vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

512 επισκέπτες, 7 χρήστες
dkostas, Jorge, camber, bujinkan, antiklitos140, manoslykos, th3ofilos

Twitter

Οι καλύτερες περιγραφές των χειρότερων γεύσεων

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Οι καλύτερες περιγραφές των χειρότερων γεύσεων
« Απάντηση #15 στις: Φεβρουαρίου 20, 2015, 11:15 »
41. Μάλλον η αγαπημένη του ταινία είναι "Ο λεγεωνάριος"

Belgian chocolate Atmos=Κάλτσα αιχμαλώτου και μάλιστα αριστερου ποδιού που κούτσαινε.
Velvet atmos=Aν η μάγια η μέλισσα είχε περίοδο κάπως έτσι θα μύριζε.
Smoke after8=Ο γνωστός αιχμάλωτος με την κάλτσα του αλλα του δεξιού ποδιού αυτή τη φορά.
Chivalry The Cellar=H μασχάλη του διπλανου του αιχμάλωτου.Μαζί με τον αιχμάλωτο.
Capuccino Liqua=Η μάκα ανάμεσα στους αρμους πατώματος σουβλατζίδικου με μία εσάνς αιχμάλωτου εσώρουχου.
Halo Longhorn=Δημόσια ουρητήρια δίπλα απο στάβλο οπου ένας αιχμάλωτος έπλενε τις κάλτσες του.
Dea moonlight=χορτάρι με ακρίδα οπου πρίν είχε ξαπλώσει ο ήρωας του ποστ αυτου.
Wanted virginia=12 χρόνια σκλάβος.Καλή ταινία μεν,άσχημο άρωμα δε.

42. "Νέους!!!! Σκοπέτο". Μια απορία την είχα στο ότι έλειπε ο Μιχάλης από το παρόν νήμα! Αναφέρεται στο Atmos Lab Puro Cubano.

Το οποίο βεβαίως το μάζεψα και όταν πήγα να το μυρίσω μου θύμισε:
κάλτσα φαντάρου (σικ) που: παρουσιάστηκε Τρίτη 30-3-93 - ώρα 13 στην Τρίπολη - ορκίστηκε Μ. Σάββατο, έκατσε όρθιος στην επιθεώρηση φρουράς 15:00-17:00, πέρασε στίβο μάχης 17:00-19:00, παρακολούθησε τη λειτουργία της Ανάστασης 19:00-20:00, έπλενε έντερα για τη μαγειρίτσα 20:00-23:30, πήγε την πρώτη του σκοπιά 24:00-02:00, νανούρισε τους κοριούς 2:30-3:15, ξύπνησε για να σουβλίσει αρνί 3:15-7:50, έκανε σκοπιά 8:00-20:00 (ήρθαν βουλευτές και συγγενείς βυσμάτων και τον ξέχασαν), έπλενε δίσκους 20:00-23:00 και σκοπιά 24:00-2:00.
Όταν, λοιπόν, ακολούθησα τη συμβουλή του billy the king rhodes, να το σπάσω με μέλι, τίποτα δεν άλλαξε:
κάλτσα φαντάρου έκατσε όρθιος στην επιθεώρηση φρουράς, πέρασε στίβο μάχης , παρακολούθησε τη λειτουργία της Ανάστασης, έπλενε έντερα για τη μαγειρίτσα, πήγε την πρώτη του σκοπιά, κοιμήθηκε, ξύπνησε για να σουβλίσει αρνί, έκανε σκοπιά, έπλενε δίσκους + μέλι

Η ατμοδύσσεια του μπουκαλακίου δεν τέλειωσε εδώ: αραιώθηκε με λεμόνι και lime, με RY, με nutacco, ώσπου βρέθηκε ένας γνωστός που ανέκραξε:
"Ωραίο!!! Μου αρέσει!!!"

Ηθικό δίδαγμα (δεδομένου ότι οι νεροχύτες δεν ανταλλάσσουν διάλογο με ατμιστές): Ποτέ μη χύνεις τίποτε. Τα περί ορέξεως κολοκυθόσποροι, 2 αυγά Τουρκίας κλπ δεν πιάνουν ατμοτζούρα στο παραπάνω ρητό.
Αν, ο γνωστός, άσχετος όντας, μου ζητήσει να του βρω κι άλλο, θα κρεμαστώ στα πουρνάρια της πρώτης μου σκοπιάς...

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Οι καλύτερες περιγραφές των χειρότερων γεύσεων
« Απάντηση #16 στις: Μαρτίου 03, 2015, 10:31 »
43. Ο "Premium". Παρόλο που η περιγραφή είναι από το νήμα των υγρών και όχι από τις χειρότερες γεύσεις, νομίζω ότι δεν μπορεί να πάει χαμένη τέτοια περιγραφή!

Παιδιά, σήμερα δοκίμασα black flag...
Δεν θα το πω μεταφορικά, ούτε θα είμαι υπερβολικός. Μου ήρθε να κάνω εμετό. Αλήθεια.
Είναι απο αυτές τις "τραυματικές" μυρωδιές που δε μπορείς να βγάλεις με τίποτα απο τα ρουθούνια σου.
Έχω πλύνει 8 φορές τα χέρια μου και ακόμα το μυρίζω.
Τι espresso και σοκολάτα.... Αυτό ήταν γαριδάκια με τρίματα φτέρνας μαριναρισμένα 3 μερόνυχτα σε κεφαλοτύρι.
Χριστέ μου... το θυμάμαι και βουρκώνω... Αναγουλιάζω ακόμα... Απο τα πιο απαίσια πράγματα που έχω δοκιμάσει.
Μιλάω πάντα για τα δικά μου γούστα φυσικά.

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Οι καλύτερες περιγραφές των χειρότερων γεύσεων
« Απάντηση #17 στις: Μαΐου 15, 2015, 11:40 »
45. Ο Ινδουιστής

innovation 1001 nights
Σαν να έχεις ένα μάτσο τέτοια στο στόμα. Πολύ έντονο και δύσκολο να το διώξεις μετά.

(Image removed from quote.)

46. Pepe le Pieu

Τα diy του καλού μου φίλου και...συμφουρίτη Ιωάννη  :D :D  Τα...κουνάβι reserve.... ;D

47. Ευλόγησον!!!

Natura Maxboro.
Λάδι από καντηλάκι στο δωμάτιο τσατσάς σε προπολεμικό οίκο ανοχής της Αλβανίας.

Πιπέρι!!!
« Τελευταία τροποποίηση: Μαΐου 15, 2015, 11:52 από Cruiser79 »

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Οι καλύτερες περιγραφές των χειρότερων γεύσεων
« Απάντηση #18 στις: Ιουλίου 07, 2015, 13:12 »
48. Ο Νέοπας (3542 κσ...). Αν και αντί για φίδι, μάλλον εννοούσε το "θηρίο"!

Puro Cubano της Atmos Lab.  :eyesplash: :eyesplash:

........ ότι και να το έκανα, ότι και να έβαζα μπας και το σπάσω, τίποτα!!!  :-\ :-\

Μια ανάμιξη  αηδίας και εμετού και επίγευση στρατιωτικής τουαλέτας ... με το φίδι μέσα!!!  :heat: :heat:

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Οι καλύτερες περιγραφές των χειρότερων γεύσεων
« Απάντηση #19 στις: Ιουλίου 08, 2015, 11:24 »
49. Απλά  :respect:

Μια φορά και ένα καιρό ,ήταν ένας ασβός.Τον έλεγαν Μακβόμιτ.Ο Μακβόμιτ έκανε βόλτες στους αγρούς.Μια μέρα συνάντησε μια σαγιονάρα απο τον στρατό,μια ψόφια κάλτσα,ένα ορκ,ένα σάπιο φραγκόσυκο,ένα παλιό σφράγισμα τραπεζίτη,ένα χταπόδι άπλυτο και τη ψιψινέλ που εκείνη τη μέρα είχε περίοδο.Αφου τους χαιρέτισε όλους στο διάβα του σκέφτηκε,'γιατί δε φτιάχνω ένα υγρό που να μου θυμίζει τους φίλους μου;' Στρώθηκε στη δουλειά λοιπόν,μέρα νύχτα δοκίμαζε συνδιασμούς ωσπου ανακάλυψε πως του λείπει μια εσάνς.Μασχαλίλα παππού σε ουρά atm.Το τελευταίο το βρήκε εύκολα μιας και ο Μακβόμιτ είχε υπηρετήσει στα λοκ.Έρπωντας κατέβηκε στη πόλη και ωσάν Τζον Ράμπο κατάφερε και ακούμπησε την ουρά του πάνω σε μια μασχάλη ηλικιωμένου.Το πολύτιμο υλικό πλέον ήταν στη κατοχή του..Γυρισε στο εργαστήριο του, και μέρα νύχτα, μέρα νύχτα έκανε δοκιμές απαγγέλοντας αρχαίους Νορβηγικούς ύμνους.Ξάφνου μια νύχτα που έβρεχε και άστραφτε αναφώνησε: 'It's aliive ,It's aliiiive.. It's aliiiiveeeee!

Να μην τα πολυλογώ και σας κουράζω,κάπως έτσι γεννήθηκε το μετα τις 8 Cigar.

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Οι καλύτερες περιγραφές των χειρότερων γεύσεων
« Απάντηση #20 στις: Οκτωβρίου 05, 2015, 11:51 »
50. Ο Exterminator. Χρήσιμα τιπ για τους λάτρεις των εξοχικών εξορμήσεων.

Μετά από 58 ολόκληρες σελίδες, σχεδόν 3 χρόνια μελέτης πάνω στα χειρότερα υγρά της αγοράς, 4 εξώσεις για ανυπόφορη βρώμα, οι μόχθοι μου ανταμείβονται.
Cosmic Fog Cola Gummie!
Το τέλειο υγρό για τις καλοκαιρινές νύχτες σε μέρη που χρειάζονται άμεσα απεντόμωση.
Υγρό με γεύση κατσαριδοκτώνο δεν έχω ματαδεί... :confused1:

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Οι καλύτερες περιγραφές των χειρότερων γεύσεων
« Απάντηση #21 στις: Οκτωβρίου 08, 2015, 12:25 »
51. Έλα, πες την αλήθεια: παίζεις και Γκάιντα, έτσι?  ;D

Το υγρό το οποίο φαίνεται να φέρνει και τα περισσότερα έσοδα στη Liqua.
CUBAN CIGAR.....

Σκωτσέζικος Ιδρώτας από την πρώτη εποχή των Μακλάουντ, αναμεμειγμένος με τη φαμίλια του William Wallace και συγκεκριμένα με νότες από το νοτισμένο από ούρα αλόγου άχυρο του γκαράζ του Braveheart.

αυτό....

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Οι καλύτερες περιγραφές των χειρότερων γεύσεων
« Απάντηση #22 στις: Οκτωβρίου 23, 2015, 13:07 »
52. Ο Μεσαιωνικός: Πρέπει να έχουν εκλείψει αυτές οι ασθένειες!

Μιας και μου θύμησες το Latakia: Μοκέτα λεπροκομείου πασπαλισμένη με πιτυρίδα χολερικού με φυματίωση.

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Οι καλύτερες περιγραφές των χειρότερων γεύσεων
« Απάντηση #23 στις: Ιανουαρίου 03, 2016, 15:26 »
53. Χωρίς σχόλια. Περαστικά φίλε μου!!! Και ας με είχε τσούξει η 7ρα τότε...

θα προσπαθήσω να είμαι όσο πιο συγκρατημένος μπορώ... λοιπόν δεν υπάρχουν λόγια να το περιγράψω το υγρό είναι από την  THINK by Liquideo και η περιγραφή του είναι αυτή ( Αφήστε τις φυσαλίδες να ανεβάσουν το πνεύμα σας μέσα από αυτό το υπέροχο μίγμα σαμπάνιας, τσουκνίδας, αμύγδαλου και λάιμ. )


δεν μπορώ να καταλάβω τι σκεφτόμουν όταν το έβλεπα φανταστείτε μια γάτα πατημένη από νταλίκα 5 μέρες αφημένο τον Αύγουστο με 40 βαθμούς και συμπληρώστε το βρακί του  Ελευθερόπουλου όταν του έφευγαν τα κακάκια στο 7-0 από την Γιουβέντους και επιπλέον κλουβιο αυγο με δόσης από ξινισμένα τυροκομικά.


έλα θα πω την αλήθεια έπλυνα το στόμα μου με ότι μπορείτε να φανταστείτε και πάλι δεν... καλά για αντιστασης βαμβακια και τα λοιπά πέταμα και κανονική αποστείρωση τον ατμό.


 ΕΦΙΑΛΤΗΣ. δεν περιγράφω άλλο.

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Οι καλύτερες περιγραφές των χειρότερων γεύσεων
« Απάντηση #24 στις: Μαρτίου 08, 2016, 12:35 »
54. Ponstan και κάλτσα. Το σίγουρο είναι ότι κάτι σκοτώνει. Βακτηρίδια? Ελέφαντα? Θα δείξει! :laugh1:

Cigar απο after-8 - χιλιοφορεμένη κάλτσα παρατημένη στη βροχή και ποτισμένη με ληγμένο ponstan 5ετιάς :laugh1: :laugh1: :laugh1:
Συγγνώμη για τους λάτρεις του, αλλά δεν το αντέχω με τίποτα!!!  :eyesplash:


Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Οι καλύτερες περιγραφές των χειρότερων γεύσεων
« Απάντηση #25 στις: Μαρτίου 20, 2016, 17:21 »
55. Ο τρόπος με τον οποίο περιγράφεις την απέχθειά σου στην κρέμα και το βούτυρο, με κάνει να σε αγαπάω! :love_hearts:

Τattoo rainbow  , ξυνισμενη ( οχι λεμονατη ) κρεμα που εχει ληξει , ανακατεμενη με λιωμενο στην κεραμικη εστια και μαζεμενο με το κουταλι βουτηρο Κερκυρας με σως απο αντιλιακο καρυδας   :shock_sick_02: :shock_sick_02: :shock_sick_02:

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Οι καλύτερες περιγραφές των χειρότερων γεύσεων
« Απάντηση #26 στις: Μαΐου 07, 2016, 15:56 »
56. Τελικά η φρίκη από ένα υγρό ξυπνά συγγραφικά ταλέντα!

Latakia της Natura
Χορτάρι ωριμασμένο αργά στις μασχάλες του Zach Galifianakis με επίγευση από το αφρόγαλο που φτιάχνω για τον πρωινό μου καπουτσίνο (9/10 φορές το καίω).
Το μόνο σίγουρο είναι το πως θα γίνει το νέο αγαπημένο της γυναίκας, γιατί 1) δεν το πλήρωσα και 2) θα με κάνει να πέσω στα 2ml/μέρα από τα 10 που κάνω περίπου. Το να μην το ατμίσω is not an option (δενέχουμελεφτάγιαπέταμαπάψενατασκορπάςσεβλακείες) :fight_fryingpan:


Απλά βήματα βελτίωσης γεύσης:
1) Ρίχνουμε όλο το μπουκαλάκι στο τανκ του υδρομηχανικού μας αναδευτήρα.
2) Κατεβάζουμε παντελόνια/σηκώνουμε φούστες. Προαιρετικά κατεβάζουμε/σώβρακα/μποξεράκια/κυλότες/στρινγκάκια, αναλόγως το ποσοστό έντασης των αρωμάτων που θέλουμε να δώσουμε. Εγώ τα κατέβασα και πέρασαν αφιλτράριστα πάντως.
3) Αραιώνουμε με φρέσκια βάση 80 κίτρινο/20 καφετί για καλά ντουμάνια .
4) Βάζουμε μεθανιούχα νικοτίνη για δυνατό χτύπημα. Με 2 μακρόσυρτες των 3 δευτερολέπτων, πήρα γύρω στα 9mg. Αναλόγως και το τι έχουμε φάει σήμερα, μπορεί να χρειαστεί λιγότερη ή περισσότερη προσπάθεια. Εγώ είχα φάει φακή, οπότε κάντε τους υπολογισμούς σας.
5) Πιέζουμε μια φορά το κουμπί της ανάδευσης και το κρατάμε πατημένο μέχρι το μηχάνημα να τελειώσει τη δουλειά του. Δε μπορώ να δώσω ακριβή χρόνο σε δευτερόλεπτα, εξαρτάται από τον τουαλετικό εξοπλισμό του καθενός. Επαναλαμβάνουμε και 2η φορά αν χρειαστεί. Σε ακραίες περιπτώσεις χρησιμοποιύμε πιγκάλ και χλωρίνη.
6) Πλένουμε καλά ατμοποιητές και τανκάκια, αλλάζουμε αντιστάσεις, βαμβάκια κτλ. Γενικά, καθαρίζουμε ενδελεχώς όλα τα συμπράγκαλά μας για να φύγει η παλιά γεύση.
7) Γεμίζουμε με οποιοδήποτε άλλο υγρό από το ατμιστικό ντουλάπι μας και απολαμβάνουμε. :)

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Οι καλύτερες περιγραφές των χειρότερων γεύσεων
« Απάντηση #27 στις: Ιουνίου 09, 2016, 11:51 »
57. Μπορεί να είναι κλεμμένο, το παλιό καλό "Κοτόπουλο με ουίσκι", αλλά έλιωσα ρε φίλε!!!

Για χειρότερη δεν ξέρω. Πάντως σίγουρα καμία σχέση με αυτό που σου έρχεται στο μυαλό από το όνομα.
Το άρωμα της TPA, Apple tart granny Smith.
Κάθομαι και φαντάζομαι τη γιαγιά δίπλα στο τζάκι να φτιάχνει την τάρτα της.
Απλώνει το φύλο με την ηρεμία που έχει η κάθε γιαγιά.
Την ίδια ηρεμία που έχει και στην οδήγηση, σε αντίθεση με το καραβάνι που έχει σχηματιστεί από πίσω της.
Κάπου εκεί δίπλα το αγαπημένο της λικέρ τριαντάφυλλο να της κρατάει συντροφιά τις κρύες νύχτες του χειμώνα.
Πίνει το πρώτο ποτηράκι, ανοίγει το φύλο.
Βάζει τα ξύλα στο φούρνο και μέχρι να κάτσουν βρίσκει ευκαιρία να πιει ένα δύο ποτηράκια ακόμη.
Βάζει το φύλο στο φούρνο και περιμένει καρτερικά να ψηθεί πίνοντας ακόμη ένα ποτηράκι.
Λίγο πριν βγει η βάση από το φούρνο έχει κόψει τα μηλαράκια της και αφού έχει χρόνο *χικ* χυτπάει ένα ακόμη ποτρηράκι.
Βζάζει τα λημαράκια στη βάση *χικ* και τα τσουμπώνει καλά καλά *χικ* με ένα ποτρηράκι κιλέρ *χικ*
Προσαπθεί μάταια να μυθηθεί *χικ* τι διάολο έζβαζε μικρή στη τράτα λήμου πίνοντας ένα ποτρηράκι...
Βρε *χικ* δε βαμιέται; Χώσε το κιλέρ μέσα να πάρει γεύση! Βαμάτο είναι! *χικ*
Πίνει το υπόλοιπο λικέρ, τα κακαρώνει κάπου εκεί δίπλα από υπερβολική δόση αλκοόλ και αυτός που τη βρίσκει τα ανάσκελα νομίζει ότι βρήκε τη μυστική συνταγή της γιαγιάς Smith για τάρτα μήλου!
Αμ δε!
Λικέρ τριαντάφυλλο είναι αυτό μεγάλε!

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Οι καλύτερες περιγραφές των χειρότερων γεύσεων
« Απάντηση #28 στις: Οκτωβρίου 16, 2016, 19:50 »
58. Ο νεκροτόμος. Με ανησυχεί λίγο η εξοικείωσή σου με τόσο εκλεπτυσμένα αρώματα, αλλά δε βαριέσαι...

νταξει, καταφερα να βρω ενα αθλιο καπνικο της ecig, αλλα ειναι οτι αθλιοτερο εχει βγει  απο τοτε που ανακαλυφθηκε η οσφρηση...
Και το ονομα αυτου: PUROS DARK ! 
Δε ξερω αν ο developer εχει αυτη την αηδια ως αποψη για το πουρο (καμια φαρσα του κανανε? ) αλλα το υγρο θυμιζει φρεσκαδα νεκροτομειου την ωρα που ανοιξαν το στομαχι αυτοχειρα που αυτοκτονησε τρωγοντας κοπρια γαρνιρισμενη με φυτοφαρμακα και στο βαθος καποιους τονους αντιβιωσης και ελαφρες νοτες καθαριστικου τουαλετας , και το πτωμα του σαπιζ.... ...εεεε... ωριμαζε σε δρυινα βαρελια για 30 χρονια! :laugh1:
Αν παω αυτο το πραμα στο Χημειο του κρατους οχι θα μας απαγορεψουν τις γευσεις αλλα θα μας βαλουν ολους καραντινα :laugh1: 
Οσο για τον ατμοποιητη δεν ξερω... κανει να τον πεταξω η μηπως πρεπει να τον πα\ω στο Δημοκριτο? :laugh1:

Τι μπιαχ και φτου ηταν αυτη η σαχλαμαρα... Το ωραιο ειναι που το χουν στην premium σειρα τους .
Κριμα που δεν υπαρχει drip tip σε σχημα τουαλετας, θα τονιζε ακομα καλυτερα το χαρακτηρα του συγκεκριμενου αρωματος...

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Οι καλύτερες περιγραφές των χειρότερων γεύσεων
« Απάντηση #29 στις: Οκτωβρίου 20, 2016, 19:39 »
59. And the Oscar goes to....

Η ακρίδα είχε πατηθεί από ένα φορτηγό που πάλευε να βγει από κάτι λάσπες πιο πριν. Ο οδηγός είχε να πλυθεί 2 τέρμινα και έπαιρνε αγωγή για μύκητες στα νύχια των ποδιών. Είχε πάει στο Συγγρός γιατί ήταν δύσκολη περίπτωση. Αφού κατάλαβε πως πάτησε την ακρίδα, σταμάτησε, κατέβηκε από το φορτηγό και πήγε να δει τι έγινε. Βλέπει την ακρίδα, και με το σανδάλι του τη κουνάει και του πέφτει λίγη αλοιφή που έβαζε στα νύχια πάνω στην ακρίδα. Η ακρίδα με τη λίγη ζωή που είχε μέσα της, έκανε πιο κει και έπεσε σε έναν υπόνομο. Μέσα στον υπόνομο βούλιαζε και πιάστηκε από μια κάλτσα που επέπλεε, γιατί είχε φιλμ ιδρώτα από οικονομικό μετανάστη επάνω το οποίο, λειτουργούσε ως αδιαβροχοποιητής. Ο υπόνομος κατέληξε σε μια Ιταλική ακτή και εκεί ξεβράστηκε η ακρίδα. Λίγο πιο κει, κάποιος έκανε ηλιοθεραπεία (καύσωνας) αλλά ήταν και μιξόλοτζιστ. Κάτι του μύρισε. Γρασιδιασμένη ακρίδα με αλοιφή για μύκητες στις κεραίες με εσανς κάλτσας θρούμπας.
-Αλόρα, πάρει αυτή ακρίδα πάει εργαστήριο φτιάξει άρωμα. FA Dark Vapure

Δάκρυσα λίγο με την πλοκή. σσ: αν δεν έχεις φάει τηγανητή ακρίδα, δεν ξέρεις τι χάνεις!!!

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 19 8480 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 10:26
από Ηρακλης
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 180897 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 27, 2024, 13:33
από funes
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 34122 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 537324 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 60022 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 238071 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 621 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 16308 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136260 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085538 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35565 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10426 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12