vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

Japanese Organic Cotton pads, Fiber Freaks και άλλα παρόμοια υλικά

Αποσυνδεδεμένος valerou

  • **
  • 341
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Japanese Organic Cotton pads, Fiber Freaks και άλλα παρόμοια υλικά
« Απάντηση #2370 στις: Ιουλίου 04, 2018, 14:52 »
Για να είσαι τόσο εκνευρισμένος....... πόσα παρήγγειλες?

Αποσυνδεδεμένος modivin

  • *****
  • 3672
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Japanese Organic Cotton pads, Fiber Freaks και άλλα παρόμοια υλικά
« Απάντηση #2371 στις: Ιουλίου 04, 2018, 15:00 »
87, ήθελα να γεμίσω κάτι μαξιλάρια.

Δεν έχει σημασία πόσα (2). Σημασία έχει οτι ρώτησα επί τούτου και πήρα όχι απλά καταφατική απάντηση, αλλά λογύδριο για το πως έχει περάσει όλα τα crash test ο συγκεκριμένος πωλητής.

Αποσυνδεδεμένος Eternal

  • ****
  • 1079
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Japanese Organic Cotton pads, Fiber Freaks και άλλα παρόμοια υλικά
« Απάντηση #2372 στις: Ιουλίου 04, 2018, 16:10 »
Βλεπω βιντεακια να στηνουν με cb και πραγματικα απορώ τι κανω λαθος βρε μακρυ/κοντο βρε λιγο/πολυ βρε περίτεχνα κουρεμενο τιποτα, θα το κρατησω οτι εχει μεινει και θα δειξει.

Αποσυνδεδεμένος TheMadGreek

  • ****
  • 1278
  • Φύλο: Άντρας
  • Urge to P|U|R|G|E|
Japanese Organic Cotton pads, Fiber Freaks και άλλα παρόμοια υλικά
« Απάντηση #2373 στις: Ιουλίου 09, 2018, 00:27 »
Λοιπόν μετά από λίγες μέρες δοκιμών του Prime σε single coil rtas, single & dual coil rdas το βρίσκω εξαιρετικο και ανάμεσα στα κορυφαία.
Σε σχέση με το V2 δεν μου άρεσε η υφή του Prime και στην αρχή που δεν το ήξερα αν το ζοριζα λίγο μου κοβοταν.
Στο φουσκωμα παρατήρησα ότι φουσκωνει παραπάνω από το V2 αλλά η ταχύτητα απορρόφησης υγρού είναι απλά εκπληκτική και ο λόγος προφανώς για τρομερή τροφοδοσία.
Ειδικά όταν εριχνα υγρό σε rda και το ρουφαγε κατευθείαν έπαθα πλάκα.
Τώρα για mtl καταστάσεις δεν ξέρω αν είναι ιδανικό και δεν πρόκειται να το δοκιμάσω αλλά στα 25-80 watts που το δοκίμασα ήταν εξαιρετικο.

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9594
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Japanese Organic Cotton pads, Fiber Freaks και άλλα παρόμοια υλικά
« Απάντηση #2374 στις: Ιουλίου 09, 2018, 01:19 »
Και με mtl ατμοποιητές παίζει εξαιρετικά.

Αποσυνδεδεμένος Palasd

  • ***
  • 536
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Japanese Organic Cotton pads, Fiber Freaks και άλλα παρόμοια υλικά
« Απάντηση #2375 στις: Ιουλίου 09, 2018, 06:12 »
87, ήθελα να γεμίσω κάτι μαξιλάρια.

Δεν έχει σημασία πόσα (2). Σημασία έχει οτι ρώτησα επί τούτου και πήρα όχι απλά καταφατική απάντηση, αλλά λογύδριο για το πως έχει περάσει όλα τα crash test ο συγκεκριμένος πωλητής.
Λογικά δεν θα έχεις θέμα άμα ζητήσεις refund με αποδείξεις ότι δεν περνάει το τεστ γνησιότητας αφού αυτό που αγόρασες δεν είναι αυτό που περιγράφουν 

Αποσυνδεδεμένος redortho

  • *****
  • 1784
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Japanese Organic Cotton pads, Fiber Freaks και άλλα παρόμοια υλικά
« Απάντηση #2376 στις: Ιουλίου 09, 2018, 07:15 »
[member=20529]TheMadGreek[/member]

Τελικά φουσκώνει ή δεν φουσκώνει; Οι περισσότεροι (και εγώ) λένε ότι δεν φουσκώνει ή φουσκώνει ελάχιστα σε σχέση με το v2. Εσύ αντίθετα λες ότι όχι απλά φουσκώνει, αλλά το κάνει και περισσότερο! Τελικά τί ισχύει; Όλοι πάντως συμφωνούμε ότι έχει καλύτερη απορροφητικότητα.

Αποσυνδεδεμένος paloukaros

  • *****
  • 5211
  • Φύλο: Άντρας
  • Urge to P|U|R|G|E| ...
Απ: Japanese Organic Cotton pads, Fiber Freaks και άλλα παρόμοια υλικά
« Απάντηση #2377 στις: Ιουλίου 09, 2018, 07:49 »
Φουσκώνει, φουσκώνει...
Βάλτε σε dripper 2πλων αντιστάσεων στην μια πλευρά v2 και στην άλλη prime... Σταξτε το υγρό της αρεσκείας σας και διαπιστώστε μόνοι σας την διαφορά...


Στάλθηκε από το LG-H815 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος TheMadGreek

  • ****
  • 1278
  • Φύλο: Άντρας
  • Urge to P|U|R|G|E|
Απ: Japanese Organic Cotton pads, Fiber Freaks και άλλα παρόμοια υλικά
« Απάντηση #2378 στις: Ιουλίου 09, 2018, 08:30 »
[member=20529]TheMadGreek[/member]

Τελικά φουσκώνει ή δεν φουσκώνει; Οι περισσότεροι (και εγώ) λένε ότι δεν φουσκώνει ή φουσκώνει ελάχιστα σε σχέση με το v2. Εσύ αντίθετα λες ότι όχι απλά φουσκώνει, αλλά το κάνει και περισσότερο! Τελικά τί ισχύει; Όλοι πάντως συμφωνούμε ότι έχει καλύτερη απορροφητικότητα.
Εντάξει, δεν γίνεται και διπλάσιο από το V2 αλλά σίγουρα φουσκωνει παραπάνω.
Και πάλι μικρή σημασία έχει από την στιγμή που έχει τόσο καλή τροφοδοσία

Αποσυνδεδεμένος verdeangelo

  • *
  • 81
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Japanese Organic Cotton pads, Fiber Freaks και άλλα παρόμοια υλικά
« Απάντηση #2379 στις: Ιουλίου 09, 2018, 09:50 »
Λογίδριο Νο2:
Είπα και ξαναλέω .... τα 4 κομμάτια Prime που πήρα από τον εν λόγω Κινέζο πωλητή,ήταν και τα 4 verified στο επίσημο site.
Τώρα αν είναι τόσο γάτα που σπρώχνει παράλληλα μέσα στα πολλά και κανένα μαιμού,δεν μπορώ να το γνωρίζω.
Αν είναι τόσο γάτα να έχει πετύχει να αντιγράψει μέχρι και τους κωδικούς γνησιότητας,μεγάλη μαγκιά του.
Αν είναι τόσο γάτα που έχει πετύχει μέχρι και την ποιότητα,και πάλι μαγκιά του.
Αν είναι ένα πράμα σαν τον Γλου που όλοι οι αγοραστές έλεγαν τα καλύτερα αλλά κανείς δεν είπε ότι πουλάει μαιμού προιόντα (μέχρι που τον ξετρύπωσε η ίδια η Puma),ξανά-μανά μαγκιά του.
Δεν θα κάνω και τον Sherlock Holmes για να αποδείξω αν είναι νόμιμος ή όχι.
Εμένα μου δουλεύουν μια χαρά,αν κάποιοι φοβούνται,μην τα πάρουν από τον συγκεκριμένο,τόσο απλά.

Υ.Γ Εσύ εκτός από το να κρίνεις & να ειρωνεύεσαι ΣΥΝΕΧΩΣ τους άλλους,ξέρεις κάτι διαφορετικό να κάνεις ;;;.
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουλίου 09, 2018, 10:19 από verdeangelo »

Αποσυνδεδεμένος valerou

  • **
  • 341
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Japanese Organic Cotton pads, Fiber Freaks και άλλα παρόμοια υλικά
« Απάντηση #2380 στις: Ιουλίου 09, 2018, 11:42 »
Άλλο http://www.wicknuape.com/ και άλλο http://www.wicknvape.com/

Τώρα δεν ξέρω άν είναι γάτα ή σκύλος ή μπούφος, ξέρω όμως ότι εμένα προσωπικά με κορόιδεψε. Μαγκιά του που με κορόιδεψε και εγώ ο βλάκας την πάτησα? μήπως δεν έπρεπε να ενημερώσω το φόρουμ για να μην δείξω ότι είμαι κορόιδο? είμαι κορόιδο. Εσύ πως θα αισθανόσουνα αν σου έλεγα οτι ένα προϊόν είναι original, έγινε verified, το έπαιρνες και ανακάλυπτες οτι είναι μαϊμού?   

Αποσυνδεδεμένος TheMadGreek

  • ****
  • 1278
  • Φύλο: Άντρας
  • Urge to P|U|R|G|E|
Απ: Japanese Organic Cotton pads, Fiber Freaks και άλλα παρόμοια υλικά
« Απάντηση #2381 στις: Ιουλίου 09, 2018, 11:45 »
Εγω υποψιαζομαι οτι ο φιλος απο πανω μπηκε στο μουφα site και ειδε επιβεβαιωση αυθεντικοτητας.   :dontknow:

Αποσυνδεδεμένος nickstam

  • **
  • 233
  • Φύλο: Άντρας
  • Μην καθυστερείτε άλλο . . αναβάλλετε ΤΩΡΑ !
Απ: Japanese Organic Cotton pads, Fiber Freaks και άλλα παρόμοια υλικά
« Απάντηση #2382 στις: Ιουλίου 09, 2018, 12:00 »
Οι περισσοτεροι την εχουμε πατησει τουλαχιστον μια φορα με μαιμουδες οχι μονο στα ατμιστικα, αλλα γενικα μιλωντας. Επισης το γεγονος οτι καπου πηρες αυθεντικο, δεν σημαινει οτι δεν μπορει καποιος αλλος να παρει μαιμου.
Δεν εχω ξανακουσει για μαιμου που συνοδευεται απο μαιμου ckecking site, οποτε και μονο γιαυτο πολυ καλα εκανε κ μας το ανεφερε ο [member=18199]valerou[/member].
Ευχαριστω για την ενημερωση

Αποσυνδεδεμένος Eternal

  • ****
  • 1079
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Japanese Organic Cotton pads, Fiber Freaks και άλλα παρόμοια υλικά
« Απάντηση #2383 στις: Ιουλίου 09, 2018, 12:15 »
Παντως σε μια συζητηση που ειχα με ενα φιλο ουτε αυτος μπορεσε να το βαλει σε τανκ μονο σε dripper to δουλευει, δεν ξερω τι πεζει ισως πρεπει να δω απο κοντα ενα στησιμο γιατι και απο τα βιντεο δεν βγαζεις ακρη, η για να το θεσω ποιο σωστα εγω δεν βγαζω ακρη.

Αποσυνδεδεμένος verdeangelo

  • *
  • 81
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Japanese Organic Cotton pads, Fiber Freaks και άλλα παρόμοια υλικά
« Απάντηση #2384 στις: Ιουλίου 09, 2018, 12:34 »
Εγω υποψιαζομαι οτι ο φιλος απο πανω μπηκε στο μουφα site και ειδε επιβεβαιωση αυθεντικοτητας.   :dontknow:
Παράθεση
.... τα 4 κομμάτια Prime που πήρα από τον εν λόγω Κινέζο πωλητή,ήταν και τα 4 verified στο επίσημο site.
Επίσης,έτσι για την ιστορία,το δουλεύω σε RTA Kayfun & Horus και παίζει μια χαρά μπάλα (σε σχέση με το απλό V2-το οποίο ήταν αγορασμένο από Ελλάδα-το οποίο και λιγότερο μου κρατούσε και δεν είχε την ίδια συμπεριφορά,ειδικά στην απορροφητικότητα).

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1453 171600 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 22:32
από camber
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 275569 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15257 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 13963 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9291 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 42811 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 404 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 35056 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 557805 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 182111 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 179 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 9226 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364