vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

510 επισκέπτες, 5 χρήστες
camber, dkostas, Lazy Dog, grag, Ηρακλης

Twitter

Japanese Organic Cotton pads, Fiber Freaks και άλλα παρόμοια υλικά

Αποσυνδεδεμένος TSARLY

  • ****
  • 1067
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα λιγα χρηματα θελουν κοπο,τα πολλα τροπο!
Απ: Japanese Organic Cotton pads, Fiber Freaks και άλλα παρόμοια υλικά
« Απάντηση #570 στις: Απριλίου 04, 2015, 15:54 »
Μια απορια. :confused1:
Το βαμβακι που αφηνει λιγοτερο ιχνος στην αντισταση ειναι καλυτερης ποιοτητος? :hmmm:
Το φυσικο βαμβακι (χωρις προσθετα) αφηνει ιχνη η οχι στην αντισταση? :hmmm:
Η ραδιενεργεια στην Ιαπωνια επεδρασε στον αερα ,στα νερα  και κατ επεκταση στο βαμβακι? :hmmm:
Πετρος  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Bocler

  • **
  • 254
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Japanese Organic Cotton pads, Fiber Freaks και άλλα παρόμοια υλικά
« Απάντηση #571 στις: Απριλίου 04, 2015, 16:05 »
Ωπ!! :o :o

Παρτα τωρα  :wall: :wall:

τι λεμε εδω τωρα :confused1: :confused1: :confused1:

μας εστειλες φιλαρακο!! :)

Αποσυνδεδεμένος vato

  • ***
  • 548
  • Φύλο: Άντρας
  • a toda madre o un desmadre
Απ: Japanese Organic Cotton pads, Fiber Freaks και άλλα παρόμοια υλικά
« Απάντηση #572 στις: Απριλίου 04, 2015, 17:13 »
Εδώ κολλάει ο κλασικός διάλογος σε ταινία/αμερικανιά:


-How do I know that I can trust you?
-You don't.

Ουσιαστικά παίζουμε ζάρια. Ζυγίζουμε τα υπέρ και τα κατά που είναι εμφανή και πράτουμε αναλόγως.
Δια της κοινής λογικής υποθέτουμε οτι ένα οργανικό προϊόν είναι καλύτερο απο ένα άλλο που έχει υποστεί επεξεργασία.
Πάντα όμως υποθέτουμε. Δεν ξέρουμε.
Δεν ξέρουμε με βεβαιότητα αν και τι παράγεται σε αέρια μορφή και ποιές είναι (αν υπαρχουν) οι συνέπειες εισπνοής του ούτε απο το ένα ούτε απο το άλλο.
Και το νερό της βρύσης έχει προσθήκη χημικών αλλά άμα πίναμε το ανεπεξέργαστο οι μισοί θα είχαμε τύφο.

Όσον αφορά το τι Φουκουσίμα κουβαλάει το βαμβάκι, σίγουρα κουβαλάει. Το θέμα είναι σε τι επίπεδα.
Και μια λάμπα οικονομίας έχει υδράργυρο σε αέρια μορφή. Υπάρχει "ειδική" διαδικασία που πρέπει να τηρούμε αν σπάσει μια τέτοια λάμπα, το ξέρατε αυτό?
Δεν πρέπει να βάλεις ηλεκτρική σκούπα, πρέπει να μαζέψεις τα γυαλιά με ένα νοπό πανί, να ανοίξεις το χώρο να αεριστεί για 15 λεπτά και αν σου έσπασε σε καμια μπλούζα πρέπει να την πετάξεις ή έστω να την πλύνεις ξεχωριστά. Έστω και αν λένε οτι όλα αυτά πρέπει να τα κάνεις για το φόβο των Ιουδαίων και οτι είναι ασφαλής αυτή η ποσότητα υδραργήρου.
Δεν νομίζω να το έχει κάνει ποτέ κανείς μας αυτό.

Αυτό που θέλω να πω είναι οτι πάμε για το "μη χείρον βέλτιστον".
Εγώ ξέρω οτι δεν έχω αυτά τα "γατάκια" που ακουγόντουσαν όταν ανέπνεα, μπορώ να ανέβω μια σκάλα χωρίς να νομίζω οτι ανέβηκα στο Παλαμήδι και γενικά αισθάνομαι καλύτερα.
Τώρα αν στο μέλλον πάθω κάτι, δεν θα είναι απο το φυτίλι, ή έστω όχι μόνο απο αυτό.
Έχωντας αναπνεύσει 7 καράβια διοξίδιο, έχωντας φάει και πιεί ένα σορό αηδίες, ζώντας 24 ώρες τη μέρα μέσα σε μια φούσκα γεμάτη ραδιοκύμματα κινητών, τηλεοράσεων κλπ και κυρίως έχωντας καπνίσει και 60 λιβάδια prince... ε... άμα στο τέλος μου την κάνει το νακαμίτσι τη δουλειά θα είναι τραγική ειρωνία.


Σίγουρα δε φωνάζω "YOLO" και λέω να κάνουμε κουτουρού ότι βρούμε. Καλό θα είναι να το ψάχνουμε όσο μπορούμε. Απλά έχουμε 1000 λόγους να την πάθουμε.
Και πολλούς μπορούμε να τους αποφύγουμε, απλά δεν το ψάχνουμε. Και δεν το ψάχνουμε γιατί δεν θέλουμε.
Τρώτε σαλάτες και όχι πίτσες. Ναι? ουυυυυ σίγουρα. Ξερουμε για τη χοληστερίνη αλλά μας αρέσει πολύ η πίτσα για να δώσουμε σημασία.
Έτσι κι εδώ. Μπορεί στα 80 να πάθω κάτι, αλλά θα είμαι 80. Αν είναι στα 35 να ζω καλύτερα τότε χαλάλι. Στα 80 να το χέσω. Δε θα θυσιάσω τα καλά χρόνια για τα γεράματα.

Τεσπά, για να μη βγώ και τελείως off topic και ξαναλλάξει ο τίτλος σε "Japanese Organic Cotton pads, Fiber Freaks, άλλα παρόμοια υλικά και φιλοσοφίες"...

Μακάρι να έχουμε κάποτε τη δυνατότητα να επιλέγουμε με δεδομένα αυτό που είναι καλύτερο και όχι το λιγότερο κακό. Μέχρι τότε...

Πήρα ff2 σήμερα. Μπορώ να το δουλέψω καλύτερα. Σε αυτό τον τομέα το προτιμώ απο το ff1. Είναι απείρως ευκολότερο.
Απο απόδοση είμαι και πάλι πολύ ικανοποιημένος. Καλή τροφοδοσία, σούπερ γεύση. Θα το δω και σε βάθος χρόνου και θα επανέλθω.
« Τελευταία τροποποίηση: Απριλίου 04, 2015, 17:38 από vato »

Αποσυνδεδεμένος chillo

  • *****
  • 1638
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Japanese Organic Cotton pads, Fiber Freaks και άλλα παρόμοια υλικά
« Απάντηση #573 στις: Απριλίου 04, 2015, 19:00 »
προσωπικά θεωρώ οτι το ff2 δεν μοιάζει απλά, αλλα είναι πανομοιότυπο  με τα παντς απο πλευράς απόδοσης.
Για να φτάσει το ff1 την ίδια απόδοση πρέπει να περνάει σφιχτά απο την αντίσταση, φτάνει βέβαια σε αυτο  να μη δημιουργεί πρόβλημα τροφοδοσίας- ή και να ειναι και πιο μακρύ σε μήκος.
΄'Ομως μου αρέσει και πως αποδίδει βάζοντας πολύ λίγο και να περνάει αρκετά ελέυθερα απο το κόιλ, το ειχα πει  δευτερη τρίτη σελίδα και εμμένω, "τραγανίζει" την γεύση και ειναι ωραίο αυτό, χωρίς να καιγεται επίσης. Κάποια στησίματα και ατμοποιητές δεν χρειάζονται πολύ βαμβάκι ή -μια και έχω δει κι αυτο- χοντρές ίνες , που δίνουν πιο μπάσο τόνο στα αρώματα.
Πάντως αν συγκρίνεινει κανεις σε ντρίπερ τα βαμβάκια διακρίνει και πιο εύκολα τις διαφορες αλλα και κάποια αλλα πράγματα, όπως ποιο στεγνώνει πιο εύκολα και ποιο καίγεται πιο εύκολα

Αποσυνδεδεμένος makis206

  • *****
  • 3524
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Japanese Organic Cotton pads, Fiber Freaks και άλλα παρόμοια υλικά
« Απάντηση #574 στις: Απριλίου 04, 2015, 19:41 »
Επιστρέφω κι εγώ να πω δυο λόγια/παρατήρηση ακόμα για το ff2 μιας και σήμερα μου άλλαξε τα φώτα, πρώτη μου φορά που έκανα στήσιμο και αναγκάστηκα να το διορθώσω 3 ακόμα φορές! Τις υπόλοιπες, ακόμα και στις πρώτες μου απόπειρες, έστηνα, άτμιζα. Κι όμως σήμερα που έκανα για δεύτερη φορά στήσιμο με ff2 (την πρώτη λειτούργησε άψογα ) με τρέλανε στο γουργουρητό. Να κατεβάζω ρεύματα, γουργουρητό. Να ανεβάζω, το ίδιο. "Δεν έσφιξα αρκετά το βαμβάκι" σκέφτηκα και πάμε πάλι αλλαγή βαμβακιού. Γουργουρητό ακόμα πιο έντονο.
Λύσιμο ξανά (ξέρετε πόσο σπαστικό είναι στον kayfun lite plus αυτό ) και στρίψιμο νέου coil αφού θεώρησα ότι η ευθύνη έφυγε απ'το βαμβάκι. Δώστου πάλι μπόλικο ff2 σφιχτό σφιχτό, μάντολες...
Τελευταία απόπειρα να βάλω πιο λίγο βαμβάκι και αρκετά χαλαρό μέσα στο coil. Καμία σχέση δηλαδή με ότι έκανα μέχρι σήμερα με το kgd και με το ff2 λίγο νωρίτερα. Θαύμα θαύμα! Όλα τώρα είναι υπέροχα! Κάτι ψιλά ακούγονται δηλαδή αλλά σε καμία περίπτωση ενοχλητικά, νωρίτερα ένιωθα ατμοποιητή και mod να τρέμουν στο χέρι μου..!

Οκ, υποθέτω ότι οφείλεται στην απορροφητικότητα του ff2, μόλις μαζέψει το υγρό δηλαδή διογκώνεται σαν τρελό, σωστά; Βάζοντάς το χαλαρό μάλλον έχει τη δυνατότητα να φουσκώνει με αποτέλεσμα να αποκτάει την ιδανική επαφή με το coil, τα λέω καλά;
Μα τόση διαφορά με το kgd; Πραγματικά με το kgd δεν είχα ποτέ τέτοιο πρόβλημα, έστηνα-άτμιζα λέμε. Απορώ μάλιστα πως με το πρώτο στήσιμο που έκανα με το ff2 δεν δημιουργήθηκε τέτοιο θέμα.. τύχη μάλλον.

Αυτά προς το παρόν, αν αλλάξει κάτι αύριο μεθαύριο.. ;)

Αποσυνδεδεμένος kostas44

  • *****
  • 2465
  • Φύλο: Άντρας
  • Youtuber Creator
    • Η ζωη ειναι τεχνη και η τεχνη ειναι η ζωη μου
Απ: Japanese Organic Cotton pads, Fiber Freaks και άλλα παρόμοια υλικά
« Απάντηση #575 στις: Απριλίου 04, 2015, 19:54 »
εχω 3 μερες με την σημερινη που αντι για το κανονικο μου καθεστως KGD εβαλα FF 1  ...  δεν ξερω τι να πω αλλα σημερα πηρα καμενο μετα απο παρα πολυ καιρο που ατμιζω με επισκευασιμους ... ανοιξα το ντεκ και οντως ειδα το FF 1  να εχει μαυρισει στην περιοχη του κοιλ ... οποτε πρεπει να μην συμπεριφερεται οπως το   KGD  αλλα χρειαζεται αλλη ποσοτητα βαμβακιου ή κατι αλλο που το ψαχνω ...  τα σχολια δικα σας .. παντως μετα απο οσα ειχα διαβασει δεν ειμαι προκατελειμενος να το χρησιμοποιω .., και οντως παλι με τετοιο εστησα και τωρα .. θα δειξει

Αποσυνδεδεμένος powerwolf

  • *
  • 50
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Japanese Organic Cotton pads, Fiber Freaks και άλλα παρόμοια υλικά
« Απάντηση #576 στις: Απριλίου 04, 2015, 21:56 »
Κωστη οπως ειπε και ο Μακης πιο πανω εχει αλλη φιλοσοφια στο στησιμο απο τα γιαπονεζικα παντς..πρεπει να βρεις την ποσοτητα που χρειαζεται για να σου δωσει το αποτελεσμα που ζητας...Και γω που το χρησιμοποιω συνεχεια πρεπει να σου πω οτι με ανχωνει λιγο στο στησιμο.Αλλα αν βρεις τη χρυση τομη θα σε ικανοποιηση αρκετα.Απλως επιδει το ff1 ειναι στο στυλ του οργανικου βαμβακιου σε μπαλες εχει θεματακι με την ποσοτητα..Παντως εγω προσωπικα αν εχω τον χρονο αυτο προτιμω.Αν παλι βαριεμαι η δεν εχω χρονο στηνω με γιαπονεζικα οργανικα συνηθως KGD 8)
« Τελευταία τροποποίηση: Απριλίου 04, 2015, 22:19 από powerwolf »

Αποσυνδεδεμένος makis206

  • *****
  • 3524
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Japanese Organic Cotton pads, Fiber Freaks και άλλα παρόμοια υλικά
« Απάντηση #577 στις: Απριλίου 04, 2015, 22:18 »
Όπως τό'πε ο powerwolf (δεν ξέρω και τ'όνομά του του ανθρώπου ), από σήμερα ένιωσα κι εγώ ότι πλέον το ff2 θα με αγχώνει σε κάθε στήσιμο με τον kayfun. Μετά την σημερινή ταλαιπωρία νομίζω ότι θα το χρησιμοποιώ μόνο στον magma και τον subtank mini πλέον. Για να καταλάβετε, τελικά έκανα άλλο ένα στήσιμο στον kayfun lite μετά το τελευταίο που ανάφερα νωρίτερα αλλάζοντας και το σύρμα από 0.25 σε 0.3, αυτό ευτυχώς πέτυχε στο 100% θα έλεγα αλλά το βάσανο θα το θυμάμαι για καιρό.! Είναι κι η φιλοσοφία της "ταλαιπωρίας" του kayfun σε κάθε στήσιμο που δεν αφήνει και πολλά περιθώρια για τέτοια πράγματα. Και δεν εννοώ ότι είναι "δύσκολος" ατμοποιητής αλλά ότι κουράζει στο "άδειασε υγρό για να φτάσεις στην αντίσταση κλπ κλπ"... μιλάμε για έναν ατμοποιητή που συγχωρεί ΤΑ λάθη, να μας την κάνει έτσι το βαμβάκι;;
Με το kgd δεν είχα ποτέ τέτοιο πρόβλημα, έκοβα χύμα ένα κομμάτι κι έκανα δουλειά. Το ff2 σήμερα μου άλλαξε τον αδόξαστο στη γουργούρα μιλάμε!
Κατά τ'άλλα δεν το συζητώ, η αντοχή του αποδεικνύεται απίθανα ικανοποιητική στον χρόνο, αλλά.. :)

Αποσυνδεδεμένος kostas44

  • *****
  • 2465
  • Φύλο: Άντρας
  • Youtuber Creator
    • Η ζωη ειναι τεχνη και η τεχνη ειναι η ζωη μου
Απ: Japanese Organic Cotton pads, Fiber Freaks και άλλα παρόμοια υλικά
« Απάντηση #578 στις: Απριλίου 04, 2015, 22:22 »
το θεμα ειναι οτι μου το παρουσιασε στις 3 μερες .. αλλα ειπα .. δεν το βαζω κατω ... μιας και το εχω ειναι κριμα να μην κανω κανενα πειραμα και με αυτο :yes:

Αποσυνδεδεμένος powerwolf

  • *
  • 50
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Japanese Organic Cotton pads, Fiber Freaks και άλλα παρόμοια υλικά
« Απάντηση #579 στις: Απριλίου 04, 2015, 22:26 »
Εδω Μανος παιδια... :bye:

Αποσυνδεδεμένος Ribot

  • *****
  • 4112
  • Φύλο: Άντρας
  • Των γαρ ηλιθίων απείρων γένεθλα
Απ: Japanese Organic Cotton pads, Fiber Freaks και άλλα παρόμοια υλικά
« Απάντηση #580 στις: Απριλίου 04, 2015, 23:29 »
...οποτε πρεπει να μην συμπεριφερεται οπως το   KGD  αλλα χρειαζεται αλλη ποσοτητα βαμβακιου ή κατι αλλο που το ψαχνω...

Εγώ πάντως Κώστα, το ff2 που χρησιμοποιώ δυο βδομάδες τώρα, το κόβω με το ψαλιδάκι σε λωρίδα όπως κόβεις εσύ στο βίντεο το pad του KGD.
Σε expromizer, v4, magma, subtank mini δεν είχα κανένα πρόβλημα, ευτυχώς! Ειδικά στον kayfun, το έχω καθιερώσει. Μου δίνει την αίσθηση ότι λειτουργεί καλύτερα από το βαμβάκι, σε τροφοδοσία και γεύση (αντοχή σίγουρα), αλλά μπορεί να είναι και ιδέα μου βέβαια :dontknow:

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9594
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Japanese Organic Cotton pads, Fiber Freaks και άλλα παρόμοια υλικά
« Απάντηση #581 στις: Απριλίου 04, 2015, 23:39 »
............Απλως επιδει το ff1 ειναι στο στυλ του οργανικου βαμβακιου σε μπαλες εχει θεματακι με την ποσοτητα.....

Πάντως και το Fiber Freaks No1 ουσιαστικά σε μορφή pads είναι. Δεν είναι σε μπάλες.

Αποσυνδεδεμένος makis206

  • *****
  • 3524
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Japanese Organic Cotton pads, Fiber Freaks και άλλα παρόμοια υλικά
« Απάντηση #582 στις: Απριλίου 05, 2015, 00:33 »
Μπήκα σε δίλημμα για το αν θα γράψω πάλι ή όχι γιατί κατάντησα σπαστικός σήμερα, τελικά θα γράψω όμως..

Μόλις πριν λίγο έβαλα ξανά kgd στον kayfun γιατί είχα την περιέργεια να δω και πάλι τη συμπεριφορά του στα στησίματά μου μετά την σημερινή περιπέτειά μου με το ff2. Ε ρε παιδιά μα την Παναγία λέμε, ο kayfun μεταμορφώθηκε σε βουτυρένια απόλαυση. Η τζούρα του πιο απαλή σε σύγκριση με του ff2 που έβγαινε πιο τραχιά (τώρα το διαπίστωσα αυτό ), μηδέν σκασίματα, μηδέν γουργουρητά, νομίζω ότι πιο ταιριαστό σ'αυτόν τον ατμοποιητή χωρίς να έχω δοκιμάσει και πολλά βαμβάκια.
Θα γίνω υπερβολικός για κάποιους αλλά πραγματικά το αισθάνομαι αυτή τη στιγμή, η τζούρα που κατεβάζω γλυκαίνει τον λαιμό μου απ'την ταλαιπωρία που τράβηξα όλη μέρα με τις δοκιμές στο ff2. Η τραχύτητα που έδινε αισθάνομαι ότι με "έγδαρε" και τώρα το άτμισμα με το kgd μοιάζει με παυσίπονο, τι να πω..
Και γράφω με απόλυτη ειλικρίνεια, έκοψα χύμα ένα κομμάτι και το πέρασα αρκετά σφιχτά μέσα στο coil που είχα φτιάξει νωρίτερα, έκοψα και τις άκρες και τις ακούμπησα στο deck σε μορφή ξεπέτας, χωρίς πολλά πολλά "χτενίσματα" και λοιπές φαμφάρες δηλαδή.

Επειδή κάποιος ρώτησε νωρίτερα, γεύση βαμβακίλας στο kgd μετά από ολιγοήμερη χρήση του ff2 προσωπικά δεν συνάντησα, για να μην το ξεχάσω κι αυτό.

Ψιλοαπογοητεύτηκα λίγο με το ff2 η αλήθεια είναι, πριν λίγες μέρες μου έκανε τρομερή εντύπωση το εύκολο "πλάσιμο" που ήθελε για να γίνει "φυτίλι", η δυνατότητα να μεταφέρει απίθανα τη γεύση του υγρού, το όλο πράγμα τέλος πάντων. Και σήμερα μου τη χάλασαν πολύ τα γουργουρητά που έκανε και η τραχύτητα βέβαια στον ατμό που μόλις διαπίστωσα..

Να ξεκαθαρίσω, όλα τα παραπάνω αφορούν μόνο τον kayfun lite που είχα την σημερινή αρνητική εμπειρία. Στον magma και τον subtank mini κανένα μα κανένα πρόβλημα μέχρι στιγμής με το ff2.
Kayfun λοιπόν πάντα με kgd για μένα, έκλεισε.

Συγχωρέστε με για τα τόσα συνεχή και μακρόσυρτα ποστς, προσπαθώ να γίνω όσο πιο αναλυτικός γίνεται.. (πρώτα βγαίνει η ψυχή λένε.. ) :D

Αποσυνδεδεμένος powerwolf

  • *
  • 50
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Japanese Organic Cotton pads, Fiber Freaks και άλλα παρόμοια υλικά
« Απάντηση #583 στις: Απριλίου 05, 2015, 01:41 »
Πάντως και το Fiber Freaks No1 ουσιαστικά σε μορφή pads είναι. Δεν είναι σε μπάλες.
συμφωνω φιλε tem απλα εγω το διατυπωσα λαθος...Ηθελα να πω οτι ff1 το πλαθεις οπως το βαμαβακι σε μπαλες, το ff2 ειναι σε μορφη pads αλλα πιο σκληρο στις ινες. Tο ff1 το πλαθεις και με το χερι η το κοβεις με ψαλιδι αλλα ρε παιδι μου ειναι πιο δυσκολο απο τα γιαπονεζικα pads  :( Το αποτελεσμα παντως αν βρεις την χρυση τομη σε δικαιωνει :yes:
« Τελευταία τροποποίηση: Απριλίου 05, 2015, 11:49 από powerwolf »

Αποσυνδεδεμένος gialova

  • *
  • 62
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Japanese Organic Cotton pads, Fiber Freaks και άλλα παρόμοια υλικά
« Απάντηση #584 στις: Απριλίου 05, 2015, 01:45 »
Όπως τό'πε ο powerwolf (δεν ξέρω και τ'όνομά του του ανθρώπου ), από σήμερα ένιωσα κι εγώ ότι πλέον το ff2 θα με αγχώνει σε κάθε στήσιμο με τον kayfun. Μετά την σημερινή ταλαιπωρία νομίζω ότι θα το χρησιμοποιώ μόνο στον magma και τον subtank mini πλέον. Για να καταλάβετε, τελικά έκανα άλλο ένα στήσιμο στον kayfun lite μετά το τελευταίο που ανάφερα νωρίτερα αλλάζοντας και το σύρμα από 0.25 σε 0.3, αυτό ευτυχώς πέτυχε στο 100% θα έλεγα αλλά το βάσανο θα το θυμάμαι για καιρό.! Είναι κι η φιλοσοφία της "ταλαιπωρίας" του kayfun σε κάθε στήσιμο που δεν αφήνει και πολλά περιθώρια για τέτοια πράγματα. Και δεν εννοώ ότι είναι "δύσκολος" ατμοποιητής αλλά ότι κουράζει στο "άδειασε υγρό για να φτάσεις στην αντίσταση κλπ κλπ"... μιλάμε για έναν ατμοποιητή που συγχωρεί ΤΑ λάθη, να μας την κάνει έτσι το βαμβάκι;;
Με το kgd δεν είχα ποτέ τέτοιο πρόβλημα, έκοβα χύμα ένα κομμάτι κι έκανα δουλειά. Το ff2 σήμερα μου άλλαξε τον αδόξαστο στη γουργούρα μιλάμε!
Κατά τ'άλλα δεν το συζητώ, η αντοχή του αποδεικνύεται απίθανα ικανοποιητική στον χρόνο, αλλά.. :)




Μακη για να μην ταλαιπωρείσαι http://www.cloud9vaping.co.uk/epages/yxve46fvrnud.sf/sec05fbd8ad2a/?ObjectPath=/Shops/yxve46fvrnud/Products/KAYFIL Αδελφέ κορυφή το εργαλειάκι.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1453 171529 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 22:32
από camber
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 275497 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15248 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 13960 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9279 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 42762 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 393 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 34995 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 557679 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 182014 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 176 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 9170 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364