φύλο: Άντρας
Καλη καρδιά παιδιά !!

Αποσυνδεδεμένος mimis

  • ****
  • 1315
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρεύω τις δίχρονες γαλέρες
    • Webcam - Κέρκυρα
Γραφετε για τις αγγελίες σαν να ειναι κάτι το πολύτιμο η κάτι που ειναι από τα σπουδαιότερα του χώρου.
Εγω πιστευω ότι αν έβαζαν ενα όριο τα 100 μηνύματα για να έχεις δικαιωμα να δεις τι καιρό θα κάνει στη Χονολουλού, πάλι θα ειχαμε γκρίνια για Ελίτ.

Αποσυνδεδεμένος Deppie

  • *
  • 28
  • Φύλο: Γυναίκα
Παρατηρώ οτι δε βλέπουμε αγγελίες υπάρχουν ;

Άκυρο διάβασα όλο το χαμό που γίνεται οτι θέλει 50 ποστς

Επίσης με τους διαγωνισμούς πολλοί νέοι και κάποιοι το απαγορεύουν
« Τελευταία τροποποίηση: Μαΐου 31, 2015, 17:12 από Deppie »

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Αυτό εξαρτάται από τον δωροθέτη: αν τον κάνει μόνος του το διαγωνισμό, δεν υπάρχει πρόβλημα. Αν τον αναθέσει στο φόρουμ, τότε θα διαβάσεις στο πρώτο μηνυμα τι επιτρέπεται και τι όχι. Επίσης, πριν γίνει η κλήρωση από το φόρουμ, το νήμα κλειδώνει και οι συντονιστές τσεκάρουν τα μηνύματα για το αν δικαιούνται ή όχι συμμετοχή αναλόγως των κανόνων.

Αποσυνδεδεμένος stergis

  • **
  • 146
  • Φύλο: Άντρας
γραφω εδω για να μην ανοιγω νεο θέμα αν και για μενα ειναι πολυ σημαντικό το παρακάτω ,
παρατηρώ τον τελευταίο καιρό στο mail μου να μου έρχονται newsletters απο την Replacesmoke που ποτέ ομως δεν γράφτηκα σε κάποια λίστα τους αλλα και ΟΥΤΕ εχω αγοράσει κάτι απο αυτους τυχαίνει το mail π μου στέλνουν να ναι αυτο που εχω δηλώσει και εδω στο e-kapnisma και με το μυαλο μου σκέφτομαι μηπως διέρρευσε απο εδώ

Αποσυνδεδεμένος perelevas

  • **
  • 235
  • Φύλο: Άντρας
Και σε μένα το ίδιο. Χωρίς να έχω γραφτεί στην σελίδα τους,ούτε έχω ψωνίσει ποτέ από το κατάστημα.

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Από εμάς δεν έχει δοθεί σίγουρα κάτι.
Να πω όμως το εξής. Πολλές φορές εταιρίες δοκιμάζουν e-mail που προέρχονται από τα nickname σε blog, forum, σχόλια στο Youtube κτλ. Αν το nickname μας είναι το ίδιο με το e-mail, τότε έχουμε μεγάλες πιθανότητες να δεχτούμε μηνύματα από διαφόρους.

Αν το μήνυμα έχει επιλογή για διαγραφή από τη λίστα (συνήθως στο κάτω μέρος του μηνύματος), κάντε κλικ εκεί. Αν όχι, τότε θεωρείται spam.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 19 8451 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 10:26
από Ηρακλης
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 180836 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 27, 2024, 13:33
από funes
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 34086 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 537097 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59977 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237938 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 613 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 16177 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136231 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085488 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35539 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10387 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12