vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

Japanese Organic Cotton pads, Fiber Freaks και άλλα παρόμοια υλικά

Αποσυνδεδεμένος firvain

  • ****
  • 1084
  • Φύλο: Άντρας
  • What can change the nature of a man?
Απ: Japanese Organic Cotton pads, Fiber Freaks και άλλα παρόμοια υλικά
« Απάντηση #1845 στις: Αυγούστου 02, 2017, 23:56 »
Απορροφητικοτητα εχει καλη το texas;
σου σπάει τα @@ να κάνει prime αλλά άμα κάνει...
σημείωση: δεν είναι κάτι αποκαλυπτικό ή σούπερ ουαου (γιανηςtm) απλά μου έκανε εντύπωση η αντοχή σε τόσο μεγάλες εναλλαγές και τόσο σύντομα

Αποσυνδεδεμένος pngtszs1976

  • *****
  • 3446
  • ὓβρις→ἂτη→νέμεσις→τίσις
Απ: Japanese Organic Cotton pads, Fiber Freaks και άλλα παρόμοια υλικά
« Απάντηση #1846 στις: Αυγούστου 02, 2017, 23:57 »
:thumpup:

Αποσυνδεδεμένος liakosvita

  • *
  • 51
  • Φύλο: Άντρας
  • 27 χρονια βλαξ.και ορθογραφηκα εξογηινος.
Απ: Japanese Organic Cotton pads, Fiber Freaks και άλλα παρόμοια υλικά
« Απάντηση #1847 στις: Αυγούστου 04, 2017, 22:12 »
Εροτιση πιρα το bacon bits.πολη καλητερο απο το kgd για μενα. Εχτος απο αυτο και το Fiber Freaks ξερετε πια αλλα ειναι παρομια και οχι απο japan ευχαριστω.

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Japanese Organic Cotton pads, Fiber Freaks και άλλα παρόμοια υλικά
« Απάντηση #1848 στις: Αυγούστου 05, 2017, 02:21 »
Υπάρχουν πολλά εξαιρετικά βαμβάκια στην αγορά. Cotton Bacon V2, Cotton Candy και το αγαπημένο μου Drago Cotton. Όπως και το δεύτερο αγαπημένο μου, Vapers Choice Cotton.

Αποσυνδεδεμένος liakosvita

  • *
  • 51
  • Φύλο: Άντρας
  • 27 χρονια βλαξ.και ορθογραφηκα εξογηινος.
Απ: Japanese Organic Cotton pads, Fiber Freaks και άλλα παρόμοια υλικά
« Απάντηση #1849 στις: Αυγούστου 05, 2017, 03:04 »
Ευχαριστω θα παω αυριο να τα παρο.να τα δοκιμασο και βλεπουμε.

Αποσυνδεδεμένος pngtszs1976

  • *****
  • 3446
  • ὓβρις→ἂτη→νέμεσις→τίσις
Απ: Japanese Organic Cotton pads, Fiber Freaks και άλλα παρόμοια υλικά
« Απάντηση #1850 στις: Αυγούστου 05, 2017, 04:24 »
Υπαρχουν και αλλα αν θελεις να δοκιμασεις οπως native wicks platinum, muscle cotton, king of vapes (το μαυρο), jellyfish. 

Αποσυνδεδεμένος leriban

  • **
  • 292
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Japanese Organic Cotton pads, Fiber Freaks και άλλα παρόμοια υλικά
« Απάντηση #1851 στις: Αυγούστου 05, 2017, 11:54 »
Υπάρχουν πολλά εξαιρετικά βαμβάκια στην αγορά. Cotton Bacon V2, Cotton Candy και το αγαπημένο μου Drago Cotton. Όπως και το δεύτερο αγαπημένο μου, Vapers Choice Cotton.
αυτο το vcc πως στο καλο το στρωνεις? το εχω αλλα δεν μπορω να το στρωσω

Αποσυνδεδεμένος chillo

  • *****
  • 1638
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Japanese Organic Cotton pads, Fiber Freaks και άλλα παρόμοια υλικά
« Απάντηση #1852 στις: Αυγούστου 05, 2017, 13:08 »
Άλιντα φορ έβερ φίλε! :_love_heart: :_love_heart: :_love_heart:
αλλα στρώσιμο εννοείς στο στήσιμο ή στη γεύση; Εγώ πατάω κανα δύο τζουφιες, χωρίς να ρουφάω δηλαδή, μόλις ειναι έτοιμος ο ατμο με υγρά και όλα και μετά χαιρετάω  :bye: :laugh1: αν εννοείς το δεύτερο

Αποσυνδεδεμένος leriban

  • **
  • 292
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Japanese Organic Cotton pads, Fiber Freaks και άλλα παρόμοια υλικά
« Απάντηση #1853 στις: Αυγούστου 05, 2017, 13:14 »
χαχαχα εσυ πρεπει να εχεις ερθει Λερο!!! στρωσιμο στο στησιμο... δηλαδη κοβω το κομματι που θελω αλλα ειναι λιγο περιεργο σαν βαμβακι... το ρολαρεις με το χερι η απλα κοβεις και στηνεις... εμενα μου διαλυεται στα χερια... γινεται κομματακια

Διαγραφή άμεσης παράθεσης
« Τελευταία τροποποίηση: Αυγούστου 05, 2017, 14:56 από Cruiser79 »

Αποσυνδεδεμένος chillo

  • *****
  • 1638
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Japanese Organic Cotton pads, Fiber Freaks και άλλα παρόμοια υλικά
« Απάντηση #1854 στις: Αυγούστου 05, 2017, 13:35 »
Και επίσης εκλεράκια και μιλφειγδάκια σα του Νώντα του Χαρινού δεν έχω ματαξαναβρει και έχω και.. διακρίσεις στην... αναζήτηση αν μη τι άλλο  :laugh1: :_love_heart: Παλιά ::)


Το Vcc τώρα, όταν περνάει απο την αντίσταση-στρώνει, δεν χρειάζεται να το πειράξεις, σα να βγήκε μόλις απο κομμωτήριο ειναι απο μόνο του :laugh1: Αν φυγουν τίποτα ινες πάλι πριν το περάσω (ουδείς άσφαλτος) ε τι να κάνουμεε, ριχνω ένα χάιδεμα με τα ακροδάχτυλα και τις βγάζω, όσο πιο ξηρό ειναι τόσο πιο ίσιο και ευκολότερα χωρίζει .
Edit: Αν δεν ήμουν αντιληπτος, μόνο την ακρούλα στρίβω , λίγο υγρή, μετα την πετάω
Οκ, στο κόψιμο ειναι ευκολο νομίζω, βρίσκεις πλάτος-μήκος που σου κάνει και το καθιερώνεις, τραβάς απο την άκρη που έκοψες για να μην τραβήξεις περισσότερο
Ελπίζω να βόηθησα

edit: Μήπως και φταίει και το ψαλιδάκι σου κοιτα :)
« Τελευταία τροποποίηση: Αυγούστου 05, 2017, 14:14 από chillo »

Αποσυνδεδεμένος liakosvita

  • *
  • 51
  • Φύλο: Άντρας
  • 27 χρονια βλαξ.και ορθογραφηκα εξογηινος.
Απ: Japanese Organic Cotton pads, Fiber Freaks και άλλα παρόμοια υλικά
« Απάντηση #1855 στις: Αυγούστου 05, 2017, 14:00 »
Μια ερωτιση ακομα  με πολα σκελη.
1 μιλαμε για βαμβακια εκτος ιαπονιας.
2 πια απο αυτα ειναι σε παντς και οχι χιμα οπος το κοτον
3 πια απο αυτα δεν εχουν καθολου γευση στης προτες τζουρες. Αυτης της χλορινοβαμβακιλας.
4 τελευτεο. παλεοτερα που επερνα ετιμες αντιστασης με οργανικο βαμβακι ακομη και στης 1 τζουρες δεν ερχοταν αυτη η βαμβακιλα. Αυτη τι βαμβακι χρισιμοποιουνε τελος παντον. να το παρουμε και εμης. Να εχουμε καθαρη γευση απο την. Προτη τζουρα. Ανοτατα βατ που χρισιμοποιο δεν ξεπερνανε τα 18.ευχαριστω. εκτος και αν τοτε δεν ειχα καθολου γευση και ειχαν βαμβακιλα που δεν καταλαβενα λογου τσιγαρου.

Αποσυνδεδεμένος leriban

  • **
  • 292
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Japanese Organic Cotton pads, Fiber Freaks και άλλα παρόμοια υλικά
« Απάντηση #1856 στις: Αυγούστου 05, 2017, 14:26 »
Και επίσης εκλεράκια και μιλφειγδάκια σα του Νώντα του Χαρινού δεν έχω ματαξαναβρει και έχω και.. διακρίσεις στην... αναζήτηση αν μη τι άλλο  :laugh1: :_love_heart: Παλιά ::)


Το Vcc τώρα, όταν περνάει απο την αντίσταση-στρώνει, δεν χρειάζεται να το πειράξεις, σα να βγήκε μόλις απο κομμωτήριο ειναι απο μόνο του :laugh1: Αν φυγουν τίποτα ινες πάλι πριν το περάσω (ουδείς άσφαλτος) ε τι να κάνουμεε, ριχνω ένα χάιδεμα με τα ακροδάχτυλα και τις βγάζω, όσο πιο ξηρό ειναι τόσο πιο ίσιο και ευκολότερα χωρίζει .
Edit: Αν δεν ήμουν αντιληπτος, μόνο την ακρούλα στρίβω , λίγο υγρή, μετα την πετάω
Οκ, στο κόψιμο ειναι ευκολο νομίζω, βρίσκεις πλάτος-μήκος που σου κάνει και το καθιερώνεις, τραβάς απο την άκρη που έκοψες για να μην τραβήξεις περισσότερο
Ελπίζω να βόηθησα

edit: Μήπως και φταίει και το ψαλιδάκι σου κοιτα :)
Σ ευχαριστω φίλε μου να σαι καλα

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Japanese Organic Cotton pads, Fiber Freaks και άλλα παρόμοια υλικά
« Απάντηση #1857 στις: Αυγούστου 05, 2017, 15:01 »
αυτο το vcc πως στο καλο το στρωνεις? το εχω αλλα δεν μπορω να το στρωσω
Τα χρόνια εμπειρίας στο χάιδεμα γυναικείων μαλλιών (χωρίς πρόσθετα), έχει βοηθήσει τα μάλα...
Σοβαρά τώρα, όταν κάτι έχει πολύ καλή απόδοση, αξίζει να ασχοληθείς μαζί του.
Εδώ έκανα οριζόντια αντίσταση στον Le Magister και πέρασα Drago Cotton...

Αποσυνδεδεμένος leriban

  • **
  • 292
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Japanese Organic Cotton pads, Fiber Freaks και άλλα παρόμοια υλικά
« Απάντηση #1858 στις: Αυγούστου 05, 2017, 15:32 »
Χαχαχαχα θεός.... Θα το δοκιμάσω πάλι

Διαγραφή άμεσης παράθεσης
« Τελευταία τροποποίηση: Αυγούστου 05, 2017, 16:08 από Cruiser79 »

Αποσυνδεδεμένος gigelis78

  • ***
  • 747
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Japanese Organic Cotton pads, Fiber Freaks και άλλα παρόμοια υλικά
« Απάντηση #1859 στις: Αυγούστου 05, 2017, 16:23 »
Όποιος βαμβακωνει gsl με drago
του βγάζω το καπέλο και προσκυνώ,καλό χρυσό αλλά θέλει 4ωρο διαλογισμό πριν το βγάλεις από το σακουλάκι

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1455 171650 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 19:47
από Ηρακλης
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 275617 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15261 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 13967 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9301 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 42833 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 407 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 35085 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 557872 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 182163 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 182 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 9251 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364